• Ново
Оригинална слушалка блок сам слушалка говорител 14.8 mm слушалки блок може да се използва с pk shell 16 ома

Оригинална слушалка блок сам слушалка говорител 14.8 mm слушалки блок може да се използва с pk shell 16 ома

BGN 39.00
BGN 40.80
-4 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цвят:
Черен
търговска марка:
ЦИГОМ
Пакет:
No
Размер:
14.8mm
Тип Елемент:
Адаптер
is_customized:
no

Те също купуват с този продукт

CD40106BE DIP-14 оригинал 10 бр./лот

BGN 2.64

Детали За ПроизводотБрој на модел : CD40106 BE Пакет / Случај : НАТОПИ14Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

100m Acrolink посеребренный 6N OCC сигнал Tefl тел кабел е 0. 35mm2 диаметър:1.2 мм за направи си САМ

BGN 288.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.100 долго.Вистински Acrolink Сребро позлатен кабел Висок квалитет Тефлон надвор заштита, совршено решение за употреба во звучник, или diy erahone надградба кабел, 100 долго...

OCC Сребърен аудио кабел за слушалки Westone ADVENTURE SERIES ALPHA

BGN 72.00

OCC Сребро Аудио Кабел За Westone АВАНТУРА СЕРИЈА АЛФА СЛУШАЛКИ За "приклучок за слушалки AMP" custom 2,5 mm рамнотежа / топчиња со ист Кабел опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 2,5 mm позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар...

С кука за слушалки алуминиево фолио Mic Control TPE кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846

BGN 716.80

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната жица со дијаметар 2.0 mm, заменик линија дијаметар од 1,5 mmГлавната жица 80СМ, заменик жица 43 CM, целосна должина 130 CM (+ 5 CM)висок квалитет TPE алуминиумска фолија жица, чист бакар челичното јадро, 14 основни бакарна жица, обложено лемењетитаниум сива алуминиумска жицазлато обложено со метални ракав3.5 Американски Стандард на сите мобилен телефон џек / MP3 / MP4 / ipad / IPHONE аудио опремаПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

140MHz - 2.7 GHz New English verison with Enlish instructions UV RF Vector Impedance ANT SWR Antenna Анализатор Meter Тестер

BGN 243.00 255.98

Новиот англиски verison со Enlish инструкции УВ RF Вектор Отпорност МРАВКА SWR Антена Аналитичар Метар Тестер 140 MHz 2.7 GHzНовиот англиски verison со Enlish инструкцииN1201 SAработни валута 140 MHz~2700 MHzзачекори фреквенција 1k HzЕкранот 2.4 чун TFT trdpрезолуција сооднос 320*240(QVGA)2000m AH(7.4 Пот)потрошувачка на енергијатековната задолжен 400m Aполнење USB портАвтоматско исклучување може да се постави 560minutesмерени параметри resistence reactance стои бран s11резолуција сооднос 4 бројфреквенција точност за 5ppmКонектор SMAКмерен опсег : отпорност : 0.1~1000стои бран : 1.000~65s11(дп) : 0d B~60d BРаботна температура : 0~40 степенатмосферски притисок : 860h Pa~1060h PaОписОвој инструмент има четири интерфејси : единствената точка мерење, скенирање, систем за информации, корекција и калибрацијаСтандардната го подигнете во еден момент мерење интерфејс.Забелешка : За удобноста на корисникот, секој пат калибрација корекција опции автоматски ќе ги промена на корисникот калибрација...

5 бр. / лот, стационарен телефонен монитор, запишете micro SD card телефон рекордер, запис на глас активен аудио рекордер

BGN 296.64

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин ...

Позлатен 3.5 мм Мъжки до 2,5 mm женски жак за слушалки слушалки 2,5 мм стерео аудио адаптер съединител конвертор конектор

BGN 1.90

Опис : Висок квалитет 3,5 мм Машки до 2,5 mm Женски Адаптер Идеален кога ќе треба да се прилагодат на 2,5 mm приклучок за слушалки моно приклучок за да се поврзете со 3.5 mm стерео приклучок за звук картички, MP3 плеери, преносни CDплеери, итн Лесно се поврзува со караоке микрофон за пеење, преку вашиот компјутер или записи на музика на eletric гитара во компјутерот преку адаптер...

50 мм говорител блок 30 ω HD бленда / алуминиеви композитни панели бленда 1 чифт=2 бр.

BGN 36.00 40.00

Две верзија : 1) HD дијафрагмата2) Композитни дијафрагматаВе молиме оставете порака за верзија,без порака,ние ќе ги испрати по случаен избор.ви благодариме.

2017 нов черен подмяна на амбушюры ушна възглавница Earpad за AKG K518 K518DJ K81 K518le слушалки

BGN 4.00 4.42

Замена Уво Влошки Перница Earpad За AKG K518 K518 DJ K81 K518 LE СлушалкиОпис : Објектот е еден пар на Уво Влошки за AKG K518 K518 DJ K81 K518 LE Слушалки.Овој пар на уво перници се направени од Мека СТП Кожа, што го прави вашиот носи многу пријатна и удобна...

