• Ново
24шт горещи акрилни съвети нокти бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ лют червен 052

24шт горещи акрилни съвети нокти бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ лют червен 052

BGN 1.00
BGN 1.65
-39 %
В магазина

Брой продукти

торба торба торба торба торба торба
Подолу заврши на производот покажува, само за референца, ќе ви благодариме
ако сакате други бои, ве молиме забелешка бројот од подолу, ви благодариме
Секој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепак
Повеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднаш
Се носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува. Оставете ноктите да дишат природно редовно. Многу бои на располагање Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас. Превозот Услови : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса. Испорака Метод : Изберете метод што сакате. Повратни информации : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме
"

Подробности

търговска марка:
Эчикъ
Материал:
Акрил
Приложение:
Пръст
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
052
Размер:
Short Tips/Nail Tips/Full Nails
Брой:
1
Дължина На Ноктите:
1,3-1,8 см
Ширина На Ноктите:
1.1-1.5 см
Тип Елемент:
Външен Ноктите

Те също купуват с този продукт

Високо качество кратки пълен Бордо метал матиран режийни ноктите 3 компл. / лот матово черно оборот Златни френски изкуствени нокти

BGN 12.00 12.62

Жешка Нов Мат Метален француски Лажни Помине Уметност Совети 24pcs / set Убавина Лажни Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти Маникир Краток Целосно Покривање на Ноктите СоветиПовод : Одмор, ангажмани,матурска,секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен.Пакет : 24pcs Помине совети слободни помине лепак секој сет3 групи / многуКарактеристики : 24pcs целосно покривање на ноктите совети,со висок квалитет,лесно да се користи и се вклопуваат добро , за професионално студио употреба или домашна употребаЗошто Изберете Го Објектот : 1.Лажни ноктите суровини е нов ABS материјали ,Добра флексибилност,не е лесно да се пробие2 .Повеќе дизајн за вашата изберат,можете да го најдете во нашата продавница3.Ноктите може да се задржи за околу една недела .Почекајте неколку часа или преку ноќ пред да се реаплицирање4.10 големини за вашиот изберете и повеќе избор.5 ...

5 бр./компл. пластмасови маникюр Soak Off Finger Cap клип UV-гел лакочистител съвети за многократна употреба сензорен екран амбалажна хартия инструменти за маникюр

BGN 2.00 3.18

Материјал : Пластични Тип : Ноктите совети смена на Боја : како на сликата покаже Клип Големина : App 2.5(L)*4.5(W)cm Тежина : App 30g Количина : 1 Пакет (5 КОМПЈУТЕРИ) Пакет се вклучени : 1 Пакет на Ноктите совети смена (5 КОМПЈУТЕРИ)Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети...

LNRRABC мода 100 бр / пакет премахване на тайна лидице хартия от памук, лакочистител инструменти за маникюр посветен почистване на лак

BGN 4.00 4.59

Име : Со памук и калај хартија Секоја големина : 7.5 * 9.5 см или така Медиум памук големина : околу 3 2cm Спецификации : a пакување од 100, проѕирна кеса инсталиран Улога : отстранување на светлосната терапија на QQ лак гума Употреба : прво со сунѓер го вклучите полиран површината на QQ лак, а потоа со памук, со калај фолија, се на точниот износ на ликвидни истовар течност, целиот пакет на ноктите, го завитка и да чекаат за 8 минути, и потоа само да им помогнам да им помогнам на Масло, лепак...

Горещи продажба arte клаво всеки 1 бр гел за нокти с UV Led нокти етикети гел на ноктите цвят Soak-Off гел-лак

BGN 4.00 6.38

Спецификација : Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеВе молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Бојата 1323 е белаБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

12 бр. Комплект колена котешки очи цвят серия Soak Off UV Nail Gel Polish Long-lasting Gel 7.3 мл маникюр маникюр с гел-лак

BGN 54.00 74.40

Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .Производ Функција: Совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 604 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.Q1 ...

Fengshangmei 5 мл една стъпка гел-лак домашна употреба направи си САМ Дизайн нокти дълъг UV-гел лак за нокти

BGN 3.00 9.58

Fengshangmei 5ml Еден Чекор Гел лак за Домашна Употреба DIY Помине Дизајн Траен УВ Гел лак1 Брилијантен сјај ,Израмнување непречено,долготрајни2...

