• Ново
Водна помпа на системата за замъгляване двор HAIGINT L093 студено с Запотевающим тръбопровод

Водна помпа на системата за замъгляване двор HAIGINT L093 студено с Запотевающим тръбопровод

BGN 86.00
BGN 96.00
-10 %
В магазина

Брой продукти

HAIGINT Кул Патио Misting Систем Пумпа за Вода со Misting Цевковод
Пакување листа : 8 M цевки во тек 1 себе priming пумпа 2 парчиња 1/2 " женски конектор за пумпа 6 Месинг misting млазници 6 млазницата монтирање (Tee конектор) 1 Филтер 1 Цевки нож 1 вода допрете адаптер 1 Крајот plug 20 Кабел врски 20 Седло стеги 1 Инструкција
Повеќе во нашата продавница
Како да се контактирајте со продавачот
Најдете сервисен центар и кликнете Dvid Qiu или Контакт сега,ние ќе се потрудиме да ви послужи.Откако ќе Кликнете на Купи сега,вие би можеле да остави порака за продавачот е да ни информираат вашите посебни барања или забелешки тука.Повеќе помош потребни ве молиме кликнете тука
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што се наведени подолу.Можете да изберете најзгодно за вас.
Испорака
Ние Брод на Светот .Сите предмети ќе бидат испратени од страна на EMS,FEDEX,кина пост.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата.
За рефус со цел, ние ќе БРОД од СТРАНА на МОРЕТО. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 60 дена.
Повратни информации
Сите производи се 100% оригинални нови и биле повторно тестирани пред пратката. Корисниците на задоволително е нашата цел.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Ако имате проблем или прашање во врска со нашата трансакциска ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Сите е-мејл ќе се одговори во рок од 2 работни дена, ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нас. За производот не успеа да пристигнат или неисправни пред жалби,ве молиме контактирајте со нас, и да го прикачите слика на производот дефект, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 48 часа

Подробности

Цвят:
Бял
Тип:
Опаковки
търговска марка:
Хейгин
Пластмасов Вид:
PE
Номер На Модела:
ПИ-ПТМС
Материал:
Пластмаса
Вид Опаковка:
вода от чешмата
Дюза:
Дюзи месинг 0.4 мм
размер на системата за замъгляване:
8M
Приложение:
Пръскачките За Поливане И Напояване
Цвят:
Бял
Функция:
ръми система за охлаждане
ключова дума :
системата за замъгляване и запотевающий помпа
мощност и напрежение запотевающего помпа:
60w 12v
работно налягане запотевающего помпа:
0,8 Mpa
поток запотевающего помпа:
5л/мин

Те също купуват с този продукт

Wxrwxy чай конектор 10 мм градина напояване чай конектор бодлив трън маркуч сплитер 10 mm фитинги за въздушни тръби 100 бр

BGN 17.00 19.38

wxrwxy 10мм Tee конектор 10мм tee barb вода splitter наводнување конектор бодликава Воздух цевка фитинзиПакување : 100 компјутери 10ММ триначин конектор за aquaculture, градина наводнување, воздух цевка, конекција за користење, производ бодликава зглобовите, за да спречите испаѓање, новиот pp материјал безбедно нетоксични и невкусна, зрели процесот на производство, Долго производ живот, квалитетот на производот, одличен квалитет на конектор, ние само го продаде квалитет на производите.Производ големина на сликата:Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

30 м траен анти-стареене 4/8 мм Соакер маркуч селскостопанска напоителна система на течаща тръба проницаемая тръба плодови дървета напоителни канали

BGN 56.00 75.04

30m Трајни, Антистареењето 4 / 8мм Soaker Црево Земјоделски Наводнување Систем Цевка Протекување Порозни Цевка Овошни Дрвја за Наводнување КанализацијаГолемина на : внатрешен : 4mm, Надворешниот : 8mm Апликација : Наводнување,Aggricultral Наводнување Карактеристики : носетеотпор, антикорозија, bendable, да се спречи мека,Avirulent Insipidity , Нема Загадување .На Цревото може да се стави на земјата во близина на растенијата или дрвја корени и тоа, исто така, може да биде закопан под земја 510cm

