• Ново
ZLON мода мъжете естествена кожа Банка ID Card Case бизнес притежателите на 3 шофьорска книжка документи карта мъжки портфейли кафяв K127

ZLON мода мъжете естествена кожа Банка ID Card Case бизнес притежателите на 3 шофьорска книжка документи карта мъжки портфейли кафяв K127

BGN 16.00
BGN 31.84
-50 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Точка законик : K127 ZL
Предмет тип : картичката во држачот(возачка дозвола документи)
Име : ZLON
Боја : Кафе
Материјал : Вистинска Кожа
Големина : 10cm*1cm*8cm (3.94"*0.39"*3.15")
Структура : Се направени од вистинска кожа,главниот дел со 3 картичка слотови( возачка дозвола документи) Бизнис Едноставен Повик Унисекс Мажите Паричници!

Подробности

Тип Елемент:
Притежателите на карти и идентификация
Номер На Модела:
K127ZL
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Състав На Материала:
естествена кожа
Широчина На Елемента:
1cm
Воспользуйся:
кредитна карта
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Без Цип
Дължина На Продукта:
10cm
Стил:
бизнес
Форма:
Възглавница
Тегло На Продукта:
0.1kg
търговска марка:
ЗЛОН
Основен Материал:
естествена кожа
Тип Елемент:
Притежателите на карти и идентификация
Име:
ЗЛОН
Материал:
естествена кожа
Цвят:
кафе
Размер:
10cm*1cm*8cm (3.94*0.39*3.15)
Модел изделия:
K127ZL
Тегло:
100g

Те също купуват с този продукт

eTya Fashion Coin Bag Women Сладко Cactus Cat Pattern Hasp кожени портмонета за монети в чантата си женствена чанта за дреболии малък държач за ключове

BGN 5.00 6.83

e Tya Мода Монета Торба Жените Симпатична Кактус Мачка Шема Hasp Кожа Монета Purses Паричникот Дами Промена Торбичка Мали Копче за ДржачотСпецификации Стил : Мода Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : монета чантаГолемина : 9*10.5 сммодел : Potted растенија, книги, зајаци, cacti, велосипеди, кафеави мечки, мачкиИмајте на ум : може да биде 13cm нормално мерење на грешка ...

Иконата Банка ID бизнес притежател на кредитна карта мъжки портфейл калъф шофьорска книжка авто документ за кола за Porte Carte Cardholder

BGN 6.00 7.95

Категории​ ​ ​ ​ ​​ ​​ ​Значка Банка ID Бизнис Кредитна Картичка Носителот Мажите Паричникот Покрие Случај Возачот Лиценца Auto Document На Автомобил За Porte Carte КартатаОписи : •100% Сосема Нов и висок квалитет...

2017 Преносим Момиче Карикатура Сладък Печат На Бухал Изкуствена Кожа Жени Портфейла В Чантата Си Чанта Нова Портмонето Промяна На Децата Пари Карта Чанта

BGN 2.00 3.04

2017 Преносни Цртан Филм Девојка Симпатична Печатење Був Стп Кожа Жените Чанта Паричникот Торба Нова Монета Чанта Промена Деца Картичка Пари ТорбичкаСпецификации Стил : Цртан филм Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : Монета Торба Материјал : Стп Кожа Боја : КАКО на сликатаГолемина : 11.5*3*10см(L*W*H)Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 13cm нормално мерење на грешка ...

Kawaii Силикон портфейл за монети, бонбони с цвят на портокал монети ключ слушалки скоростна светкавица EVA чанта подарък чанта с голям капацитет на правоъгълник портф

BGN 3.00 4.46

Купувачот Информации : 1 Aliexpress Стандард за Испорака обезбедува регистрирани следење на број (што може да ги пратите пратката вклучувајќи ги доставува информациите). Ве молиме изберете соодветна испорака метод при поставувањето цел...

