• Ново
Jiguoor Metal Clicky Switch САМ Only For Convoy S2+ Metal Flashlight Torches

Jiguoor Metal Clicky Switch САМ Only For Convoy S2+ Metal Flashlight Torches

BGN 1.92
В магазина

Брой продукти


Спецификација :
Име на производ : Метал Префрлате
Одговараат за : S2+ Црвена/Зелена/Блу/Песок
Тежина : 5g
Количина : 1pcs
Карактеристики : Одлични за DIY
Пакет се вклучени :
1 x Метал Префрлате

Подробности

търговска марка:
jiguoor
Разстояние Осветление:
200-500 м
Силна Страна На Регулатори:
5-8 файлове
Просвет:
Друго
Водоустойчив:
ДА
Тип Фенерче:
-
Увеличи:
No
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Цвят:
Бял
документ:
CE
Мощност:
-
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
зарядно устройство:
неподходящ
Функция:
Удароустойчив
Номер На Модела:
-
Тип Елемент:
Фенери
Модел led топки:
-
Тип На Батерията:
Няма
Материал На Корпуса:
-
Източник На Светлина:
-

Те също купуват с този продукт

Плуване водоустойчив Cree XML-T6 LED AAA / 18650 гмуркане и плуване 2000Lm фарове светлината на предните фарове 3 режима

BGN 14.00 17.58

y ellow материјал : пластични Led Type : Кри led T6 режим : висок низок strobe оптички леќи : стаклена леќа тип на светлина првенство : мазна чаши карактеристики : отворено осветлување, подводни осветлување прекинувач : магнет се префрлите на контрола Батерија : 3 * aaa батерии или батерија 18650 (не се вклучени) нето тежина : 134 g Пакет Тежина : 197 g производ големина : 80 mm (L) * 32 mm (д) пакет големина : 117 mm (L) * 108 mm (w) * 108 mm (h) пакет : 1 * T6 нуркање светла ( не е вклучен батеријата ) Постојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew може да направи плаќање од страна на ТТ, Кредитна Картичка, Western Union, Qiwi паричникот и Webmoney Ако сè уште имате прашања за плаќање, ве молиме лице за контакт со клиентите преку овој линк...

2018 Нов 120 W преносим светлина акумулаторни led прожектори къмпинг фенер прожектор ръчен прожектор, лампа със странична светлина

BGN 59.00 62.38

Тип на производ : HST68120 W Моќ : 120 W Материјал : ABS пластика Опсег : 1000 M Полнење метод : USB полнење Телефон : Поддршка Светлина Првенство : легури светлина првенство Континуиран осветлување време : 1012 H Дали задолжен : Батерија време на Полнење : 8 H За животна средина : Секојдневно носат кампување пешачење лов спелеолошки ноќ вози Спортски & Отворено предмети : Риболов кампување пешачење патување со автомобил ПАКЕТ СОДРЖИНА 1 x Светлото 1 x Полнач 1 x батерија 18650 пакет

Нов главоболие светлина Риболов led осветление 2 led светлини фенерче Фенерчето главоболие водоустойчив фенер със зарядно устройство 18650 батерия за риболов

BGN 22.00 29.60

Новиот Шеф Светлина Риболов LED Headlamp 2 LED Светлата Светло Факел Главата Светилка Водоотпорен Со Полнач за Батерија 18650 за РиболовAnswer : ___________________________ Note : оваа светла има 2 модели, ве молиме изберете пред купување : Белата боја на осветлување + сина боја на осветлувањеБелата боја на осветлување + жолто осветлување бојаКарактеристики : Headlamp осветлување на бојата : белата боја + жолта боја / бела + сина (2 Led диоди на главата светлина)Најдобро за риболов сина или жолто осветлување може да ги привлече рибите кога риболовИздржливи алуминиум материјал обвивкаСветлата може да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловГлава Светилка Спецификација : 100% Сосема НовМоќност : макс 10 WБела Лумен : за 1600lmВодоотпорен дизајнЗум : zoom дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторБела осветлување начини : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимЖолта / Сина осветлување на владата : светлинаМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаДома Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500m AПогодни за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 батерии во светлото директно, нема потреба надворешен полначот)Одговара за 2 модели во нашата продавницаАвтомобил Полнач Спецификација : Текст : 12 V во автомобилИзлез : DC4.2 V 600m AПакетот вклучува : 1 x Риболов LED Headlamp1 x AC дома полнач2 x Батерија 186501...