8шт зелен палец 1 инч / вътрешен диаметър 32 мм, PVC маркуч край жак за градинско напояване е система за поливане адаптер

BGN 6.00 7.94

8pcs Зелена Палецот 1 Инчен / Внатрешниот Кол 32милиметри PVC Црева Крај Конектор за Наводнување Наводнување Систем АдаптерОпшт Опис : Име на Производ : ПВЦ Цевки Капа Заеднички Големина : 1inch=DN25=32милиметри Боја : Сива Примена : За Наводнување,Наводнување.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

PVC стоманена тръба е прозрачна стоманена тръба пластмасова тръба PVC стоманена маркуч нетоксичен антифриз прозрачен

BGN 13.60

ПВЦ челик жица засилен надворешниот ѕид со црвени и сини ленти од обичните една боја жица цевка за да се зголеми изглед и значајни Спецификација на Производот (ID) : 10мм 13mm 16mm 19mm 25мм 32милиметри 38mm 45mm 50mm 60mm 64mm 75mm 89mm 100mm 125mm 150mm употреба Може да се широко се користат во индустриски, земјоделски и инженерство транспорт вшмукување вода, масло, прашина идеален цевка...

1 бр. в 3 цвята 1/2 външна резба затихване въртящо се на 360 градуса дюза Спринклерное различна скорост на потока домашно Градинско напояване пръскачка

BGN 12.00 15.34

1pcs 3 Бои 1 / 2" Машки Конец Амортизацијата 360 степени Ротирачки Млазницата Sprinkler Различни Проток Градина Дома Наводнување SprayerДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа ротирачки sprinkler големина е 1 / 2 инчи машки конец , главниот за 1 / 2 инчи женски навој фитинзи поврзување Ако имате било какви прашања , pls контактирајте со насДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Вътрешен диаметър 25-20-25мм PVC редуцирующие тениски конектори ПВЦ пластмасови фитинги за водопроводни тръби издръжлив материал, градински напоителни инструменти

BGN 2.00 2.48

Внатрешен Дијаметар 252025мм ПВЦ Намалување Tee Конектори UPVC Пластични Вода Цевка Фитинзи Издржлив Материјал Наводнување АлаткиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел Материјал : Нови пвц материјал и 100% сосема нов , високо квалитетни ,трајни , долг животен век 1pcs / пакет​ Спецификација На ПроизводотОва Е Намалување на Tee конектор , Двата Краја Внатрешен Дијаметар Се 25мм , Главниот За Надворешниот Дијаметар 25mm Цевка за Поврзување , Средината Дел Е Внатрешен Дијаметар 20mm , Главниот За Надворешниот Дијаметар 20mm Цевка за Поврзување​Answer : ___________________________ Note : Ние и ветуваме обезбеди сосема нов и стандард ПВЦ материјал цевки конектори за вас , Ако не сте задоволни кога вашите примени парцела , добредојдовте да контактирате со нас , ние ќе се потрудиме услуга за да slove вашите проблеми .Производот Ги ПокажуваДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

200 бр. фарове за мъгла дюзи с вход 4 / 7 мм автоматично спрей зърното на Едро на градина, поливане на устройството система за охлаждане

BGN 36.00 57.41

[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Опис на Производот200 компјутери Сива спреј млазницата со 4 / 7 mm Tee КонекторПритисок : 1.53kgСообраќај : 7.58.6 L / HСпреј Радиус : 0.50.9 mПакетот вклучува : 200 x Сива спреј млазницата со 4 / 7 mm Tee КонекторНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот СоветиИспорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

1бр NuoNuowell ANSI PVC 3/4 към 1/2 редукционный чай конектор градински маркуч за напояване фитинги Аквариум Аквариум тръби адаптер

BGN 13.00 17.31

1pcs Nuo Nuowell ANSI ПВЦ 3 / 4" да 1 / 2" Намалување на Tee Конектор за Наводнување Црево Фитинзи Аквариум Риба Резервоарот Цевка АдаптерДетали за производот: име на Производ : 3 / 4 "да 1 / 2" Tee Конектор Врска : 1 / 2" и 3 / 4" цевки за Апликација : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски irrigatio ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

