• Ново
Безплатна доставка! 4БР / set RGB color Led light base with remote for wedding CAKE table decorations

Безплатна доставка! 4БР / set RGB color Led light base with remote for wedding CAKE table decorations

BGN 26.00
BGN 28.80
-10 %
В магазина

Брой продукти


4pcs светлина +2remote
Led светло база маса декорации 10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА/Божиќ/Вљубените -Multicolor
Производ Карактеристики
10 SMD Led диоди, Мулти-бои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време. Мала големина, Но супер светло, Без разлика под вазна , или не на врвот на вазна..многу добар избор. 24keys далечински контролер се вклучени.. Користите за промена на бои, ја прилагодите бојата се менува брзо. изберете боја се менува програми (4 различни избори) Водоотпорен дизајн , Потопна .. Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен . Големина : D2.8"*H0.9" Јасно ABS пластика случај, Не е лесно да се скршени , ниту, пак, лесно се фати оган.
НАПОМЕНА : 4light+2remote контролер
(батеријата не се вклучуваат)
*** Далечински Контролирани, Па така , лесно е да го вклучите светлата, Кога сакате да ги користите . Само притисни на копчето.
*** Wireless , 3 AAA Алкална батерија управувана (Повеќе од 24 часа живот) , Нема потреба електронски на сите.. целосно пренослив.
*** Лесно се инсталира. Со виси кука на дното ,може да се обеси со метална кука директно..
*** Супер Светло . 10 Супер светло SMD LED, Овие LED Светла се професионално осветлување извор на светлина. тие се супер светло. Нудат доволно осветлување за било големини хартија фенери. Дури и тоа е 25" . Нема проблем.
*** 16 Статични бои , Со 24keys далечински контролер, можете да изберете 16 differents боја толку лесно . Па тоа може да одговара за било која тема партии. свадби .
***4 Боја Флеш модели , Брзина & Светлината се прилагодливи
Вклучени :
4 X RGB Боја Подводни LED светло
CR2032 батеријата (инсталирани во далечински контролер)
2 X RGB Далечински Контролер
**вазни, candelabras, 3 AAA алкални батерии НЕ се вклучени **
Карактеристики : 10pcs Супер светло Мулти-Бои SMD LED светла
3 AAA Alkalina батеријата трае повеќе од 8 часа, даде доволно осветлување да било големина на хартија фенери, вазна.
Вклучи/исклучи од далечински контролер. лесно се инсталира , со висат кука на buttom.
Водоотпорен дизајн , Потопна .. Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен .
Големина : D2.8"*H0.9"

Подробности

Отделят Цвят:
RGB с дистанционно управление
Мощност:
3W
Използването на:
Празник
Номер На Главата:
1-19 главата
Напрежение:
3V
Характеристики:
Цвят RGB водил светло основа с remote за centerpieces сватбен банкет
Дължина:
2.8inch
Името На Празника:
Коледа
Разстояние Осветление:
1-5m
Номер На Модела:
KS-SB-010M-030304
документ:
CE, RoHS, EMC
Случай:
Градина
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Цвят:
Почистване
Дали диммируемым:
ДА
търговска марка:
КИТОСУН
Тип На Батерията:
ААА
Гаранция:
една година
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Нетъкани Материали Опашката:
No
Брой led лампи с нажежаема жичка:
Led светлините 10pcs Multi-цветя SMD
Цвят на светлината Led:
Мулти-цвят, може да се смесва до 16 различни цветове
Източник На Захранване:
Алкални батерии 3AAA за светлина, CR2032 за дистанционно управление
Живот На Батерията:
Продължавай повече от 8 часа
Водоустойчив:
да, водоустойчива конструкция
Размер:
2.8 diameter , 1 tall
Окачен На Куката:
С извънбордов на една кука . лесна инсталация
Тегло:
Light is 50 grams
Функция:
водоустойчив дизайн с дистанционно управление.
Приложения:
Наргиле, поставка за наргиле, ваза , кристал, на хартиен фенер.

