• Ново
5M 20leds моделиране на струнни светлини топло бяло от 4 см супер bigBallShape украса светлини(AC 110/220 В/ЕС / САЩ Plug )

5M 20leds моделиране на струнни светлини топло бяло от 4 см супер bigBallShape украса светлини(AC 110/220 В/ЕС / САЩ Plug )

BGN 40.00
В магазина

Брой продукти

LED количина : 20pcs, Должина : 5 m, напон : AC 110 V со НАС приклучок или AC220 V со ЕУ plug Работна Струја : 4 W / поставува Жица боја : Црна; пакување : кутија Мушка дијаметар : 4cm Светилка монистра Растојание : 25 см Работна температура : -30 ~ +70 Водоотпорен : IP65 без крај заеднички,без контролер,стабилен на answer : ___________________________ Note : Кога ќе се стави на ред за оваа светлина,ве молиме бидете сигурни дека за напон што не ви одговара,AC110 V или AC220 V,и PLUG модел!

Подробности

Отделят Цвят:
топъл бял цвят
Използването на:
Празник
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Гаранция:
1
Тип На Батерията:
A
Мощност:
0-5W
Номер На Главата:
20-50 голове
документ:
CE
Цвят:
Бял
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
220V
Разстояние Осветление:
1-5m
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
1

Те също купуват с този продукт

200шт коледни подаръци партия Glow LED мигащи LED гривни гривни за деца, мъже, жени

BGN 574.40

200pcs Божиќ Подароци Партија Сјај LED Трепка Нараквици LED Хривнија за Деца Мажи ЖениPls остави порака за она што боите сакате, инаку ние ќе испрати случајни бои.Име на производ : Најлон Појас LED Прозрачна Зглоб БендСпецификација : 2.0 cm * 1820cm...

12pcs * Wedding table centerpieces Lighting wholesale waterproof MINI led Submersible led light with battery for home decor vase

BGN 14.00 16.00

Столб водоотпорен восок LED Свеќа светилкиВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНапомена : Оваа Цена е 12 Компјутери Подводни LED СветлоНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

50LED топло бяло батерии струнни светлини на Хелоуин, Коледа, Коледа, Нова година партия сватба Фея бар украса лампи

BGN 20.00 20.78

50 LED Батеријата Напојува String Светла ноќ на Вештерките Божиќ Божиќ Нова Година Партија Самовила Свадба Бар Декорација СветилкаКарактеристики : 1, заштеда на Енергија2, заштита на животната средина3, светлечки чиста4, висока осветленост5, долг живот (еден led живот од 60.000 часа)6, неонскитоксични смола материјал unbrakable7, без топлинскиLED батеријата string светилки за заштеда на енергија, три AA5 батерии работа (не се вклучуваат)Батерија за LED светло string е полесно да се користи, инсталирајте ја батеријата вклучување на прекинувачот, може да се обеси каде што сакате, ставете го приклучокот, без ограничувања.Спецификации : LED број : 50Емитуваат Боја : Топло БелаМатеријал : ПластикаДијаметар (Сијалица) : 18mmЖица Должина : 5mДекоративни опсег : Затворен, отворено, водоотпорен, елка додатоци, свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, барови, партии, комерцијални, дома, windows, клубови, концерти, Караоке, модни ревии, танц, фаза итнПлаќање : 1...

1* наргиле наргиле светлина водоустойчив сватбен потопяема светлина подводен батерия LED светлини за парти декор хартиен фенер лампа

BGN 4.00 4.78

1 Pc / многу Средината на Есента Фестивал Item Type RGB LED Светло За Надворешни Декоративни Осветлување До Хартија Фенер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

100cm 10leds lotus ред празнична лампа на малко фенерче се захранва от 2 * AA батерии night light pathway light graden коледа decor R

BGN 6.59

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 100cmМоќност : 2*АА Батерија(Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте контролер кутија и plug сува.Пакет содржи : 1 x LED string Светла (не вклучуваат батеријата)

10 бр./лот супер ярък 1led потопяема LED Floralyte Light водоустойчив LED Mini Party Light за декорация на сватбени тържества

BGN 15.20

10pcs / Многу Супер Светло 1 LED Подводни LED Floralyte Светлина Водоотпорен LED Мини Партија Светлина За Свадба Партија Настани ДекорацијаОригиналниот Дин bmersible Floralyte11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Нова Година многоцветен акумулаторна безжична батерия работи водоустойчив ip67 led настолна лампа move light

BGN 55.20

Добредојдовте На Vcan LED Светло МебелДетали За ПроизводотРеден Број : VCL1924 led светла водоотпорен пренослива светилка светлина.Големина : 19*19*24cm / 7.5*7.5*9.5 инч.Полначот : 100240 V, 50 / 60 Hz...

