• Ново
5шт в опаковка ножчета за бръснене от неръждаема стомана ST300 за мъже двойно острие на бръснарско ножче Dorco

5шт в опаковка ножчета за бръснене от неръждаема стомана ST300 за мъже двойно острие на бръснарско ножче Dorco

BGN 2.82
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
Ginflash
Номер На Модела:
ВЕКТОР
Материал:
pp
Размер:
old
Тип Елемент:
Острието На Бръснач
Стил:
да се справят

Те също купуват с този продукт

Професионален тример за коса 6 в 1 машина за подстригване бръснене и комплекти за мъже акумулаторна самобръсначка тример за оформяне на брада, машина за подстригва?

BGN 34.00 51.41

Опис : Високабрзина на моторСупер професионални сечилотоПосебни чешлање комплет за мажина црвено светло е вклучено додека го полнитезелено светло е вклучено дека машината е целосно наполнетаКарактеристики : Полна големина тример : дефинирајте коса токму и рамномерноПрецизност тример : дефинирајте ги двете прави и криви линииХлапак : бричат и заврши линии и рабови за да се обезбеди чиста мазна резултатиНосот тример : скратите косата на носот безбедно за максимална удобностТелото тример : отстранување на влакната со ефикасен начинДизајн тример : персоналните исечените брада, сите видови на моделирањеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме одберете ја соодветната спецификација според локалните напон, и различни спецификации не можат да се користатсо plug конвертор.Предмет Тип : Стил И ДодатоциМатеријали : ABSНапон : 220 VМоќност : 5 WВреме На Полнење : 2 ЧасаРаботно Време : 2 ЧасаСтруја (m A) : 600Производ тежина : 0.3880 kgПакет тежина : 0.6100 kgПроизвод Големина(L x W x H) : x 16.00 4.00 x 4.00 cm / 6.3 x 1.57 x 1.57 инчиПакет Големина(L x W x H) : 25.50 x 19.00 x 8.00 cm / 10.04 x 7.48 x 3.15 инчиПакет Содржина : 1 x Главниот Коса Clipper, 5 x Заменливи Главата, 5 x Водич Чешел, 1 x Моќ Кабел, 1 x Стојат, 1 x Чешел, 1 x Мала Четка

YINTAL Bright Silver мъжки класически двустранен ръчно бръснач с дълга дръжка безопасни самобръсначката Бръснене 1 бръснач проста опаковка

BGN 18.00 21.70

информација за производот : Материјал : месинг + алуминиумски Процес : позлата Големина на : 109 * 41 * 24 мм Тежина : 112g пакување листа : 1 x жилет(Едноставна пакување)

Нов прием на 100 g няма ленти депилация гореща филм твърд восък на гранули восък епилация бикини епилация боб тъмно синьо търговия на Едро кремообразен вкус

BGN 8.00 9.12

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Високо качество на бръснач нож+10b фолио за екран за BRAUN 180 190 190S 2876 5728 5729 z20 z30 z40 z50 бръснач подмяна на самобръсначки

BGN 22.00 25.41

Врвен Квалитет Хлапак Машина+10 B Фолија за Екран За БРАУН 180 190 190 S 2876 5728 5729 z20 z30 z40 z50 Хлапак Жилет ЗаменаКомпатибилен со : z20 z30 z40 z50 z60 z70 2615 2675 2765 2775 2776 2778 2864 2865 2866 2874 2876 2878 2975 5728 5729 5732 5733 5734 10 B 180 190 190 S1 1735 1775 10 B 1000Состојба : новаПакетот вклучува : 1x фолија екранот1 xcutterНие подвиг за да се обезбеди вкупно задоволство што значи, ако не сте целосно задоволни со производот ве молиме контактирајте со нас ,ние со задоволство ќе ви помогне во секој случај.Ви благодариме за потрага и среќен купување

10шт 628 фольгированный екран за BRAUN 3000 3731 3732 3733 3734 3770 3773 3305 3310 3315 3610 3612 3614 3615 бръснач бритвенная окото

BGN 61.00 69.86

10pcs 628 Фолија за Екран За БРАУН 3000 3731 3732 3733 3734 3770 3773 3305 3310 3315 3610 3612 3614 3615 Хлапак Жилет Бесплатен ПревозотКомпатибилен со : 3000 3731 3732 3733 3734 3770 3773 3305 3310 3315 3610 3612 3614 3615 3000 3770 3310 3315 3610 3612 3614 3615 3731 3732 3733 3734 5628 5634 5635Состојба : новаНие подвиг за да се обезбеди вкупно задоволство што значи, ако не сте целосно задоволни со производот ве молиме контактирајте со нас ,ние со задоволство ќе ви помогне во секој случај.Ви благодариме за потрага и среќен купување

100шт със специален дебел нетъкан депиляционным кола маска за епилация восъчен вощеная хартия за хартия бял восък за епилация за депилация

BGN 4.00 4.78

Висок квалитет неплетени ткаенини облека користи за да помогне во depilatory шанса процес одлична шанса лента за отстранување на несаканите влакна од сите регии на телото...