Те също купуват с този продукт

30oieces EL Тел Glowing Glasses For Carnival Holiday Lighting Decoration Neon Cold Light Glasses with dark lens

BGN 177.00 196.58

30oieces ЕЛ Жица Блескав Очила За Карневалот Празник Декорација Осветлување Неонски Ладна Светлина Очила со темно леќаСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.10 Бои : Транспарентна Син,зелен Лимон,Зелена,Розова,Црвена,Портокалова,Жолта,Сина,Бела,Виолетова.Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, ИсклучувањеОбјектот Тежина : 71g / pcРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 30 PC X EL Очила30 PC X 3 V Батеријата Случај & КонтролерДетали :

9Bluetooth MP3 цвят Crystal лазерен магически топка светлина фаза на KTY led flash лазерна светлина бар цветни lightsIR дистанционно управление

BGN 231.00 251.04

Опис : Точка Име : Кристал Магијата Топката Фаза СветлинаРабота напон : 90240 V 50 / 60 HzМоќност : 6*1wLED живот : повеќе од 20000hoursБоја : Црвена Зелена, Сина, Бела, Портокалова, РозоваКонтрола На Владата : Далечински & Auto & Звук АктивниМузика екранот Метод : MP3 & USB и SDКартичкатаОсветлување на Аголот : 360 степениОбјектот Големина : 180mm*H150mmЖивотен век : 100000 часаМатеријал : високо квалитетни пластичниПакет содржина1x Кристал магијата топката фаза светлина1x Далечинскиот1x У плоча2x батеријатаКарактеристикиТоа е погоден за семејството Партија, КТВ, ДИСКО, танц сали, ноќен клуб, бар, трговски центар, свадба, караоке, плоштад, парк и така во повеќе наврати, инсталацијата е многу погодно.Плаќање и испорака : 1...

Контролер на отделението за батерията за 1-20Meters EL Тел Glow Flexible DC-12V EL Driver EL инвертор

BGN 12.00 13.73

Батеријата Случај Контролер за 120 Meters ЕЛ Жица Сјај Флексибилни DC12 V ЕЛ Возачот ЕЛ ИнвертерПроизводот е само ЕЛ инверторот,не вклучувајќи ЕЛ жица или ЕЛ ленти...

Акумулаторна управлявани батерия Multicolors 6inch Under Vase LED Light Base For Wedding Events Party Decoration

BGN 40.00

Батерија Управувана Multicolors 6inch Под Вазна LED Светло База За Свадба Настани Партија ДекорацијаБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

4 бр./лот 2.8 inch Multicolor Remote controlled Led Vase Light Small Light Base for Shisha Hookah wedding party decoration светлини

BGN 26.00 28.80

4pcs / многу Multicolor Далечински контролирани Led Вазна Светлина Мала Светлина База за Narguile Shisha Наргиле10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

4 бр./компл. Многоцветен LED потопяема водоустойчив партия ВАЗа база RGB светлина с дистанционно управление

BGN 26.00 28.80

4pcs / set LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Партија Вазна База RGB Светлина Со Далечински Контролер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

Творчески мини Бяло сладко Животните светлината на променящите се цветове лека нощ лампа на Коледно парти украса децата бебето бебешки играчки подарък

BGN 11.00 11.76

Креативни Мини Бело Симпатична Животно Светлина Бои Промена Ноќ светлина Светилка Божиќ Партија Декорација Деца Дете Бебе Играчка ПодарокСпецификација : Број на LED : 10 LEDString должина : 1.5 М 10 LEDФорма : на животните светлина stringLED растојание растојание : 15 смСветла боја : Топло белаИзвор на енергија : 10 LED користите АА батерија ( не е вклучен батеријата )Се препорачува употреба : Свадба ОркестаротЗаедно на Свадба Партија маса или на предната страна под некои organza или tulle draping.Околу торта табелаГрадина ПартијаПатиоРасадник или Детска собаString нив заедно со вашите оградаБожиќ Дрво ДекорацииНоќ Светла (најди вашиот пат во текот на ноќта без заслепувачки себе со префрлување во главниот светлата)Оваа string светлина е идеален производ за да се создаде празнична атмосфера...