Супер ярък 10 светодиоди за многократна употреба потопяема led светлина, цветна ландшафтна крушка RGB с wi-fi дистанционно управление / ВАЗа, чаша,

BGN 7.76

Супер Светло 10 Led диоди за Обновливи Подводни LED Светло, RGB Боја Пејзаж Светилка Со Безжичен Далечински Контролер / Вазна, Сад,RGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

100 бр./лот батерии мини LED Party Light балон светлина мини хартиен фенер светлина виси LED цветен декор за Хелоуин

BGN 176.00

100pcs / многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина Балон Светлина Мини Хартија Фенер Светлина Водоотпорен LED Цвеќиња За Свадба ОркестаротНие сме Фабрика Снабдувач!!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло Бела , Бела , Теал Сина , Портокалова, Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Килибар , R G B (бојата се Менува).Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка,RGB боја blingking...

Нов Пристигане Рожден Ден Украси Деца Замразени 10 Ярък Двойна Led Потопяема Floralyte Ii Чай Светлина Централна Цвете

BGN 16.08

2016 Година Нови Пристигнување Роденден Украси За Деца Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Floralyte Ii Чај Светлина Централен Цвет11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Пушенето на наргиле наргиле осветление супер ярка промяна на цвета RGB потопяеми led цветни светлини с 24keys дистанционно управление

BGN 7.76

Пушењето Shisha Наргиле Осветлување Супер Светло RGB Боја се Менува Подводни LED Флорални Светла со 24keys Далечински Контролер3 AAA Батерија Управувана,Мултибои, Далечински Контролирани, Водоотпорен ДизајнНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Maykit декоративна покрив на кола на най-горния таван звездната светлина led fiber оптичен проектор с 27 W RGB Led димер оптични влакна машина на храна

BGN 159.84

RGB или RGBW ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна светлина мотор препорачува Спецификација Модел Моќ Големина Цена 1.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Со Динамичен режим и Статични режим.3.Брзина и Светлината можат да бидат прилагодливи4.28 копчињата ЗА далечински контролер Продажба! МКL16 RGB 16 W (RGB) L115*W95*H55mm 39 МКL16 RGBW 16 W (RGBW) L115*W95*H55mm 41 Продажба! МКL32 RGB 32 W (RGB) L141*W95*H55mm 54 МКL32 RGBW 32 W (RGBW) L141*W95*H55mm 56 МКL1045 45 W (RGB) L243*W150*H75mm 1051.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Стандард DMX512 / 1990 сигнал контрола3.Bulitво стварност : скокни / избледи4.Брзина може да биде прилагодлива.5.28 копчиња RF далечински контролер...

10 бр./опаковане. led потопяеми светлини Floralyte II за сватбен декор за Хелоуин

BGN 16.08

10pcs / пакет ПРЕДВОДЕНА ПОДВОДНИ Floralyte II Светла за Свадба на ноќта на Вештерките оркестарот11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

100 бр. / лот коледна украса батерии цветни led мини Фея светлина за балони

BGN 63.00 70.38

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

Контролер на отделението за батерията за 1-20Meters EL Тел Glow Flexible DC-12V EL Driver EL инвертор

BGN 12.00 13.73

Батеријата Случај Контролер за 120 Meters ЕЛ Жица Сјај Флексибилни DC12 V ЕЛ Возачот ЕЛ ИнвертерПроизводот е само ЕЛ инверторот,не вклучувајќи ЕЛ жица или ЕЛ ленти...

