• Ново
Изцяло нов вълшебен многофункционален практичен удобен 4 слой вратовръзка кърпи колан панталони панталони шкаф закачалка багажник (4 бр./ лот)

Изцяло нов вълшебен многофункционален практичен удобен 4 слой вратовръзка кърпи колан панталони панталони шкаф закачалка багажник (4 бр./ лот)

BGN 42.00
BGN 44.64
-6 %
В магазина

Брой продукти


Сосема Нов Магија Мултифункционален Практични Погодно 4 Слоеви Вратоврска Крпи Појас Панталони Панталони Плакарот Закачалка Полици (4 парчиња/ многу) Боја : Црна,сребрена Место на Потекло : Кина (Копно) Големина : L32*H25.5 T0.8cm Тежина : 173.5 g Материјал : Метал Одговараат за : Панталони,Чорапи,здолниште,Вратоврска Функција : multilayer
Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Контакт метод : Име : Синтија Ли
Трговија Менаџер ID : cn1001192104 Купувачи се добредојдени да не контактирате. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање 1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена. 3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Забелешки 1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. 2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Повратни информации 1.

Подробности

търговска марка:
Окачен На Въже
Материал:
Метален Алуминий
Размер:
L32*H25.5*T0.8cm
Цвят:
черен, сребрист
Сфера на приложение:
Вратовръзка Кърпи Колан Панталони Панталони
Тегло:
173.5g
Характеристика:
Многослойность, спестяване на пространство, магия
Използва Се За:
Чистота / Съхранение
is_customized:
Yes
Използването на:
Шкаф

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка перлата на персонални сватба закачалки, подаръци за приятелките си на булката, името на закачалка, булката закачалка с перли

BGN 23.98

Ве молиме оставете порака белешка на барање на закачалки ,Или преку пошта ми кажа 。Ве молиме погледнете го следново порака :*1...

12 Пръчки Голям Силен Вятър Клип На Пластмасов Облекло Клип На Слънцето Одеяло Клип Клечки За Дрехи Силен Голяма Клип Предмети От Бита Необходими

BGN 27.00 33.28

12 Стапови Силна Големи Правец Клип Пластични Облека Клип Сонцето Ватенка Клип Штипки За Алишта Силна Голема Клип Предмети За Домаќинството Е Потребноглавна карактеристика : 1...

Bf040 криптиране вид на фина, тенис облекло перална чанта за пране и чанта за пране 16*16 см Безплатна доставка

BGN 3.00 5.58

Encryption type парична казна тенис облека за перење торба за Перење торба за миење торба 16*16cmОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи(покриени) САД$ 14.00 / парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парче

Скандинавски стил черно на бяло сладко дървен Заек начало декор, Заек кука детска стая декорация на стени

BGN 10.00 10.38

Добредојдовте на нашата продавница!ОписГолемина : 9cmx7cmx0.5cmТежина : околу 53 грамаЗабелешка : ве Молиме да не виси тешка работа .Тоа е само за бебе облека или светло работи.Нема повеќе 1 KG.Ви благодариме за да се разбере!Добивме две метод да се инсталира на јадицатаМетод 1 : Обично се применува да позадинаИспорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPSот.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

240шт кадифе закачалки за блузи, Майок, шалове, закачалки за дрехи ултратънък нескользящий кука за дрехи, закачалки за дрехи ZA4872

BGN 415.00 436.72

Спецификација : Сосема нов Материјал : ABS+ Сомот +поцинкуван кука Боја : Црна,Темно Сива,Светло Сива,Беж Тежина(прибл.) : 70g Димензии(прибл.) : 41.8*23cm Совршен за резервоарот блузи и фустани Не се лизга / против пролизгување дизајн спречува облека од лизгање исклучување на закачалка Тенок дизајн ги снима и ги зголемува плакарот простор Задржува формата на вашата облека со посебен дизајн

Нов квалифицираното 2 елемента вратата куката от неръждаема кухненски шкаф закачалка за дрехи Levert Dropship dig6928

