• Ново
L021 поливане и напояване пръскачки HAIGINT най-ниска цена 0,2 л промишлени електрически овлажнители градинска пръскачка

L021 поливане и напояване пръскачки HAIGINT най-ниска цена 0,2 л промишлени електрически овлажнители градинска пръскачка

BGN 374.00
BGN 416.00
-10 %
В магазина

Брой продукти

HAIGINT висок притисок 0.2 L misting пумпа Магла машина за пакување листа misting пумпа 1 компјутер antidrip млазницата 6pcs 1/4" Најлон цевка 10 M млазницата седиште 6pcs филтер 1 компјутер адаптер 1pc цевки нож 1 компјутер цевки машина 1 компјутер
Подарок пакет
Повеќе во нашата продавница
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ТМ ID : cn1511311267

Подробности

Тип:
Опаковки
търговска марка:
Хейгин
Вид На Метал:
Месинг
Номер На Модела:
HG-МНП-0,2
Материал:
Метални
Вид Опаковка:
помпа
Материал:
Мед
Напрежение:
24V
Мощност на двигателя на помпата:
60 W
Диаметър на мъглата:
Използването на:
външно охлаждане
Приложение:
линия замъгляване
Разход на мъглата:
0,2 л/мин
Честота:
50 Hz/60 Hz
Работно Налягане:
40 барове
Маслен елемент:
15 W-40

Те също купуват с този продукт

Wxrwxy чай конектор 10 мм градина напояване чай конектор бодлив трън маркуч сплитер 10 mm фитинги за въздушни тръби 100 бр

BGN 17.00 19.38

wxrwxy 10мм Tee конектор 10мм tee barb вода splitter наводнување конектор бодликава Воздух цевка фитинзиПакување : 100 компјутери 10ММ триначин конектор за aquaculture, градина наводнување, воздух цевка, конекција за користење, производ бодликава зглобовите, за да спречите испаѓање, новиот pp материјал безбедно нетоксични и невкусна, зрели процесот на производство, Долго производ живот, квалитетот на производот, одличен квалитет на конектор, ние само го продаде квалитет на производите.Производ големина на сликата:Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

1/2 ' земеделската фитинг градински маркуч, месинг бърз конектор градински маркуч конектор 13 мм Вътрешен диаметър шлангового връзка

BGN 3.00 3.50

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Безбедно и потребните алатки за домашна градина Добра алтернатива на стандардизирани пластични градина црево спојка систем За црево, цевки, допрете поврзување на Компатибилни со 1 / 2" цевка Светлина и преносни, лесен за употреба Име : Месинг Брзи Конектори Метал Тип : Месинг Стил : 1 / 2 инчи внатрешната нишка Димензии : 2.12.92.9 cm Пакување : 1 buc Совршен и издржливи Градина Материјали за вашиот дом.Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата...

Капачката на бутилката напоителна PVC пластмасови поливане GB Калибър 22 мм малка кръгла напоителна корона поливане на зеленчуци мъгла дюза

BGN 0.50

Карактеристики:Шише Полицаец SprinklerМатеријал : ПВЦ Пластикадијаметар : 22 mmПогоден за повеќето пијалок шишињабоја: случаен изборСовети : Пакет не вклучува пластични шишиња, шише фотографии покажуваат само ефект! Слика Дисплеј :

Напояване 4 / 7мм или 8 / 11мм разтегателен фитинг градински маркуч форма на зърната бързо прикачване на входа размер G1 / 2 или G3 / 4'20шт

BGN 30.00 36.58

4 / 7mm & 8 / 11mm Телескопски Заеднички Pacifier Форма Брзи Конектори Ова се Поврзува 8 / 11mm или 4 / 7mm црево е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

Вътрешен диаметър 25-20-25мм PVC редуцирующие тениски конектори ПВЦ пластмасови фитинги за водопроводни тръби издръжлив материал, градински напоителни инструменти

