• Ново
Led пятиконечные звезди Коледни светлини на коледната елха в цилиндър Начало задния двор градина украса

Led пятиконечные звезди Коледни светлини на коледната елха в цилиндър Начало задния двор градина украса

BGN 5.78
В магазина

Брой продукти


LED петокрака Ѕвезди Светла Божиќ, Нова Година Дрвото Topper Дома Двор Градина Декорација
Опис :
Боја : Транспарентна
Материјал : Пластика
Батерија : Вграден-во 3*AG10 копчето батерии(вклучени)
Извор на светлина : LED
Светилка мушка количина : 5
Производ големина : 14*14*3cm
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Супер светло, ниска потрошувачка на енергија
Петокрака ѕвезди дизајн, одличен украс за елка врвот.
Пакет листата :
LED петокрака ѕвезди * 1
Плаќање : Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express , ве молиме обратете се на http : //help..com/payment_faq.html.
Испорака : 1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. Услуга tranist време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време на испорака : Враќање и Обнова : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе издаде наплата или repacement за вас. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на дека целиот износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од . можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на .

Подробности

Използването на:
Празник
Номер На Главата:
1-19 главата
Разстояние Осветление:
1-5m
Случай:
Градина
търговска марка:
Мабор
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Цвят:
Почистване
Дължина:
14cm
Номер На Модела:
Светлини Пятиконечных Звезди
Характеристики:
Блясък, Ярък, Цветен
Източник На Светлина:
Led лампи
Името На Празника:
Ден на Новата година
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Музика:
Няма
Гаранция:
Няма
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
документ:
ССС
Нетъкани Материали Опашката:
No
Напрежение:
3*AG10 button batteries
Тип На Батерията:
3 * AG10 батерии бутон
Базов Тип:
Друго
топки осветление:
5шт

Те също купуват с този продукт

4 бр./компл. Многоцветен LED потопяема водоустойчив партия ВАЗа база RGB светлина с дистанционно управление

BGN 26.00 28.80

4pcs / set LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Партија Вазна База RGB Светлина Со Далечински Контролер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

Magicnight 3 фут 10LED Rattan Топка String Светлини Sepa Takraw Светлини AA батерия работи на Коледа, сватба, парти, закрит

BGN 9.58

10pcs дрвени ратан топки за еден сет, се протегаат по должината на 1 метар долга жица Ратан топката димензии : Дијаметар 5cm / 2" во, проред на топки едни од други, е околу 10см / 3.9"во...

5M 20leds моделиране на струнни светлини топло бяло от 4 см супер bigBallShape украса светлини(AC 110/220 В/ЕС / САЩ Plug )

BGN 40.00

LED количина : 20pcs, Должина : 5 m, напон : AC 110 V со НАС приклучок или AC220 V со ЕУ plug Работна Струја : 4 W / поставува Жица боја : Црна; пакување : кутија Мушка дијаметар : 4cm Светилка монистра Растојание : 25 см Работна температура : 30 ~ +70 Водоотпорен : IP65 без крај заеднички,без контролер,стабилен на answer : ___________________________ Note : Кога ќе се стави на ред за оваа светлина,ве молиме бидете сигурни дека за напон што не ви одговара,AC110 V или AC220 V,и PLUG модел!

нов пристигане рожден ден на децата на Хелоуин, замразени 10 ярък двойна led потопяема Floralyte II чай светлина Централната цвете

BGN 16.08

2016 година Нови Пристигнување Роденден Деца ноќта на Вештерките Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Floralyte II Чај Светлина Централен Цвет11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

20x водоустойчив led потопяема сватбен цветен декор бяла светлина на свещи лампа за рождения Ден на Сватба парти

BGN 30.40

20x Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Свадба Цвеќиња Декорација Бела Светлина, Свеќи Светилка За Роденден, Свадба Партија9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

За 10 led многоцветни потопяеми непромокаеми сватбени партита ВАЗа основен светлини + дистанционно управление

BGN 7.76

За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + ДалечинскиRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

1* наргиле наргиле светлина водоустойчив сватбен потопяема светлина подводен батерия LED светлини за парти декор хартиен фенер лампа

BGN 4.00 4.78

1 Pc / многу Средината на Есента Фестивал Item Type RGB LED Светло За Надворешни Декоративни Осветлување До Хартија Фенер10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

1pc*потопяема led светлина за украса на сватбени партита стъклена ваза подводен страна на езерото светлини басейн светлини

