• Ново
4in1 SKF08 Генерал. 2 жични ръчно Selfie Stick монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за Samsung Galaxy S6 S6 Edge Plus S5

4in1 SKF08 Генерал. 2 жични ръчно Selfie Stick монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за Samsung Galaxy S6 S6 Edge Plus S5

BGN 13.00
BGN 24.30
-47 %
В магазина

Брой продукти

4 Во 1 SKF08 Генерал. 2 Жичен Рачни Selfie се Држи Со Копчето Monopod + Fisheye Макро Широк Агол Телефон Објектив за Samsung Галакси S6 S6 Работ Плус S5 На Selfie Стап и 3 во 1 Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив може да се поврзе со и одговара за речиси сите IOS Android паметни телефони.
Компатибилен со овие модел телефони :
(1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;
(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;
(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;
(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г-7 / Г-7 Плус / P7 / P6;
(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 /LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;
(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;
(6) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;
(6) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;
(7) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;
(8) Одговара f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .
Aan така на IOS Android паметни телефони..
ЗАБЕЛЕШКА - Купувачот ве молиме да го прочитате :
1. Ве молиме НЕ го отворам било спорови без комуникација!!! Како што може да се сигурни дека секоја парцела може да биде доставен во рок од вети време.
2. Ние ќе се прошири испорака датум за вас. Или ако пратката се водат за исчезнати, ние ќе испрати еден за вас.
3. Руски пријатели, поради руската политика, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме на англиски јазик, кога ќе го поставите цел.
The Детали За Производот :
1. Компатибилен Систем : Универзален и За IOS 5.0 погоре или Андроид над 4.0.0 систем
2. Материјал : Силикон Рачка + Алуминиумски Телескопски Стап + Прилагодливи ПВЦ Гума Клип
3. Напомена : Доколку вашиот android телефон не може да земе слика, ве молиме да поставите јачина на звук копче за камера копче за
4. Не треба да ја преземете СТАН, Како можам да се земе слика? 1. Поврзете го аудио кабел со мобилен телефон 2. Притиснете го копчето на стап да се земе слики на Пакет :
1 x Мини monopod (Selfie Стап)
1 x Fisheye Леќа Телефон
1 x Макро Леќа Телефон
1 x Широк Агол Леќа Телефон

Подробности

търговска марка:
Потъналия финфонт
Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
820
Тегло (гр):
128
Е готово за (адаптация):
Смартфони
Номер На Модела:
SKF08 Генерал. 2
Информационни материали:
Жичен
Поддържа Дистанционно Управление:
No
Пакет:
No
Дължина в сгънат вид (мм):
185
Материал:
Силикон
Тип:
Мини Жичен Селфи Остана С Бутон
Съвместими Устройства:
Универсален за мобилни телефони, за 3,5-6-инчови устройства
Съвместима Система:
Android 4.2.2 по-горе ; IOS 5.0 и по-висока
Материал:
Силиконова дръжка + алуминиев телескопичен прът + регулируем гумен скоба PVC
Съвместима Модел 1:
за iPhone 8 8 Plus X 7 7 Plus 6S 6S Plus 6 6 Plus 5S 5C 5 4S 3G 3GS 4
Съвместима Модел 2:
за Samsung Galaxy S8 S8 Plus S7 S7 edge S6 S6 Edge S5 S4 S3 S2
Съвместима Модел 3:
за Samsung Galaxy Note 5 4 3 Edge A8, A7 A5 A3 J7 J5 E7
Съвместима Модел 4:
за HTC ONE M9 M10 M8 M9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10/10 evo/10 Pro
Съвместима Модел 5:
за LG G4 G5 SE V10 G5 mini, за Meizu 2 3 4 Pro 5 M1 Note M2 Note
Съвместима Модел 6:
за Huawei Ascend P10 P10 Plus P9 P9 Plus P8 P8 Lite P7

Те също купуват с този продукт

DJI OSMO статив плосък скоба за DJI Osmo (+) / OSMO Mobile 4K Handheld Camera Accessories

BGN 25.41

Лесни Tripod Месеци за DJI Osmo Рачни Целосно Стабилизирана 4 K 12 MP КамераГлавната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функција и OSMO службен опремени со tripod слични...

4 в 1 SKF02 Генерал. 2 жични ръчно селфи-нож с бутон монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за iPhone 7 / 7 Plus

BGN 14.00 24.64

4 Во 1 SKF02 Генерал 2 Жичен Рачни Selfie се Држи Со Копчето Monopod + Fisheye Макро Широк Агол Телефон Објектив за i Phone 7 Плус / 7 Selfie Стап и 3 во 1 Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив може да се поврзе со и одговара за речиси сите IOS Android паметни телефони.Компатибилен со овие модел телефони : (1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(6) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(6) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(7) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(8) Одговара f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..ЗАБЕЛЕШКА Купувачот ве молиме да го прочитате : 1...