18650 6300mah led лампи/led светлини/фенерче с T6 LED Mining Headlamp 5W High Power Акумулаторна литиево-йонна чрез DHL

BGN 160.00

Објектот спецификите Предмет Тип : предните Светла Водоотпорен : Да Сертификација : CCC,CE,Ro HS,УЛ Бренд Име : YIJIAMING Зрак Агол : 60° Префрлете го Режимот : Висок / Низок Модел на LED Монистра : T6 Цел : КАМПУВАЊЕ Извор на Светлина : LED Светилки Wattage : 5 W Батерија Тип : Литиум Јонска Број на Модел : YJM4925 C is_customized : Да Тип : LED Headlamp Водоотпорен Headlamp Батерија Тип : Литиум Јонска Опис на Производот1 PC Бесплатен Превозот КРИ T6 LED Рударство Headlamp Висока Моќност 5 W Литиум ЈонскаКарактеристики : Префрлете го режимот : Висок / НизокИздржливи и ниска потрошувачка на енергија5 W суперсветли led чип, 25h ултра долго време осветлувањеПрилагодливи осветлување агол и ракаЕксплозија доказ, вода доказ, тековната шок доказ, влага доказ и влијание доказПогоден за јагленокопи, дома одржување, возење велосипед, кампување, планинарење, риболов и слСпецификации : Модел : YJM4925 CСветилка тело материјал : ABSСветилка тело боја : ЦрнаМоќност : 5 WLED количина : 1 bucСе емитуваат боја : БелаCCT : 6500 KБатерија : Батерија Liion батеријаОсветлување време : Висок режим 12h, ниска режим 25hПроизвод големина : 8 *8cmПакет големина : 13.5*9*9cmПакет тежина : 350gЖивотниот век : 50000hПакет листата : 1 * LED светла, 1 * ѕид полнач, 1 * рака, итнКлиенти повратните информацииНашите техничари се тестирање нашите производиЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

15 бр./лот Head Led Light CE ROHS сертификат 1W 18650 акумулаторна батерия с високо/ниско ключа модел Walking Lamp/Camping Light

BGN 360.00

Бесплатен Превозот Преку DHL15 Pcs / Многу KL2.5 LM(Б) Глава Led Светло CE, ROHS Сертификат 1 W Батерија 18650 со Висок / Низок Switch Модел Одење Светилка / Кампување СветлинаПрофил на компанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

XML-T6 Headlamp LED Headlamp T6 LED Headlamp 2000 Lm LED Head Light фенерче Фенерчето + зарядни устройства ac + батерия за риболов

BGN 24.00 28.00

XML T6 Headlamp LED Светлата T6 LED Глава светилка 2000 Lm LED Глава Светло Светло Факел + AC Полначи + Батеријата за РиболовКарактеристики : XML T6 високо квалитетни LED, како светла како на вниманиетоРаководител светлината може да се прилагоди околу 90 степениИздржливи алуминиум материјал обвивкаСо полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнењеСо прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСветлата Спецификација : 100% Сосема НовМодел на ЛЕР : 1 x XML T6 LEDLumens : 2000 LumensВодоотпорен дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлектор3 префрлете го Режимот : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаЅидот Полначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 600m AМоже да се наплаќаат : 18650 / 16340 / 14500 / 10440 батерииПакет Содржина : 1 x T6 LED Headlamp1 x AC Ѕид полнач2 x Батерија 18650Answer : ___________________________ Note : оваа светла користи број на модел на батерија 18650, ако сакате да купите светла со полначи но без батерии, ве молиме кликнете на оваа врска : Или може да се купи со почеток ѕид полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата : сликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