1 брой дистанционно управление Led Flower Arrangement Light е идеален за осветяване на вази за плот Centerpiece LED потопяема Флоралит

BGN 7.76

1 Парче Далечински Led Цвет Аранжман Светлина Совршен за Осветлување До Вазни за Табела Централен ПРЕДВОДЕНА Подводни FloraliteRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Акумулаторна управлявани батерия Multicolors 6inch Under Vase LED Light Base For Wedding Events Party Decoration

BGN 40.00

Батерија Управувана Multicolors 6inch Под Вазна LED Светло База За Свадба Настани Партија ДекорацијаБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

10pcs * 2017 LED balloons светлини Event party lights in balloons празнувайте детски рожден Ден, скрито осветление за дома

BGN 7.00 7.81

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

20x водоустойчив led потопяема сватбен цветен декор бяла светлина на свещи лампа за рождения Ден на Сватба парти

BGN 30.40

20x Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Свадба Цвеќиња Декорација Бела Светлина, Свеќи Светилка За Роденден, Свадба Партија9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

100 бр. / опаковане. Сватбената парти настолна декоративна ВАЗа погружная светещо светеща led бутилка светлини с дистанционно управление

BGN 965.00 1072.00

100pcs / пакет 10lights Мали Водоотпорен Подводни LED Светло Стакло цвет Вазна основи10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

9Bluetooth MP3 цвят Crystal лазерен магически топка светлина фаза на KTY led flash лазерна светлина бар цветни lightsIR дистанционно управление

BGN 231.00 251.04

Опис : Точка Име : Кристал Магијата Топката Фаза СветлинаРабота напон : 90240 V 50 / 60 HzМоќност : 6*1wLED живот : повеќе од 20000hoursБоја : Црвена Зелена, Сина, Бела, Портокалова, РозоваКонтрола На Владата : Далечински & Auto & Звук АктивниМузика екранот Метод : MP3 & USB и SDКартичкатаОсветлување на Аголот : 360 степениОбјектот Големина : 180mm*H150mmЖивотен век : 100000 часаМатеријал : високо квалитетни пластичниПакет содржина1x Кристал магијата топката фаза светлина1x Далечинскиот1x У плоча2x батеријатаКарактеристикиТоа е погоден за семејството Партија, КТВ, ДИСКО, танц сали, ноќен клуб, бар, трговски центар, свадба, караоке, плоштад, парк и така во повеќе наврати, инсталацијата е многу погодно.Плаќање и испорака : 1...

20 бр/лот 6inch Base Light LED Base Light with 19 Super Bright Multicolors Led Vase Illuminator for Wedding Decoration

BGN 478.40

20pcs / Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор за Свадба Декорација (3 AA Батерии Управувана Тип)Што Се Вклучени ???20pcs LED Светло Основи.20pcs IRдалечински контролори,(инсталиран 1 парче CR2032 батеријата)Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

36шт на Едро погружная ултра-ярък led чаена свещ

BGN 36.00 40.00

Подводни led Светло Свеќа,11 Colors Достапни Батерија Управувана Водоотпорен Чај СветлинаВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНапомена : Оваа Цена е 36 Pcs Подводни LED СветлоНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10шт чай светлина потопяема водоустойчив led светлина свещи Tealight лампа сватбени празници Коледа събитие парти HalloweenDecoration

BGN 16.08

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Партија Halloween Decoration11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DHL Безплатна доставка 100 бр. / опаковане. за многократна употреба флорални декоративни акценти / хартиен фенер led Light

BGN 120.00

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

Nolvety Водоустойчив 10/14 Глобус Прозрачен Глобус G50 Plug Открит Използването На Венец Партия Ред Коледен Празник Венец Светлини

BGN 27.00 34.40

Да 10 M / 10 Глобуси Festoon Светла : Должина : 10 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 7 Метри на Светлата String ) Број на Светилки : 10 Bulbs ( Растојание помеѓу две светилки е 0.75 M ) LED Кол : 50 LED Сијалица Дијаметар : 5cm Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе работи до 5 групи)На 15 МИЛИОНИ / 15 Глобуси Festoon Светла : Должина : 15 МИЛИОНИ ( Вклучени 5 метри доведе жица и 10 Метри од Светлата String ) Број на Светилки : 14 Светилки ( Растојание помеѓу две светилки е 0.75 M ) LED Кол : 75 LED Сијалица Дијаметар : 5cm Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе се кандидира до 3 групи) Забелешка : Овие високо квалитетни LED светла се водоотпорен запечатени кој може да се користи на отворено...