• Ново
Творческа чаена лъжичка от неръждаема стомана подправка кофа лъжици усукване, висящи чаша чаена лъжичка за пиене кухненски принадлежности

Творческа чаена лъжичка от неръждаема стомана подправка кофа лъжици усукване, висящи чаша чаена лъжичка за пиене кухненски принадлежности

BGN 6.37
В магазина

Брой продукти


Креативни Нерѓосувачки челик лажичка кафе Леќата ladle Лажици извртување виси првенство лажичка Кујнски Алатки
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Креативен дизајн дел свиткана лажица се справи кога не е во употреба може да се закачи на раб на чашата, кафе, чај, итн. нема да истури на масата.
3.Големина на : M : 15.5*2.5 cm S : 11*2cm
Пакувањето на производот :
1 x Нерѓосувачки челик лажичка кафе

Подробности

Вид На Прибори За Хранене:
Лъжици
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
CE / EU
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
търговска марка:
Халоджаджу
Номер На Модела:
MQCF-137
Цвят:
Сребро
Категория Продукти:
aparelho de jantar
Воспользуйся:
чай, кафе, супа
Продукт:
суповая лъжица
Номер На Модела:
инструменти за приготвяне на храна
Вид На Продукта:
кухненски принадлежности
Тип:
Съдове за готвене
Функция:
Чаена Лъжичка
Тегло:
25гр/15g

Те също купуват с този продукт

8шт от неръждаема стомана плодове вилица набор от клечка за зъби, заострени джолан шоколад / сладолед фондю вилици, кухненски принадлежности

BGN 12.64

8pcs Нерѓосувачки челик овошје вилушка поставите toothpick заострените месо тело чоколадо / сладолед fondue предници кујнски приборКатегорија : Овошје / fondue преднициМатеријал : Нерѓосувачки челикКерамички Материјал : Пластични врвот плус не ' рѓосувачки челик за даПредмет : Дом / канцеларија / хотелот / ресторан / бар / ресторан и на други местаКарактеристики : исклучителна, убава и практичнаЧоколадо fondue праксаМногу едноставна, се стопи чоколадото беше излее во керамичка тава, мала свеќа континуирано изолација, прободени со сите врсти на десерт, овошје, тост, мал аспект на пакет да уживаат, е многу посебни јадења за сите возрасти јадење, воопшто Во ресторан, кафе е многу популарен и многу романтични оброци заедно, дури и дома, можете да DIY производствоПакувањето на производот : 8 x овошје вилушка

1бр Русалка чаена лъжичка извити 304 неръждаема стомана подправка лъжица кухня, бар, кафе посуда партия полза подарък лъжичка прибори за хранене

BGN 2.00 2.16

Име : Мини Сирена Кафе&Чај ЛажицаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : како на бојаГолемина : 12.6 cm ПриблТежина : 20gПакет Содржи : 1*Мини Сирена Кафе&Чај ЛажицаНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Ръчно коване от неръждаема стомана коктейлни закуски вилици, 10шт, плодови вилици, зеленчуци, вилици, идеално за стриди(00327)

BGN 4.00 7.98

✔ ВРЕДНОСТ Фино јадење квалитет предници совршен за овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, или Морска храна или нешто сте заинтересирани,✔ КВАЛИТЕТ Изработени од Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик,✔ 10 КОМПЈУТЕРИ Предници Сет кој measurse 5" во должина во секоја со 10 тотално; лесно може да се вклопи во некоја фиока, пикник кошница, складирање носителот,✔ SAFTY машина за миење Садови безбедно, убаво употреба за дома,ресторан, бар.✔ ГАРАНЦИЈА Ние сме толку сигурни дека ќе љубов на предници Сет, дека ако имате било какви проблеми.

