• Ново
TIVDIO V-113 FM стерео радио цифров радио високоговорители USB диск TF карта MP3 музикален плейър камуфлаж + дистанционно управление F9203M

TIVDIO V-113 FM стерео радио цифров радио високоговорители USB диск TF карта MP3 музикален плейър камуфлаж + дистанционно управление F9203M

BGN 29.00
BGN 39.52
-27 %
В магазина

Брой продукти


TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна F9203 M
Преносни Дигитални Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е компактен и лесен. Тоа, исто така, има толку добар квалитет на звукот дека можете да се занесе себе си во вашата омилена музика во секое време и насекаде. Во денешно време, тоа е навистина кул и тренди за да уживате во музиката со овој мулти-функционални Дигитални Стерео Звучници.
Карактеристики : Најновиот дизајн : Телескоп форма & Маскирна боја Двојна 1.6 W Супер Бас звучникот, гласно и јасно FM стерео радио, Фреквенција : 87.5-108 MHz Автоматско пребарување и чување на FM радио станица функција на Поддршка на USB диск, Micro SD картичка за репродукција на MP3 песни Брз станица / песна за избор : директно внесување на радио фреквенција или песната број 3,5 мм ПОМОШЕН текст : игра музика од вашиот паметен телефон, компјутер, MP3 или CD player Опремени со отстранлив BL-5 C литиум батерија Со 8 рунда дупки и две овален облик на дупки во грбот, може да висат на ѕидот на спалната соба или кујна Со далечински контролер и рака лента, лесен за употреба
Спецификација :
FM фреквенција
87.5-108 MHz
Радио чувствителност
Јачина на Бучава Сооднос
>40d B
Излезна Моќност
1.6 W x 2
Поддршка формат
MP3 / WMA
Моќност
800m A BL-5 C литиум батерија (вклучени)
Полнење напон
DC 5 V
Производ Големина
200 x 78 x 85mm / 7.8 x 3 x 3.3 во
Тежина
460g / 1lb
Пакетот Вклучува 1 x Радио говорник 1 x Далечински управувач 1 x ПОМОШЕН аудио кабел 1 x полнење преку USB кабел 1 x англиски упатство
Плаќање : 1. прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ Трансфер/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi паричникот /Boleto! 2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Превозот : 1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.

Подробности

Стил:
Преносим
Пакет:
ДА
Блютус:
No
Функция:
Вграден говорител
Тип:
FM
Размери (Шхгхг):
200 x 78 x 85 мм / 7,8 x 3 x 3.3 инча
Номер На Модела:
F9203M
Wi Fi:
No
Екран:
ДА
търговска марка:
ТИВДИО
Материал На Корпуса:
цифров радио
източник на захранване:
Вграден 650mA литиево-полимерна батерия BL-5C батерия(не е включена в комплекта)
Изходна Мощност:
1.6 W x 2
FM радио:
Стерео Радио
FM радио:
радио
дистанционно управление:
говорител радио

Те също купуват с този продукт

Оригинални слушалки неразрушающее качество на звука амбушюры замяна за слушалки Meizu HD50 (ушни капачки)

BGN 16.62

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 Замена Earpads Компатибилен Со Meizu HD50 слушалки2 Оригиналниот earmuffs, nondestructive квалитет на звукот);3...

Събрани еталонно усилвател за слушалки Beyerdynamic A2 HIFI A2-PRO professional grade Headphone hi-fi headphone amplifier

BGN 166.00 174.40

Собрани Референца Beyerdynamic А2 HIFI А2PRO професионална одделение Слушалки HIFI слушалки засилувачДетали За Производот : Референца beyerdynamic оригинални коло дизајн , во комбинација со свои идеи дизајнери редизајнирана и подобрена А2PRO Професионални Слушалки Засилувач.Детали за производот : Користење на факултетот за дизајн Двоен приклучок за слушалки излез џек , компатибилен со висока отпорност и ниска отпорност слушалки , Погоден за 10600 ohm отпорност опсег, Може да се поврзете две слушалки во исто време Оперативен напон : 115 V и 230 V Преден панел прекинувачи користам одличен бренд во Taiwan , се чувствувам многу добро , и сигурност Интеграција на ЕМИ филтер , подобро dual capacitor филтер ефект Употреба Nippon takamisawa посветен сигнал реле Регулатори користи LM317,337 На заден панелСредбата 1 сет аудио влез и 1 сет аудио излез Симетрични дизајн, се оптимизира оди линија, КОРИСТИ ѕвезда заземјување, да се постигне нулта бучава, добра одвојување степен PCB тип моќ приклучок, изграденаво EMI филтер, и ги КОРИСТИ philips capacitance Мултиниво паралелно филтрирање, и одвојување , ефикасно филтер со висока фреквенција интерференција и шум WIMA паралелно диоди Употреба АЛПИТЕ potentiometer Користење на Тајван е слушалки штекер Тежина : околу 2,5 кг Yaohua печат toroidal трансформатор.Пакет Се Вклучени : Заврши Слушалки Засилувач X1Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : не содржи AC влезен кабелПревозот време : Стандардно испрати од експрес,за 814 работни дена може да се пристигне повеќето од европските земји, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.Плаќање : Ние САМО го прифати ...

