• Ново
Оригиналът блок слушалки 14.8 mm блок на слушалки можете да използвате pk shell 1 чифт=2 елемента

Оригиналът блок слушалки 14.8 mm блок на слушалки можете да използвате pk shell 1 чифт=2 елемента

BGN 16.00
BGN 16.80
-5 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цвят:
Черен
търговска марка:
Леаггинал
Пакет:
No
Размер:
14.8mm
Тип Елемент:
Адаптер
Номер На Модела:
1
is_customized:
no

Те също купуват с този продукт

HQ8500 US Plug Универсално зарядно кабел адаптер за Philips Norelco бръснач

BGN 672.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Спецификации : Текст глобална напојување за AC100240 V 5060 HzПриклучете НИ сеСо LED индикаторБоја : црнаКомпатибилни Модели : HQ6 Серија : HQ6425; HQ6426; HQ6465; HQ6466; HQ6701; HQ6705; СЕДИШТЕТО;6706; HQ6707; HQ6709; HQ6710; HQ6711; HQ6715; HQ6716;HQ6720; HQ6725; HQ6730; HQ6735; HQ6736; HQ6737; HQ6740; HQ6755; HQ6756;HQ6757; HQ6760; HQ6761; HQ6762; HQ6763; HQ6764; HQ6770; HQ6825; HQ6830; HQ6832;HQ6845; HQ6846; HQ6847; HQ6850; HQ6851; HQ6852; HQ6865; HQ6870; HQ6871; HQ6885; HQ6888; HQ6889; HQ6890; HQ6893; HQ6894;HQ7 Серија : HQ7100; HQ7110; HQ7115; HQ7120; HQ7140; HQ7145; HQ7160; HQ7165; HQ7180; HQ7200; HQ7240; HQ7290; HQ7300; HQ7310; HQ7320; HQ7340; HQ7360; HQ7390; HQ7414; HQ7415;HQ7615; HQ7616; HQ7617;HQ7735; HQ7737; HQ7740; HQ7742; HQ7745; HQ7760; HQ7762; HQ7775; HQ7780;HQ7782;HQ7800; HQ7814; HQ7815; HQ7825; HQ7830; HQ7845; HQ7850; HQ7864; HQ7865; HQ7866; HQ7870; HQ7885;HQ8 Series:HQ8100; HQ8140; HQ8142; HQ8150; HQ8151; HQ8160; HQ8170;HQ8241; HQ8250; HQ8251; HQ8260; HQ8270; HQ8290;HQ8445;HQ8825; HQ8830; HQ8835; HQ8845; HQ8850; HQ8865; HQ8870; HQ8875; HQ8880; HQ8882; HQ8885; HQ8890; HQ8893; HQ8894;HQ9 Серија : HQ9020; HQ9070; HQ9080; HQ9090; HQ9100; HQ9140; HQ9160; HQ9170; HQ9190; HQ9195; HQ9199HS8 Серија : HS8020; HS8040; HS8060; HS8420; HS8440; HS8460;RQ Серија : RQ1050; RQ1051; RQ1052; RQ1060; RQ1061; RQ1075; RQ1085; RQ1090; RQ1095.Она што е во пакет : HQ8500 НИ Plug Универзална Енергија Кабелот на Полначот Адаптер За Philips Norelco ХлапакОвој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1.2 м GY-Seiris 5N OCC посеребренный PVC кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 UE900

BGN 800.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Слушалките се надополни кабел увезени висока чистота Сребрена жица,Рачно изработени четирижица спирала ткаат внимателно направени,Приклучоци, сублинија, заклучување на жица линија делови се користат шприц процесПродуктната Линија база : ПВЦПроизвод Материјал : OCC Позлатен СребренПроизвод Приклучок : 3.5 MM Метал приклучокПроизвод Должина : 120 CM ± 5 CM , Главната Жица 2.2 mm ,Гранка Жица 1.8 mmПроизвод Забелешка : Јапонски бела врвот на температурата на лемење станица WBT сребро лемењеКарактеристики на производот : висока фреквенција на звук аналитички темелно светла, АКО чиста, ниска масленост, не, возбудлива белешки вистинската природа на повторувате.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

OCC Сребърен аудио кабел за слушалки Westone ADVENTURE SERIES ALPHA

BGN 72.00

OCC Сребро Аудио Кабел За Westone АВАНТУРА СЕРИЈА АЛФА СЛУШАЛКИ За "приклучок за слушалки AMP" custom 2,5 mm рамнотежа / топчиња со ист Кабел опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 2,5 mm позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар...