20 бр/лот 6inch Base Light LED Base Light with 19 Super Bright Multicolors Led Vase Illuminator for Wedding Decoration

BGN 478.40

20pcs / Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор за Свадба Декорација (3 AA Батерии Управувана Тип)Што Се Вклучени ???20pcs LED Светло Основи.20pcs IRдалечински контролори,(инсталиран 1 парче CR2032 батеријата)Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

4 бр./опаковане. 2,8-инчов потопяема led лампа, 10 многоцветни led светлини, дистанционно управление, сватбен романтичен декор LED light

BGN 30.24

4pcs / пакет за 2,8 инчен Подводни led светло, 10 Мулти Боја Далечински Управувач led светилки,романтична свадба оркестарот LED светлина, Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

50LED топло бяло батерии струнни светлини на Хелоуин, Коледа, Коледа, Нова година партия сватба Фея бар украса лампи

BGN 20.00 20.78

50 LED Батеријата Напојува String Светла ноќ на Вештерките Божиќ Божиќ Нова Година Партија Самовила Свадба Бар Декорација СветилкаКарактеристики : 1, заштеда на Енергија2, заштита на животната средина3, светлечки чиста4, висока осветленост5, долг живот (еден led живот од 60.000 часа)6, неонскитоксични смола материјал unbrakable7, без топлинскиLED батеријата string светилки за заштеда на енергија, три AA5 батерии работа (не се вклучуваат)Батерија за LED светло string е полесно да се користи, инсталирајте ја батеријата вклучување на прекинувачот, може да се обеси каде што сакате, ставете го приклучокот, без ограничувања.Спецификации : LED број : 50Емитуваат Боја : Топло БелаМатеријал : ПластикаДијаметар (Сијалица) : 18mmЖица Должина : 5mДекоративни опсег : Затворен, отворено, водоотпорен, елка додатоци, свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, барови, партии, комерцијални, дома, windows, клубови, концерти, Караоке, модни ревии, танц, фаза итнПлаќање : 1...

100 бр. / опаковане. Сватбената парти настолна декоративна ВАЗа погружная светещо светеща led бутилка светлини с дистанционно управление

BGN 965.00 1072.00

100pcs / пакет 10lights Мали Водоотпорен Подводни LED Светло Стакло цвет Вазна основи10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

10 бр./лот супер ярък 1led потопяема LED Floralyte Light водоустойчив LED Mini Party Light за декорация на сватбени тържества

BGN 15.20

10pcs / Многу Супер Светло 1 LED Подводни LED Floralyte Светлина Водоотпорен LED Мини Партија Светлина За Свадба Партија Настани ДекорацијаОригиналниот Дин bmersible Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

За 10 led многоцветни потопяеми непромокаеми сватбени партита ВАЗа основен светлини + дистанционно управление

BGN 7.76

За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + ДалечинскиRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

12pcs Фея pearls LED балон lamp LED топка светлини for paper lantern балон wedding party floral decoration holiday light lamp

BGN 13.00 14.38

Топла Продажбата на Еден Пар На Бела боја мини LED Бобинки светлина, LED самовила партија светла свадба Декорација материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаТрансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

5M 20leds моделиране на струнни светлини топло бяло от 4 см супер bigBallShape украса светлини(AC 110/220 В/ЕС / САЩ Plug )

BGN 40.00

LED количина : 20pcs, Должина : 5 m, напон : AC 110 V со НАС приклучок или AC220 V со ЕУ plug Работна Струја : 4 W / поставува Жица боја : Црна; пакување : кутија Мушка дијаметар : 4cm Светилка монистра Растојание : 25 см Работна температура : 30 ~ +70 Водоотпорен : IP65 без крај заеднички,без контролер,стабилен на answer : ___________________________ Note : Кога ќе се стави на ред за оваа светлина,ве молиме бидете сигурни дека за напон што не ви одговара,AC110 V или AC220 V,и PLUG модел!

