• Ново
Сменяеми кабела обновяване слушалки за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HiFi слушалки слушалки, кабел усукана линия

Сменяеми кабела обновяване слушалки за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HiFi слушалки слушалки, кабел усукана линия

BGN 17.00
BGN 22.85
-26 %
В магазина

Брой продукти

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени Линија
Производ параметри :
1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм
2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)
3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица
4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија
5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)
6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема
7* Далечински управувач функција : Овој супер-компатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува :
(Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)
(Двоен клик : внесете ја следната песна)
(Три пати : назад до последната песна)
Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "-" том намалување

Подробности

Номер На Модела:
TD51
Цвят:
Черен
търговска марка:
Тиандиренхе
Размер:
ATH-IM04/ IM03/ IM02/ IM01/ IM50/ IM70
Тип Елемент:
Кабели За Слушалки
За Аудио Техника:
ATH-IM04 / IM03 / IM02 / IM01/ IM50/ IM70
Дължина На Линия:
около 1,3 м
за ATH-IM04:
ДА
за ATH-IM03:
ДА
Мъжки:
3.5 златно покритие gold защитен щепсел
За ATH-IM02:
ДА
за ATH-IM01:
ДА
за ATH-IM50:
ДА
за ATH-IM70:
ДА
Подходящ за:
за iPhone xiaomi meizu

Те също купуват с този продукт

Оригинални слушалки неразрушающее качество на звука амбушюры замяна за слушалки Meizu HD50 (ушни капачки)

BGN 16.62

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 Замена Earpads Компатибилен Со Meizu HD50 слушалки2 Оригиналниот earmuffs, nondestructive квалитет на звукот);3...

Мини 3,5 мм USB Безжична Bluetooth музикален аудиоприемник Dongle адаптер за Aux автомобилен КОМПЮТЪР за Iphone 5 6 s 7 за Samsung IOS Android

BGN 4.00 4.54

Мини 3,5 мм USB Bluetooth Безжична Музика на Аудио Приемникот Dongle Адаптер за Помошен Автомобил КОМПЈУТЕР за Iphone 5 6 s 7 и Samsung Android и IOSMini USB Bluetooth Аудио Приемникот 3.5 mm Аудио Кабел Безжичен ПреносКарактеристики : Боја : ЦрнаМатеријал : ABSГолемина : 5.6 cm / 2.20" x 2.4 cm / 0.86" x 1cm / 0.39"Bluetooth звучници Приемник е со високи перформанси на Bluetooth музички приемникBluetoothот за дигитални производи, за да се постигне стерео безжичен преносФункции : 1...

0.78 мм слушалки жена контакт за Westone W4r UM3X UM3RC JH13 до Shure se535 SE846 мъжки конвертор

BGN 768.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Pls ни остави порака за боја или друго различна боја ќе бидат испратени надвор случајно.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

С кука за слушалки алуминиево фолио Mic Control TPE кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846

BGN 716.80

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната жица со дијаметар 2.0 mm, заменик линија дијаметар од 1,5 mmГлавната жица 80СМ, заменик жица 43 CM, целосна должина 130 CM (+ 5 CM)висок квалитет TPE алуминиумска фолија жица, чист бакар челичното јадро, 14 основни бакарна жица, обложено лемењетитаниум сива алуминиумска жицазлато обложено со метални ракав3.5 Американски Стандард на сите мобилен телефон џек / MP3 / MP4 / ipad / IPHONE аудио опремаПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 16 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.00

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x16mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар : M4 mm Должина 16 mm Боја : Црна1...

APPJ PA1502A клиенти усилвател за HiFi слушалки EXQUIS 6n4 ( 12ax7 ) 6P6P (6v6 ) лампа слушалки усилватели с шнорхел

BGN 332.80

APPJ PA1502 A 6 N4+6 P6 PX2 Цевка Слушалки Засилувач Црна6 P6 P Заменливи Цевка : 6 V66 N4 Заменливи Цевки : 12 AX7, ECC83, ECC803КласаЕдензаврши triode и 100% цевка за засилување на звукот...

NEWYES 8.5 Коледно Kids Gifts Стара Black Robot Pad eWriter Electronic Kids Drawing Board Doodle Pad LCD Writing Таблети

BGN 60.64

NEWYES 8.5" Chrismas Децата Подароци Прекрасна Црна Робот Подлога e Writer Електронски Деца Цртеж Одбор Лавра Подлога LCD Пишување ТаблетиОпис На ПроизводотКористете го нашиот Newyes eписател да се задржи белешки или да направи цртежи во повеќето стилски начин...