3 бр златен набор от прибори за хранене 1810 комплект съдове за готвене от неръждаема стомана луксозен нож, вилица черна посуда Западен набор от хранителни продукти

BGN 19.00 28.80

3 Парчиња Злато Прибор за јадење Поставен 18 / 10 Нерѓосувачки Челик Dinnerware Поставите луксузни Нож Вилушка Црна Садови со Западниот начин на ПоставувањеФункција : 1.18 / 10 нерѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.2.Тоа е здрав за човечкиот организам...

Евтини цени на едро за износ лъжици от неръждаема стомана, дебели плоски детски лъжици

BGN 7.00 8.00

Име : Лажица подебели дел Материјал : Висок квалитет 430 нерѓосувачки челик Димензии : 13.5 CM * 4.3 cm Дебелина : 0.15 cm Технологија : Напредни огледало полирање техника на Употреба : се користи во хотели, семејство вечера прибор Тежина : 40 g

Чифт Детски Пръчици За Хранене На Децата Детско Образование На Обучението На Пръчици За Хранене Обикновено Се Използват Пръчици За Начинаещи

BGN 2.00 2.48

Карактеристики : ABS смола, ги исполнува барањата на високи стандарди.Свеста на децата право да се одржи на позиција, има голем водителка ефект на правиот пенкало држи претставуваат подоцна дете раст.Подобрување на стапчиња за јадење познавање за почетници и се направи учењето забавно за децата.Им помага на децата да формираат самодоверба.Дизајн безбедност, но не се опасни.Спецификации : Материјал : ABS смолаБоја : црвена, зеленаДолжина : 16cmВозраст : 15 годиниПакет се вклучени : Еден Пар На Бебето Учење Обука Стапчиња За ЈадењеЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12 бр./компл. приятелски пластмасови мини Мравка плодове вилица клечки за зъби лесно декориране на кухня, бар деца десертни вилици прибори KC1568

BGN 8.00 11.57

12 Pcs / Set Friendly Пластични Мини Мравка Овошје Вилушка чепкалки за заби Лесно Декорација Кујна Бар Деца Десерт Предници Садови KC1568 Flatware Тип : Предници Функција : Порибено,ЕкоПријателски Производство : Овошни Вилушка Материјал : Пластични Големина : 4.5x4x5cm Боја : блок Пакет листата : 12pcs / сет За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

6 бр. / много високо качество на сладолед чай, кафе с лъжичка с дълга дръжка от неръждаема стомана Безплатна доставка

BGN 19.00 28.48

6 компјутери / многу Висок Квалитет сладолед Чај Кафе Постапува Долго се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Лажици Flatware Бесплатен ПревозотФункција : 1.18 / 8 од не ' рѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.2.Тоа е здрав за човечкиот организам...

5 двойки японски пръчки hashi Black 304 неръждаема стомана, огледално полиране квадратна пръчка за хранене, метални пръчки за хранене, прибори, инструменти

BGN 19.00 25.54

5pairs Јапонски стапчиња за јадење hashi Црна 304 од не 'Рѓосувачки Челик Огледало полски Плоштадот Chopstick Метал Храна Исецка Стапови Садови Tools >>> Нашите Предности ** Мал дел цел попуст ** Одговор во рок од 24 часа ** Увери квалитет на производите >>>За стоката информации Име : Јапонски стапчиња за јадење Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик,највисока оценка Боја : Црна Големина : 235 mmx7mm / 9.25 инчен*0.27 инчен Пакет Тежина : 33 g / пар Пакет Вклучуваат : 5 Pair За стоки опис : Ние сме еден од најдобрите професионални компанијата во производство dinnerware во Кина Нашите Производи Manufactory е една од водечките извозник и синџирот на снабдување обезбедувач на услуги на dinnerware со повеќе од 10 години искуство...