BGN 4.00 4.78

1 Pc / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Далечинско10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

4 бр./лот 2.8 inch Multicolor Remote controlled Led Vase Light Small Light Base for Shisha Hookah wedding party decoration светлини

BGN 26.00 28.80

4pcs / многу Multicolor Далечински контролирани Led Вазна Светлина Мала Светлина База за Narguile Shisha Наргиле10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

Безплатна доставка! 4БР / set RGB color Led light base with remote for wedding CAKE table decorations

BGN 26.00 28.80

4pcs светлина +2remoteLed светло база маса декорации 10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

100 бр./лот цветни led лампа балон светлини за хартиения фенер балон Коледа сватбата Хелоуин украса

BGN 63.00 70.38

100pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

Нов продукт от 50 бр./лот супер ярък потопяема led Floralyte Light водоустойчив led мини-светлина на партията за украса WeddingParty

BGN 102.24

Нов производ 50pcs / Многу Супер Светло Подводни LED Floralyte Светлина Водоотпорен LED Мини Партија Светлина За Wedding Party Декорација9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DHL Безплатна доставка 100 бр. / опаковане. за многократна употреба флорални декоративни акценти / хартиен фенер led Light

BGN 120.00

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, со on / off прекинувач(повлече табот), трае најмалку 24 часа,достапен во 11 светлина бои...

10pcs * 2017 LED balloons светлини Event party lights in balloons празнувайте детски рожден Ден, скрито осветление за дома

BGN 7.00 7.81

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

200шт коледни подаръци партия Glow LED мигащи LED гривни гривни за деца, мъже, жени

BGN 574.40

200pcs Божиќ Подароци Партија Сјај LED Трепка Нараквици LED Хривнија за Деца Мажи ЖениPls остави порака за она што боите сакате, инаку ние ќе испрати случајни бои.Име на производ : Најлон Појас LED Прозрачна Зглоб БендСпецификација : 2.0 cm * 1820cm...

10 бр./опаковане. led потопяеми светлини Floralyte II за сватбен декор за Хелоуин

BGN 16.08

10pcs / пакет ПРЕДВОДЕНА ПОДВОДНИ Floralyte II Светла за Свадба на ноќта на Вештерките оркестарот11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

100cm 10leds lotus ред празнична лампа на малко фенерче се захранва от 2 * AA батерии night light pathway light graden коледа decor R

BGN 6.59

Состојба : 100% сосема новLED Количина : 10pcsДолжина : Околу 100cmМоќност : 2*АА Батерија(Не се вклучуваат)Боја на каросеријата : мултиНачини : Стабилен наСветилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или маглаЗаштеда на енергија,лесно да се остри.Лесно да се инсталира и долг животен векНаправени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употребаМногу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќНиска потрошувачка, висока осветленостЕнергијазаштеда на енергија и еколошки.Овие светла се одлични за украсување насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.!!Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица.Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакатеВодоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте контролер кутија и plug сува.Пакет содржи : 1 x LED string Светла (не вклучуваат батеријата)

Нов Пристигане Рожден Ден Украси Деца Замразени 10 Ярък Двойна Led Потопяема Floralyte Ii Чай Светлина Централна Цвете

BGN 16.08

2016 Година Нови Пристигнување Роденден Украси За Деца Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Floralyte Ii Чај Светлина Централен Цвет11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

1 бр. / много малък водоустойчив потопяема Централна led лампа база с 10 супер ярки светлини за стъклени вази за цветя

BGN 7.76

1pc / многу Мали Водоотпорен Подводните Централен LED Светло База Со 10 Супер Светла За Стакло цвет ВазнаRGB LED Боја, 3 AAA Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorШто Се Вклучени ???1pc светлина база1pc далечински контролерНе вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!На цртичка не значи десет парчиња стока...

Акумулаторна управлявани батерия Multicolors 6inch Under Vase LED Light Base For Wedding Events Party Decoration

BGN 40.00

Батерија Управувана Multicolors 6inch Под Вазна LED Светло База За Свадба Настани Партија ДекорацијаБезжични / Подвижни / Свадбена / Партија / Настани Оркестарот Батерија 6inch светлина база.Одлично За Доосветлување под цвет вазни, украсни стакло и акрил објекти, ледени скулптури, алкохолни пијалоци шишиња, Shisha Наргиле Шишиња, мраз кофи , и други реквизити .Оваа 6" база нуди сосема рамна површина со силиконски ленти што е идеална за поставување на објекти без лизгање...

