• Ново
V-MOTA PXC слушалки, кутии за MARSHALL MAJOR II & MAJOR & Monitor слушалки Carry kasus

V-MOTA PXC слушалки, кутии за MARSHALL MAJOR II & MAJOR & Monitor слушалки Carry kasus

BGN 7.34
В магазина

Брой продукти


Deskripsi produk paket termasuk :
1. merek berikut produk слушалки kompatibel слушалки boxs ( sempurna Одговара) :
1.1 GRADO i Grado, МОТО HT820, DELL BH200;
1.2 SONY MDR-XB950 AP, MDR-AS700 BT, Д-Р-240 DP, Д-Р-BT101, Д-Р-220 DP;
1.3. ЗАЈНХАЈЗЕР PMX60, PMX200, PMX685i, PC131, PC140, PC230 ;
1.4. МАРШАЛ ГОЛЕМИ II & ГОЛЕМА & СЛЕДЕЊЕ ;
1.5 AKG K480, K830 BT, K840 BT;
1.6 KSCAT NICE5 Отворен уво Коскената Спроводливост Bluetooth Безжична Спорт Слушалки
1.7 Trekstor На Коскената Спроводливост Bluetooth
2. Produk Dimensi (Ukuran) : 180x150x70mm (7.1x5.9x2.75 бисер) ;
3. V-MOTA PXC слушалки Dibangun дари durashock boxs ЕВА dengan dilaminasi nilon eksterior, kasus ини memberikan perlindungan terhadap tetes, goresan & cairan. kasus ини kuat namun nyaman untuk DJ јанг sering bepergian.
4. Warna : Hitam
5. објектот Lainnya :
5.1 Gambar Produk Јанг Diambil Далај Bentuk 5.2 100% Сосема Нов & квалитетот на излез Tinggi 5.3 Produk sesuai dengan persyaratan perlindungan lingkungan Eropa ROHS;
5.4 Bahan : kotak keras ЕВА слушалка, kuat tekan, tahan jatuh, tahan воздух;
нарачана (asli itu)

Подробности

Тип Елемент:
Чанти
търговска марка:
В-МОТА
Размер:
180x*150*70
Номер На Модела:
PXC
Цвят:
Черен
Материал:
Пластмаса
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт

74HC165D 74HC165 SOP16 оригинален и нов 10 бр. / лот

BGN 1.25

Детали За ПроизводотБрој на модел : 74 HC165 DНапон Набавка : 2 V ~ 6 VОперативен Температура : 40°C ~ 125°C (ТА)Пакет : СОП16Состојба: НовиПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Нов спортен HiFi MP3-плейър 8G Screen Touch Key MP3 Music Player Video Pedo Meter Recorder E-Book Video RUIZU D01 подкрепа TF карта

BGN 41.00 55.44

За да го купат Најновиот Оригинални KZ ZS5 2 DD + 2 BA Хибрид слушалка , ве молиме кликнете подолу на сликата : Нови Спортски HIFI MP3 Плеер 8 G Екран на Допир Копче за MP3 Плеер за Музика Видео Pedo Метар Рекордер ЕКнига Видео RUIZU D01 Поддршка ТФКартичкаСпецификации : Модел : RUIZU D01 Друга функција : Pedo Метар големина на Екран : 1.8 инчен,128 * 160px TFT Екран во Боја класификација : пинк / СИВА Мемориски капацитет : 8 GB Меморија тип : Флеш Меморија Enxpension картичка : Поддршка за Micro SD(ТФ) картичка за да 128 GB Звучни ефекти : 7 видови на Јазик : Поддршка 28 јазик,англиски јазик, француски јазик, руски јазик, италијански,чешки,шпански,Холандски,dansk,германски,itanliano,magyar,polski,suomi,svenska,индонезиски, norsk, грчки,Португалија,Словенечки,турски..................