Високо качество на soak off led uv gel polish bule red nail gel лак лак гел професионален маникюр емайл гел(DA109~DA134)

BGN 3.18

Три Чекор Гел ПолскиНашата работа, време е 9 : 0018 : 00 часот / понеделник~сабота (по Локално Време) , бидејќи на временската разлика , ве молиме да се разбере нас ако ние не ви одговори навремено.Зошто да се избере нашиот ув помине гел лак?•Ние сме доверба достоен фабрика снабдувач.•Ние сме професионални производителот кој произведува само УВ / LED гел.•Ние инсистира на "добар квалитет и конкурентна цена" за нашите УВ / LED гел.•Имаме професионална техничка R&D оддел, ние интуитивно ажурирани нашите боја шема целосноФункција : 1).Одличен квалитет и конкурентската цена.2).Бесплатни растворувач, нема штета tohuman ноктите,без токсични.3).Без мирис,без мирис.4).Лесно да се впие off.5).Добро лепило да nailsurface.6)...

Elite99 елегантен сив Котешко око маникюр с гел 12 бр. / комплект 10 мл Soak Off UV Color гел-лак 3D Cat Eye Effect Nail Gel Polsih

BGN 36.00 51.84

Главната СпецификацијаБренд Име : Elite99 Број на Модел : ABNNNHMYAll1210 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Сива Мачка Очи Гел 12 бои Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 12 бои за избрани Капацитет : 10 ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел промет на Големо со Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и сл Услуги на Клиентите : Доколку имате било каков проблем , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине повратните информации! Ние ќе ви помогне да го реши проблемот одеднаш...

Кафява лъскава повърхност режийни ноктите 24 бр квадратен маникюр среден фалшиви нокти за жени пръстите пълно покритие на P57

BGN 1.00 1.55

торба торба торба торба торба торбаБраун Сјајна Површина Лажни Ноктите 24 компјутери Плоштадот Нокти Средината Лажни Нокти за Жените Прсти Целосно Покривање P57Средината Дизајн, бонбони боја многу стилови за да изберетеУбава Сјај Површина, која одговара на било каде да се носат.Без лепак вклучениве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ви благодаримеОпис : 100% сосема нов и висок квалитетСредината дизајн во едноставни пакет.Пакет : 24pcs нокти во една едноставна пакет answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

Eco Friendly Cosmetic Nail Gel Arte Clavo Any 1 Color Nail UV Gel Remover маникюр, определени гел UV лампа за нокти Soak Off Nail Gel Polish

BGN 4.00 6.38

Спецификација : Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

CokeKOU есен и зима цвят на камъка LED & UV лак за нокти, гел Коледа червени и зелени звезди кръг на бял сняг гел сватбен гел

BGN 5.89

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

12 бр. бърза доставка Gelartist Марка Pearl Series Soak off популярен чист цветен гел дълготраен най-новият професионален гелевый полироль

BGN 54.00 72.00

Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .1.Пакет листа : Секој 12 Компјутери2.Порака : не заборавајте да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени.

MIZHSE Black Bottle 7ML Matt Top Coat Gel nail Polish Nail Art Nail Gel Polish UV LED Soak-Off тъп матова повърхност perms

BGN 2.00 2.38

MIZHSE ВпиеОф УВ Помине Гел полскиСпецификации : * Бренд Име : MIZHSE* Материјал : УВ Лекува Смола* Јачина : 7 ML / 0.25 оз* Нето Тежина : 25g* Сертификација : MSDS, SGS* Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка, UV / LED Светилка CCFLКарактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 20 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.Квалитетот е наш 1 приоритет.1...

Elite99 10 мл Macaron Цвят UV гел лак быстросохнущий Soak Off Nail Art маникюр с гел лак полупостоянный гел лак за нокти

BGN 3.00 3.87

Бренд Име : Elite99 Број на Модел : NMKLСекој 110 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Macaron Боја Гел лак Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 20 бои за избрани Капацитет : 10ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS / CE Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел Големо Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и сл Услуги на Клиентите : Доколку имате било proble, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине повратните информации! Ние ќе ви помогне да го реши проблемот одеднаш...

