• Ново
TD62305AP DIP-16 оригинални и нови 10 бр. / лот

TD62305AP DIP-16 оригинални и нови 10 бр. / лот

BGN 5.20
В магазина

Брой продукти


Детали За Производот
Број на модел : TD62305 AP Пакет / Случај : НАТОПИ-16
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка .
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми .
Гаранција
♦.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely. Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена.
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа .
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.

Подробности

търговска марка:
цзясиньхэнъэ
Номер На Модела:
Друго
Пакет:
No
Тип Елемент:
Активни Съставки Високоговорители
Материал:
Друго
Номер На Модела:
TD62305AP
Състояние:
НОВО

Те също купуват с този продукт

RACAHOO 5Pcs слушалки USB Data Line Protection Case макара защитно покритие за зарядно кабел моталка телефон аксесоари за слушалки

BGN 1.90

RACAHOO 5 Pcs приклучок за Слушалки USB Податочен Линија Заштита Случај Серпентина Заштитна Маска За Полнење Кабел за Телефон Winder Слушалка Додатоци100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја: Црно, бело, сино езеро, трева зелена, виолетова, жолта, портокалова,Црвена, црвена роза, розова Боја : Како се покаже како слика ( боја е случаен,Ако треба да ја одредите боја, ве молиме оставете порака ) Големина : Една Големина на Забелешка : актуелната објект е правоаголник...

6шт/3 двойки 3.8 мм силиконов калъф за слушалки Earpads In-Ear Headset Earbud Bud съвети слушалки eartips Earplug тапи за уши за чудовище

BGN 2.00 2.08

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplearbud случај,earpods силикон,earpod силикони6pcs / 3pairs 3.8 mm Силикони Слушалка случај Earpads Во Уво Слушалки Earbud Bud Совети Слушалки eartips Earplug Earplugs за ЧудовиштеБоја : Транспарентна,ЦрнаГолемина на : Внатрешен дијаметар 3.8 mmМоже да изберете боја и големина ,ве молиме оставете поракаАко нема порака,ние ќе ги испрати по случаен изборГолем : 14mm надворешниот дијаметарМедиум : 13mm надворешниот дијаметар Мал : 12mm надворешниот дијаметар

Подмяна на ушния възглавници и подложки амбушюры амбушюры за Edifier H840 H850 Audiophile Over-the-ear слушалки

BGN 20.62

Компатибилен да Edifier H840,H850 Слушалки Материјал : (Внатрешно) Мемориска Пена за бучава блокирање подобрување;(Надворешно) на Протеини Кожа (Leatherette) за ултра мека кожа површината Пакет Содржина : 2 X Замена earpad; NSEN Гаранција...

ПУ Русия защитен калъф премия за покриване чанта кутия калъф за JBL Xtreme Bluetooth високоговорител(с мини със зарядно, адаптер, чанта)

BGN 24.00 29.97

Уникатен дизајн за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth звучник5 мм дебел, lycra neoprene перница ги штити вашите звучници од гребнатиниПакет се вклучени звучници случај, моќта адаптер случај и 2 carabinersZippered затворање овозможува лесен пристап до вашиот говорникотРамо, рака НЕ се опфатениКомпатибиленJBL xtreme Пренослива Безжична Bluetooth ЗвучникМатеријали5 мм дебел, lycra neoprene перницаКарактеристики Тенок Одговара дизајн, со рачка рака голема за да го земете со вас во движење. Вклучувајќи и дополнителни мини торбичка за носење на адаптерот за полнењеПакетот вклучува : 1x случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучник1x случај за Plug&Кабли2x carabiners(НЕМА Говорник,НЕ Појас)

Onsale 1pc HA400 Ultra-Compact 4 Headphone Channel Stereo Audio Amp Microamp Amplifier Adapter EU Mayitr

BGN 29.00 36.14

EA0001795Карактеристики : 4канален стерео приклучок за слушалки засилувач HA4004канален засилувач стерео приклучок за слушалки за сите видови на слушалки4 високомоќ стерео засилувачНајдобар квалитет на звукот може да се добие дури и во високо нивоата на јачината на звукотСекој канал има излез нивоУлтра нискибучава 4580 операциони засилувачи се обезбеди супериорни во однос на ѕвонењеСо стоки обезбедени 12 V DC адаптерВисококвалитетни компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг животУлтракомпактен слушалки засилувач систем за студио и на сцената апликацииСпецификација : 100% сосема новНапон : 12 VГлас Конфигурација : 4580Големина : прибл...