Автомобилна издънка на притежателя на статив, стойка + 75 мм, универсална скоба притежателя Fo 6 6S забележка 2 II S3 S4 с отслеживающим номер

BGN 7.00 8.00

Висок Квалитет! Сосема Нов!!!*Уникатен дизајн ви овозможува да ја заштитите вашата компактен дигитална камера и видео камера / GPS / веб Камера во дури и најпознатите неповолни услови.*Тоа е најдобар асистент за земе на себе фотографии...

SnowHu нова плъзгаща се непромокаема за GoPro аксесоари, монопод статив шкембе с прикрепен адаптер за Go Pro Hero 6 5 4 3 SJCAM

BGN 40.00 46.21

Snow Hu Нови Продолжи Водоотпорен за Gopro Monopod Tripod се вари со Планината Адаптер за Go Pro Херој 6 5 4 3 ДодатоциКарактеристики : Погоден за преземање на автопортрети.Прилагодлива должина од 36cm да 98cm / 14.2" да 38.6".Со далечински управувач носителот, лесен за употреба.Шефот на monopod може да се ротира за 180 степени, и може да се намести во положба преку палецот завртка.Доаѓа со планината адаптер, долго завртка и прашка.Боја : ЦрнаМатеријал : Гума & алуминиумКомпатибилен со : За Gopro Херој 1 / 2 / 3 / 3+ / 4Мин...

За Go Pro аксесоари ръчна разтегателен Полюс монопод селфи стик за GoPro HERO5 HERO4 Session HERO 5 4 3+ 3 2 1 SJ4000

BGN 16.00 18.32

1 Rubby тело со алуминиумска цевка2 Со рака за удобен за носење и употреба3 Совршен за патување, видео дневници, видео блогирање, планинарење / кампување, свадби, забави на плажа, концерти, воздушни фотографии, спортски настани4...

Извита регулировочный лигав каска странично закрепване комплект за GoPro Hero 4 3+ 3 2 1Camera L060 hot

BGN 3.00 3.52

Криви на Вредноста Лепило Шлем Страна Монтирање на Комплет за Go Pro Херој 4 3+ 3 2 1 CameraОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Планината вашиот Go Pro камера на предната страна од вашиот шлем со користење на овој висок квалитет за монтирање...

1288 Bluetooth прибиращ се селфи нож телескопичен монопод+ рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за iPhone SE 5S / 5C / 5 / 4/ 4S

BGN 23.00 23.34

4 во 1 1288 Камера Телефон Bluetooth Продолжи Selfie Телескопски Стап Monopod Пол + Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив за i Phone SE 5 S / 5 C / 5 / 4 / 4 SМоже да се Поврзе со и Одговара за Речиси Сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth.Компатибилен со овие модел телефони : (1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(10) се Вклопуваат f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Како да се Избере пакет 1 ~ 3?Answer : ___________________________ Note : (1) Пакет 1 : 1 288 Monopod Selfie се Држи само, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(2) Пакет 2 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(3) Пакет 3 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(1) 1288 Monopod Selfie Стап : Модел : 1288Делови : 4Нето тежина : 0.3 kgМатеријал : одлично алуминиум и ABSМаксимална височина : 125cmУкината висина : 42.5 cmНајголемиот цевка со дијаметар : 20mmМаксимално оптоварување : 1kgНа проширување рачни selfie monopode се погодни за речиси сите IOS Android паметни телефони итн.Прилагодливи Телефон Адаптер одговара на сите телефони со ширина од 5.5 cm да 8cmДалечинскиот блендата е само за Телефоните со i OS и Android 4.2 или повисоко систем (не е за камерата), и може да биде отстранет од monopod.Вграденво малото огледало за подобро selfie искуствоСо гумени опфатени контрола и безбедност на рака, двојно осигурувањеОваа monopod исто така се вклопува monopod база и камери со 1 / 4 инчи заврткаПрилагодливи топката главата и палецот завртка на monopod брави за повеќе агол на снимање со 180 степен позицијаСамо за телефон со Android 4.2 или поголем систем,тоа е со функцијата за зумирање (2) по желба : 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црно или Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа; (Само за Пакет 2, 3 се 3 во 1 Телефон Леќа.

1288 Bluetooth прибиращ се селфи нож телескопичен монопод+ рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за iPhone PLus 6S/ 6S/ 6 Plus/ 6