Сменете амбушюры за слушалки Panasonic в technics RP-DJS120 RP-DJS200 RP-DJS300 RP-DJS400 RP-DJS500 RP-DJS600.(слушалки)

BGN 7.98

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPDJS120 RPDJS200 RPDJS300 RPDJS4 00 RPDJS500 RPDJS600 слушалки2.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2.3 1pair=2 парчињаБоја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Пена Совршено Одговара на Овој Модел Е Компатибилен Со Panasonic Техника RPDj S120 RPDJS200 h eadphonesНарачана(Тоа не е оригинал)

Linhuipad големи слушалки седалките, 12 см бяла сантехническая слушалки и калъфи за еднократна употреба от нетъкан слушалки възглавници 200 бр./лот

BGN 41.00 48.00

Linhuipad Големи слушалки опфаќа 12cm Бела Санитарни Слушалки Опфаќа за Еднократна употреба nonwoven earmuff перници 200pcs / многу* Предмет : Расположливиот слушалки маска* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 13cm надворешен дијаметар* Материјал : 30g / М2 PP НеПлетени* Боја : Црна* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери* Пакување : 100 pc / торба , 5000 pc / картон* Големина на : 50*40*41 cm

APPJ PA1502A клиенти усилвател за HiFi слушалки EXQUIS 6n4 ( 12ax7 ) 6P6P (6v6 ) лампа слушалки усилватели с шнорхел

BGN 332.80

APPJ PA1502 A 6 N4+6 P6 PX2 Цевка Слушалки Засилувач Црна6 P6 P Заменливи Цевка : 6 V66 N4 Заменливи Цевки : 12 AX7, ECC83, ECC803КласаЕдензаврши triode и 100% цевка за засилување на звукот...

Байковые слушалки замяна за AKG K701 K702 Q701 Q702 K712pro K601 слушалки (амбушюры/ възглавница за слушалки) бутик за слушалки

BGN 36.78

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG K701 K702 Q701 Q702 K712pro K601 Мека Удобно Earpads1.2 nondestructive квалитет на звукот);1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 16 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.00

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x16mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина 16 mm Боја : Црна1...

Черно-бял с микрофон и дистанционно за слушалки аудио кабел за Sennheiser HD25-1 SP HD650 HD600 HD580 HD525 HD565

BGN 960.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Црна И бела Нов стил Слушалка со далечински кабел доаѓање!! Со Слушалка кука.Должина : 1.2 м.Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект"Нашите кабелот е Убав изглед на кожата...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 20 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.64

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x20mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина од 20 mm Боја : Црна1...

6шт/3 двойки 4,5 мм двуслойни силиконови слушалки в ушите седалките за слушалки шапки подмяна на обшивки пъпка слушалки, накрайници за уши амбушюры амбушюры възглавн

BGN 1.60

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplusВе молиме имајте во предвид : Прочитате пред цел ...

Безплатно кораб е 45 Вата SSB линеен усилвател на мощност САМ комплекти за радиоприемник HF Радио FM CW HAM

BGN 26.00 27.18

Answer : ___________________________ Note : оваа единица е DIY КОЛЕКЦИИ, не собраа, треба solderd и не се вклучуваат на heatsinkНие обезбедуваме инсталирате прирачник , тоа е лесно!ОписЛинеарен засилувач моќ за ssbСе здобијат со 40d B, која е 10.000 пати, текст 1m W излез 10 W; Текст 5m W излез 45 WВлезниот опсег на фреквенција Излезна моќност3.500 MHz 54 W7.050 MHz 56 W10.000 MHz 57 W14.270 MHz 55 W21.400 MHz 41 W24.000 MHz 37 W28.100 MHz 25 W29.600 MHz 20 Wкако фотоКога не предавателот, се препорачува излезни не надминува 30 W, овој индекс ќе биде многу добро...

1.2 м GY-Seiris 5N OCC посеребренный PVC кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 UE900

BGN 800.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Слушалките се надополни кабел увезени висока чистота Сребрена жица,Рачно изработени четирижица спирала ткаат внимателно направени,Приклучоци, сублинија, заклучување на жица линија делови се користат шприц процесПродуктната Линија база : ПВЦПроизвод Материјал : OCC Позлатен СребренПроизвод Приклучок : 3.5 MM Метал приклучокПроизвод Должина : 120 CM ± 5 CM , Главната Жица 2.2 mm ,Гранка Жица 1.8 mmПроизвод Забелешка : Јапонски бела врвот на температурата на лемење станица WBT сребро лемењеКарактеристики на производот : висока фреквенција на звук аналитички темелно светла, АКО чиста, ниска масленост, не, возбудлива белешки вистинската природа на повторувате.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...