Събрани еталонно усилвател за слушалки Beyerdynamic A2 HIFI A2-PRO professional grade Headphone hi-fi headphone amplifier

BGN 166.00 174.40

Собрани Референца Beyerdynamic А2 HIFI А2PRO професионална одделение Слушалки HIFI слушалки засилувачДетали За Производот : Референца beyerdynamic оригинални коло дизајн , во комбинација со свои идеи дизајнери редизајнирана и подобрена А2PRO Професионални Слушалки Засилувач.Детали за производот : Користење на факултетот за дизајн Двоен приклучок за слушалки излез џек , компатибилен со висока отпорност и ниска отпорност слушалки , Погоден за 10600 ohm отпорност опсег, Може да се поврзете две слушалки во исто време Оперативен напон : 115 V и 230 V Преден панел прекинувачи користам одличен бренд во Taiwan , се чувствувам многу добро , и сигурност Интеграција на ЕМИ филтер , подобро dual capacitor филтер ефект Употреба Nippon takamisawa посветен сигнал реле Регулатори користи LM317,337 На заден панелСредбата 1 сет аудио влез и 1 сет аудио излез Симетрични дизајн, се оптимизира оди линија, КОРИСТИ ѕвезда заземјување, да се постигне нулта бучава, добра одвојување степен PCB тип моќ приклучок, изграденаво EMI филтер, и ги КОРИСТИ philips capacitance Мултиниво паралелно филтрирање, и одвојување , ефикасно филтер со висока фреквенција интерференција и шум WIMA паралелно диоди Употреба АЛПИТЕ potentiometer Користење на Тајван е слушалки штекер Тежина : околу 2,5 кг Yaohua печат toroidal трансформатор.Пакет Се Вклучени : Заврши Слушалки Засилувач X1Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : не содржи AC влезен кабелПревозот време : Стандардно испрати од експрес,за 814 работни дена може да се пристигне повеќето од европските земји, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.Плаќање : Ние САМО го прифати ...

Сменете амбушюры за слушалки Panasonic в technics RP-DJS120 RP-DJS200 RP-DJS300 RP-DJS400 RP-DJS500 RP-DJS600.(слушалки)

BGN 7.98

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPDJS120 RPDJS200 RPDJS300 RPDJS4 00 RPDJS500 RPDJS600 слушалки2.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2.3 1pair=2 парчињаБоја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Пена Совршено Одговара на Овој Модел Е Компатибилен Со Panasonic Техника RPDj S120 RPDJS200 h eadphonesНарачана(Тоа не е оригинал)

100m Acrolink посеребренный 6N OCC сигнал Tefl тел кабел е 0. 35mm2 диаметър:1.2 мм за направи си САМ

BGN 288.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.100 долго.Вистински Acrolink Сребро позлатен кабел Висок квалитет Тефлон надвор заштита, совршено решение за употреба во звучник, или diy erahone надградба кабел, 100 долго...

Розово 100m 32AWG Acrolink посеребренный със защитен слой сигнал Tefl тел кабел 7/0. 08mm2 диаметър:0.9 мм за направи си САМ

BGN 262.40

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Совети : 1pcs=100 долго,Ова е Сребро Обложено Со Заштитен Слој кабел,100 долго.Висок квалитет Тефлон надвор заштита, совршено решение за употреба во звучник, или diy erahone надградба кабел, 100 долго...

Позлатен 3.5 мм Мъжки до 2,5 mm женски жак за слушалки слушалки 2,5 мм стерео аудио адаптер съединител конвертор конектор

BGN 1.90

Опис : Висок квалитет 3,5 мм Машки до 2,5 mm Женски Адаптер Идеален кога ќе треба да се прилагодат на 2,5 mm приклучок за слушалки моно приклучок за да се поврзете со 3.5 mm стерео приклучок за звук картички, MP3 плеери, преносни CDплеери, итн Лесно се поврзува со караоке микрофон за пеење, преку вашиот компјутер или записи на музика на eletric гитара во компјутерот преку адаптер...