BORUIT 5000LM 3x XML-T6 Бял+2R2 зелен LED 18650 фарове за мъгла главоболие фенер

BGN 32.00 33.26

ОписБатерија Headlamp : Модел на LED : 3x XML T6 бели +2 X XPE R2 ЗЕЛЕНА LEDИзлез светла може да дојде до максимум 5000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајн(За малку вода и Мали врнежлив ден,не може да се стави во вода)Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностЕдно копче прекинувач : 1x XML T6 Белите Јаки / 1 X XML T6 Бели Ниски / 2x ЗЕЛЕНА LEDМодел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v(Батеријата не inluded)Боја : ЦрнаДимензија : 83 x 37 x 58mmТежина : 219gПакет се вклучени1x 5000 LM 3x XML T6 бели +2 X XPE R2 ЗЕЛЕНА LEDHeadlamp Забелешка : за Батеријата и полначот не includded!!!

Портативен професионален Q5LED далечен бой гмуркане фарове, отблясъци зареждане на магнитни ключове, пластмаса + алуминий IP68 риболов светлина

BGN 29.92

Спецификација : Боја : Зелена Материјал : Пластични + алуминиумски Направени во Кина капацитетот на Батеријата : 20006800 Моќ Тип : Батеријата : 5 Извор форма : LED Печатени користење на ЛОГОТО : може да Бренд : BNS Апликации : нуркање, пешачење, кампување, лов, секојдневен носат, спелеолошки, итн...

Yupard Headlamp 2* XML-T6 LED Outdoor Lighting Head Light Power Bank USB 3*AAA 3*AA 18650+2*2200 батерия 18650 ма батерия+зарядно устройство

BGN 29.00 35.20

Карактеристики• Производство на unltra светол зрак на светлина од страна КРИ LED•Голема животниот Век на LED (10,000 часа)•Прилагодлива headband со омекне подлога за челото•Многу употреба на LED headlamp како што кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и дома поправка•Тоа е опрема за велосипедизам играч кој го купатСпецификации•Тип : 2*T6 Headlamp•Сијалица Тип : КРИ XML T6 LED•Број на Led диоди : 2•LED Боја : Бела• Вклучете Тип : Копче• Едно копче прекинувач : На, Висок, Средни,Трепка ,Исклучување,• Lumens : 2000 Лум• Материјал : алуминиум, стакло, пластика и cotten• Боја : сина• Поддржано од : 2 x Батерија 18650 ,3*ААА,3*АА батерија( не се вклучени)•Тежина : 205g (само headlamp)Димензии : 63mm (HD)пакет : 1*headlamp+2*2200m Ah батерија 18650 + полнач

2 елемента 2mode 1200LM CREE Q5 AAA LED фарове мащабируем увеличение къмпинг майка на светлината на Факела водоустойчив фенер

BGN 20.00 22.38

КРИ П5 LED, ултра сјајна.2 режим : Висок / Flash.Headlamp може да биде по 90 степени.Зумирате / Одзумирате за да го наместите Фокусот.Светлината може да биде прилагодлива.Ленти дизајн.Алуминиум легура школка.Прилагодливи и еластична headband.Погоден за себе безбедност, лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност, итн.Спецификации : LED type : КРИ П5 LEDЛумен : 1200lmСветла боја : БелаОбјектот боја : Црвено & црнаТип на прекинувач : Копче (на трепка off)Моќ : 3 * AAA (не се вклучени)Објектот големина (L * W * H) : Прибл...

Led фенерче под наем светлина / аварийно осветление / ходене главоболие фенерче 18650 акумулаторна 1600Lumen T6 супер ярък G700 за продажба

BGN 32.83

Led Светилка Велосипед Светло за Итни случаи Светлина Одење Главата Факел Батерија 18650 1600 Lumen T6 Супер Светло G700 за ПродажбаПрофил На КомпанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

2000lm led светлини XML-T6 фарове T6 high power Headlamp lampe frontale фенерче Фенерчето AC зарядно устройство батерия 18650