3шт NuoNuoWell 5/8 16 мм байпасный спирателен кран капельная лента конектор за градината микро капково напояване, поливане мек маркуч трубчатое връзка

BGN 5.00 6.40

3pcs Nuo Nuo Well 16mm Bypass Кодот Вентил Капе Лента Конектор за Градина Микро Наводнување капка по капка за Наводнување Мека Цевка Цевка заедничкиДетали за производот : име на Производ : 16mm bypass Кодот Вентил Врска : 16mm Апликација : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнувањеВи благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

20pcs G1 / 2 ' пеперуда форма на мъгла дюзи градина тревата напоителни системи и селскостопански растения тръбите на охлаждащата вода инструменти

BGN 21.00 24.32

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот 20 Наводнување Фитинзипластични Пеперутка Дожд форма Sprinkler главата Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник,земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок sprinkler!Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

wxrwxy автомивка маркуч кран бърз куплунг с клапан градински маркуч, кран 1/2 кран воден пистолет адаптор за бърз монтаж адаптер 1бр

BGN 3.00 4.21

wxrwxy Автомобил мие црево допрете брз полнач вентил градина црево допрете 1 / 2 кранови Вода пиштол адаптер брзо монтирање адаптерПакување : 1pcsГрадина Црево Конектори, Автомобилската Црево Фитинзи Вентили, 16mm Стандард Конектори, Конектор Вентили, Пиштол Црево Фитинзи, Брзо Поврзување Адаптери, Црево Проширување, Вода Shutoff Вентили, Нов Квалитет, Долг Живот, НеТоксични, Вкус Слободни.Производот во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

50шт 1/2 външна резба tee до DN16 остър маркуч микро конектор напоителна вода сплитер градинска система за поливане фитинг тръби

BGN 40.00 53.90

50pcs 1 / 2 Инчи Машки Конец Tee Да 16mm Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем за Монтирање ЦевкиОпшт Опис : Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи бодликава конектори дијаметар е точно 16mm...

wxrwxy 1/4 ирригационный конектор водни съединители 1/2 резба 3/4 ирригационный адаптер шланговые фитинги бодлив 1/4 бр 15

BGN 14.00 15.78

1 / 4 наводнување конектор навој за наводнување конектор бодликава Тапа 1 / 2 3 / 4 адаптер 4 / 7 mm наводнување цевки вклучите Градина црево 3 / 4,1 / 2 адаптер за конверзија 4 / 7mm црево конектор, градина наводнување тапа конектор, отстранлив се користи сам, зголемена искористеност, стандарден конектор, АБС материјал, безбедна и сигурна, стабилна врска, не преливник , Брза конекција, автомобил мие црево конектор, лесен за употреба, долго услуга живот...

Напояване на градината G1 / 2 мъжки автоматичен пръскачка 360 градуса микро разпръсквачи оранжерия завъртане дюза адаптер 60 бр.

BGN 26.00 30.99

Наводнување atomizer млазницата за земјоделство, тревниците, градините, оранжерии, Sprinkler наводнување, ладење стакленички зеленчук, Долг животен век, безбедносни материјали...

1бр NuoNuoWell PVC ANSI 3/4 резба 90 градуса Лакът съединител тръба маркуч адаптер за напояване на градина, поливане Аквариум фитинги

BGN 5.00 7.04

1pcs Nuo Nuo Well ПВЦ ANSI 3 / 4" Навој 90 степени Лактот Цевка Конектор Адаптер Црево Наводнување Наводнување Риба Резервоарот ФитинзиДетали за производот : материјал : UPVC Врска : 3 / 4" цевка ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

DHL безплатна доставка неръждаема стомана 360 градуса въртящ се резервоар за измиване на един пулверизатор, почистване на сферичен резервоар за измиване на един пулв

BGN 144.00

Информација за производот : Тема големина : машки навој, 1" ,11 / ",2"BSPT Дува шема : 360 степени спреј шема Материјал : не' рѓосувачки челик 304 Работен притисок : 13 барКарактеристики : Оптимизирате вашиот резервоар чистење операции со Tank Jet која има три ротирачки рамен спрејови за ефикасно чистење и исплакнете тенкови до 2.0 м во дијаметар...