Dispalang Мини Портмонето Карикатура На Животните Монети С Цип Чанта На Жената Малък Портфейл За Монети Бухал Дете Промените В Чантата Си Ключ Чанта Monederos Mujer

BGN 8.00 14.08

Dispalang Мини Монета Чанта Цртан Филм Животинско Монета Патент Торбичка Жените Мала Паричка Паричникот Був Дете Промена Паричникот Копче Торба Monederos Mujer

Добър дизайнер на корици за паспорти за пътуване за жени и момичета, меко пу кожени калъфи за паспорти

BGN 3.18

Characterristic Бренд : шанса љубов Карактеристики : мултифункционален пасош покрие со држачот на парични носителот големина : 9.3 см(ширина)*13.3 cm(висина) се мери со рака 0.5~1cm грешка може да hape Наслов : Бренд Домот, Жените Пасош Покрие Мапата на Светот Водоотпорен Пвц Пасош Носителот Розова Патување Слатки Пасош СлучајПревозот : обично превозот време само да се земе 2535days., додека ве молиме игнорира превозот време, Повеќе од 90% од парцели ќе бидат доставени успешни во 15 дена; Повеќе од 95% од парцели ќе бидат доставени успешни во 25 дена, ако не можете да добиете на вашиот следење на информации за цел страница.контактирајте со нас слободно.За Повратни Информации1...

BLEVOLO естествена кожа икономка в чантата си творчески случайни унисекс ключове, чанта мек твърди автомобил прислужница притежателите на ключове портфейли

BGN 6.00 7.10

BLEVOLO 100% Вистински Кожа Клуч на Носителот Паричникот Креативни Секојдневен Унисекс Копчиња Мека Торба Солидна Автомобил Housekeeper Носителите на Копчето Паричници Опис : Тежина : 50g Големина : 11.5*11cm Тип : Копче Паричници Боја : 8 Бои кои се Применуваат за подароци прилики : Туризам спомен, роденден, награди спомен, деловни подароци, рекламни промоции, прослави годишнината, саеми, фестивали и надоместоци на вработените, се движат Забелешка : 1...

eTya корейски стила на жените усмивка чантата си сладък карикатура изкуствена кожа момиче малък портфейл за монети с цип сцепление пари притежателите на банкови кар

BGN 8.00 10.72

e Tya корејски Стил Жените Насмевка Паричникот Симпатична Цртан филм СТП Кожа Девојка Мала Паричка Чанта Патент Спојки Пари Банка Карта Сопствениците Копче ТорбаСпецификации Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : Монета ПаричникМоден Симпатична Цртан филм pursesГолемина : 8*2.5*8cmИмајте на ум : може да биде 13cm нормално мерење на грешка .Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Мъжки и дамски корици за паспорти за пътните документи на притежателя на кредитна карта с конектор за визитни картички (потребителски лого е на разположение)

BGN 6.00 8.00

За мажи & жени бизнис пасош маскаМатеријал : СТП : нетоксични, без мирис за водоотпорен и нема прашина.Сунѓерот надеж : мека и компактен.Големина на : Стандардна големина (наведени во следните страници), погодни за пасош од било која земја.Боја : 5бои наведени погоре.Испорака : околу 95% од нашите редови земе 2040 дена да пристигне, многу малку се порано или подоцна.Ако ништо неочекувано се случува, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Ако е можно, ве молиме да ни снабдување вашето полно име и правилниот пост код , тоа е многу важно за испорака, ви благодариме !

Andralyn 2018 нов естествена кожа кратък притежателя на картата портфейла вратата карта на Банка икономка документ ID притежателите колекция на карти чанта

BGN 16.00 19.70

Andralyn 2018 нови вистинска кожа краток држачот на паричникот Вратата Картичка Банка Housekeeper Документ ID Носители Колекција картичка торбаS hipment : Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Стр ayment : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.Р eturns : Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа...

Метална спойка естествена кожа притежателя на кредитната карта, портфейла черен тънък id card Case for Man 2017 New Fashion Designer porte carte

BGN 31.98

Големина : за 10.4 x 8cm (Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка)Structur : 2 картичка, 1 монета чантаМатеријал : 100% cowhide вистинска кожа...

- Айфеловата кула в Париж, Франция на притежателя на паспорта Корици за паспорти чанта за паспорт-за пътуване в чужбина

BGN 3.79

Детали за производот Пасош Носителот Состојба : Нова Материјал : ПВЦ&СТП Големина : прибл 14 x 9.6 cm(пати) За 13.5 x 9.6 cm кредитна картичка Освен за ставање пасош, постои 9.97.3 cm лична Карта покрие во лево, може да се стави банковна картичка во еластична бенд може да се заштити целата пасош капак, така што податок не може да се изгуби Шема за вас нека тоа лесно да се направи разлика твое 3 D стерео модел, ИЗБОР на PLS ЗАБЕЛЕШКА Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Пакет се Вклучени : 1 x Пасош НосителотAnswer : ___________________________ Note : Русија треба полно име, ви Благодариме за вашиот голем валута...