BGN 22.00 27.04

Нови 2000lm LED Светлата XML T6 LED Headlamp T6 Водоотпорен Главата Светилка Светло Факелот со AC Автомобил Полнач + Батерија 18650Карактеристики : Издржливи алуминиум материјал обвивкаСветлата може да се стави на или полетувањеЦрвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизамПогодна за отворен спорт, активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампувањеПогоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСветлата Спецификација : 100% Сосема НовLED : XML T6Лумен : за 2000lmВодоотпорен дизајнЗум : zoom дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторБела осветлување начини : Светлина / Слабо Светло / Трепка РежимМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650 (вклучуваат)Батеријата Спецификација : Батеријата модел : 18650Напон : 3.7 V / парчеLiion батеријаПолначот Спецификација : Влезна моќност : 110240 V, 50 / 60 HzИзлез : DC4.2 V 500m AПогодни за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 батерии во светлото директно, нема потреба надворешен полначот)Одговара за 2 модели во нашата продавницаАвтомобил Полнач Спецификација : Текст : 12 V во автомобилИзлез : DC4.2 V 500m AПакет Содржина : 1 x T6 LED Headlamp1 x дома AC полнач1 x автомобил полнач2 x батерија 186501...

Jiguoor 20.5 mm x 1.6 mm Ar-закрит стъклен обектив за фенерче Convoy S2 / S2+/S3/S6/S8

BGN 3.34

Спецификација : Име на производ : Arобложена СтаклоГолемина : 20.5 mm x 1.6 mm (дијаметар x дебелина)Одговараат за : Конвој S2 / S2+ / S3 / S6 / S8 LED Светилка или други иста големина рефлектори.Количина : 1pcsКарактеристики : одлични за DIY и висок квалитет.Пакет се вклучени : 1 x Arобложена Стакло

Слънчеви преносими фенери светлини лампа 60LEDs открит виси led светлини къмпинг USB акумулаторна батерия, водоустойчива IP65 led лампи

BGN 25.00 33.31

Соларни Преносни Фенери Светла Светилка 60 LEDs Отворено Виси Led Кампување Светла USB Полнење на Батеријата Водоотпорен IP65 Led СијалицаПроизвод Параметри : Соларен панел : Monocrystalline силикон, 0.55 W Батерија : 3.7 V / 2000m Ah Материјал : ABS Светилка бои : Бела (може да се прилагоди на други бои на светлината), ПРЕДВОДЕНА тип : 60 PCS 5mm дијаметар круг шапка светилка Lumens : 360lm Осветлување време : Висока светла 2 часа, средни светла 4 часа, ниски светла 8 часа, СОС може да биде 46 часа (флеш, бавно флеш) време на Полнење : ≥ 8 часа Карактеристики : 1...

Безплатна доставка LED добив на фаровете лов светлина туризъм лампа 1 W спестяване на енергия открит работна риболов фарове YJM-4629A 130

BGN 34.77

Опис На ПроизводотБесплатен Превозот 1 W LED моќ рударство предните светла лов светла пешачење светилки риболов фарови YJM4629 A 130Бренд : HENGDAМодел : YJM4629 A 1301.Напојување : литиум батерија, капацитетот е 3000m Ah;2.Извор на светлина : 1 W САД увоз LED 1+6 монистра,3.Осветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;4.Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрично осветлување свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;5.Континуиран осветлување : Таа има два чекори,главниот светлина(Силна светлина) може да се континуиран осветлување 15 часа; и слабата светлина, може да осветлување за повеќе од 30 часа.6.Функција : Водадоказ и експлозијадоказ дизајн, безбедноста и повисоки перформанси;7.Употреба : Погоден за надворешна авантура, кампување, планинарење, лов, исто така, индустриското и земјоделското производство и отворено мобилни осветлување.СТАНДАРД : CE Сертификат GB79572003 : Општи безбедносни перформанси барање за капа светилка...