140MHz - 2.7 GHz New English verison with Enlish instructions UV RF Vector Impedance ANT SWR Antenna Анализатор Meter Тестер

BGN 243.00 255.98

Новиот англиски verison со Enlish инструкции УВ RF Вектор Отпорност МРАВКА SWR Антена Аналитичар Метар Тестер 140 MHz 2.7 GHzНовиот англиски verison со Enlish инструкцииN1201 SAработни валута 140 MHz~2700 MHzзачекори фреквенција 1k HzЕкранот 2.4 чун TFT trdpрезолуција сооднос 320*240(QVGA)2000m AH(7.4 Пот)потрошувачка на енергијатековната задолжен 400m Aполнење USB портАвтоматско исклучување може да се постави 560minutesмерени параметри resistence reactance стои бран s11резолуција сооднос 4 бројфреквенција точност за 5ppmКонектор SMAКмерен опсег : отпорност : 0.1~1000стои бран : 1.000~65s11(дп) : 0d B~60d BРаботна температура : 0~40 степенатмосферски притисок : 860h Pa~1060h PaОписОвој инструмент има четири интерфејси : единствената точка мерење, скенирање, систем за информации, корекција и калибрацијаСтандардната го подигнете во еден момент мерење интерфејс.Забелешка : За удобноста на корисникот, секој пат калибрација корекција опции автоматски ќе ги промена на корисникот калибрација...

Renensin blue Replacement Audio 2.5-3.5 мм кабел за Bose Quiet Comfort QC25 слушалки микрофон с контролер за Iphone Andrews

BGN 10.00 10.54

Renensin сина Замена Аудио 2,5 до 3,5 мм Кабел За Bose Тивка Удобност QC25 МИКРОФОН приклучок за Слушалки Со Контролер За Iphone и AndrewsДетали : 1.5 м Замена Аудио Кабел за Bose Тивка Удобност QC25 Микрофон приклучок за СлушалкиСпецификации• Боја : Сина• Приклучок : Замена 2.5 mm до 3.5 мм• Кабел Должина : Околу 1,5 м• Компатибилен со : за Bose КК25Пакет се вклучени : • 1x КабелСликата покажува :

Linhuipad големи слушалки седалките, 12 см бяла сантехническая слушалки и калъфи за еднократна употреба от нетъкан слушалки възглавници 200 бр./лот

BGN 41.00 48.00

Linhuipad Големи слушалки опфаќа 12cm Бела Санитарни Слушалки Опфаќа за Еднократна употреба nonwoven earmuff перници 200pcs / многу* Предмет : Расположливиот слушалки маска* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 13cm надворешен дијаметар* Материјал : 30g / М2 PP НеПлетени* Боја : Црна* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери* Пакување : 100 pc / торба , 5000 pc / картон* Големина на : 50*40*41 cm

Мини 3,5 мм USB Безжична Bluetooth музикален аудиоприемник Dongle адаптер за Aux автомобилен КОМПЮТЪР за Iphone 5 6 s 7 за Samsung IOS Android

BGN 4.00 4.54

Мини 3,5 мм USB Bluetooth Безжична Музика на Аудио Приемникот Dongle Адаптер за Помошен Автомобил КОМПЈУТЕР за Iphone 5 6 s 7 и Samsung Android и IOSMini USB Bluetooth Аудио Приемникот 3.5 mm Аудио Кабел Безжичен ПреносКарактеристики : Боја : ЦрнаМатеријал : ABSГолемина : 5.6 cm / 2.20" x 2.4 cm / 0.86" x 1cm / 0.39"Bluetooth звучници Приемник е со високи перформанси на Bluetooth музички приемникBluetoothот за дигитални производи, за да се постигне стерео безжичен преносФункции : 1...

TIANCOOLKEI R-6J1 6j1 усилвател за слушалки, 2sc5171 и 2sa1930 power pair tube, клас A вакуум клиенти усилвател за слушалки

BGN 36.00 36.29

Продажба цена опис : Со напојување верзија = 6 J1 amp засилувач засилувач со DC24 V моќ адаптер Без напојување верзија = 6 J1 слушалки засилувач, без адаптер (бара само напојување) Карактеристики на Производот и Перформанси Вовед : P204 е класичен цевка 6 J1 дизајн на класа слушалки засилувач...

Безплатно кораб е 45 Вата SSB линеен усилвател на мощност САМ комплекти за радиоприемник HF Радио FM CW HAM

BGN 26.00 27.18

Answer : ___________________________ Note : оваа единица е DIY КОЛЕКЦИИ, не собраа, треба solderd и не се вклучуваат на heatsinkНие обезбедуваме инсталирате прирачник , тоа е лесно!ОписЛинеарен засилувач моќ за ssbСе здобијат со 40d B, која е 10.000 пати, текст 1m W излез 10 W; Текст 5m W излез 45 WВлезниот опсег на фреквенција Излезна моќност3.500 MHz 54 W7.050 MHz 56 W10.000 MHz 57 W14.270 MHz 55 W21.400 MHz 41 W24.000 MHz 37 W28.100 MHz 25 W29.600 MHz 20 Wкако фотоКога не предавателот, се препорачува излезни не надминува 30 W, овој индекс ќе биде многу добро...

