• Ново
Неръждаема Стомана Лимон Сокоизстисквачка Оранжево Ръчна Сокоизстисквачка Прибори За Готвене На Плодове, Зеленчуци Инструменти Безплатна Доставка

Неръждаема Стомана Лимон Сокоизстисквачка Оранжево Ръчна Сокоизстисквачка Прибори За Готвене На Плодове, Зеленчуци Инструменти Безплатна Доставка

BGN 19.18
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цвят:
Светло Сив
Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
документ:
CIQ,LFGB
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Сокове И Почистване
Номер На Модела:
Сокоизстисквачка 001
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт

Нож От Неръждаема Стомана, Един Банан, Парче Устройства Прибори За Готвене На Плодове, Зеленчуци Инструменти

BGN 44.54

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа деталиБиопсија се користи за да се банана брза, направете овошна салата, униформа дел, висока ефикасност, голем број на предности во споредба со другите алатки дел.Банана е специјална машина, повторно голема банана, повторно мали банани, може да ја користите оваа машина сечење! Направете овошна салата, тоа е повеќе ефикасен асистент, банана парчиња отсечени, униформа големина, bao hou униформа, да се добие два пати резултатот со половина напор! И други овошна салата сос меша заедно, сè е толку едноставно, да заштедат време и напор ^ ^1, вкусна банана може да се намали во униформа шушка, тогаш бидете овошје послужавник и споделување!2, кога да се јаде банани безгрижно целиот корен падна на земја! Дека шопингДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

7 в 1 регулируем тамбура Slicer мултифункционално ренде белачка остриета от неръждаема стомана овощерезка кулинария инструменти ZL59-1

BGN 14.00 31.33

7 во 1 Прилагодливи Mandoline Slicer Мултифункционален нож за лупење Grater Нерѓосувачки Челични Ножеви Зеленчук Машина готвење алатки ZL591

TTLIFE най-високо качество неръждаема стомана, ръчно портокал лимонов сок сокоизстисквачка сокоизстисквачка лесно прес лимон определяне кухня малки инструменти

BGN 16.00 23.82

TTLIFE Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Рака Портокал Сок од Лимон Изстискване Морнар Лесно Притиснете Лимон Presser Кујна Мали АлаткиКарактеристики : ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ .На здрав изграден од нерѓосувачки челик лимон изстискване ви овозможува да се извлече од лимон или друг сок од овошје без кавга...

Нов 1бр лек туист на ядрото Отстраняване плодове ябълка Бур круша преносим неръждаема кухненски инструмент

BGN 5.00 5.47

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Карактеристики : Оваа алатка може лесно да се отстранува на јадрото од јаболка ...

1бр кухненски принадлежности от неръждаема стомана раци игла Плодови вилица Орехова игла, морски дарове игла ядки инструмент за кухненско приспособление OK 0428

BGN 1.09

Член Име : Орев Игла Материјал : 304 Stainer Челик Големина : L17 CM Боја : сребро Стил : како прилог Единица тежина : околу 16g / pc Пакет се Вклучени : 1x Walnut Игла Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Многофункционален зеленчукова хеликоптер с чекмедже за съхранение на слайсер нож джинджифил ренде строгальные купа с капак, кухненски принадлежности

BGN 19.18

Мултифункционален компир секачи со чување на кутии, нова кујна gadgets, овошје и зеленчук slicers алатки за кампувањеКарактеристики : 100% нов и висок квалитет на мултифункционална кујна материјали зеленчук за јадењеPP материјал, од не ' рѓосувачки челик сечилото, мултипланирање дизајн, сечење, сечење лесен и брз, со чување на сад, намалување на состојки директно во сад, лесен за употреба, се направи готвење повеќе погодно.Димензии : дијаметар 19cm, висока 7.2 cmМатеријал : ПП пластичниТежина : 305gПакувањето вклучува : 1 x мултифункција зеленчук за јадење

Нови кухненски приспособления кухня домакински картофи бар машина за рязане ръчни чипс аксесоари Herramienta de corte de la cocina Hot

BGN 35.00 59.60

Кујна Gadgets, Кујна Домаќинство Компир Бар Машина за Сечење Прирачник Чипови Додатоци Herramienta де corte де ла cocinaФункција : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Овошје & Растителни АлаткиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликФункција : Порибено,ЕкоПријателскиГолемина : 26*12.5*9cm1 x Компир Ленти Машина МашинаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Плодове, Зеленчуци Инструменти От Неръждаема Стомана Жулиен Белачка На Ротари Творческа Ренде Картофи, Моркови Салата Slicer Cut Кухненски Принадлежности

BGN 7.98

Карактеристики : мултифункционален дизајн со 2 перки ги задоволат вашите различни барања.360 степени ротари дизајн, лесен за да го промените ножеви како што е потребно.Остри ножеви од високо квалитетен нерѓосувачки челик, трајни и лесни да се чистат.Практичен мултифункционални помошник за вас во кујната...

Мултифункционална Пластмасова Чесън Натиснете Прижимная Мелница Slicer Ренде За Рязане На Кубчета Нарязване На Съхранение На Кухненски Кутия Мини Приспособления Зе

BGN 7.97

Мултифункционален Пластични Лук Притиснете Presser Дробилката Slicer Grater Dicing Режење Складирање Кујна Кутија Мини Gadgets, Зеленчук Алатка детали за Производот 100% сосема нов и висок квалитет! Овој компактен gadget minces парчиња или лупено лук и депозити тоа уредно во јасна корпа...

Areyoucan Лимон, Портокал, Ябълка Кухня Лесно Плодове Делител Клин Нарязани Slicer Машина Кухня Инструмент Творчески Оранжево Лесно Бур

BGN 123.00 123.20

Лимон Вар Портокал Јаболко Кујна Лесно Овошје Divider Wedger Мода Намали Slicer Машина Кујна Алатка Креативни Портокал Лесно Corer Лесно Wedger и Лесно Apple Corer Зачувување на трудот и намалување на совршен оптоварување во секое време...

1бр Зелен Зелен лук, зеленчуци хеликоптер Slicer машина лека дръжка зеленчукови инструменти

BGN 2.00

100% Нов и висок квалитетБоја : Како што е прикажано во сликаМатеријал : ПП & Нерѓосувачки ЧеликГолемина на игла : 15.8 x 2.8 x 1,5 см / 6.2"x1.1"x0.59"Пакетот Вклучува : 1x Onion Машина

1бр Bairun плодове белачка ряпа, картофи нож Slicer френска скорост кухня инструменти за готвене случаен цвят

BGN 5.00 5.28

Опис : Креативни Нови Кујнски Алатки Овошје Зеленчук нож за лупење Боја : Црвена, црна ,бела,сина, боја ќе бидат испратени по случаен избор...

Земна Ябълка основната отстраняване пластмасови плодове Основната Дърва творчески а пробовземното трудосберегающий жило сепаратор кухненски принадлежности

BGN 6.08

Corers Apple јадрото на смена Пластични Овошје Core Splitter креативни corer трудзаштеда на Основни сепаратор кујна материјали