140MHz - 2.7 GHz New English verison with Enlish instructions UV RF Vector Impedance ANT SWR Antenna Анализатор Meter Тестер

BGN 243.00 255.98

Новиот англиски verison со Enlish инструкции УВ RF Вектор Отпорност МРАВКА SWR Антена Аналитичар Метар Тестер 140 MHz 2.7 GHzНовиот англиски verison со Enlish инструкцииN1201 SAработни валута 140 MHz~2700 MHzзачекори фреквенција 1k HzЕкранот 2.4 чун TFT trdpрезолуција сооднос 320*240(QVGA)2000m AH(7.4 Пот)потрошувачка на енергијатековната задолжен 400m Aполнење USB портАвтоматско исклучување може да се постави 560minutesмерени параметри resistence reactance стои бран s11резолуција сооднос 4 бројфреквенција точност за 5ppmКонектор SMAКмерен опсег : отпорност : 0.1~1000стои бран : 1.000~65s11(дп) : 0d B~60d BРаботна температура : 0~40 степенатмосферски притисок : 860h Pa~1060h PaОписОвој инструмент има четири интерфејси : единствената точка мерење, скенирање, систем за информации, корекција и калибрацијаСтандардната го подигнете во еден момент мерење интерфејс.Забелешка : За удобноста на корисникот, секој пат калибрација корекција опции автоматски ќе ги промена на корисникот калибрација...

5 двойки/10шт 55 мм гъба пяна подложки ушния подложка гъба амбушюры високо качество на кутията жак за слушалки 2.15 инча 5.5 см

BGN 2.00 2.70

10 x 55мм Пена Влошки Уво Подлога Сунѓерот Earpad Слушалки Поклопецот За Слушалки 2.15" 5.5 CMОпис : Објектот се 5 парови (10pcs) 55мм пена влошки уво подлога сунѓерот earpads слушалки поклопецот за слушалки 2.15" 5.5 CMКарактеристики : 1...

JINSERTA Portable Радио FM / AM цифров преносим мини-приемник с акумулаторна батерия и ухо Radio Recorder+ремък(черен)

BGN 18.00 21.98

Џеб FM / AM Дигитални Преносни Радио Мини Ресивер со Батерија& Слушалка Радио FMAnswer : ___________________________ Note : радиото е AM подесување има два вида : една е 9k , таа е достапна за ЕУ и Азија, другиот е 10 KHz,кој е достапен за сад, Мексико, Бразил и други Север / Југ Американски земји...

74HC165D 74HC165 SOP16 оригинален и нов 10 бр. / лот

BGN 1.25

Детали За ПроизводотБрој на модел : 74 HC165 DНапон Набавка : 2 V ~ 6 VОперативен Температура : 40°C ~ 125°C (ТА)Пакет : СОП16Состојба: НовиПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Сменяеми кабела обновяване слушалки за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HiFi слушалки слушалки, кабел усукана линия

BGN 17.00 22.85

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATHIM04 ATHIM03 ATHIM02 ATHIM01 ATHIM70 ATHIM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени ЛинијаПроизвод параметри : 1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема7* Далечински управувач функција : Овој суперкомпатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува : (Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)(Двоен клик : внесете ја следната песна)(Три пати : назад до последната песна)Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "" том намалување

TONLEN 1.2 m тел слушалки линия ремонт на слушалки с микрофонным тел 18 основната OFC High Grade САМ преносими Квадрупольные слушалки

BGN 6.08

TONLEN 1.2 m Слушалка Жица Слушалки Поправка Линија Со МИКРОФОН Жица 18 core OFC Висок Степен на DIY Преносни Quadrupole приклучок за СлушалкиСпецификација на производот : На главниот дијаметар од 2,3 мм...

