• Ново
Clou Beaute Thermo Color Change Nail Gel Soak-Off Гел Лак Професионален Маникюр Vernis Полупостоянный

Clou Beaute Thermo Color Change Nail Gel Soak-Off Гел Лак Професионален Маникюр Vernis Полупостоянный

BGN 4.00
BGN 6.32
-37 %
В магазина

Брой продукти


Добредојде ! Ве Молиме Имајте Во Предвид
Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.па ние изберете обичните испорака, без следење на информации.
Под нормални околности, пристигнување време за : 30-90 дена.
Време на испорака за Бразил е за 60-120 дена.
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од слики.
Ако умот вас, немојте да го купат. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Подробности

търговска марка:
Clou Beaute
НЕТНО ТЕГЛО:
10 мл
Тип:
UV-гел
Номер На Модела:
Промяната На Температурата На Гел За Ноктите
Брой:
1 бутилка
Съставка:
Гел-Лак
Тип Елемент:
Гел За Нокти
Име:
Промяната На Температурата На Гел За Ноктите
Цвят:
48 цвята

Те също купуват с този продукт

500 опаковки/лот 500 овални нокти съвети кръгла Fullwell бял цвят съвети фалшиви съвети за изкуство на ноктите на едро горещи продажба A0013XXX

BGN 1423.81

500 пакети / многу 500 Овална Ноктите Совети Круг Fullwell Бела Боја Совети Лажни Помине Уметност Совети трговија на Големо Топла Продажба A0013 XXX10 големини,50 ноктите секоја големинаБелата БојаАБС МатеријалЦелосна МаскаПакетот вклучува : 500 Пакети X 500 Бела Овална Помине СоветиДобредојдовте на Прото Помине Уметност

500шт режийни нокти с овална форма френски фалшиви ноктите къси прозрачни пълни капачки за нокти украсени Съвети за красота ноктите Маникюр аксесоари

BGN 4.00 4.78

опис : Круг Краток Остри Заврши Нокти Совет Големина : нумерирани големини зад совети Боја : Природна Материјал : ABS и Акрил Пакетот Вклучува : 500 компјутери Помине Совети За Разлика од Боја : Ние се трудиме да испратите најдобрите фотографии на објекти за вашиот референца...

5 опаковки за професионална дамска мода естествен цвят въздушната ноктите дисплей набор от съвети на практика акрилен гел UV маникюр, определени направи си САМ

BGN 3.00 3.98

5 Пакети Професионални Жени Мода Природна Боја Лажни Ноктите Се Прикаже СоветиПоставете Пракса Акрилик Гел УВ Нокти Поставите DIYПердув боја : природна големина : 7.5 x16cm материјал : акрилик тежина : 100g пакет се вклучени : 5pcs x 24colors помине уметност екранот одборИспорака1.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Секси горещо Червено покажи на пръстите си колоритен Карнавал Стил бонбони черно режийни ноктите на краката си 20 на цвят 156t

BGN 1.00 1.47

За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор...

24шт горещи акрилни съвети на нокътната плочка бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ дете лилаво P76

BGN 1.00 1.73

торба торба торба торба торба торбаПодолу заврши на производот покажува, само за референца, ќе ви благодаримеако сакате други бои, ве молиме забелешка бројот од подолу, ви благодаримеСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

10 мл Arte Clavo 48 цвята всеки 1 Промяна на цветовата температура на ноктите с гел цвят лак за нокти Soak Off UV гел лак UV и led лампа

BGN 4.00 6.38

Почитувани Меѓународните Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница, уживајте во вашата шопинг време!Ве Молиме Имајте Во Предвид : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

candy color false toe нейлз 24pcs Party Лъжливи Toes маникюр tips 20 Beauty Choice this is Grass Green 076t

BGN 1.00 1.54

За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор...

12 бр. бърза доставка Gelartist Марка Pearl Series Soak off популярен чист цветен гел дълготраен най-новият професионален гелевый полироль

BGN 54.00 72.00

Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .1.Пакет листа : Секој 12 Компјутери2.Порака : не заборавајте да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени.

50pcs Top Quality Wholesale Equipment Нокти Display Rose Flower Ring Design Acrylic Practice Board САМ за Нокти Инструмент New Brand Arrive

BGN 4.00 4.78

Топла Продаде 50pcs Лажни Совети Екран на доградба на Акрилни Нокти Пракса Одбор DIY Помине Алатка Најновите Сосема Нов Уметност Прстен Зголеми цвет Стил Помине Совет 50pcs полски УВ Гел Боја се Појавува Пеперутка Екранот Помине Уметност Прстен Стил лак Боја на Екранот Овој НОВ сет вклучува 50 PCS Прстен Стил Помине Совети дисплеј, кој е совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно...

Високо качество на soak off led uv gel polish bule red nail gel лак лак гел професионален маникюр емайл гел(DA109~DA134)

BGN 3.18

Три Чекор Гел ПолскиНашата работа, време е 9 : 0018 : 00 часот / понеделник~сабота (по Локално Време) , бидејќи на временската разлика , ве молиме да се разбере нас ако ние не ви одговори навремено.Зошто да се избере нашиот ув помине гел лак?•Ние сме доверба достоен фабрика снабдувач.•Ние сме професионални производителот кој произведува само УВ / LED гел.•Ние инсистира на "добар квалитет и конкурентна цена" за нашите УВ / LED гел.•Имаме професионална техничка R&D оддел, ние интуитивно ажурирани нашите боја шема целосноФункција : 1).Одличен квалитет и конкурентската цена.2).Бесплатни растворувач, нема штета tohuman ноктите,без токсични.3).Без мирис,без мирис.4).Лесно да се впие off.5).Добро лепило да nailsurface.6)...

Clear Jelly UV Гел Builder Crystal Nails прозрачен UV-гел лак за нокти, за френското изкуство съвети маникюр, определени разширяване на Мода

BGN 5.00 6.38

Добредојдовте на нашата продавница & уживајте во вашата шопинг времеНастава15 ml / ЕЕЗ & 8 Мода Бои за да изберетеПрипаѓаат на LED & УВ Впие исклучување градител помине гел лак...

Nadeco New Full Cover Овални И Заоблени Отгоре Ноктите Акрилни Изкуствени Художествени Уши Цели Ноктите

BGN 19.20

Детали За Производот : Овој објект е у ltra тенка ноктите салон за нокти.Изработени од АБС материјал увезени од кореја,Ултра тенка и флексибилна.Без нездрави на телото.Не се скрши исклучите под висока или ниска температура.Понуда прилагодено пакување,мувла создавањето.Секој сет содржи 10 големина, Од #0 до #9 секој големина, вкупно 500 компјутери / торбаПриродна Боја : Јасно Боја : Пакет : По полски нив(DIY Дизајн за нокти совети) : Answer : ___________________________ Note : Подолу се слики само за да се покаже како тие по се полира, ние само го продаде База помине совети за DIY вашиот сопствен дизајн на ноктите совети)Пратката ќе се обиде да брод од надвор што е можно поскоро.Чекање за вашата нарачка

Бонбони фалшиви съвети нокти мода слабо червено фалшиви нокти Акрилни нокти натиснете върху ноктите салон продукт 24шт N0256S

BGN 1.00 2.03

Бонбони Лажни Нокти Совети за Модата Слабо Црвена Лажни Ноктите на доградба на Акрилни Нокти, Притиснете На Ноктите Салон Производ 24 Pcs N0256 SПроизвод Детали : Пакетот вклучува : 1sheet ( 24pcs) ноктитеМоден нов дизајн мат лажни нокти, погодна за девојки, жени, студенти, ОЛ...

Бонбони фалшиви съвети нокти ясно прозрачен син Шило фалшиви нокти DIY акрилни нокти съвети кликнете върху ноктите E006

BGN 1.00 2.19

Бонбони Лажни Нокти Совети Јасно Транспарентен Сина Stiletto Лажни Нокти DIY на доградба на Акрилни Нокти Совети Притиснете На Ноктите E006Производ Детали : Пакетот вклучува : 1sheet ( 24pcs) ноктитеМоден нов дизајн мат лажни нокти, погодна за девојки, жени, студенти, ОЛ...

Ще Получите 6 Бр Котешки Очи Лак За Нокти, Гел Лак Хамелеон Магнитен Лак За Нокти Hot Разпродажба Цветен Гел Лак За Нокти Soak Off Color Нейлз

BGN 40.00 48.32

1.Пакет листата : Добиете Еден Бесплатно Магнет1)1 Lot=1 Base Грб+1 Top Грб+било 4 Бои гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Кафява лъскава повърхност режийни ноктите 24 бр квадратен маникюр среден фалшиви нокти за жени пръстите пълно покритие на P57

BGN 1.00 1.55

торба торба торба торба торба торбаБраун Сјајна Површина Лажни Ноктите 24 компјутери Плоштадот Нокти Средината Лажни Нокти за Жените Прсти Целосно Покривање P57Средината Дизајн, бонбони боја многу стилови за да изберетеУбава Сјај Површина, која одговара на било каде да се носат.Без лепак вклучениве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ви благодаримеОпис : 100% сосема нов и висок квалитетСредината дизајн во едноставни пакет.Пакет : 24pcs нокти во една едноставна пакет answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...