Сменяеми кабела обновяване слушалки за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HiFi слушалки слушалки, кабел усукана линия

BGN 17.00 22.85

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATHIM04 ATHIM03 ATHIM02 ATHIM01 ATHIM70 ATHIM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени ЛинијаПроизвод параметри : 1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема7* Далечински управувач функција : Овој суперкомпатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува : (Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)(Двоен клик : внесете ја следната песна)(Три пати : назад до последната песна)Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "" том намалување

6шт/3 двойки 4,5 мм двуслойни силиконови слушалки в ушите седалките за слушалки шапки подмяна на обшивки пъпка слушалки, накрайници за уши амбушюры амбушюры възглавн

BGN 1.60

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplusВе молиме имајте во предвид : Прочитате пред цел ...

Сменете възглавницата за Skullcandy Mix Master със слушалки Mic3 Mix Master_DJ (слушалки) качество на звука без загуба на амбушюры/слушалки

BGN 22.38

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 Замена Earpads Компатибилен Со Skullcandy Микс Мајстор 2.0 Со Mic3 DJ НБА Мека Удобно Earpads ( Lossless квалитет на звукот)2...

120 ядра MMCX за слушалки Shure SE215 SE315 SE425 SE846 подмяна на кабел монокристаллические медна оплетка кабели проводна линия

BGN 13.00 18.27

120 Јадра MMCX За Shure Слушалка SE215 SE315 SE425 SE846 Кабел за Замена на Еден Кристално Бакарна Плетенка Кабли Жица Линијапараметар1*Линија должина : околу 1.25 M (Y тип )2*Главна линија : 80СМ 45СМ3*Дијаметар : главната линија дијаметар : 2.8 MM; подлинија дијаметар : 1.8 MM4*Линија Материјал : Чистота 5 N OFC Кислородбесплатни бакар5*Приклучок : Американски Стандарден 3.5 позлатени злато безбедност приклучок (за мобилни телефони, играчи, компјутери, mp3, mp4, CDмашини, звучници и други аудио интерфејс)6*Модел : Погоден за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 и други MMCX Plug слушалкаAnswer : ___________________________ Note : слушалка приклучоци блиску до слушалките, тоа ќе биде малку лабава, но ова е нормална појава, бидејќи малку празнина може да биде лесно да се инсталира слушалки, не ќе влијаат на нормалната употреба!!!

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 20 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.64

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x20mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина од 20 mm Боја : Црна1...

CD40106BE DIP-14 оригинал 10 бр./лот

BGN 2.64

Детали За ПроизводотБрој на модел : CD40106 BE Пакет / Случај : НАТОПИ14Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 16 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.00

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x16mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина 16 mm Боја : Црна1...

Черно-бял с микрофон и дистанционно за слушалки аудио кабел за Sennheiser HD25-1 SP HD650 HD600 HD580 HD525 HD565

BGN 960.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Црна И бела Нов стил Слушалка со далечински кабел доаѓање!! Со Слушалка кука.Должина : 1.2 м.Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект"Нашите кабелот е Убав изглед на кожата...

Acrolink EU fp-e25 (G) Pure Transmission NCF Gold plated Power САМ Custom Male Adapter Plug LN005760

BGN 30.21

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Оваа цена е за 1 buc Само.Она што е во пакет : Acrolink fpe25(G) Чиста Пренос NCF Злато позлатен Моќ DIY Прилагодено Машки Адаптер Приклучок×1Ние нудиме на светот превозот...

OOTDTY 87-108MHz DSP&PLL LCD цифров стерео FM радио модул + последователното управление

BGN 14.00 17.58

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики DSP & PLL Дигитални Стерео FM Радио Приемник Модул 87108 MHz со Сериски Контрола Карактеристики усвојување на напредна технологија на DSP и FM модулација PLL да се направи звук повеќе реални, стабилни перформанси, долги работни часови, без фреквенција форумот...

OFC с кука за слушалки алуминиево фолио микрофон контрол на звука TPE кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846

BGN 892.80

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната жица со дијаметар 2.0 mm, заменик линија дијаметар од 1,5 mmГлавната жица 80СМ, заменик жица 43 CM, целосна должина 130 CM (+ 5 CM)висок квалитет TPE алуминиумска фолија жица, чист бакар челичното јадро, 14 основни бакарна жица, обложено лемењетитаниум сива алуминиумска жицазлато обложено со метални ракав3.5 Американски Стандард на сите мобилен телефон џек / MP3 / MP4 / ipad / IPHONE аудио опремаПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...