Panda BA-285 Безжична Bluetooth говорител на събуфъра малка стоманена мини преносим външен

BGN 64.58

Име на производ : Панда BA285 mp3 плеер Напојување : вграденво литиум батерија Функција : Картичка повик функција Пакет Тип : Службен Стандардна Големина : 87x41x94mm Времетраење : 3 часа Дали да се поддржи СТАН : yes Производство претпријатија : Huizhou Град Hui Стп Electronics Co., Ltd...

Panda f-362 repeat machine long 800 seconds tape recording литиева батерия зареждане пет променливи скорости на възпроизвеждане

BGN 84.21

Главната бренд ПАНДА F362 Сина Боја Црвено Виолетова Тип repeater Функционална повторување поддршка Спецификации екран LCD дисплеј Батерија 3.7 V литиум батерија Големина 118 * 147 * 32милиметри Тежина 0.276 карактеристика 800 секунди висока верност читање, литиум батеријапогон, петбрзински, 2 W висококвалитетни звучници! детали за производот

MBRD660CTT4G MBRD660CT 660TG TO-252 Оригиналната 10 бр. / лот

BGN 3.84

Детали За ПроизводотБрој на модел : MBRD660 CTT4 GСостојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

ANJIRUI калъф за слушалки кобур pad 73 мм за K518DJ K518LE K81 NC6 калъфка гъба аксесоари комплекти за техническо обслужване на памучен диск

BGN 9.00 12.14

ANJIRUI слушалка случај holster подлога 73mm за K518 DJ K518 LE K81 NC6 Перница покрие сунѓерот групи на одржување додатоци памучна подлога

TIVDIO V-113 FM стерео радио цифров радио високоговорители USB диск TF карта MP3 музикален плейър камуфлаж + дистанционно управление F9203M

BGN 29.00 39.52

TIVDIO V113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФКартичка MP3 Плеер за Музика Маскирна F9203 MПреносни Дигитални Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е компактен и лесен...

Вътрешен шестостенния самонарезающий винт M4 x 25 мм, предназначени за определяне динамиката на черно 32 бр. / лот Безплатна доставка

BGN 12.64

Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки M4 x25mm Посветен за Одредување на Говорникот Црна 32pcs / многуФиксно поставена на говорникот посветен Внатрешни Хексадецимален самоприслушување завртки, бојата е црна.Спецификации Дијаметар од 4 mm Должина 25 mm Боја : Црна1...

Гореща замяна амбушюров възглавници за слушалки за On-ear OE2 OE2I

BGN 4.80

100% нов висок квалитетБоја : СиваМатеријал : КожаГолемина : прибл за 6,2 cm*5.2 cm*1.8 cmПакет Содржина : 2 x овална слушалка случајAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

10 бр./лот 74HC126D СОП-14 буфер DVR TRI-ST QD чисто Нов

BGN 1.36

Детали За ПроизводотБрој на модел : 74 HC126 D Логика Тип : Бафер, НеInverting Напон Набавка : 2 V ~ 6 V Оперативни Температура : 40°C ~ 125°C (ТА) Монтажа Тип : Површината Планината Пакет / Случај : СОП14Состојба: НовиПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Замяна на своята практика за подмяна на възглавници за слушалки AKG K70 K71 K710 (слушалки) Бутик Загуба на качеството на звука слушалки / амбушюры

BGN 7.82

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG K70 K71 K710 Мека Удобно Earpads1.2 nondestructive квалитет на звукот;1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Телефон Факс защита от пренапрежение гръмоотвод RJ11 kl01-p4h Black limited

BGN 672.00

Оваа RJ11 Аудио Arrester е примерот на таквите како модем телефонмашина која ги штити електрична мрежа шокиран од гром или пренапони во текот напон.Составен дел на земјата линија за да ги пренасочите напливот на енергија.Оваа Аудио Модем Arrester обезбедува заштита од минливи напон пренапони во установата комуникација линија.Сите метални фрлија алуминиум куќиште и RJ11 конектори за да се обезбеди добар EMI бучава сузбивање.Користете го овој Аудио Гром Заштитник за да бидете сигурни дека системот и опремата за безбедноста, кога напливот доаѓаат од thunderbolt.ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...