4 бр много ръчно изработени дървени чаена лъжичка с дълга дръжка на лъжица 20*3 см разбъркване лъжица Мед

BGN 15.98

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Материјал : Дрво Бои : Како што сликите покажуваат Големина : 20*3 CM ОдржувањеНови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.Забелешка за користење на дрво1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

10 бр./лот слама метал, неръждаема стомана Yerba слама чай Bombilla тиква питейна филтър покритие злато Роза чай филтър черен слама

BGN 21.00 28.64

10pcs / многу не ' рѓосувачки челик слама Чај Bombilla Gourd Пиење Филтрирани позлата цевчињаМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челик(врвот одделение) Боја : Сребрена / Златниот / Розово Злато / Црна / Бледо Злато / Темно сина / Темно Purpple Тежина : околу 13.9 g / парче Пакет се Вклучуваат : 1 Set =10 ПарчињаВклучува : 10 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња + 2 Почиста Четка полски : Добро Огледало полски нерѓосувачки челик слама Повеќе Фото Екранот

1 компл. преносим S / стомана прибори за хранене пръчка за хранене лъжица, вилица комплект съдове за готвене е идеален за училище Bento обяд бокс набор от прибори за хра?

BGN 4.61

Опис : Член име : 3pcs вечера Set1pc вилушка,1pc лажица,1pc chopstickМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челикБоја : сребро,Случај розова,зелена,жолта,синаГолемина : chopstick L18.5cm,лажица L17cm,вилушка L17cm,случај 19.5x4.5x2cmЕдиница тежина : околу 115g / многуПакет се вклучени : 1 X1pc Вилушка1x1pc Лажица1x1pc Chopstick1x1pc Пластични СлучајAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нов 1 Чифт Супер Дълги Пръчици За Хранене, За Да Се Готви Юфка, Пържени Гореща Пот Традиционен Китайски Стил Бамбук Ресторант Домашната Кухня

BGN 1.00 1.12

Ново 1 Пар Супер Долго Стапчиња За Јадење Се Готви Тестенини Длабоко Пржени Жешко Тенџере Традиционален Кинески Стил Бамбус Ресторан Домашната Кујнаголемина : за 32.8 cmматеријал : БамбусПакет се вклучени : 1 парбоја : испрати по случаен изборако сакате шест парови или повеќе , можете да кликнете на овој линк , тоа е многу евтини

QuickDone 1бр неръждаема стомана коктейл вилица знак коктейл игла бар партия подпори череп шаблон, бар аксесоари AKC5123

BGN 3.00 6.37

Карактеристики : заштита на Животната средина, многу лесно да се чисти Опис : Производство Тип : Лентата за Алатки Материјал : не ' Рѓосувачки челик Должина : 11cmСтил : Панк Производ се Вклучени : 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Коктел игла Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање

Hometree10 бр./компл. Водещата вилица животно мини Панда карикатура знак смола плодове на клечка за зъби обяд за деца декоративна вилица за хранене H456

BGN 3.18

Име : Animal Манор Мини Плодови Потпишан Знак Големина : околу 3 ~ 6cm Материјал : Пластични (PP) Пакување : хартија картичка + opp вреќа (10 пакети, секој модел 2) Топлински степен : 20 целзиусови степени ~ 80 целзиусови степени различни слатки мали животни собирање, Meng Meng da, за декоративни овошје или ручек...

2 елемента корея суповая лъжица и вилица набор от 18/10 неръждаема стомана Златна супена лъжица син комплект супени лъжици дълга дръжка черни лъжици

BGN 11.00 18.40

Име : Висок Qulaity 18 / 10 Нерѓосувачки Челик Лажица и Вилушка Сет Материјал : 18 / 10 нерѓосувачки челик(врвот одделение) Боја : Сребрена / Златниот / Розово Злато / Црна / Бледо Злато / Темно сина / Темно Purpple Големина : Лажица : 220mmx40mm вилушка : 215mmx25mm Тежина : 1 Set=80g Пакет се Вклучуваат : 1 Set =1 Spoon+1 Вилушка полски : Добро Огледало полски Нерѓосувачки Челик Садови Поставите Повеќе Фотографија ќе се Прикаже :