Onsale 1pc HA400 Ultra-Compact 4 Headphone Channel Stereo Audio Amp Microamp Amplifier Adapter EU Mayitr

BGN 29.00 36.14

EA0001795Карактеристики : 4канален стерео приклучок за слушалки засилувач HA4004канален засилувач стерео приклучок за слушалки за сите видови на слушалки4 високомоќ стерео засилувачНајдобар квалитет на звукот може да се добие дури и во високо нивоата на јачината на звукотСекој канал има излез нивоУлтра нискибучава 4580 операциони засилувачи се обезбеди супериорни во однос на ѕвонењеСо стоки обезбедени 12 V DC адаптерВисококвалитетни компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг животУлтракомпактен слушалки засилувач систем за студио и на сцената апликацииСпецификација : 100% сосема новНапон : 12 VГлас Конфигурација : 4580Големина : прибл...

5 двойки/10шт 55 мм гъба пяна подложки ушния подложка гъба амбушюры високо качество на кутията жак за слушалки 2.15 инча 5.5 см

BGN 2.00 2.70

10 x 55мм Пена Влошки Уво Подлога Сунѓерот Earpad Слушалки Поклопецот За Слушалки 2.15" 5.5 CMОпис : Објектот се 5 парови (10pcs) 55мм пена влошки уво подлога сунѓерот earpads слушалки поклопецот за слушалки 2.15" 5.5 CMКарактеристики : 1...

Подмяна на ушния възглавници и подложки амбушюры амбушюры за Edifier H840 H850 Audiophile Over-the-ear слушалки

BGN 20.62

Компатибилен да Edifier H840,H850 Слушалки Материјал : (Внатрешно) Мемориска Пена за бучава блокирање подобрување;(Надворешно) на Протеини Кожа (Leatherette) за ултра мека кожа површината Пакет Содржина : 2 X Замена earpad; NSEN Гаранција...

100 м избягване на двойните шипове 4N OFC неоправено проводник на кабела диаметър 6 мм

BGN 368.00

tem Состојба : Brand New со мало пакет.Цената е за 100 долго.OD6.0 / 18.0{(25 / 0.10 П.Н.Е.) X1.2 PEX2.5 ЈП+AL+(48 / 0.10 TC)нето X3 C}*3 FОвој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

APPJ PA1502A клиенти усилвател за HiFi слушалки EXQUIS 6n4 ( 12ax7 ) 6P6P (6v6 ) лампа слушалки усилватели с шнорхел

BGN 332.80

APPJ PA1502 A 6 N4+6 P6 PX2 Цевка Слушалки Засилувач Црна6 P6 P Заменливи Цевка : 6 V66 N4 Заменливи Цевки : 12 AX7, ECC83, ECC803КласаЕдензаврши triode и 100% цевка за засилување на звукот...

ПУ Русия защитен калъф премия за покриване чанта кутия калъф за JBL Xtreme Bluetooth високоговорител(с мини със зарядно, адаптер, чанта)

BGN 24.00 29.97

Уникатен дизајн за JBL Xtreme Пренослива Безжична Bluetooth звучник5 мм дебел, lycra neoprene перница ги штити вашите звучници од гребнатиниПакет се вклучени звучници случај, моќта адаптер случај и 2 carabinersZippered затворање овозможува лесен пристап до вашиот говорникотРамо, рака НЕ се опфатениКомпатибиленJBL xtreme Пренослива Безжична Bluetooth ЗвучникМатеријали5 мм дебел, lycra neoprene перницаКарактеристики Тенок Одговара дизајн, со рачка рака голема за да го земете со вас во движење. Вклучувајќи и дополнителни мини торбичка за носење на адаптерот за полнењеПакетот вклучува : 1x случај за JBL Xtreme Bluetooth Звучник1x случај за Plug&Кабли2x carabiners(НЕМА Говорник,НЕ Појас)

WA11 пълен алуминиев корпус Mini AMP Case предусилвател КПР Box PSU ново шаси

BGN 73.60

WA11 Целосна Алуминиумско Куќиште Мини AMP Случај Preamp DAC Кутија ПСУ Шасија Нови(AV21)Опис100% Сосема нов и висок квалитетНадворешни димензии : длабоко=395 широк=230 висока=90mmВнатрешни димензии : длабоко=380 широк=220 висока=80mmТежина : 3 KGАлуминиумска плоча дебелина : 3 ммБоја : белаПакување Листа : шасија x1машина нозе x4Сите алуминиум knob x1копчето x1Моќност на Блокот x1Инсталација завртки

