• Ново
MANYIER Секси One Piece выдалбливают бански мек Секси бански Solid Women Bathingsuit лятна плажно облекло двуцветен костюм

MANYIER Секси One Piece выдалбливают бански мек Секси бански Solid Women Bathingsuit лятна плажно облекло двуцветен костюм

BGN 20.00
BGN 20.78
-4 %
В магазина

Брой продукти


Мека совети :
1.Боја отстапување : има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети. Слики од железнички објекти,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
2. Големина отстапување : Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
Големина Биста Половината Колковите Првенство S 81-86 CM 61-66 CM 86-91 CM A - B M 86-91 CM 66-71 CM 91-96 CM B - C L 91-96 CM 71-76 CM 96-101 CM B - C XL 96-101 CM 76-81 CM 101-106 CM B - C 2 XL 101-106 CM 81-86 CM 106-111 CM B - D 3 XL 106-111 CM 86-91 CM 111-116 CM D - E 4 XL 111-116 CM 91-96 CM 116-121 CM D - E 5 XL 116-121 CM 96-101 CM 121-126 CM D - E 6 XL 121-126 CM 101-106 CM 126-131 CM D - E
Answer : ___________________________ NOTE :
Мешани Цел е достапен,ве Молиме контактирајте со нас.
trademanager : cn1000704422
Превозот И Испорака
(1) да се Подготви време : предмети ќе бидат испратени во 3-5 работни дена откако сте направиле плаќање, Тогаш можете да ги пратите од нив на линија.
(2) начинот на Достава :
Бесплатен превозот : Хонгконг пост,Сингапур пост и Кина пост. тоа е така полека за испорака на вашата земја,Обично, тоа трае околу 25-55 дена или повеќе во вашата земја.ве молиме не го повикуваат!
Попуст за испорака : EMS/DHL/ТНТ/UPS /ФЕДЕКС ,
(3) Испорака на плаќање : купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
(4) Ако не ја прими стоката на време, plz контактирајте со нас за понатамошна помош. (Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација, имено царинска политика, шпедиција, времето, јавни одмор и така натаму.)
Политика На Враќање :
се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас на прво време, разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Ако треба да се врати, се Врати, мора да се направи во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Слатка потсетам :
(1) P ayment услови : со КРЕДИТНА КАРТИЧКА, TT, ЗАЧУВАМ,БАНКАРСКИ ТРАНСФЕР.
(2) Повратна информација : Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во рок од 24 часа, доколку тоа не е за статистика време. Pls say sth. за трансакција преку alibaba е повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
(3) Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Едно Нещо
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
MYE1681
търговска марка:
MANYIER
Материал:
Ликра
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
is_customized:
Yes
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Вид На Помощта:
тел свободен
С Подплата:
ДА

Те също купуват с този продукт

2017 нов дамски бански блестящо повдигащ Paded Бикини Set Women Секси Beachwear Baththing Belt Bather Luminous Beach Outwear

BGN 9.00 9.10

2017 Нови Жените Бански Миг PushUp Paded Бикини Поставите Жените се СексиBeachwear Baththing Појас Bather Прозрачна Плажа OutwearЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Спортни Бикини Жени 2017 Нови Ретро Среден Васит Бански Костюми Maillot De Bain Femme Бразилски Бикини Set Biquinis

BGN 23.98

Спортски Бикини Жените 2017 Најновите Ретро Средината Wasit Бански Костуми Perfect Maillot Де Bain Femme Бразилски Бикини Поставите Biquinis100% сосема нов и висок квалитетТоа е прилично удобно и сексиТкаенини : Најлон spandex ПолиестерБоја : боја ShowГолемина : S M LПритисни до : ДаКуп : ПоместенаПовод : на Плажа, базен, партијаПредмет Тип : Бикини СетВе Молиме Имајте Во Предвид : Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор и Упатство за мерење, ве молиме овозможи 12cm грешка.Ако клиент строги во големина, ве молиме контактирајте со нас пред цел, ќе се обезбеди големината на реалните специфични за вас.ЗАБЕЛЕШКАОваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.ПОЛИТИКИНие не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Годишно момиче 3 в 1 комплект бикини секси жени в бански костюми с буквата свободен бяла престилка е розово / червено /черно Висока Талия повдигащ бански

