• Ново
Хидромасажна вана спа басейн помпа 1.5 KW / 2.0 HP TDA200 басейн помпени съоръжения басейн Китай Whirlpool ЗУТ 200 една помпа-2.0 HP

Хидромасажна вана спа басейн помпа 1.5 KW / 2.0 HP TDA200 басейн помпени съоръжения басейн Китай Whirlpool ЗУТ 200 една помпа-2.0 HP

BGN 276.80
В магазина

Брой продукти


Топла када спа базен пумпа 1.5 KW/2.0 HP TDA200 Базен Пумпа опрема за базен Кина Џакузи TDA 200 самохрани брзина Пумпа - 2.0 HP
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
пакет се вклучени :
1 * TDA200 Базен Пумпа

Подробности

силата на:
Електрически
Използването на:
Водата
търговска марка:
ZJMZYM
Номер На Модела:
ТДА-200
Структура:
Центробежна Помпа
Налягане:
Ниско Налягане
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Теория:
Центробежна Помпа
Горивата:
Електрически
силата на:
1500Вт
Диаметър на пристанището:
50мм
Тегло:
12,8 кг
Напрежение:
110В 220V
Номер На Продукта:
H0069

Те също купуват с този продукт

АСО-009 110L / min 120W кислороден аквариум, въздушна помпа 220 vac електромагнитен езерото аератор балон Аквариум въздушен компресор

BGN 104.75

АЦО009 110 L / мин 120 W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцетоaerator меур Аквариум воздушниот компресорЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Морските електромагнетни воздушниот компресорНапон : 220 VМоќност : 120 WВоздушниот притисок : >0.035 MpaИздувните волумен : 110 L / минФреквенција : 50 HzПроизвод големина : 278*147*170 ммПакет големина : 28*15*17 CMТежина : 5.3 KG

LX APR400 580W Heated Swimming Pool Spa Hot Вана вентилатор въздух 2.80 Amp 2000l/min мощност на двигателя 400watts, мощност на нагревателя 180watts

BGN 360.00 400.00

580 W ЗАГРЕАН БАЗЕН СПА ТОПЛА КАДА ВОЗДУШНИОТ КОМПРЕСОР 2.8 AMP 2000 Л / МИН моторни моќ 400watts, грејач моќ 180watts Вкупна Моќ : 580 W Напон : 220 – 240 V Фрекфенција : 50 / 60 Hz 2.8.0 Засилувачи 2000 L / min

Безплатна доставка 1100gph потопяема моторна лодка водната помпа DC 24V автоматично трюмный помпа електрическа помпа за лодки и аксесоари на морската

BGN 48.50

Автоматско bilge пумпи со Вграден прекинувач Отстранување на моторни кертриџ овозможува лесно чистење на цедилка и impeller во случај на пумпата станува обременет со остатоци...

8L/M 120kpa налягане електрическа мембрана 24v dc brushless помпи

BGN 57.60

24v dc brushless пумпиОбјектотГолеминаммнапонDC / VМоќностWПроток на воздух(L / min) Вакуум(Kpa)Притисок(Kpa)Тежина(g)DXW52412042900102.4*70*4012 V,24 V4860120300Забелешка : Обично нашите пумпа има 2 вида на напон : 12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на 24v dc brushless пумпи1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC brushless мотор4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки од 24v dc brushless пумпи1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на 24v dc brushless пумпи1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема*Структурните дијаграм на 24v dc brushless пумпи*Сликата на 24v dc brushless пумпи*РАБОТИЛНИЦАПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

1hp трифазни 380V 50Hz непрекъснат циркулационна гореща маслена помпа

BGN 955.20

Пумпа со мека пакување печат, има добра термичка адаптибилност, сигурен запечатување без истекување Без дополнителна опрема за ладење, ниски оперативни трошоци...

