• Ново
1 брой обикновен червен маркуч перфоратор диаметър 8 мм градински маркуч punch оранжерия микро аксесоари напояване пробивные инструменти

1 брой обикновен червен маркуч перфоратор диаметър 8 мм градински маркуч punch оранжерия микро аксесоари напояване пробивные инструменти

BGN 4.00
BGN 4.78
-16 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики на производот Бленда : 8 mm, Направени од пластика, со нов, анти-стареењето технологија, високо квалитетни материјали, долг животен век. Дизајн Наука, сила Голема, флексибилни, Според рака дизајн, комфор зафат, појачани вежба малку, дупчење уредни. Најчесто се користи во инсталацијата на разни помошни barbs и други прилики, напор и брзо. Главната практична применлива на зеленчук, овошни дрвја, грмушки, расадници и други земјата култури наводнување црево и PE цевка отворање. Пакување : 1 компјутер
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата. ◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.). ◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : ◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. ◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Подробности

Тип:
Градински Конектори Вода
търговска марка:
Разговор-Изпълнено
Стандарт:
Din
Номер На Модела:
10494
Материал:
Пластмаса+
Тип Конектор На Градински Вода:
Перфоратор маркуч
Име на продукта:
Punch за маркуч 8 мм
Горния материал удар:
психичното
Цвят:
Червен

Те също купуват с този продукт

Напояване на градината 360-градусная въртящата охлаждаща напоителна корона с разкъсано капково-защитно устройство Тепличная система за капково напояване на 10 комп

BGN 25.00 32.00

Ладење суспензија млазницата за стаклена градина наводнување Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : црвена + црна Пакет се Вклучени : Sprinkler x10pcs Антикапе вентил x10pcs Pendant x10pcs 4 / 7mm црево x500mmx10 4 / 7mm директни x10pcs 4 / 7mm еден barb x10pcs перформанси : 1...

8шт зелен палец 1 инч / вътрешен диаметър 32 мм, PVC маркуч край жак за градинско напояване е система за поливане адаптер

BGN 6.00 7.94

8pcs Зелена Палецот 1 Инчен / Внатрешниот Кол 32милиметри PVC Црева Крај Конектор за Наводнување Наводнување Систем АдаптерОпшт Опис : Име на Производ : ПВЦ Цевки Капа Заеднички Големина : 1inch=DN25=32милиметри Боја : Сива Примена : За Наводнување,Наводнување.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

напоителна система Z&W 150P-DC 1.5Глобус/ъглов вентил w/FlowControl 40mm професионален ирригационный клапан

BGN 91.18

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентилСвет и агол конфигурација за флексибилност во дизајнот и инсталација.Солиден ПВЦ конструкција за сигурна работа.Нормално затворен, напред проток дизајн.Двоенфилтрирани пилот проток за да се спротивстави на остатоци и затнување на електромагнетниот пристаништа.Бавно затворање да се спречи вода чекан и последователните систем штета.Прирачник за внатрешна крварат работи вентил без да му вода во вентил кутија...

100 бр маркуч скоба с форма на фиксирани стъбла титуляр за капково 4/7 мм градина тревата напояване тръби за вмъкване на земята

BGN 7.00 10.11

100 компјутери Црево Заградата "C" Облик Фиксна Произлегува Држачот За Капе 4 / 7mm Градина Тревник Наводнување Цевка Вметнување на земјатаСовршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник.Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.100% Сосема нов и висок квалитетПакување : 100 компјутериБоја : ЦрнаВкупна должина : Околу...

1бр NuoNuowell ANSI PVC 3/4 към 1/2 редукционный чай конектор градински маркуч за напояване фитинги Аквариум Аквариум тръби адаптер

BGN 13.00 17.31

1pcs Nuo Nuowell ANSI ПВЦ 3 / 4" да 1 / 2" Намалување на Tee Конектор за Наводнување Црево Фитинзи Аквариум Риба Резервоарот Цевка АдаптерДетали за производот: име на Производ : 3 / 4 "да 1 / 2" Tee Конектор Врска : 1 / 2" и 3 / 4" цевки за Апликација : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски irrigatio ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

PVC стоманена тръба е прозрачна стоманена тръба пластмасова тръба PVC стоманена маркуч нетоксичен антифриз прозрачен

BGN 13.60

ПВЦ челик жица засилен надворешниот ѕид со црвени и сини ленти од обичните една боја жица цевка за да се зголеми изглед и значајни Спецификација на Производот (ID) : 10мм 13mm 16mm 19mm 25мм 32милиметри 38mm 45mm 50mm 60mm 64mm 75mm 89mm 100mm 125mm 150mm употреба Може да се широко се користат во индустриски, земјоделски и инженерство транспорт вшмукување вода, масло, прашина идеален цевка...

2pcs-пакет висококачествена подземен 10-инчов клапанная кутия и поп спринклерный апарат за система за поливане

BGN 76.00 83.58

МАГЛА ЛАДЕЊЕ МЛАЗНИЦАТА ЗАПревозот 1) на Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас...

Градинско напояване G-остър 360 градуса небулайзер Градинско напояване 4/7 маркуч мини регулируеми пръскачки 10 бр.

BGN 3.00 3.57

опис : 100% нови, високо квалитетни Притисок : 1.53.0 KG Проток : 40150 L / H Спреј радиус : 2.84.0 метри Врска големина : 4 / 7 црево Пакетот вклучува : 10 млазници Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот...

(10 бр / опаковане.) 3/8 без дупки директен свързващ конектор Безплатна доставка

BGN 32.00

>Опис на производот*Спецификација : 3 / 8"*Материјал : МесингНе дупка заеднички приклучок Спојување конектор 3 / 8".Брз полначАпликација : Се користи во вентилаторот за ладење, парк,, стаклена градина, ладење, отворено, индустриски.

Градински кран месинг 3/4 маркуч бърз конектор за напояване на градински маркуч 25 мм конектор чиста мед адаптер 1 бр.

BGN 6.00 7.30

Градина допрете Месинг 3 / 4 црево Брз Приклучок за Наводнување 25мм црево Конектор Чист бакар АдаптерПакување : 1pcs 100% нови и висококвалитетни, безбедни и се од суштинско значење дома градинарство допрете алатка...

20pcs G1 / 2 ' пеперуда форма на мъгла дюзи градина тревата напоителни системи и селскостопански растения тръбите на охлаждащата вода инструменти

BGN 21.00 24.32

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот 20 Наводнување Фитинзипластични Пеперутка Дожд форма Sprinkler главата Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник,земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок sprinkler!Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...