Черен 11 led фенерче къмпинг Clip-On Шапка / Hat Light

BGN 3.00 3.12

100% сосема нов и висок квалитет на 11 Ултра Сјајна LED Светла Употреба 3x AAA батерии (не се вклучени) мала тежина, Компактни и конструиран да издржи екстремни услови и да ја користите Оваа светлина придава на капа за повеќето практични, handsfree извор на светлина достапни Тоа е погоден за лов, скаут, ноќта риболов, кампување, планинарење и така натаму 10,000+ часа на изгори време на светлина, Боја : Црна, Светло боја : бела Големина : 90 60mm x (L x W) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2000 лумена 3 режима на XML-T6LED фарове мащабируем главоболие светлина Linterna предния край фенерче + Ac / зарядно устройство+2 батерии 18650

BGN 21.00 22.38

Пакет Се Вклучени : 1 x КРИ XML T6 Светлата1 x AC Полнач (САД ИЛИ ЕУ Приклучок)1 x Автомобил полнач2 X Батерија 18650Карактеристики : 100% Сосема нов и Висок Квалитет.Модел на LED : КРИ XML T6Излез светла може да дојде до max 2200 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностСпецификација : 3 префрлете го Режимот : висок / низок / strobe100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Моќта од страна на : 2 x батерија 18650Полначот : AC100240vПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоностМодел на LED : КРИ XML T6

AloneFire HP23 8000Lm zoom Led фарове T6+2R5 фарове или основно осветление за конна езда, открит къмпинг

BGN 21.00 23.71

Карактеристики : Погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, мапата читање, ноќта риболов, ноќно летање, едрење, спелеолошки и лов итн...

От неръждаема стомана, led фенерче, водоустойчив удобен джобен led фенерче под наем Колоездене къмпинг преносим светлина Акумулаторна Факел

BGN 35.00 36.42

Бренд Име : Lomon Број на Модел : ST13 Име : 5w трговија на Големо 200m од не ' Рѓосувачки Челик Силна Светлина Батерија Светло Батерија Тип : 18650 Liion Батерија на LED Светло Извор : 1 W Led Чип 3.7 V(Уредувачки) Светло Тип : Батерија Светло Светло Излез : 240 Lumens за Светло копче за OEM / ODM Цел : Печатење на ЛОГОТО на Располагање Извор на Енергија : Батерија Светилка Тело Материјал : Алуминиум Легура Функција : 3 Режими Не Зум Тежина : 300 G(без Батерија) Светло Големина : 121*25ММ Зрачењето Опсег : 200 Метри Боја : Сребрен (Уредувачки) Сертификација : CE, Ro HS Употреба : Итни Вода Доказ : ДаПакет Содржина 1 × Нерѓосувачки челик светлото 1 × инструкции 1 × Батерија Полнач 1 × Батерија 18650

1100LM led светлини на прожекторите главоболие фенер осветление на Светлината на фенерче Фенерчето фенер Риболов 18650 акумулаторна батерия предни светлини

BGN 127.00 179.20

1100 LM LED Headlamp Светлата Главата Светилка Осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов Батерија 18650 Батерија Пред СветлинаMGРеферентни податоциЛЕР : 1 * КРИ У2 LEDLumens : 1100 LumensГолемина : 98 * 24.5 * 25mmБатерија : 1 * 18650Опсег : 200 MРежим : 1%, 10%, 25%, 50%, 100% , strobe, СОС.локација светилникБатерија : не се вклучениОтворете светлото е исклучен, притиснете шефот на зелена гума капа, слушнете "капка da" звук, рече светилка за отворен, повторете горните чекори за да се смени и да го затворите функција...

CREE XML-T6 5000 лумена акумулаторна Фаровете 4 режима водоустойчив фар за лов, къмпинг, риболов се захранва от 2 х 18650 батерия

BGN 19.00 20.32

Карактеристики : Висок квалитет 1*T6+2*R2 LED чипови, како светла како вниманието.4 вклучете начини да се добие различни осветленост : 1*T6, 1*T6+2*R2, 2*R2 ,и 1*T6+2*R2 strobe.Раководител светлината може да се прилагоди околу 90 степени.Издржливи алуминиум легура кора, отпорност на триење.Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење.Со прилагодливи и еластична главата бенд погодно за ставање на или полетување.Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам!Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, кампување, итнСпецификации : Бренд : новаLED type : КРИ XML T6,R2Лумен : 5000 LmМатеријал : Алуминиум легураНапојување : 1 или 2 * 18650 (не се вклучени)Полначот текст : AC 100240 VТип на прекинувач : едно копче (На, исклучување и одберете режим)Објектот големина : 5.7 * 8.4 cm / 2.2 * 3.3 во (L*W)Објектот тежина : Околу...