Малък Водна Помпа За Циркулация На Подаваната Вода Боилера Циркулационна Водна Помпа Напитки Качеството На Хранене / Соев Сос Нагнетая Помпа

BGN 312.00

Мал Котел Се Хранат Циркулација На Вода За Водна Пумпа Храна Одделение Пијалаци / Соја Сос Транспорт Пумпа

Помпа винт производството на машини 550kw кетчуп на качеството на храната SS316 нагнетая за мастило / боя/тавота / покритие

BGN 1552.00

SS316 Храна Одделение Ketchup Транспорт Машина 550 KW Индустрија Завртка Пумпа За Мастило / Боја / Маснотии / СлојЗавртка потопни пумпи е компанија има развиено домашни напредно ниво на барел пумпи, употребата на завртка тип истиснување роторот дизајн, специјални висока вискозност епоксидна смола екстракт, глицерин, мед, печатење мастила, сок, опрема, масло, маст, боја, домати паста, шампон висока вискозност производи...

Водна помпа AC 220V 3W потопяема водна помпа за аквариум, фонтан въздух риба на езерото танк ЕС щепсел

BGN 7.00 8.29

Целосно подводни моторот Екстремно тивка работа Проток е прилагодлив со knob пред пумпа Со 2 вшмукување чаши на дното и да се користи во вода само долготрајни носат доказ керамички вратило Потопна пумпа за вода за аквариум, фонтана, рибник, итн Моќ : 3 W Hmax : 40cm Проток : Max.200 L / H Влезен Напон : AC 220 V Приклучок : ЕУ Plug Фрекфенција : 50 Hz Излез Дијаметар : Прибл...

12V 50W BL2512N трюмный помпа 3m3/h малък DC потопяема водна помпа за фонтан напояване на градината, почистване на плувния басейн на селското стопанство

BGN 83.04

12 V 50 W BL2512 Bilge Пумпа 3m3 / h мали DC Потопна пумпа за вода за Фонтана, градина наводнување базен чистење земјоделствоКарактеристики : 100% Сосема Нов.Напон : 12 V DCType : NonAutomaticРаководител : 4mако имате било какви прашања, над објектот, ве молиме контактирајте ме преку massager на зборува со мене, прирачник за корисникот и спецификација седостапна на барање.

Налягане 2600мбар 15 Л / М електрическа бленда dc 24V малък бесщеточный помпа

BGN 57.60

24v мали brushless пумпа*Спецификација на 24v мали brushless пумпаМодел Големина на(mm) Напон (DC / V) Моќност (W) Проток на воздух (L / M) во Вакуум (kpa) Притисок(Kpa / mbar) Тежина(G)DWX51226014500102.4*70*4012 V / 24 V 1115 80 260 / 2600 310Забелешка : Обично нашите пумпа има 2 вида на напон : 12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на 24v мали brushless пумпа1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC brushless мотор4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки од 24v мали brushless пумпа1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на 24v мали brushless пумпа1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема*Структурни дијаграм на 24v мали brushless пумпа*Сликата на 24v мали brushless пумпаПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

48L / min неръждаема стомана 304 винарска помпа / млечен помпа

BGN 339.89

48 L / min не ' Рѓосувачки Челик 304 Вино Пумпа / Млеко Пумпа(ова пумпа може да OEM,само да ни каже подетални информации)Било какви прашања ве молиме слободно да контакт : Daisy чантелефон : 008615018400139skype : baohuachanqq : 526926857Јас сум подготвен да ви покаже мојот најдобар квалитет, најдобра услуга и најдобри цени!

24V 1100gph трюмный помпа 2m3/h малък DC потопяема водна помпа за фонтан напояване на градината, почистване на плувния басейн на селското стопанство

BGN 31.33

24 V 1100 GPH Bilge Пумпа 2m3 / h мали DC Потопна пумпа за вода за Фонтана, градина наводнување базенКарактеристики : 100% Сосема Нов.Напон : 24 V DCПроток : 1100 GPHType : NonAutomaticВисина : 108mmДијаметар : 66mmРаководител : 4mако имате било какви прашања, над објектот, ве молиме контактирајте ме преку massager на зборува со мене, прирачник за корисникот и спецификација седостапна на барање.