Dispalang Змийска Печат В Чантата Си Мини Клатч Чантата Си Деца Нула Портфейл С Цип Портмонето Торба Пари Ключ Мобилен Телефон Чанта

BGN 8.00 14.08

Dispalang Snakeskin Печати Монета Чанта Мини Спојки Промена Чанта Деца Нула Паричникот Патент Монета Чанта Торбичка Пари Копче Мобилен Телефон Торба

Ультралегкий марка жена чантата си портфейли дами клатч в чантата си мини чанта с цип джоб за жени, момичета водоустойчив малки чанти

BGN 8.00 13.31

Почитувани Купувачи : Ако овие кеси не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.Голем Капацитет Чанти : Деца Ранци & Ручек Кеси :

BLEVOLO Luxury Real Leather Short Портфейла Mini Zipper меки портфейли ключови чанта унисекс портфейл за монети подарък за джобни пари тънки портфейли

BGN 5.00 5.46

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

weduoduo марка притежателите на карти, естествена кожа притежателите на кредитни карти класически черен организатор на банкови карти седалките мъжки мини джоб за мон?

BGN 8.00 14.90

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на информации, целосна адреса(улица+градот+provience+држава), целосно име и презиме, zipcode и телефонски број.2...

2018 Творчески Портмонето На Жената Цветен Дизайн Чантата Си Мият Чанта Монета В Джоба Портфейли Карта На Елемент Организатор Клатч Водоустойчив Нова

BGN 4.00 4.30

Известување : поради ткаенина намали од страна на машина секое парче е различен, моделот на секоја точка на став може да се различни,ве молиме да се разбере...

Katuner Creative Coffee Cup Kids Children Kawaii портфейл за монети момичета карикатура мини чантата на жената изкуствена кожа Key Card Bag KB080

BGN 4.00 5.52

Katuner Креативни Кафе Деца Деца Kawaii Чанта За Монети Девојки Цртан филм Мини Паричникот Жените СТП Кожа Копче Картичка Торба KB080Име : Кафе Монета ЧантаМатеријал : СТПГолемина : околу 11*19 cmУпотреба : може да се стави во монета ,копче картичка , париЗа луѓе : жените , жена , женски, жени , девојки , деца , детскаПакет : 1pcs / opp вреќа

Карта за World Trip Паспорт Holder размер:10*14 см PVC кожа Travel Паспорт Cover ID на притежателя на кредитната карта са 3 цвята за избор

BGN 3.00 4.56

5688048528409912 Најновите Стил парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПасош Покрие / Носител на Пасош / лична Карта покрие / лична Карта Носителот / Кредитна картичка Покрие / Кредитна карта Носителот / Покритие за Документи и БилетExcellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.Големина : 14*9.6 CMПакет : indepaendent пластични кеси за пакувањеМатеријал : ПВЦ кожаТежина : 30 грамКарактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас...

I Love the Eiffel Tower Паспорт Holder Thin PVC Leather Paris Travel Паспорт Cover Credit Card ID Card Holder Размер:10*14 СМ

BGN 3.00 4.56

5688048528409912 Најновите Стил парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПасош Покрие / Носител на Пасош / лична Карта покрие / лична Карта Носителот / Кредитна картичка Покрие / Кредитна карта Носителот / Покритие за Документи и БилетExcellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.Големина : 14*9.6 CMПакет : indepaendent пластични кеси за пакувањеМатеријал : ПВЦ кожаТежина : 30 грамКарактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас...

ALIEME портмонето Kawai плодове притежателите на децата ябълка ягода плюшени цип промяна на Портфейла в чантата си деца момиче на жените в чантата си чанта

BGN 3.00 3.97

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!Kawaii Овошје Монета Чанта Деца Apple Јагода Кадифен Чанта Торба Патент Промена Чанта Паричникот Деца Девојка Жените За Подарок Име : Карактер Монета Purses Боја : 8color Големина : 10*10см Тежина : 25 G Пакување : Opp Вреќа + Монета PursesAnswer : ___________________________ Note : Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори, осветлување, позадини и др.