Нов прием на Nitecore TM16GT Ultra Long Range 1003 м ръчен прожектор фенер 3600 лумена от 4 светодиоди CREE XP-L HI V3

BGN 364.98

Нови Пристигнување Nitecore TM16 GT Ултра Долга Низа 1003 м Рачни Searchlight Светло 3600 Lumens од 4 КРИ XPL ЗДРАВО V3 Led диодиОвој производ беше вклучен во заштита бебе проект, продавачот вети дека ќе донираат УСД $1 секоја трансакција за Нега Пакет за Сиромашните Деца Сакаат Акција ...

LED Mining Light Headlamp With Battery Charger Безплатна доставка

BGN 672.00

LED Рударство Светилка,Headlamp,Рударство СветлинаПолначот Преку Батеријата Случај, ОБЈЕКТ : KL6 LM5Оваа светлина одлична за Рударство, Coon Лов,Риболов,Кампување, околу Фарма,Дожд начин,каде било за движење на осветлување.Главната техничка : Тип На Производ Оценет Капацитет Напон Главниот Светлина Помошни СветлинаLED Рударство Headlamp KL6 LM5 6 Ah 3.7 V 25000lux 2000luxLED Батеријата Време Полнач5 Watt Супер Светло 6600mah Liпразна батерија : 30 часа Максимална : 12 часаSmart Полнење,110 V245 VКАРАКТЕР : 1...

YJM-KL2. 8LM(B) 5W T6 10000Lumen 3000Mah Led акумулаторна батерия Li-ion 18650 водоустойчив риболовен светлина/главоболие, движещи се светлини/лампа

BGN 960.00

30 Pcs / Многу 5 W T6 Мушка 10000 Lumen Водоотпорен и Експлозијадоказ со 3000 Mah Батерија 18650 Како Рудар Подарок Бесплатен Превозот Преку DHL100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.Профил на компанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

Безплатна доставка Индийски предпочитат най-евтините 3 W Q5 гумени светлини led ловни съоръжения 10 бр. / лот YJM-4030 за продажба

BGN 58.88

Бесплатен превозот Индискиот сакаат најевтиниот 3 W П5 гума headlamp led ловечка опрема 10pcs / многу YJM4030 за продажба Опис на Производот Опис на Производот Бренд YIJIAMING Модел YJM4030 Моќ Suply 18650 литиум батерија,капацитетот е 3000 m Ah; Светлина режим 2 Modes / Strong Осветлување и Слабо Осветлување; Осветлување агол од 90 степен прилагодливи; Интелигентни Задолжен за Управување со Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства,Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,продолжен за батеријата и светилка е живот; Осветлување време Повеќе од 12hours на силната на владата;Повеќе од 20hours на слаба режим...

1 x преносими огнища на UV ултравиолетова 21 led фенерче mini Blacklight алуминиев Факел светлина VEM47 P30

BGN 4.00 6.46

1 PC Portable Флеш Светла УВ Ултра Виолетова 21 LED Мини Светилка Blacklight Алуминиум Факел Светлина СветилкаОписСосема нов висок квалитет 21 LED УВ 395400 nm светло Долг животен век Одлична за проверка на белешки, кредитни картички, флуоресцентни бои (невидливи мастила), испукана стакло, или дури и криминал сцена...

Лов приятели нов отделен стил led светлини 18650 фарове със странична светлина и USB Outport 3 режим Reachargeable Златни светлини

BGN 90.00 127.97

Предмети спецификите Бренд Име : Лов пријатели Сијалица Тип : КРИ L2 Главата Daimeter : 9 CM Должина на Кабелот : 1.2 M Headlamp Тежина : 120g Батеријата Пакет Тежина : 320g Swithch Модел : Висок / Низок / Сос Емитуваат Боја : Бела / Жолта Powered by : 6 x18650 Батеријата Батерии (18000m A батеријата пакет)Карактеристики на производот Поделба стил headlamp со страна светло&Outport интерфејс...