DHL Безплатна доставка 100 бр. / опаковане. за многократна употреба флорални декоративни акценти / хартиен фенер led Light

BGN 120.00

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

1 брой дистанционно управление Led Flower Arrangement Light е идеален за осветяване на вази за плот Centerpiece LED потопяема Флоралит

BGN 7.76

1 Парче Далечински Led Цвет Аранжман Светлина Совршен за Осветлување До Вазни за Табела Централен ПРЕДВОДЕНА Подводни FloraliteRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

36шт на Едро погружная ултра-ярък led чаена свещ

BGN 36.00 40.00

Подводни led Светло Свеќа,11 Colors Достапни Батерија Управувана Водоотпорен Чај СветлинаВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНапомена : Оваа Цена е 36 Pcs Подводни LED СветлоНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10шт чай светлина потопяема водоустойчив led светлина свещи Tealight лампа сватбени празници Коледа събитие парти HalloweenDecoration

BGN 16.08

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија Halloween Decoration11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

1* наргиле наргиле светлина водоустойчив сватбен потопяема светлина подводен батерия LED светлини за парти декор хартиен фенер лампа

BGN 4.00 4.78

1 Pc / многу Средината на Есента Фестивал Item Type RGB LED Светло За Надворешни Декоративни Осветлување До Хартија Фенер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

100cm 10leds lotus ред празнична лампа на малко фенерче се захранва от 2 * AA батерии night light pathway light graden коледа decor R

BGN 6.59

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 100cmМоќност : 2*АА Батерија(Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте контролер кутија и plug сува.Пакет содржи : 1 x LED string Светла (не вклучуваат батеријата)

Nolvety Водоустойчив 10/14 Глобус Прозрачен Глобус G50 Plug Открит Използването На Венец Партия Ред Коледен Празник Венец Светлини

BGN 27.00 34.40

Да 10 M / 10 Глобуси Festoon Светла : Должина : 10 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 7 Метри на Светлата String ) Број на Светилки : 10 Bulbs ( Растојание помеѓу две светилки е 0.75 M ) LED Кол : 50 LED Сијалица Дијаметар : 5cm Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе работи до 5 групи)На 15 МИЛИОНИ / 15 Глобуси Festoon Светла : Должина : 15 МИЛИОНИ ( Вклучени 5 метри доведе жица и 10 Метри од Светлата String ) Број на Светилки : 14 Светилки ( Растојание помеѓу две светилки е 0.75 M ) LED Кол : 75 LED Сијалица Дијаметар : 5cm Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе се кандидира до 3 групи) Забелешка : Овие високо квалитетни LED светла се водоотпорен запечатени кој може да се користи на отворено...

10-LED RGB потопяема led светлина, многоцветен водоустойчив Сватба парти ВАЗа база цветна светлина + Romote Control yard фонтани

BGN 7.76

10RGB LED Подводни LED Светло, Мулти Боја Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина + Romote Контрола двор фонтаниRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Maykit декоративна покрив на кола на най-горния таван звездната светлина led fiber оптичен проектор с 27 W RGB Led димер оптични влакна машина на храна

BGN 159.84

RGB или RGBW ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна светлина мотор препорачува Спецификација Модел Моќ Големина Цена 1.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Со Динамичен режим и Статични режим.3.Брзина и Светлината можат да бидат прилагодливи4.28 копчињата ЗА далечински контролер Продажба! МКL16 RGB 16 W (RGB) L115*W95*H55mm 39 МКL16 RGBW 16 W (RGBW) L115*W95*H55mm 41 Продажба! МКL32 RGB 32 W (RGB) L141*W95*H55mm 54 МКL32 RGBW 32 W (RGBW) L141*W95*H55mm 56 МКL1045 45 W (RGB) L243*W150*H75mm 1051.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Стандард DMX512 / 1990 сигнал контрола3.Bulitво стварност : скокни / избледи4.Брзина може да биде прилагодлива.5.28 копчиња RF далечински контролер...

10pcs * 2017 LED balloons светлини Event party lights in balloons празнувайте детски рожден Ден, скрито осветление за дома

BGN 7.00 7.81

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...