Платно карикатура Заек дамски портмонета за монети детски портмонета crossbody парични чанти телефон чанти carteiras feminina за момичета момчета

BGN 24.00

100% Сосема Нов Моден Цртан лик монета Торба за на училиште, децата девојчиња момчињаПлатно цртан филм зајакот жените монета purses деца паричници crossbody пари кеси телефон пошта carteiras feminina за девојчиња момчињаПлатно цртан филм totoro жените организатор паричникот децата е мала торбичка пари торба женската чанта carteira feminina за бебе девојчиња момчињаВе молиме да обрнете внимание за да торба големина.Димензии : должина 13cm висина 19cm ширина 2 см тежина : 0.1 кгИмаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.Ве молиме посетете ја нашата продавницаПлатно цртан филм kitty жените копче паричници деца мали пошта мини пари кеси женски purses carteiras feminina за девојчиња момчињаПлатно цртан филм pokonyan цветни печатење паричникот деца монета чанта мала торбичка детска мини пари торба carteira masculina feminina за девојчиња момчињаМода обичните preppy стил платно бебе девојки чанти децата училишни торби патна торба feminina bolsas mujer монета чанта за градинка девојки, жениСосема Нов и Висок квалитетДобар избор за васТој е направен од платно памучна ткаенина чувство е добро.Уникатна, Прекрасна и моден ДизајнУживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот ШармМоже да се користи како монета торба,момчиња, девојки чанта,мала торба торбичка кеси, женска чанта голем капацитет .Лесно да се носатСтил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами femininaМатеријал : платно памук ткаениниБоја : сина skyblue зелена розева розаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Преносим многофункционална чанта за пътуване паспорт, билет в Чантата си чанта ID кредитна карта калъф организатор чанта притежателя на паспорта 40

BGN 6.00 9.84

487839565362926 Рамо Кеси парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 2016 година Преносни Мултифункционален Торба Патување Пасош Носителот Билет Паричникот Чанта ID Кредитна Картичка Случај Организаторот Торба Пасош Носителот 40Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Повеќе Џебови за да се Класифицираат Вашите Лични Работи; Преносни и компактен, не е лесно да се одржи во рачна ташна; се Најде на Повеќето Итни Работи во секое време Секаде; Совршен за Задржување на Пасош, Мобилен телефон, Кредитни Картички, авио Билети и др Совршен за оние кои сакаат да патуваат; Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Зелена / Блу / Црна / Сина / Розова / Rose Red Големина : 130 x 250 x 20mm1x Passport Носителот1...

QOONG RFID Blocking Slim Metal Credit Card Holder Travel Mini Портфейла Men Women Cardholder Porte Carte Male Card Case KH1-016

BGN 17.00 28.00

Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им даде изменуваат, уникатен подарок? Ние можеме да ви помогне да се направи супер изненадување за вашите семејства и пријател!Ако нарачате повеќе од $150,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ги испраќате од DHL,UPSот,ТНТ..Можете да го добиете во рок од 310 дена.Нарачана Ласерско Гравирање Драг пријател, ние може да се направи уникатен картичката во држачот и пари клип за вас, можете да engrave вашата слика,лого,име,телефонски број,итн...

Изкуствена кожа за дамски портмонета за монети сменяеми портфейли мини crossbody money pouch чанти bolsos mujeres bolsas carteira feminina за момичета

BGN 17.00 19.20

100% Сосема Нов Моден Цртан лик гласник Торба за на училиште, децата девојкиСТП кожа жените монета purses промена паричници мини crossbody пари торбичка кеси bolsos mujeres bolsas carteira feminina за девојкиВе молиме да обрнете внимание за да торба големина.НЕМА.112 Димензии : должина 19cm висина 13cm ширина 1.5 cm тежина : 0.12 kgНЕМА.1320 Димензии : должина 13cm висина 19cm ширина 1.5 cm тежина 0.12 kgИмаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.Ве молиме посетете ја нашата продавницаМода обичните preppy стил СТП кожа бебе девојки женски чанти торба гласник кеси децата училишни торби цртан лик печатење патна торба спортски торби mochila infantil escolar feminina bolsas mujer монета чанта за градинка девојки, жениСТП кожа децата училишни торби цртан филм печатење мини гласник торба деца мала торбичка bolso bolsa feminina за градинка девојкиСТП кожа цртан филм отпечатоци женска чанта дами мини рамо crossbody чанти женски мала торбичка bolso bolsa feminina за девојкиСосема Нов и Висок квалитетДобар избор за васТоа се прави на СТП кожа чувство е добро.Уникатна, Прекрасна и моден ДизајнУживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот ШармЦртан лик печатење симпатична девојки разубавувањето повеќе домот.Може да се користат како училишна торба,момчиња, девојки гласник торба,патна торба спортски торби, женска чанта телефон кеси голем капацитет .Лесно да се носатСтил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами femininaМатеријал : кожа стпБоја : црвена роза сина, пурпурна розова пурпурна зеленаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...