• Ново
Обикновен Бял Обтягивающая Тениска Femme О-Образно Деколте, Секси Crop Top Топ С Къс Ръкав В Черен Син Жълт Тениски Топ За Отслабване Облекло

Обикновен Бял Обтягивающая Тениска Femme О-Образно Деколте, Секси Crop Top Топ С Къс Ръкав В Черен Син Жълт Тениски Топ За Отслабване Облекло

BGN 12.00
BGN 16.26
-26 %
В магазина

Брой продукти


1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : Памук помеша
3. Бои за избор : White/Black/Blue/Жолта/Роуз
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина На : Слободен
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА Должина Рамо Биста Ракав Слободни 38cm 27cm 70-100cm 18cm
Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодариме
Купувачот се покаже :
Ова е фармерки линк :
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации како ова :
еден сечење на врвот
Вниманието :
За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.
Ние прифаќаме alipay тука.
1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку ,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае 7 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 1 месец , а ќе има одложување за нешто што може да
не контрола (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Подробности

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Дължината На Дрехата:
Кратък
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Номер На Модела:
0406
Украса:
Няма
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил Ръкави:
Редовен
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Материал:
Памук, смесени
Цвят:
Бял/Черен/Син/Жълт / Розов Съкратен Топ В Плътно Прилепнали
Дизайн:
Съкратен топ, фитнес-жени,бюстиета съкратен топ
Стил:
фитнес,бюстиета, тънък, къс ръкав, еластична
Размер:
Elastic Plus Size
По-големи размери:
съкратен най-секси съкратен топ
летен стил:
къси дамски блузи
Тънък фитнес:
дамски отгоре ризи

Те също купуват с този продукт

Дамски добави кожа с дебели топли топами дамски есен-зима 2017 макси дами свободни TopsT тениска с дълъг ръкав A0123

BGN 24.00 47.68

Жените Додадете волна со дебелина топло женски Блузи Есен зима 2017 Плус големина дами лабава Tops T долг ракав Тмаица A0123

Ретро дизайн Дания флаг мъжете тениска чисти памучни тениски есен нова мода върховете потребителски печат облекло

BGN 19.00 31.68

Добредојдовте на нашата продавница.ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси...

зима есен бутик бяло момче момичета ризи децата бонбони цвят памучни ризи лакът кръпка риза

BGN 800.00

КОНТАКТ СО МЕНЕ ОНА ШТО ВИ ТРЕБАmoq за шорцеви панталони врвот коленото се облекуваат : 2 парчиња најмалку боја и големина можете да изберете.ако вие не може да се натпревар moq, цената ќе ја додадете.Производство ОписИме на производraglan т кошулибрендbenifunТкаенини5% Spandex & 95% ПамукполдевојкиБојаРазлични бои може да се прилагоди според Pantone бојаГолемина012yearsNotice101kg ќе брод од страна на epcaket,време на испорака 7days 140kg ќе брод од upsот или fedex, време на испорака : 57days 40100kg ќе брод од страна на dhl, време на испорака : 34daysNotice3Цената ќе биде поевтина ако купите повеќе,само контактирајте ме...

2018 Хелоуин Tombstone Printed мъжка тениска с къс ръкав в Черно Custom T-тениски Tomorrow Top Tee Shirt Simple

BGN 19.00 31.68

Добредојдовте на нашата продавница.ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси...

2017 нова мода Мъжки тениски с къс ръкав са пристрастени към чернилам татуировка пистолет художник кръгла яка с къс ръкав тениски

BGN 20.00 22.38

Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!1.Откако ќе знаете вашето тело мерења,Консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.2.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело...

Уникални Аниме Тениски, Евтини Отстъпки Мъжки Маркови Памучни Блузи Тениска Облечена Инди Стрийт Арт Бяла Мечка Почувствайте Сърцето Си

BGN 20.00 31.78

Добредојдовте на нашата продавница Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст...

Мода Tumblr Crewneck NO BRA CLUE Red Letter T-Shirt жени графичен смешни тениски памук тениска мъжете лято хипстер върховете съоръжения

BGN 13.00 13.44

Вистински ФотоПлаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот и Осигурување на Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата на објектот ќе се испрати преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат...

BLWHSA пролет есен Мъжки тениски флаг на Бруней носталгичен стил марка дрехи мъжете с дълъг ръкав тениски, потници тениски plus размер

BGN 21.00 37.10

Answer : ___________________________ Note : Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.Услови : 1 : Чесни,најдобри клиенти услуга и добар квалитет...

Мода Жените Градинска Облекло Гори Пламък Printting Каре Шах Модел Ръкави Свободна Тениска С Дълъг Ръкав Femme Върховете Чай

BGN 26.00 34.24

Пол : ЖенитеТип : PulloversСтил : НеврзанЈака : O ЈакаSleeve Стил : РедовнаГолемина на : S : должина : 82cm рамо : 53cm ракав : 54cm биста : 108cmМ : должина : 83cm рамо : 54cm ракав : 55cm биста : 112cmL : должина : 84 см рамо : 55cm ракав : 56cm биста : 116cmВе молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите.

Spirited Away Sen to Chihiro стара character no face man tee shirt хлопчатобумажный материал с високо качество аниме фенове тениски ac507

BGN 17.58

Разиграните Далеку Сен да Chihiro убави карактер без лице човек tee кошула памучен материјал со висок квалитет аниме фанови tee кошули ac507Големина на известување...

Карикатура на Луната Майкъл Джексън чай с високо качество лятото на нови жени с къс ръкав тениска мода MJ О-образно деколте, трилър тениска K4-18

BGN 10.00 13.60

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу(±12cm се разликува поради m anual мерење)Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXLПакет : Индивидуално спакувани со пластична кесаЗа Плаќање1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од целЗа Превозот1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.2.Ние ќе брод за излез на стоки во 57 дена, стоката ќе пристигне во 535 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Гаранција и Гаранција1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими...

Мъжки Eat Sleep Аниме Cool Тениски С Дълъг Ръкав Ежедневни Мъжки T-Shirt

BGN 30.00 33.58

Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS S 90 / 35.4 71 М 100 / 39.4 73 L 110 / 43.3 75 XL 120 / 47.2 78 XXL 130 / 51.2 81 Една Големина "Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm." Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е НИ Големина, ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу.Измијте Совети 1.Стискаш на вода надвор од изми облека со рацете нежно, лежеше рамен да се исуши...