20pcs моющаяся акумулаторна на Ротари мъжка самобръсначка бръснач с 3D плаващи глави 8 часа бързо зареждане на епилация FS373

BGN 753.60

20pcs Перат Батерија Ротари Мажите Електрични Хлапак Жилет со 3 D Лебдат Глави 8Час Брзо Полнење Отстранување на Влакна FS373Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични хлапакМодел : FS373Напон : 100240 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 2 Wбоја : црнаВреме на полнење : 8 часаКористење време : околу 45 минутиБатерија : Литиум батеријаДолжина : 14.5 cmПолнење метод : USBПакување големина : 12.9*6.7*17.9 cmТежина : 0.33 kgЗабелешка : Овој производ има вградена батеријаКарактеристики : Ергономски дизајн за удобно задржете.Перат лебди бричење систем висока брзина на моторГлавата може да биде врз основа на лицето контури на нерамна, и блиску до лицето, па мора избричи повеќе дрво попријатно чувство.Сигурно, лесно и практично да ги користатЛесно да се исчисти, чистење побрзо, полесно и поефикасно.Одличен подарок за вашите машки пријатели.Употреба : 1...

Шоколад а depilator горещ филм твърд восък боб пелети кола маска на бикини епилация с восък 100 г за мъжете/жените епилация на окосмяване по тялото

BGN 8.00 9.12

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

2 in1 батерия носа ухото коса тример човек брада самобръсначка човек груминг инструмент лицето фризьор преносим мъжете брадата за бръснене нож на машината

BGN 26.88

2 во 1 батеријата носот во увото коса тример clipper човек со брада хлапак човек чешлање алатка лицето за нега на преносни човек брада clipper trimm2 заменливи главата ,се грижи за секој деталпренослив дизајн ,патувања употребаперат главата ,лесно чистењесува батеријата

4 бр. / лот ножчета за бръснене касета бритвенное нож за мъже лицето е съвместим за Gillettee Fusione Proglide

BGN 7.00 7.90

Карактеристики : 1.4 компјутери по пакет (Оваа ставка вклучува 4pcs лопати,1 пакет) 2.на ножеви е висок квалитет 100% нов ножеви 3.Стандард за RU&Евра&НАС 4.брза испорака време на Пакет : 4pcs*жилет сечилото(без мало пакет)

TOUCHBeauty тример за косми в носа, машина за подстригване на коса и подстригване на косми в ушите с led подсветка TB-0959

BGN 22.00 36.77

TOUCHBeauty носот коса тример, косата clipper и уво коса тример со led светло ТБ0959 Карактеристики : Arched машина главата со парична казна челични ножеви скратува брзо и безбедно...

20 бр сменное нож за черствой царевица бръснач нож обоюдоострые инструменти

BGN 2.56

100% Сосема Нов20 Замена Ножот за CalloПченка Машина ЖилетСет од 20 замена Ножеви за CalloМашинаДвојно Остро ПеркиНадворешниот Големина за : 2.6 cm x 2,2 смБлаже Големина за : 2cmПакет содржи : ДВА Пакети, секој содржи 10 Ножеви; целосно 20 ножеви

200 бр Безопасни ножчета за бръснене BaiLi Double Edge Blades Super Blue Blades ръководство бритвенное нож за мъже бръснене De Rasoir

BGN 24.00 25.58

200 компјутери Безбедност жилети Bai Li Двојно Работ Ножеви Супер Сино Ножеви Прирачник Хлапак Ножот За Мажи за Бричење Де RasoirПакетот Вклучува : 200 x Жилет сечилотоПредупредување : сечилото е многу остро, да се биде внимателен за да го користите! Чувајте го надвор од дофат место на деца !Реалната слика

Hot 100 X Езика Депресор Занаят Апликатор Дървена Пръчка Татуировки Кола Маска Восъчна Пръчка Медицински 6 Инча Дървени Шпатули За Еднократна Употреба На Пръчици

BGN 12.00 14.88

Карактеристики : 1 Материјал направен од бреза, со добар квалитет 2 Погоден за јазикот depress, отстранување на влакна или шанса итн...