BGN 2.00 2.48

Внатрешен Дијаметар 252025мм ПВЦ Намалување Tee Конектори UPVC Пластични Вода Цевка Фитинзи Издржлив Материјал Наводнување АлаткиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел Материјал : Нови пвц материјал и 100% сосема нов , високо квалитетни ,трајни , долг животен век 1pcs / пакет​ Спецификација На ПроизводотОва Е Намалување на Tee конектор , Двата Краја Внатрешен Дијаметар Се 25мм , Главниот За Надворешниот Дијаметар 25mm Цевка за Поврзување , Средината Дел Е Внатрешен Дијаметар 20mm , Главниот За Надворешниот Дијаметар 20mm Цевка за Поврзување​Answer : ___________________________ Note : Ние и ветуваме обезбеди сосема нов и стандард ПВЦ материјал цевки конектори за вас , Ако не сте задоволни кога вашите примени парцела , добредојдовте да контактирате со нас , ние ќе се потрудиме услуга за да slove вашите проблеми .Производот Ги ПокажуваДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Здрав универсален открит градински поливочный кран маркуч за съединител тръби адаптер адаптер подходящ за чешмяна външен диаметър 14-24 мм

BGN 3.00 3.18

Функција : Универзална Градина Црево Допрете Конектор! Метална обрачот, ефикасно спречување конектор протекување или испаѓање Гума conncetor, неиритирачки и нискајаглерод заштита на животната средина Погодна за : 14 24mm надворешен дијаметар допрете Спецификација : Materail : ПВЦ Боја : Црна Димензии : 61*36*36mm ; 15mm (Интерфејс дијаметар); 9mm ( Внатрешен дијаметар ) Пакет се ВклучениУниверзална Вода Црево Приклучок x 1Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

Градина спринклерный супер Слънчев лагер туризъм душ 20 л / 5 литра вода на къмпинг душ чанта Слънчев отопляем открит душ чанта за вода

BGN 16.00 23.39

Соларни Туш Кампување Туш / Соларни Туш Опис Камп тушЧлен Бр : Капацитет : 20 L / 5 ЛитриБоја : ЦрнаКартон Големина : 474334 cmКоличина / ЦТН : 40 КОМПЈУТЕРИНето Тежина : 14 килограмиБруто Тежина : 15 килограмиДимензии (прибл...

5шт 1/2 с 3/4 болт уплътнение на напоителна напоителна система фитинги и връзки, както и 12мм 15мм градински маркуч

BGN 8.00 9.01

Опис : наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување Таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата...

Напояване на градината G1 / 2 мъжки автоматичен пръскачка 360 градуса микро разпръсквачи оранжерия завъртане дюза адаптер 60 бр.

BGN 26.00 30.99

Наводнување atomizer млазницата за земјоделство, тревниците, градините, оранжерии, Sprinkler наводнување, ладење стакленички зеленчук, Долг животен век, безбедносни материјали...

1бр NuoNuoWell PVC ANSI 3/4 резба 90 градуса Лакът съединител тръба маркуч адаптер за напояване на градина, поливане Аквариум фитинги

BGN 5.00 7.04

1pcs Nuo Nuo Well ПВЦ ANSI 3 / 4" Навој 90 степени Лактот Цевка Конектор Адаптер Црево Наводнување Наводнување Риба Резервоарот ФитинзиДетали за производот : материјал : UPVC Врска : 3 / 4" цевка ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

304 градински пръскачки от неръждаема стомана лейка кана ръчен спрей под налягане

BGN 20.00 22.18

[Материјал] 18 / 8 нерѓосувачки челик тело + пластична млазницата [Спецификација] капацитет од околу 500ml; вкупна висина 17cm; spout внатре дијаметар 1.9 cm; Hudi дијаметар 5cm; максимален дијаметар 10cm [Тежина] 161g

200PCS 8 / 11 mm многоъгълни връзка чрез връзката корона водопроводна тръба микро-напоителни системи градински водни съединители

BGN 24.00 30.14

[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Опис на Производот8 / 11mm или 9 / 12mm црево бодликава директно конекторЗа : 8 / 11mm или 9 / 12mm цревоПакет : 200 КомпјутериНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот СоветиИспорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

Градински кран месинг 3/4 маркуч бърз конектор за напояване на градински маркуч 25 мм конектор чиста мед адаптер 1 бр.

BGN 6.00 7.30

Градина допрете Месинг 3 / 4 црево Брз Приклучок за Наводнување 25мм црево Конектор Чист бакар АдаптерПакување : 1pcs 100% нови и висококвалитетни, безбедни и се од суштинско значење дома градинарство допрете алатка...