BGN 2.00 2.45

2 PC Вратата Кука Нерѓосувачки Кујната Кабинет Облека ЗакачалкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 2 PCНетоксични, заштита на животната срединаМатеријал дебелина : 1.0 MMГолемина : 2*4 * 6 CMБоја : Сребренашироко се користи во домови, болници, училишта, канцеларии и јавни места.Многу убави се држи јадица, нежни и елегантни, исто така, им помогне да добиете мали предмети, може да се облекуваат вашата спална собаПакет Содржина : 2 PC нерѓосувачки челик врата кука (без мало пакет)

[Безплатна доставка] пластмасова закачалка цвят карамел с клипове за панталони и поли, детски стил (20 бр / лот)

BGN 58.00 60.64

Hangerworld Шарени Пластични Закачалка со Клипови за Панталони и Панталони, детски Стил Материјал : Пластични Големина : L20*H13 cm Тежина : 40g Одговараат за : Деца, деца, бебе Апликација : Панталони, панталони Стил : Со клипови на страни Боја : Бела, розова, зелена, жолта, портокаловаНашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Контакт метод : Име : Синтија ЛиТрговија Менаџер ID : cn1001192104 Купувачи се добредојдени да не контактирате...

Перална чанта дрехи за измиване помощ пералня Saver бельо окото чиста 30х40 см измиване на окото гореща Безплатна доставка на едро

BGN 424.00

Перење Кеса Алишта Перење Помош Перење Saver долна Облека Мрежа Нето 30x40 CM Миење Мрежа Топла Бесплатен Превозот трговија на ГолемоКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Заштита на облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење и да се направи облека во претходната состојба Торба површината соработуваат со машина за перење и го прави за перење полесно и побрзо се Заштити crock на машина за перење и продолжување на користење на машина за перење Направени од квалификуван материјал и да се биде издржлив, тоа е совршен за перење член на современото семејство Изберат соодветни торба за перење...

200 бр./лот 30х40 см дрехи измиване на помощ пране на дрехи Saver бельо измиване на дома перална чанта

BGN 188.80

200 компјутери / многу 30x40 CM Облека Миење Помош Перење Перење Saver долна Облека Миење Дома Торба за ПерењеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Заштита на облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење и да се направи облека во претходната состојба Торба површината соработуваат со машина за перење и го прави за перење полесно и побрзо се Заштити crock на машина за перење и продолжување на користење на машина за перење Направени од квалификуван материјал и да се биде издржлив, тоа е совршен за перење член на современото семејство Изберат соодветни торба за перење...

Удебелена пластмасова закачалка за панталон за възрастни, закачалка за панталони с квадратна / кръгла плетене на една кука (12 бр. / лот)

BGN 41.00 43.04

Задебелена пластични панталони закачалка за Возрасни, Панталони закачалка Со Квадратни / Круг Кука (8 Парчиња / Многу) Материјал : Пластични Големина : L32*1.3 cm Одговара за : Возрасни Апликација : Панталони во Боја : Бела, Црна,Шампањ Тежина : 90g Карактеристика на ЛОГОТО печатење : Според клиентите барања, ние исто така може да се печати вашето ЛОГО на закачалка, но минимум цел е 50 парчиња .Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите кориснициКонтакт метод : Име : Мет ЕдвинТрговија Менаџер ID : cn1001153091Купувачи се добредојдени да не контактирате.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нов 5 бр./лот сгъваема пластмасова кука Сгъваема закачалка клечки за дрехи за пране продукт пътуване спестяване на пространство шкаф плат сгъваема закачалка

BGN 3.18

Спецификации : Точка БР : QKY00810Производ Материјал : ПластикаПроизвод големина : Укината Големина : 8*14cmОтвори Големина : 44*14cmБоја : Случајни ИспоракаКарактеристики : 1...

XZJJA сладък модел пералня чанти дрехи, бельо сутиен чорапи перална чанта перална машина на окото чанта с цип протектор чист калъф

BGN 2.64

XZJJA Печатење Pattern Laundry Торби за Облека, долна облека Градник Чорапи Торбичка за Перење Машината за Перење Мрежа Торба Патент Заштитник Нето Случај 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Облека Заштитник Перење Кеси за Машини за Перење Материјал : Полиестер Стил : Дома Додатоци Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 15*16 CM Пакетот вклучува : 1 * долна облека Чорапи Градник за Перење Нето Торба XZJJA секој од нашите производи се внимателно одбрани, ние веруваме XZJJA секој Производи може да ви даде топол семејство за да додадете многу удобност и боја.ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...