BGN 23.00 23.34

4 во 1 1288 Камера Телефон Bluetooth Продолжи Selfie Телескопски Стап Monopod Пол + Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив за i Phone 6 S Плус / 6 S / 6 Плус / 6Може да се Поврзе со и Одговара за Речиси Сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth.Компатибилен со овие модел телефони : (1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(10) се Вклопуваат f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Како да се Избере пакет 1 ~ 3?Answer : ___________________________ Note : (1) Пакет 1 : 1 288 Monopod Selfie се Држи само, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(2) Пакет 2 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(3) Пакет 3 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(1) 1288 Monopod Selfie Стап : Модел : 1288Делови : 4Нето тежина : 0.3 kgМатеријал : одлично алуминиум и ABSМаксимална височина : 125cmУкината висина : 42.5 cmНајголемиот цевка со дијаметар : 20mmМаксимално оптоварување : 1kgНа проширување рачни selfie monopode се погодни за речиси сите IOS Android паметни телефони итн.Прилагодливи Телефон Адаптер одговара на сите телефони со ширина од 5.5 cm да 8cmДалечинскиот блендата е само за Телефоните со i OS и Android 4.2 или повисоко систем (не е за камерата), и може да биде отстранет од monopod.Вграденво малото огледало за подобро selfie искуствоСо гумени опфатени контрола и безбедност на рака, двојно осигурувањеОваа monopod исто така се вклопува monopod база и камери со 1 / 4 инчи заврткаПрилагодливи топката главата и палецот завртка на monopod брави за повеќе агол на снимање со 180 степен позицијаСамо за телефон со Android 4.2 или поголем систем,тоа е со функцијата за зумирање (2) по желба : 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црно или Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа; (Само за Пакет 2, 3 се 3 во 1 Телефон Леќа.

1288 Bluetooth Selfie Stick телескопичен монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за Samsung Galaxy S5 S4 S3 A9, A8, A7 J7 J5

BGN 23.98

4 во 1 1288 Камера Телефон Bluetooth Продолжи Selfie Телескопски Стап Monopod Пол + Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив за Samsung Галакси S5 S3 S4 A9 A7 A8 J7 J5Може да се Поврзе со и Одговара за Речиси Сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth.Компатибилен со овие модел телефони : (1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(10) се Вклопуваат f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Како да се Избере пакет 1 ~ 3?Answer : ___________________________ Note : (1) Пакет 1 : 1 288 Monopod Selfie се Држи само, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(2) Пакет 2 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(3) Пакет 3 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(1) 1288 Monopod Selfie Стап : Модел : 1288Делови : 4Нето тежина : 0.3 kgМатеријал : одлично алуминиум и ABSМаксимална височина : 125cmУкината висина : 42.5 cmНајголемиот цевка со дијаметар : 20mmМаксимално оптоварување : 1kgНа проширување рачни selfie monopode се погодни за речиси сите IOS Android паметни телефони итн.Прилагодливи Телефон Адаптер одговара на сите телефони со ширина од 5.5 cm да 8cmДалечинскиот блендата е само за Телефоните со i OS и Android 4.2 или повисоко систем (не е за камерата), и може да биде отстранет од monopod.Вграденво малото огледало за подобро selfie искуствоСо гумени опфатени контрола и безбедност на рака, двојно осигурувањеОваа monopod исто така се вклопува monopod база и камери со 1 / 4 инчи заврткаПрилагодливи топката главата и палецот завртка на monopod брави за повеќе агол на снимање со 180 степен позицијаСамо за телефон со Android 4.2 или поголем систем,тоа е со функцијата за зумирање (2) по желба : 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црно или Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа; (Само за Пакет 2, 3 се 3 во 1 Телефон Леќа.

Нов 3 В 1 Мини Bluetooth Selfie Stick С Дистанционно Управление За Iphone Xiaomi Samsung, Huawei Мобилни Телефони Android Монопод Със Статив За Gopro

BGN 30.00 44.80

Нови 3 Во 1 Мини Bluetooth Selfie Се Држи Со Далечински Управувач За Iphone Xiaomi Samsung, Huawei Андроид Телефони Monopod Со Tripod За GoproСпецификација : Макс Extened Должина (mm) : 960mm Укината Должина (mm) : 250g Далечински Управувач : Yes Bluetooth : Компатибилни се со паметни телефони (i OS и Андроид 4.3 и погоре) ( НЕ се Работи за Камерата.) Тежина (g) : 250g Материјал : АлуминиумФункција : Мултиагол на снимање со 90 степен на вертикална снимање Компатибилни се со паметни телефони и камери Tabletop tripod, земјата врвот tripod и selfie стап функција прилагодлива Висина од 200mm да 960mm Bluetooth shutter порака Опсег : од 10 метриПакет листи : 1 x Selfie се држи со 1 / 4" Топката Главата 1 x Phone Tripod Планината Носителот 1 x Bluetooth контролер 1 x USB Кабел1.Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам...

200-700 мм мини жични Selfie Stick преносим разтегателен ръчен Selfie Sticks монопод за Iphone Huawei, Xiaomi Android смартфон

BGN 23.00 38.40

200mm700 мм Висок Квалитет Мини Звучници Selfie Стап Преносни Продолжи Рачни Selfie Стапови Monopod за Andriod паметни телефониСпецификација : Материјал : ABS,од не ' Рѓосувачки stee Продолжи Должина : (Мини)20(Max)70cm Нето тежина : околу 150g Compatiable : 3.5 mm интерфејс паметен телефон(над Iphone7 треба натпревар конвертор) Систем за Поддршка : IOS5.0&Andorid 4.4 ПОГОРЕ (Не за ЦРВЕНИОТ МИ мобилни телефони) Вчитување Тежина : about500g Боја : Розова,Црна Поддршка на Вертикална шут,направи да се слика повеќе потенки кога правите фотографии.Пакет се вклучени : 1*selfie стапПо желба : LED пополни светлина1.Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам...