• Ново
Части за техническо обслужване се заменят възглавница за слушалки 70*70 мм 70x70 mm (слушалки) качество на звука без загуба на амбушюры/слушалки

Части за техническо обслужване се заменят възглавница за слушалки 70*70 мм 70x70 mm (слушалки) качество на звука без загуба на амбушюры/слушалки

BGN 4.78
В магазина

Брой продукти


Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1. Замена Earpads Компатибилен Со 70*70mm Удобно Earpads ( Lossless квалитет на звукот)
2. Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
3. 2 Парчиња=1pair
Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со 70*70mm Слушалки
Нарачана( )

Подробности

Материал:
Кожа
Пакет:
ДА
търговска марка:
В-МОТА
Тип Елемент:
Амбушюры
Цвят:
Черен
Размер:
70*70mm
Номер На Модела:
70*70

Те също купуват с този продукт

Onsale 1pc HA400 Ultra-Compact 4 Headphone Channel Stereo Audio Amp Microamp Amplifier Adapter EU Mayitr

BGN 29.00 36.14

EA0001795Карактеристики : 4канален стерео приклучок за слушалки засилувач HA4004канален засилувач стерео приклучок за слушалки за сите видови на слушалки4 високомоќ стерео засилувачНајдобар квалитет на звукот може да се добие дури и во високо нивоата на јачината на звукотСекој канал има излез нивоУлтра нискибучава 4580 операциони засилувачи се обезбеди супериорни во однос на ѕвонењеСо стоки обезбедени 12 V DC адаптерВисококвалитетни компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг животУлтракомпактен слушалки засилувач систем за студио и на сцената апликацииСпецификација : 100% сосема новНапон : 12 VГлас Конфигурација : 4580Големина : прибл...

1 чифт 2 бр. Бял Силиконов ушите клипове кука линия подмяна на ухото закачалка Agrafe Earpod виси на ухото fone де ouvido

BGN 2.00 2.38

1 Пар 2 парчиња Бела Силикони Earhooks Слушалка Клипови Кука Циклуси Замена Уво Закачалка Agrafe Earpod Висат На Уво fone де ouvido Функција : Мека, удобно силикони уво кука уво earbud слушалки применливи Материјал : Силикон Спецификации : Може да се користи за дијаметар на круг линија за 1.52mm Применливи Тип : слушалки на уво, earbuds, железо, итн...

7-пинов позлатен конектор за вакуумна тръба, Малко девет контакти 6Z4 6X4 EF95 EZ90 6AQ5 6J1 позлатена мед и керамична основа Безплатна доставка

BGN 15.84

7пински Злато Позлатен Вакуум Цевки Штекер Малку Девет Игли 6 Z4 6 X4 EF95 EZ90 EAA91 EF91 6 AQ5 6 J1 позлатени Бакар & Керамички База (Модел Бр : WVTCL7 P)Карактеристики1...

ПУ Русия защитен калъф премия за покриване чанта кутия калъф за JBL Xtreme Bluetooth високоговорител(с мини със зарядно, адаптер, чанта)

BGN 24.00 29.97

Уникатен дизајн за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth звучник5 мм дебел, lycra neoprene перница ги штити вашите звучници од гребнатиниПакет се вклучени звучници случај, моќта адаптер случај и 2 carabinersZippered затворање овозможува лесен пристап до вашиот говорникотРамо, рака НЕ се опфатениКомпатибиленJBL xtreme Пренослива Безжична Bluetooth ЗвучникМатеријали5 мм дебел, lycra neoprene перницаКарактеристики Тенок Одговара дизајн, со рачка рака голема за да го земете со вас во движење. Вклучувајќи и дополнителни мини торбичка за носење на адаптерот за полнењеПакетот вклучува : 1x случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучник1x случај за Plug&Кабли2x carabiners(НЕМА Говорник,НЕ Појас)

TD62305AP DIP-16 оригинални и нови 10 бр. / лот

BGN 5.20

Детали За ПроизводотБрој на модел : TD62305 AP Пакет / Случај : НАТОПИ16Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

WA11 пълен алуминиев корпус Mini AMP Case предусилвател КПР Box PSU ново шаси

BGN 73.60

WA11 Целосна Алуминиумско Куќиште Мини AMP Случај Preamp DAC Кутија ПСУ Шасија Нови(AV21)Опис100% Сосема нов и висок квалитетНадворешни димензии : длабоко=395 широк=230 висока=90mmВнатрешни димензии : длабоко=380 широк=220 висока=80mmТежина : 3 KGАлуминиумска плоча дебелина : 3 ммБоја : белаПакување Листа : шасија x1машина нозе x4Сите алуминиум knob x1копчето x1Моќност на Блокот x1Инсталација завртки

Замяна на своята практика за подмяна на възглавници за слушалки AKG K70 K71 K710 (слушалки) Бутик Загуба на качеството на звука слушалки / амбушюры

BGN 7.82

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1 1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG K70 K71 K710 Мека Удобно Earpads1.2 nondestructive квалитет на звукот;1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

140MHz - 2.7 GHz New English verison with Enlish instructions UV RF Vector Impedance ANT SWR Antenna Анализатор Meter Тестер

BGN 243.00 255.98

Новиот англиски verison со Enlish инструкции УВ RF Вектор Отпорност МРАВКА SWR Антена Аналитичар Метар Тестер 140 MHz 2.7 GHzНовиот англиски verison со Enlish инструкцииN1201 SAработни валута 140 MHz~2700 MHzзачекори фреквенција 1k HzЕкранот 2.4 чун TFT trdpрезолуција сооднос 320*240(QVGA)2000m AH(7.4 Пот)потрошувачка на енергијатековната задолжен 400m Aполнење USB портАвтоматско исклучување може да се постави 560minutesмерени параметри resistence reactance стои бран s11резолуција сооднос 4 бројфреквенција точност за 5ppmКонектор SMAКмерен опсег : отпорност : 0.1~1000стои бран : 1.000~65s11(дп) : 0d B~60d BРаботна температура : 0~40 степенатмосферски притисок : 860h Pa~1060h PaОписОвој инструмент има четири интерфејси : единствената точка мерење, скенирање, систем за информации, корекција и калибрацијаСтандардната го подигнете во еден момент мерење интерфејс.Забелешка : За удобноста на корисникот, секој пат калибрација корекција опции автоматски ќе ги промена на корисникот калибрација...

1 бр Remax Lether високо качество на творчески кожена слушалка кабелна скоба кабелни превръзки кабелна бутон

BGN 1.00 1.57

1 Buc Remax Lether Висок Квалитет Креативни Кожа Слушалка кабел стега за Кабел врски Кабел копчеНие сме професија тим за слушалки на aliexpress,ние ќе дизајн повеќе Модни Стилови Слушалки,Ако имате било какви прашања во вашата шопинг,падна слободно да побарате од нас.оставете порака за нас.ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.ве молиме внимание нашата продавница : исто така, ќе имаме многу попуст во нашата продавница : ние ќе понуда добра услуга и совршен производ.ви благодариме! Број на модел : remax lether боја : црна / кафеава

Panda BA-285 Безжична Bluetooth говорител на събуфъра малка стоманена мини преносим външен

BGN 64.58

Име на производ : Панда BA285 mp3 плеер Напојување : вграденво литиум батерија Функција : Картичка повик функција Пакет Тип : Службен Стандардна Големина : 87x41x94mm Времетраење : 3 часа Дали да се поддржи СТАН : yes Производство претпријатија : Huizhou Град Hui Стп Electronics Co., Ltd...

100 м избягване на двойните шипове 4N OFC неоправено проводник на кабела диаметър 6 мм

BGN 368.00

tem Состојба : Brand New со мало пакет.Цената е за 100 долго.OD6.0 / 18.0{(25 / 0.10 П.Н.Е.) X1.2 PEX2.5 ЈП+AL+(48 / 0.10 TC)нето X3 C}*3 FОвој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

JINSERTA Portable Радио FM / AM цифров преносим мини-приемник с акумулаторна батерия и ухо Radio Recorder+ремък(черен)

BGN 18.00 21.98

Џеб FM / AM Дигитални Преносни Радио Мини Ресивер со Батерија& Слушалка Радио FMAnswer : ___________________________ Note : радиото е AM подесување има два вида : една е 9k , таа е достапна за ЕУ и Азија, другиот е 10 KHz,кој е достапен за сад, Мексико, Бразил и други Север / Југ Американски земји...

20 бр/лот черно-бял кабел за слушалки кабел кабели яка клип скоби Nip титуляр за MP3 MP4 слушалки слушалки H092

BGN 2.00 2.80

20 Pcs / Многу Црно Бела Слушалка Кабел Кабелот Жица Јака Клип Стеги Nip Држачот За MP3 MP4 Слушалки Слушалките Боја : црна,бела(ве молиме оставете порака за да ни ја вашата боја на избор,или ќе се пратени или ние ќе испрати случајно боја за вас ) 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Пластични Пакет се Вклучени : 20pcs Слушалки слушалка менгеме клип

Нов спортен HiFi MP3-плейър 8G Screen Touch Key MP3 Music Player Video Pedo Meter Recorder E-Book Video RUIZU D01 подкрепа TF карта

BGN 41.00 55.44

За да го купат Најновиот Оригинални KZ ZS5 2 DD + 2 BA Хибрид слушалка , ве молиме кликнете подолу на сликата : Нови Спортски HIFI MP3 Плеер 8 G Екран на Допир Копче за MP3 Плеер за Музика Видео Pedo Метар Рекордер ЕКнига Видео RUIZU D01 Поддршка ТФКартичкаСпецификации : Модел : RUIZU D01 Друга функција : Pedo Метар големина на Екран : 1.8 инчен,128 * 160px TFT Екран во Боја класификација : пинк / СИВА Мемориски капацитет : 8 GB Меморија тип : Флеш Меморија Enxpension картичка : Поддршка за Micro SD(ТФ) картичка за да 128 GB Звучни ефекти : 7 видови на Јазик : Поддршка 28 јазик,англиски јазик, француски јазик, руски јазик, италијански,чешки,шпански,Холандски,dansk,германски,itanliano,magyar,polski,suomi,svenska,индонезиски, norsk, грчки,Португалија,Словенечки,турски..................

PC817A DIP-4 100 бр. / лот оригинален и нов

BGN 6.59

Детали За ПроизводотБрој на модел : PC817 A Пакет / Случај : НАТОПИ4Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

10 бр./лот 74HC126D СОП-14 буфер DVR TRI-ST QD чисто Нов

BGN 1.36

Детали За ПроизводотБрој на модел : 74 HC126 D Логика Тип : Бафер, НеInverting Напон Набавка : 2 V ~ 6 V Оперативни Температура : 40°C ~ 125°C (ТА) Монтажа Тип : Површината Планината Пакет / Случај : СОП14Состојба: НовиПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Сменяеми кабела обновяване слушалки за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HiFi слушалки слушалки, кабел усукана линия

BGN 17.00 22.85

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATHIM04 ATHIM03 ATHIM02 ATHIM01 ATHIM70 ATHIM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени ЛинијаПроизвод параметри : 1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема7* Далечински управувач функција : Овој суперкомпатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува : (Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)(Двоен клик : внесете ја следната песна)(Три пати : назад до последната песна)Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "" том намалување

Panda DS-150 card audio player U disk, SD card, FM радио литиева батерия субуфер качеството на звука е ясна

BGN 74.53

Име на производ : Панда ДС150 Пакет Тип : Службен Стандардна Боја Категорија : Бела Дисплеј тип : дигитален дисплеј Игра формат : MP3 WMA Канал : 2.1 Функција : Радио Полнење на владата : USB напојува од литиум батерија Поддршка формат : SDкартичката У диск детали за производот