• Ново
Горещи продажба с пълно покриване на режийни ноктите с нитове дизайн на 24 бр. / комплект изкуствени Таро фалшиви нокти натиснете върху ноктите къси естествени съве?

Горещи продажба с пълно покриване на режийни ноктите с нитове дизайн на 24 бр. / комплект изкуствени Таро фалшиви нокти натиснете върху ноктите къси естествени съве?

BGN 5.00
BGN 5.15
-3 %
В магазина

Брой продукти


Топла Продажба Целосно Покривање Лажни Ноктите со Заковки Дизајни 24 компјутери/set Вештачки Taro Лажни Нокти, Притиснете на Ноктите Краток Природни Совети Детали за Производот 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет Трајни Помине Уметност Пракса / Display Погоден за лак / помине декорација се прикаже на доградба на Акрилни нокти За професионално студио употреба или домашна употреба Пакет Содржина 1 сет Помине Совети со 24 компјутери 1 лист Лепак Налепница 1 buc Нокти Датотека
( ние употреба на Лепак Налепница, наместо на течност, бидејќи во течно лепило не е дозволи донесе на воздухот и Лепак Налепницата ќе биде повеќе здравје, дури и на бремените жени можат да го користат тоа. Ако сакате лажни ноктите се држи повеќе солидна и повеќе, ние ви препорачуваме да купите течност со себе. Ви благодариме за да се разбере. )
Мерење на & Бои 1) ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2) ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Повратни информации, Ние обично ја напушти позитивни повратни информации за секој клиент. Да се негуваат здрави Али Заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. 1) Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ја напушти ни повратни информации. 2) Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. По продажба на Служи 1) Ако постои недостасува или DOA предмети кога ќе го добиете вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас прво. Ние ќе ги провери тоа и организира reship испорака. 2) Ако некој предмет е скршен во рок од една недела, ние ќе ви испратиме нова замена. Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои било каков проблем со вашиот производ. Ние ќе нуди бесплатна поправка или замена за тоа(БЕЗ НАПЛАТА). Превозот на Испорака 1) цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена колку што Paymengt е ослободен од , becasue треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. 2) Ако имате било какви посебни барања како што се Изјасни Име или Цена, ве молиме оставете порака за нас. За најбрзиот превозот, или ЕМС DHL е достапна, ако вие плаќате дополнителни превозот надомест.

Подробности

Тип Елемент:
Външен Ноктите
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Ширина На Ноктите:
0,7-1,2 см
Номер На Модела:
Режийни ноктите-198
Приложение:
Пръст
Дължина На Ноктите:
1,8-0,8 см
Размер:
12 sizes
Материал:
Акрил
Брой:
24шт
Предмет на:
Режийни Ноктите
Име:
изкуствена ongles
Тип Елемент:
Външен Ноктите
занаяти:
изкуствени нокти
Цвят:
Таро и бяло

Те също купуват с този продукт

MIZHSE Black Bottle 7ML Matt Top Coat Gel nail Polish Nail Art Nail Gel Polish UV LED Soak-Off тъп матова повърхност perms

BGN 2.00 2.38

MIZHSE ВпиеОф УВ Помине Гел полскиСпецификации : * Бренд Име : MIZHSE* Материјал : УВ Лекува Смола* Јачина : 7 ML / 0.25 оз* Нето Тежина : 25g* Сертификација : MSDS, SGS* Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка, UV / LED Светилка CCFLКарактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 20 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.Квалитетот е наш 1 приоритет.1...

Must for Lady on Summer Carnival Style Candy Red False Toes Toenails 20 Transparent Color Clear White Ct

BGN 1.00 1.47

За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор...

500 броя фалшиви пълно покритие акрилни съвети за изкуство на ноктите гореща продажба на ноктите изкуство

BGN 15.84

Детали За Производот : Материјал : ABSСертификација : MSDSГолемина : 09#Пакување : 500pcs совети во една opp вреќаСтил : полу / полн покрие француски помине уметност совети Таму си 12 различни големини и повеќе избори;Овие фантастични квалитетна ABS помине совети дојде во кеса од 500 кој вклучува 10 пакети од 50 совети , големина 0 до 11...