BGN 32.00 36.00

Карактеристики* 100% Нов Бренд со висок квалитет.* Секси дизајн Материјал : 82%Полиестер+18%SpandexГолемина : S XLПакет : 1 КОМПЈУТЕР во PVC КесаГолеминаВашиот Биста ПоловинатаВашиот КолкВашата ТежинаS7585cm6066 cm 7985 cm4250kg М 8390cm 6670 cm8489 cm5055kgL8895cm7074 cm8893 cm5358kgXL93100cm7478 cm 9297 cm5863kgНапомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.2 lb

Yingfa бански костюми за плуване жени бански костюми на децата на състезанието децата на състезателен бански костюм момичета обучение бански конкурс професионален

BGN 25.44

Yingfa Професионални Костим за капење Жените костими за капење Спортски Трки Секси Леотар Тесни Дама Bodybuilding Костим за Капење XSL

Жените Лятото Бикини За Секси 2018 Пристрастие Плуване, Бански Костюм С Висока Талия Бански Костюми Push Up Бански Зелен Бял Празник На Плажно Облекло

BGN 12.00 20.78

Жените Лето Секси Бикини 2018 Кавга Пливање Костим За Капење Со Висок Појас Бански Им Помогнам На Костим За Капење, Зелена Бела Празник BeachwearКарактеристики на производот: 1 00% сосема нов и висок квалитет на Дизајн Елемент : Висок Половината им Помогнам на Бикини Сет Материјал : Spandex Боја : 1 Боја, Големина : SXLAnswer : ___________________________ Note : 1...

Бикини Комплект Лято Ниска Талия Бански Костюми За Малышек За Жени Пикантен Пейка Бански Vanny Комплект Push Up Biquini Бразилски Maillot De Bain

BGN 15.97

Бикини Поставите 2016 Година Лето Ниска Половината Бански Жени Секси Клупата Костим За Капење Костим За Капење Им Помогнам На Biquini Бразилецот Maillot Де BainГолемина на табела Големина Биста Половината Колковите XS S 7883cm 6367cm 8489cm М 8388cm 6771cm 8994cm L 8893cm 7175см 9499cm XL 9398cm 7580см 99104cm XXL Ткаенини во транспортниот процес ќе имаат шанса да се произведе дамки, ве молиме да не грижете се, Таа ќе исчезне кога е поставен за некое време.ИспоракаБесплатен превозот : Кина пост воздухопловната / Хонгконг Пост Воздух Mail / Сингапур Пост Воздух Mail( Кина пост воздухопловната превозот обично трае 1525business дена да пристигне во САД и Европските земји ...

Горещи продажба любов SPARK S до XL Cosply Батман жените секси бански One Piece червено бели райета печат твърди бански костюми голям размер

BGN 11.00 11.18

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа!Топла Продажба ЉУБОВ ИСКРА S XL Cosply Бетмен Жените во Секси Костим за капење, Едно Парче Црвена Бела Шарени Печати Солидна костими за Капење Голема Големина Име : Жените 3 D Испечатени Едно Парче бански костуми perfect Пол : Жени / Девојки Големина : S,M, L,XL, XXL, 3 XL, 4 XLКлучни зборови : костими за капење, костим за капење, едно парче, плус големина бански Шема : види на сликата Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

Нов прием на гореща разпродажба на Едро дишаща VS стил накъдрен чанта назад кръст вратовръзка на кутията рокля на една кука лятна плажна пола

BGN 26.00 28.75

ТОЧКА БР : VB0061.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,190 GSM2.Flounced заврши Врвот3.Назад Крстот врзуваат4 ...