50шт 1/2 външна резба tee до DN16 остър маркуч микро конектор напоителна вода сплитер градинска система за поливане фитинг тръби

BGN 40.00 53.90

50pcs 1 / 2 Инчи Машки Конец Tee Да 16mm Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем за Монтирање ЦевкиОпшт Опис : Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи бодликава конектори дијаметар е точно 16mm...

20 бр капельная лента 5/8 Lock Offtake фитинги за капково напояване стопорная гайка фитинг за маркуч за поливане вода конектор

BGN 12.00 13.90

Ова Заклучување тип Директно конектор е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

10 бр. / опаковане. 15psi предварително инсталирани регулатори на налягане с 3/4 FHT x MHT входящо налягане на водата за капково напояване F101

BGN 41.25

Регулатор На ПритисокПретходно регулатори на притисок (црева и цевки за темата) се користи за да се намали и да ги регулираат дојдовни притисок на домаќинството е вода со внесување на наводнување капка по капка или микро sprinkler систем на соодветната оперативен притисок од 15 ,20,25,30 PSI, која е во рамките на опсегот на се препорачува оперативен притисоци за микро систем за наводнување...

wxrwxy автомивка маркуч кран бърз куплунг с клапан градински маркуч, кран 1/2 кран воден пистолет адаптор за бърз монтаж адаптер 1бр

BGN 3.00 4.21

wxrwxy Автомобил мие црево допрете брз полнач вентил градина црево допрете 1 / 2 кранови Вода пиштол адаптер брзо монтирање адаптерПакување : 1pcsГрадина Црево Конектори, Автомобилската Црево Фитинзи Вентили, 16mm Стандард Конектори, Конектор Вентили, Пиштол Црево Фитинзи, Брзо Поврзување Адаптери, Црево Проширување, Вода Shutoff Вентили, Нов Квалитет, Долг Живот, НеТоксични, Вкус Слободни.Производот во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

6pcs зелен Палец DN15 ъгъл може да се регулира и контролира 360 градуса Ratating Impact Sprinkler

BGN 25.00 33.28

6pcs Зелена Палецот DN15 Агол Може да Се Прилагоди И Контрола 360 степени Ratating Влијание SprinklerОпшт Опис : Име на Производ : Влијание Sprinkler Заеднички Големина : 3 / 4inch Работа притисок : 3~4kg Проток : 1~1.2 M3 / H Спреј Дијаметар : 10~20 милиони Апликација : Земјоделство, Тревник, Вила, Индустриски за Наводнување.Можете исто како подолу на предмети, исто така : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

Водна помпа на системата за замъгляване двор HAIGINT L093 студено с Запотевающим тръбопровод

BGN 86.00 96.00

HAIGINT Кул Патио Misting Систем Пумпа за Вода со Misting ЦевководПакување листа : 8 M цевки во тек 1 себе priming пумпа 2 парчиња 1 / 2 " женски конектор за пумпа 6 Месинг misting млазници 6 млазницата монтирање (Tee конектор) 1 Филтер 1 Цевки нож 1 вода допрете адаптер 1 Крајот plug 20 Кабел врски 20 Седло стеги 1 ИнструкцијаПовеќе во нашата продавницаКако да се контактирајте со продавачотНајдете сервисен центар и кликнете Dvid Qiu или Контакт сега,ние ќе се потрудиме да ви послужи.Откако ќе Кликнете на Купи сега,вие би можеле да остави порака за продавачот е да ни информираат вашите посебни барања или забелешки тука.Повеќе помош потребни ве молиме кликнете тукаПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress како што се наведени подолу.Можете да изберете најзгодно за вас.ИспоракаНие Брод на Светот .Сите предмети ќе бидат испратени од страна на EMS,FEDEX,кина пост.Ние брод вашата нарачка во рок од 15 дена по расчисти исплата.За рефус со цел, ние ќе БРОД од СТРАНА на МОРЕТО...

DHL безплатна доставка неръждаема стомана 360 градуса въртящ се резервоар за измиване на един пулверизатор, почистване на сферичен резервоар за измиване на един пулв

BGN 144.00

Информација за производот : Тема големина : машки навој, 1" ,11 / ",2"BSPT Дува шема : 360 степени спреј шема Материјал : не' рѓосувачки челик 304 Работен притисок : 13 барКарактеристики : Оптимизирате вашиот резервоар чистење операции со Tank Jet која има три ротирачки рамен спрејови за ефикасно чистење и исплакнете тенкови до 2.0 м во дијаметар...