Panda DS-150 card audio player U disk, SD card, FM радио литиева батерия субуфер качеството на звука е ясна

BGN 74.53

Име на производ : Панда ДС150 Пакет Тип : Службен Стандардна Боја Категорија : Бела Дисплеј тип : дигитален дисплеј Игра формат : MP3 WMA Канал : 2.1 Функција : Радио Полнење на владата : USB напојува од литиум батерија Поддршка формат : SDкартичката У диск детали за производот

JINSERTA Portable Радио FM / AM цифров преносим мини-приемник с акумулаторна батерия и ухо Radio Recorder+ремък(черен)

BGN 18.00 21.98

Џеб FM / AM Дигитални Преносни Радио Мини Ресивер со Батерија& Слушалка Радио FMAnswer : ___________________________ Note : радиото е AM подесување има два вида : една е 9k , таа е достапна за ЕУ и Азија, другиот е 10 KHz,кој е достапен за сад, Мексико, Бразил и други Север / Југ Американски земји...

10 бр. / лот GBU4J ЦИП-4 RECT мост GPP 4A 600 GBU оригинален и нова Безплатна доставка

BGN 5.60

Детали За ПроизводотБрој на модел : GBU4 J Пакет / Случај : ZIP4Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

10 бр. / лот F4AK012T оригинален и нова Безплатна доставка

BGN 20.00

Детали За ПроизводотБрој на модел : F4 AK012 TСостојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

6шт/3 двойки 3.8 мм силиконов калъф за слушалки Earpads In-Ear Headset Earbud Bud съвети слушалки eartips Earplug тапи за уши за чудовище

BGN 2.00 2.08

силиконски eartips,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силиконски влошки,силикони уво перници,силикони уво приклучоци,силикони слушалка,силиконски перничиња,силикони во уво подлога ,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,уво слушалки слушалка совети,уво слушалки силикони,уво влошки,уво влошки за слушалки,Earbud силикони,earohone earbud,earpads,earpads перница,earpads уво влошки перници,слушалка случај,слушалка earbuds,слушалка силикони,слушалка на силиконски маски,слушалка на силиконски влошки,слушалка силикони s големина,слушалка силикони совети,слушалка совети,слушалка совети ,мали earpods,силикони уво влошки за слушалки,силикони слушалки опфаќа,приклучок за слушалки случај,приклучок за слушалки маска,приклучок за слушалки на уво, влошки,приклучок за слушалки earpads,приклучок за слушалки на силиконски влошки,слушалки за во уво силикони,силиконски перничиња,силикони уво перници,силикони уво влошки,силикони уво влошки слушалки совети,силикони уво приклучоци,силикони уво совети,силикони уво совети пупки,силикони earbud,силикони earbud опфаќа,силикони earbud eartips,силиконски earbud слушалки,силикони earbud замени,силикони earbud совети,силикони earbuds уво,силикони earbuds уво совети,силикони earpads,силикони слушалка,силикони слушалка маска,силикони earplugs,силикони eartips,Силикони Во Уво Слушалка Earbud,силикони во уво подлога ,силиконски влошки,меки силиконски earbuds,меки силиконски earplearbud случај,earpods силикон,earpod силикони6pcs / 3pairs 3.8 mm Силикони Слушалка случај Earpads Во Уво Слушалки Earbud Bud Совети Слушалки eartips Earplug Earplugs за ЧудовиштеБоја : Транспарентна,ЦрнаГолемина на : Внатрешен дијаметар 3.8 mmМоже да изберете боја и големина ,ве молиме оставете поракаАко нема порака,ние ќе ги испрати по случаен изборГолем : 14mm надворешниот дијаметарМедиум : 13mm надворешниот дијаметар Мал : 12mm надворешниот дијаметар

Гореща замяна амбушюров възглавници за слушалки за On-ear OE2 OE2I

BGN 4.80

100% нов висок квалитетБоја : СиваМатеријал : КожаГолемина : прибл за 6,2 cm*5.2 cm*1.8 cmПакет Содржина : 2 x овална слушалка случајAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...