(Безплатна доставка ) популярен MPPT DC потопяема винтова Ротор Слънчев помпа, слънчеви помпи (1,8 куб. м / час-80 м ) ( модел: 3SPS1. 8/80 )

BGN 940.80

Популарната MPPT DC Подводните Спирален Роторот Соларна Пумпа , Пумпи и Соларни ( Модел : 3 SPS1.8 / 80D24 / 210 ) ( Номинална Моќност : 210w | Max проток : 1.8 cbm / hr | Max Глава : 80m ) Купувачот Внимание1...

Нова 1/2 DN15 латунная колона фойерверки фонтана вода дюза спринклерный спрей езерото спад на кораб

BGN 5.00 6.02

Материјал : Бас Боја : Злато Опис Оваа млазницата е еден вид на poroрасејување млазницата Тоа е, исто така наречени колона млазницата, орхидеи или цвет слоевит млазницата...

Мотор за високо налягане DC 12V 70W 0142 мембрана водна самовсасывающий помпа 6л/мин

BGN 28.00 33.58

Лесно да се инсталира Работи сув без систем Целосно запечатени, висока стабилен притисок Само priming, тивко работи, ниска потрошувачка на енергија се Лесно поврзување на систем за Моторни должност циклус ќе се разликуваат со оптоварување и температурата Кога водата е исклучен, моќ, исто така, ќе бидат отсечени автоматски, и моторот е одолговлекување...

110V автоматична пауза дигитален електронен таймер маслена помпа 1Л автоматично смазочен помпа

BGN 72.00

110 V авто пауза Дигитални електронски Тајмер Пумпа за Масло 1 L Автоматско Подмачкување пумпа Спецификација : Напон : 110 V 1ФАЗА (plug не се вклучени) Проток : 150cc / min Капацитет на Резервоар : 1 L Празнење Понесе : 4mm дијаметар АКТ Време : 999 вториот (работа на времето) INT Време : 999 минута (interupt време) Го имаат авто опрема за тестирање...

300kpa налягане 20L / M електрическа четка за постоянен ток, малка зала помпа

BGN 32.00

мали масажа пумпа* Perfomance параметар на мали масажа пумпаМоделГолемина(мм)Напон(СТРУЈА,V)Моќност(W)Вакуум(Kpa)Проток(L / Min)Притисок(Kpa)Тежина(G)ZX5248014800102.4*70*409 V,12 V,24 V158520300300Забелешка : Обично нашите пумпа има 3 вида на напон : 9 V,12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на мали масажа пумпа1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC моторни четка4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки на мали масажа пумпа1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на мали масажа пумпа1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема* Мали масажа пумпа слика*Configuration (конфигурација) дијаграм на мали масажа пумпа*РАБОТИЛНИЦАПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

MP-15R/RM 50HZ/60HZ Non-изтичане на Миниая магнитна водна помпа 220V помпа суап вода

BGN 81.60

MP15 R / РМ 50 HZ / 60 HZ НеИстекување Магнетни Мини Пумпа за Вода 220 V Вода Бустер ПумпаМагнетен Диск Центрифугални Пумпи се crystallization во hitech областа на магнетни пумпа...

1000 мл/мин, перистальтический помпа 24 vdc с анти-UV замяна главата на помпата в син цвят и одобрен от FDA перистальтической шнорхел PharMed BPT

BGN 40.00

Ние Знаеме Перисталтиката Пумпи!!! Ние обезбеди СопствениНаправи услуга & Техничка Поддршка, 24 часа на ден Ние се Оригинални Производство со 30+ години искуство и ISO9001 Сертификација...