Вътрешен диаметър 20 мм и 25 мм бял пластмасов Лакът конектор високо качество на дизайн, Мода Лакът напояване PE тръби Бърза връзка

BGN 3.00 4.08

Внатрешен Дијаметар 20mm И 25мм Бела Пластика Лактот Конектор Висок Квалитет на Моден Дизајн Лактот Наводнување PE Цевка Брз ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за поголема цел количество Материјал : ПП 20mm Дијаметар : 20mm connecor за надворешниот diamater 20mm ЈП,PPR цевки 25mm Дијаметар : 25мм connecor за надворешниот diamater 25мм ЈП,PPR цевки Карактеристики : висок притисок отпорност, отпорност на корозија1...

33шт резба заключване равен чай свържете 8/11 мм маркуч за напояване на градината, зелен палец водопроводните тръби сплитери

BGN 35.00 47.28

33pcs ја Иконата за Заклучување на Еднакви Tee Поврзете 8 / 11mm Црева за Наводнување на Зелени Палецот водовод Трупци Општ Опис : Име на Производ : Црево Splitter / Вода Splitter Заеднички Големина : 8 / 11mm Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно...

8шт зелен палец 1 инч / вътрешен диаметър 32 мм, PVC маркуч край жак за градинско напояване е система за поливане адаптер

BGN 6.00 7.94

8pcs Зелена Палецот 1 Инчен / Внатрешниот Кол 32милиметри PVC Црева Крај Конектор за Наводнување Наводнување Систем АдаптерОпшт Опис : Име на Производ : ПВЦ Цевки Капа Заеднички Големина : 1inch=DN25=32милиметри Боја : Сива Примена : За Наводнување,Наводнување.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

1pcs Three Size вътрешен диаметър 40mm * 20mm/25 мм/32mm намаляване на съединение бърз конектор за висока устойчивост на налягане екологично връзка

BGN 4.00 5.10

1pcs Три Големина Внатрешен Дијаметар 40mm * 20mm / 25мм / 32милиметри Намалување Унија Брз Полнач Висок Притисок Отпор на Животната средина ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за поголема цел количество Материјал : ПП 40mm* 20mm Дијаметар : Едниот крај 40mm connecor за надворешниот diamater 40mm ЈП,PPR цевки Друг крајот 20mm конектор за надворешниот diamater 20mm ЈП,PPR цевки, 40mm* 25мм Дијаметар : Едниот крај 40mm connecor за надворешниот diamater 40mm ЈП,PPR цевки Друг крајот 25mm конектор за надворешниот diamater 25мм ЈП,PPR цевки, 40mm* 32милиметри Дијаметар : Едниот крај 40mm connecor за надворешниот diamater 40mm ЈП,PPR цевки Друг крајот 32милиметри конектор за надворешниот diamater 32милиметри ЈП,PPR цевки Карактеристики : висок притисок отпорност, отпорност на корозија 40mm*20mm / 40mm*25мм / 40mm*32милиметри Директно Намалување Конектор1...

20pcs G1 / 2 ' пеперуда форма на мъгла дюзи градина тревата напоителни системи и селскостопански растения тръбите на охлаждащата вода инструменти

BGN 21.00 24.32

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот 20 Наводнување Фитинзипластични Пеперутка Дожд форма Sprinkler главата Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник,земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок sprinkler!Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

wxrwxy 1/4 ирригационный конектор водни съединители 1/2 резба 3/4 ирригационный адаптер шланговые фитинги бодлив 1/4 бр 15

BGN 14.00 15.78

1 / 4 наводнување конектор навој за наводнување конектор бодликава Тапа 1 / 2 3 / 4 адаптер 4 / 7 mm наводнување цевки вклучите Градина црево 3 / 4,1 / 2 адаптер за конверзија 4 / 7mm црево конектор, градина наводнување тапа конектор, отстранлив се користи сам, зголемена искористеност, стандарден конектор, АБС материјал, безбедна и сигурна, стабилна врска, не преливник , Брза конекција, автомобил мие црево конектор, лесен за употреба, долго услуга живот...