Черно-бял с микрофон и дистанционно за слушалки аудио кабел за Sennheiser HD25-1 SP HD650 HD600 HD580 HD525 HD565

BGN 960.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Црна И бела Нов стил Слушалка со далечински кабел доаѓање!! Со Слушалка кука.Должина : 1.2 м.Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект"Нашите кабелот е Убав изглед на кожата...

APPJ PA1502A клиенти усилвател за HiFi слушалки EXQUIS 6n4 ( 12ax7 ) 6P6P (6v6 ) лампа слушалки усилватели с шнорхел

BGN 332.80

APPJ PA1502 A 6 N4+6 P6 PX2 Цевка Слушалки Засилувач Црна6 P6 P Заменливи Цевка : 6 V66 N4 Заменливи Цевки : 12 AX7, ECC83, ECC803КласаЕдензаврши triode и 100% цевка за засилување на звукот...

Acrolink EU fp-e25 (G) Pure Transmission NCF Gold plated Power САМ Custom Male Adapter Plug LN005760

BGN 30.21

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Оваа цена е за 1 buc Само.Она што е во пакет : Acrolink fpe25(G) Чиста Пренос NCF Злато позлатен Моќ DIY Прилагодено Машки Адаптер Приклучок×1Ние нудиме на светот превозот...

2017 Якин КПР-K9 HiFi кпр декодер D / A конвертор вакуум клапан на тръбата в 110/240

BGN 1039.97

Yaqin DACK9 Hifi dac Декодер D / A Конвертор Вакуум Вентил Цевка 110 / 240 VКарактеристики : Висок 24 Бита / 192 k Hz спецификација optical, РКА коаксијален дигитален аудио интерфејс, Висока 16 Bit / 48k Hz USB 1.1 highspeed интерфејс спецификација USB поддршка ASIO репродукција Исклучете избор на високоперформанси op amp излез или билијарен излез за Да се обезбеди избалансиран или неурамнотежени стерео сигнал излезен интерфејс Целосна функција далечинска поддршка далечинско управување Технички Paramters : Влез : сет од оптички влакна, коаксијален група, USB1.1 1 група (16 Bit / 32 K, 44.1 к, 48k Hz) Текст отпорност : 75Ω (оптички, коаксијален) Излез : Цевка РКА 2 V РКА 2.2 V XLR 2.2 V Op Amp Надградба формат : 24 Bit / 192k Hz Фреквенција Одговор : 20 Hz ~ 20k Hz Динамички опсег : 114d B SNR : 98d B (Aпондериран) Цевка : 12 AU7 x 1

6шт/3 двойки 4,5 мм двуслойни силиконови слушалки в ушите седалките за слушалки шапки подмяна на обшивки пъпка слушалки, накрайници за уши амбушюры амбушюры възглавн

BGN 1.60

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplusВе молиме имајте во предвид : Прочитате пред цел ...

OOTDTY 87-108MHz DSP&PLL LCD цифров стерео FM радио модул + последователното управление

BGN 14.00 17.58

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики DSP & PLL Дигитални Стерео FM Радио Приемник Модул 87108 MHz со Сериски Контрола Карактеристики усвојување на напредна технологија на DSP и FM модулација PLL да се направи звук повеќе реални, стабилни перформанси, долги работни часови, без фреквенција форумот...

Стерео аудио кабел с щепсел съединител 6,5 мм мъжки САМ поялник адаптер LN003993

BGN 19.18

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Стерео Приклучок Аудио Кабел Конектор за 6.5 mm машки DIY Лемење адаптерНие нудиме на светот превозот...

Поддръжка Ремонтиран Подмяна На Горния Оголовья Пластмасов Главоболие Превръзка Резервни Части За Razer Kraken Pro Electra Gaming Слушалки, Аксесоари

BGN 11.00 13.98

Одржување Санираат Замена На Врвот Headband Пластични Главата Бенд Делови За Razer Kraken Про Електра Гејмерски Слушалки Додатоци Функција : 1...

Безплатно от храна стационарен телефон монитор телефон записващо устройство, стационарен монитор за записване на гласова активен voide recorder audio REC

BGN 60.59

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин ...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 20 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.64

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x20mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина од 20 mm Боја : Црна1...

Renensin blue Replacement Audio 2.5-3.5 мм кабел за Bose Quiet Comfort QC25 слушалки микрофон с контролер за Iphone Andrews

BGN 10.00 10.54

Renensin сина Замена Аудио 2,5 до 3,5 мм Кабел За Bose Тивка Удобност QC25 МИКРОФОН приклучок за Слушалки Со Контролер За Iphone и AndrewsДетали : 1.5 м Замена Аудио Кабел за Bose Тивка Удобност QC25 Микрофон приклучок за СлушалкиСпецификации• Боја : Сина• Приклучок : Замена 2.5 mm до 3.5 мм• Кабел Должина : Околу 1,5 м• Компатибилен со : за Bose КК25Пакет се вклучени : • 1x КабелСликата покажува :