Clou Beaute 10ml UV Gelpolish цветен гел лак модни мастило зелен гел за нокти лак за нокти 220 цветове, за да изберете

BGN 3.00 3.92

Добредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.па ние изберете обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 3090 дена.Време на испорака за Бразил е за 60120 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од слики.Ако умот вас, немојте да го купат...

Makartt 150 Tips 3 Knots маникюр Display Natural Chart Color Sample Practice Фен Nail Polish Display with Ring Нокти Tools F0396

BGN 9.58

150 Совети 3 Јазли Помине Уметност Екранот Природни Табелата Боја Мостра Пракса Фан лак Дисплеј со Прстен Помине Алатки F0396Карактеристики : 1.Најновите фан display board е идеална за професионална употреба, во практиката дома или прозорец на екранот, итн.2.Исто така погоден за зелена страна се користи како пракса одбор.3.Лесен за додавање / отстранување / менување на редоследот на совети,едноставен и лесен за употреба.Спецификации : Состојба : НоваБоја : ПрироднаМатеријал : ПластикаПакет се вклучени : 50 гранки / 3 јазли секој сет, вкупно може да се прикаже 150 бои.Добредојдовте на Прото Помине Уметност

CoKEKOU New Nail Gel Polish Soak Off UV Tempering Top Coat + Base Coat Gel Matte top Polish Long-lasting 14ml Nail Gel лак

BGN 7.97

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

Nadeco New Full Cover Овални И Заоблени Отгоре Ноктите Акрилни Изкуствени Художествени Уши Цели Ноктите

BGN 19.20

Детали За Производот : Овој објект е у ltra тенка ноктите салон за нокти.Изработени од АБС материјал увезени од кореја,Ултра тенка и флексибилна.Без нездрави на телото.Не се скрши исклучите под висока или ниска температура.Понуда прилагодено пакување,мувла создавањето.Секој сет содржи 10 големина, Од #0 до #9 секој големина, вкупно 500 компјутери / торбаПриродна Боја : Јасно Боја : Пакет : По полски нив(DIY Дизајн за нокти совети) : Answer : ___________________________ Note : Подолу се слики само за да се покаже како тие по се полира, ние само го продаде База помине совети за DIY вашиот сопствен дизајн на ноктите совети)Пратката ќе се обиде да брод од надвор што е можно поскоро.Чекање за вашата нарачка

Ще Получите 6 Бр Котешки Очи Лак За Нокти, Гел Лак Хамелеон Магнитен Лак За Нокти Hot Разпродажба Цветен Гел Лак За Нокти Soak Off Color Нейлз

BGN 40.00 48.32

1.Пакет листата : Добиете Еден Бесплатно Магнет1)1 Lot=1 Base Грб+1 Top Грб+било 4 Бои гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

48шт мода самоличността на огледалото режийни ноктите злато, сребро фалшиви нокти кратък дизайн на изкуствен маникюр за нокти DIY mix and match MIX14

BGN 3.68

Ова е мешавина на стилови, Злато 24pcs и Сребро 24pcs100% сосема нов и висок квалитет, висока мода .Кратко да дизајнира едноставни и OPP пакет ...

For Kids Children New 12 парчета Торта Сърце 3D Fashion Сладко Style Art Short Лъжливи False Sticker Нокти Tips Free Лепило Gel [N613]

BGN 3.18

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нокти, Шминка Set / Професионални сенката за Очи ( Во Продажба ) Шминка ЧеткиРеференца димензија

10 мл Arte Clavo 48 цвята всеки 1 Промяна на цветовата температура на ноктите с гел цвят лак за нокти Soak Off UV гел лак UV и led лампа

BGN 4.00 6.38

Почитувани Меѓународните Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница, уживајте во вашата шопинг време!Ве Молиме Имајте Во Предвид : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

1бр 250 мл Wash Отстраняване Почистване на бутилка с помпа опаковка маникюр лакочистител за пречистване на ацетон бутилка -30

BGN 3.00 3.63

1 PC 250ml Миење Смена Чистење Шише Пумпа Фармацевт Помине Уметност полски Смена Почиста Acetone ШишеКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Пумпа фармацевт шише е направен од acetone отпорна пластика .Може да се пополни со вашиот склопот на брендот на acetone или не acetone лак смена.Погоден за нокти третмани, гел ноктите процес, ноктите чистење, отстранување шминка, итн.Течноста, исто така, ќе седнат во мали и што го прави лесно кога сте подготвени да ги користат.Спецификации : Материјал : Пластика.За 250mlПакет : 1 x Помине Уметност Пумпа Шише (Течни или други додатоци не се вклучени)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

24шт горещи акрилни съвети на нокътната плочка бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ дете лилаво P76

BGN 1.00 1.73

торба торба торба торба торба торбаПодолу заврши на производот покажува, само за референца, ќе ви благодаримеако сакате други бои, ве молиме забелешка бројот од подолу, ви благодаримеСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

Кафява лъскава повърхност режийни ноктите 24 бр квадратен маникюр среден фалшиви нокти за жени пръстите пълно покритие на P57

BGN 1.00 1.55

торба торба торба торба торба торбаБраун Сјајна Површина Лажни Ноктите 24 компјутери Плоштадот Нокти Средината Лажни Нокти за Жените Прсти Целосно Покривање P57Средината Дизајн, бонбони боја многу стилови за да изберетеУбава Сјај Површина, која одговара на било каде да се носат.Без лепак вклучениве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ви благодаримеОпис : 100% сосема нов и висок квалитетСредината дизајн во едноставни пакет.Пакет : 24pcs нокти во една едноставна пакет answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

120tips/10PCS маникюр Display Фен Nature White Clear Rosette Board Nail Color Chart Practice sticks САМ Nail Salon Tools

BGN 3.00 3.12

Добредојдовте на Right2 Save!120tips / 1set Помине Уметност Екранот Фан Природата Белата Јасно Rosette Одбор Ноктот Боја Шема Пракса стапови DIY Ноктите Салон АлаткиКарактеристики : 100% сосема нов.Може да се прикаже 12 различни бои / моделот на едно парче фан одбор.Креирај Свој Боја Приказ На Табелата.Лесно да се појави на вашиот лак.Исто така може да се користи за практикување помине уметност сликарство.Погоден за Помине Уметност Салон / Маникир / Педикир.Спецификации : Боја : Природна Боја,ЈасноМатеријал : ПластикаГолемина : Прибл.15cm x 8.3 cm / 5.91"x3.27"(L x D)Количина : 10 Компјутери / Пакет,12 Совети / Парче,120 Совети вкупно.Пакет Листата : 1 Сет 120 Совети Помине Екранот Пракса Стапови Фан ОдборВе молиме проверете ги следење на информации за teacking вебсајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,email,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefullyСите продажбата се смета за конечна.Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,ве молиме контактирајте со нас слободно...

Fengshangmei 5 мл една стъпка гел-лак домашна употреба направи си САМ Дизайн нокти дълъг UV-гел лак за нокти

BGN 3.00 9.58

Fengshangmei 5ml Еден Чекор Гел лак за Домашна Употреба DIY Помине Дизајн Траен УВ Гел лак1 Брилијантен сјај ,Израмнување непречено,долготрајни2...

70шт дълъг Полупокрытый дизайн зебра акрил UV-гел френски фалшиви върха на нокти е маникюр с различни размери САМ Art Salon фалшива стикер N211

BGN 8.00 9.06

70pcs Долго Половинапокрие Зебра Дизајн Акрилик УВ Гел француски Лажни Нокти Совет Нокти Различни Големини DIY ликовен Салон Лажни Налепница N211Секој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...