60шт нови фалшиви съвети нокти мозайка френски прозрачен акрил UV гел салон направи си САМ

BGN 12.00 12.50

500 Природна Бела Половина Совети Дизајн Вештачки француски Акрилик Стил Лажни Помине Уметност Совети многупарчиња / многуМеки Пластични Flectional Модел Рака Помине Уметност Пракса Подвижен Помине Уметност Пракса Рака Помине Уметност Сликарство парче7colors изберете 500 Природна Бела Половина Совети Дизајн Вештачки француски Акрилик Стил Лажни Помине Уметност Совети Ноктите алатки 10 PCS природна бела помине уметност екранот боја шема лак Екранот Тркала 20 Совети многупарчиња / многуУбавината 3 D Шупливи Помине Уметност Налепници Decals За Нокти Совети Декорација стил Алатка Црно Бел Цвет Чипка Дизајнмногупарчиња / многу12pcs вода трансфер Смешно поединечните помине decals налепници за помине уметност украси алатки за Убавина декоративни цвет дизајн многупарчиња / многуБесплатен Превозот Мода 18 ролни обоен алуминиум помине фолија трансфер на хартија ноктите налепница трговија на големоСАД$ 14.03 / многупарчиња / многу5 PCS / многу Вода Трансфер Помине Уметност Налепници Decals за нокти совети decortaion Леопард Тигар Ленти ДизајнСАД$ 5.99 / многупарчиња / многуКарактеристикиЈасно боја на Мозаик Совети со 10 различни големини Големини 09 (6pcs на секоја големина и целосно 60pcs) Секоја големина е посебно спакувани во spearate комора на пластична кутија Може да се користи за вас помине уметност Погодни за употреба со гел, акрил или fibreglass апликации Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира Боја : ЈасноКако Да се Користи Закачите на Мозаикот Совети за вашите природни нокти Трим ги со ноктите clippers или нокти датотека, а потоа да се ослободи од нечистотијата на нив се Применуваат јасно гел само на ноктите кревети тивко и ги излечи за една минута се Направи различни уметнички изрази со користење на различни бои на обоено стакло гелови и ги излечи за една минута повторно Шалче целиот помине површини со јасна градител гел и излечи ги за 2 минути...

MAKARTT 500 Овалния натурален френски маникюр Fullwell фалшиви съвети пълно покритие на акрилни нокти A0014

BGN 9.00 9.58

Карактеристики : Боја : ПрироднаМатеријал : ABSОблик : Целосна капак и заоблениНето тежина : 2.92 мл / 65gПакет : Мало пакет 500 КОМПЈУТЕРИ со предброј торба(Број 09)Големина : 10 големина, 50 совети секоја големина, 500pcs целосноДетали големина информации(Должина * Ширина), ве молиме овозможи 0.04 инчен разликата се должи на рачно мерење : НЕМА.0:1.06 инчен*0.52 инчен; БР.5:0.94 инчен*0.37 инченНЕМА.1 : 1.10 инчен*0.47 инчен; БР.6:0.83 инчен*0.35 инченНЕМА.2:1.02 инчен*0.43 инчен; БР.7:0.87 инчен*0.35 инченНЕМА.3:1.06 инчен*0.43 инчен; БР.8:0.78 инчен*0.30 инченНЕМА.4:0.90 инчен*0.39 инчен; БР.9:0.78 инчен*0.28 инченДобредојдовте на Прото Помине Уметност

1000 бр. / лот носене на ноктите Soak Soakers за акрилна течност за премахване на лака и лечение на Едро продажба на артикул:F0087X

BGN 238.40

Опис : 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет10 КОМПЈУТЕРИ Soakers спакувани во пп торбаAcetone отпорни, може да се полнат со вода за вода бања за нокти или acetone или друг саканиот впива течностаЗа вештачки нокти отстранување, УВ тен кревет заштитаПогоден за нокти третман, отстранување на лажни нокти и cuticle, ноктите исхрана & стерилизација третманиВпива двете раце во исто време, погодност за употреба!!Погоден за повеќето големини на прсти!За професионално студио употреба или домашна употребаПакетот вклучува : 100 кеси x10 soakers ( вкупно 1,000 компјутери soakers)Добредојдовте на Прото Помине Уметност