Горещи жени многоцветен еластична превръзка бикини комплект повдигащ Мек сутиен средата на талията, плажни дрехи, бански бански костюм за Жени лято sSwimwear

BGN 13.58

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Тоа е прилично удобно и Слатка жешка!Убава и висок квалитет на боја,Кавга Чипка Padd Блузирамки биста и дружење со лесно frilled панел, уникатен scallop ивицамека гума за џвакање во вратот, мека bandeau со поддршка boning на страниТкаенини : 90%Полиестер 10% Spandex Боја : како се покаже : Сина мулти Големина : S M L XLВе молиме Обрнете внимание на големината детали, пред да се изврши уплатата.ПАКЕТ : 1 x врвот , 1 x долна облека bottomsПрегледМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2017 Нов Дизайн На Ретро Бикини Набор От Прост Модел Бразилски Секси Печат Бански Бикини Halter Мек Biquini Feminino Бански Костюми

BGN 15.00 15.98

Бренд:JABERAIМатеријал : 82% Најлон, 18% SpandexЗемја на Потекло : Кина (Копно)Боја : Како На ФотографииСтил : цртан филм печати бикини без поставување отстранлив подлогаЕластичност : Еластичен100% Нов со Добар КвалитетПрилично Удобно и СексиВнимателно Проверете пред Превозот Надвор1...

Melphieer Висока Талия бикини набор от 2018 Biquini плюс размер бански костюми за жени 3XL печат бански еластична превръзка бански костюм бикини

BGN 23.00 30.77

Melphieer Висока Половината Бикини 2017 Biquini Плус Големина Бански Печати Костим за капење Завој Костим за Капење на Плажа Biquine Секси biquinis 3 XL Достапни боја : Печатење Avaialable големина : S M L XL XXL 3 XL Ако поместена : Да Еколошки материјали : 100% Екопријателски,полиестер,најлон,spandex, дише, Флексибилни, трајни, најдобри хигроскопна Поставен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени одличен подарок за вашиот љубовник или си Слободен испорака : Од Кина пост регистрирани воздух пошта, ако треба и други брза испорака начин,pls контактирајте со нас,деапакет : 1* Бикини сет( 1 врвот + 1 Дното)Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое БИСТА,ПОЛОВИНАТА, КОЛКОВИТЕ пред да ја купите!! ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение На големината тоа е посебна за овој бикини, ве молиме изберете големина според следнава големина на табелата! ви благодариме.имајте пријатен ден.почитувани Големина : см (1cm=0.39 инчи)Ве молиме Имајте на ум : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани вофотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Повеќе деталиАко видите на нашиот сите категории на продавница вебстраница : Кликнете на топла продажба

Мъжки къси панталони с американския флаг мъжки плажни панталони, спортни стрели пижами Мъжки къси панталони, мъжки настолни къси панталони летни къси панталони пл

BGN 17.00 31.98

Мажите Американското Знаме Шорцеви за Мажи Плажа Панталони Спортски Стрелка Пижами Човек Шорцеви Mens Одбор Шорцеви Лето Кратки Панталони Плажа Носат

Горещо нов пристигане летен плаж високо качество на бременни жени от две части бански костюми тел безплатно плътен бански с рохкава залива нагоре

BGN 27.00 30.24

*Чистење : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.ГолеминаВашиот Биста ПоловинатаВашиот Колк46 / XL9095 CM7580 CM CM 9510048 / XXL 95100 cm 8085 CM100105 CM50 / 3 XL100108 cm8593 CM105113 CMНапомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.204 lbГолеминаВашиот Биста ПоловинатаВашиот КолкВашата ТежинаM / 408387cm6872cm 8892cm 5055kgL / 42 8892cm 7276cm9296cm5560kgXL / 449397cm7680см96100cm6070kgXXL / 46 98102cm 8084cm 100104cm 7075kg3 XL / 48 103107cm 8488cm 104108cm 7580kgНапомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.204 lb