TIANCOOLKEI R-6J1 6j1 усилвател за слушалки, 2sc5171 и 2sa1930 power pair tube, клас A вакуум клиенти усилвател за слушалки

BGN 36.00 36.29

Продажба цена опис : Со напојување верзија = 6 J1 amp засилувач засилувач со DC24 V моќ адаптер Без напојување верзија = 6 J1 слушалки засилувач, без адаптер (бара само напојување) Карактеристики на Производот и Перформанси Вовед : P204 е класичен цевка 6 J1 дизајн на класа слушалки засилувач...

120 ядра MMCX за слушалки Shure SE215 SE315 SE425 SE846 подмяна на кабел монокристаллические медна оплетка кабели проводна линия

BGN 13.00 18.27

120 Јадра MMCX За Shure Слушалка SE215 SE315 SE425 SE846 Кабел за Замена на Еден Кристално Бакарна Плетенка Кабли Жица Линијапараметар1*Линија должина : околу 1.25 M (Y тип )2*Главна линија : 80СМ 45СМ3*Дијаметар : главната линија дијаметар : 2.8 MM; подлинија дијаметар : 1.8 MM4*Линија Материјал : Чистота 5 N OFC Кислородбесплатни бакар5*Приклучок : Американски Стандарден 3.5 позлатени злато безбедност приклучок (за мобилни телефони, играчи, компјутери, mp3, mp4, CDмашини, звучници и други аудио интерфејс)6*Модел : Погоден за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 и други MMCX Plug слушалкаAnswer : ___________________________ Note : слушалка приклучоци блиску до слушалките, тоа ќе биде малку лабава, но ова е нормална појава, бидејќи малку празнина може да биде лесно да се инсталира слушалки, не ќе влијаат на нормалната употреба!!!

Сменете амбушюры за слушалки Panasonic в technics RP-DJS120 RP-DJS200 RP-DJS300 RP-DJS400 RP-DJS500 RP-DJS600.(слушалки)

BGN 7.98

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPDJS120 RPDJS200 RPDJS300 RPDJS4 00 RPDJS500 RPDJS600 слушалки2.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2.3 1pair=2 парчињаБоја : ЦрнаПроизвод Слики Биле Однесени Во Вид 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Помек Leatherette и Пена Совршено Одговара на Овој Модел Е Компатибилен Со Panasonic Техника RPDj S120 RPDJS200 h eadphonesНарачана(Тоа не е оригинал)

10 бр. / лот UPD78F9234MC (S)-325-5A4-E1 UPD78F9234MC SSOP оригинален и нова Безплатна доставка

BGN 10.96

Детали За ПроизводотБрој на модел : UPD78 F9234 MC(S)3255 A4E1 Пакет / Случај : SSOPСостојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

2017 Якин КПР-K9 HiFi кпр декодер D / A конвертор вакуум клапан на тръбата в 110/240

BGN 1039.97

Yaqin DACK9 Hifi dac Декодер D / A Конвертор Вакуум Вентил Цевка 110 / 240 VКарактеристики : Висок 24 Бита / 192 k Hz спецификација optical, РКА коаксијален дигитален аудио интерфејс, Висока 16 Bit / 48k Hz USB 1.1 highspeed интерфејс спецификација USB поддршка ASIO репродукција Исклучете избор на високоперформанси op amp излез или билијарен излез за Да се обезбеди избалансиран или неурамнотежени стерео сигнал излезен интерфејс Целосна функција далечинска поддршка далечинско управување Технички Paramters : Влез : сет од оптички влакна, коаксијален група, USB1.1 1 група (16 Bit / 32 K, 44.1 к, 48k Hz) Текст отпорност : 75Ω (оптички, коаксијален) Излез : Цевка РКА 2 V РКА 2.2 V XLR 2.2 V Op Amp Надградба формат : 24 Bit / 192k Hz Фреквенција Одговор : 20 Hz ~ 20k Hz Динамички опсег : 114d B SNR : 98d B (Aпондериран) Цевка : 12 AU7 x 1

Поддръжка Ремонтиран Подмяна На Горния Оголовья Пластмасов Главоболие Превръзка Резервни Части За Razer Kraken Pro Electra Gaming Слушалки, Аксесоари

BGN 11.00 13.98

Одржување Санираат Замена На Врвот Headband Пластични Главата Бенд Делови За Razer Kraken Про Електра Гејмерски Слушалки Додатоци Функција : 1...