100 бр. / опаковане. кръгла бяла водоустойчива led подводно потопяема синя светлина Сватба, Рожден Ден празнична парти светлини украса

BGN 126.40

100pcs / пакет Круг Бела Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводните Теал Светла Свадба, Роденден Одмор Партија светла Декорации11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Jiawen 10 светодиоди или 20 светодиоди сватба Фея Коледна гирлянда розата е цветето на ред светлина украса

BGN 16.00 20.48

1 : Ова е се Зголеми Цвет батеријата самовила string светло, вкупно 10 Led диоди или 20 LEDs светилки со јасни кабел и батерија кутија.2 : Таа има потреба од батерии управувана (не се вклучени) која е енергија конзервација и заштита на животната средина.3 : Флексибилен, преносни и лесен за чување...

100 бр. / опаковане. Сватбената парти настолна декоративна ВАЗа погружная светещо светеща led бутилка светлини с дистанционно управление

BGN 965.00 1072.00

100pcs / пакет 10lights Мали Водоотпорен Подводни LED Светло Стакло цвет Вазна основи10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените MulticolorПроизвод Карактеристики10 SMD Led диоди, Мултибои 16 различна боја на Избор, можете да изберете со нашите далечински контролер многу лесно и Визуелно! Користете 3pcs Свежи AAA Алкална Батерија може да понуди повеќе од 8hours осветлување време...

(1бр/ лот) акумулаторна батерия работи с 8-инчов led spot лампа база за сватба централно осветление, домашен декор тенис на светлина

BGN 46.40

(1piece / многу) Батерија Управувана 8inch LED Место Светло База за Свадба Централен Осветлување, Дома Декор Табела СветлинаБезжична 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

100 бр. / лот коледна украса батерии цветни led мини Фея светлина за балони

BGN 63.00 70.38

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени ВазниC r e a t e свој На менесопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

4 бр./опаковане. 2,8-инчов потопяема led лампа, 10 многоцветни led светлини, дистанционно управление, сватбен романтичен декор LED light

BGN 30.24

4pcs / пакет за 2,8 инчен Подводни led светло, 10 Мулти Боја Далечински Управувач led светилки,романтична свадба оркестарот LED светлина, Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

12pcs Фея pearls LED балон lamp LED топка светлини for paper lantern балон wedding party floral decoration holiday light lamp

BGN 13.00 14.38

Топла Продажбата на Еден Пар На Бела боја мини LED Бобинки светлина, LED самовила партија светла свадба Декорација материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаТрансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Карактеристики на производот : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

20 бр/лот 6inch Base Light LED Base Light with 19 Super Bright Multicolors Led Vase Illuminator for Wedding Decoration

BGN 478.40

20pcs / Многу 6inch База на Светлината LED База на Светлина со 19 Супер Светло Multicolors Led Вазна Илуминатор за Свадба Декорација (3 AA Батерии Управувана Тип)Што Се Вклучени ???20pcs LED Светло Основи.20pcs IRдалечински контролори,(инсталиран 1 парче CR2032 батеријата)Секој инсталиран литиум батерија , и доаѓа со адаптер за полнење.Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.Карактеристики на производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

Maykit декоративна покрив на кола на най-горния таван звездната светлина led fiber оптичен проектор с 27 W RGB Led димер оптични влакна машина на храна

BGN 159.84

RGB или RGBW ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна светлина мотор препорачува Спецификација Модел Моќ Големина Цена 1.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Со Динамичен режим и Статични режим.3.Брзина и Светлината можат да бидат прилагодливи4.28 копчињата ЗА далечински контролер Продажба! МКL16 RGB 16 W (RGB) L115*W95*H55mm 39 МКL16 RGBW 16 W (RGBW) L115*W95*H55mm 41 Продажба! МКL32 RGB 32 W (RGB) L141*W95*H55mm 54 МКL32 RGBW 32 W (RGBW) L141*W95*H55mm 56 МКL1045 45 W (RGB) L243*W150*H75mm 1051.RGB или RGBW LED, RGB или RGBW мешање боја.2.Стандард DMX512 / 1990 сигнал контрола3.Bulitво стварност : скокни / избледи4.Брзина може да биде прилагодлива.5.28 копчиња RF далечински контролер...