• Ново
Високо качество на фантазия златен розово алуминиева сплав, закачалка за дрехи, силен метал риза рокля Sun-топ закачалка (20 бр / лот)

Високо качество на фантазия златен розово алуминиева сплав, закачалка за дрехи, силен метал риза рокля Sun-топ закачалка (20 бр / лот)

BGN 47.84
В магазина

Брой продукти


Hangerlink Врвен квалитет Фенси Златна Розова Алуминиум Легура Закачалка за Облека,Силни Метални Кошули Закачалка (20 парчиња/ Многу)
Она што е во кутијата ? - 20 компјутери фенси алуминиум маица, фустан закачалка
Боја : Сребро, сина, златна, розова,виолетова,зелена Апликација : Возрасни Материјал : Алуминиум Легура,метал Одговараат за : Облека,блузи,кошули,костуми Тежина : 36g Големина : L41*H21 cm
Големина на фенси метал маица, фустан закачалка
Слики од фенси метал маица, фустан закачалка
Примена на фенси метал маица, фустан закачалка
6 бои на скапоцени метали кошули закачалка
Нашата атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите корисници
Контакт метод :
Име : Мет Едвин
Трговија Менаџер ID : cn1001153091
Купувачи се добредојдени да не контактирате.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена.
3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.

Подробности

търговска марка:
Окачен На Въже
Материал:
Метални
Размер:
L41*H21 cm
Цвят:
Сребро, синьо, златно, розово, зелено, лилаво
Материал:
Алуминиева Сплав, Метал
Приложение:
Дрехи, ризи, палта, костюми
костюм за:
Възрастни
Тегло:
36g
Използването на:
Облекло

Те също купуват с този продукт

Перална чанта дрехи за измиване помощ пералня Saver бельо окото чиста 30х40 см измиване на окото гореща Безплатна доставка на едро

BGN 424.00

Перење Кеса Алишта Перење Помош Перење Saver долна Облека Мрежа Нето 30x40 CM Миење Мрежа Топла Бесплатен Превозот трговија на ГолемоКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Заштита на облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење и да се направи облека во претходната состојба Торба површината соработуваат со машина за перење и го прави за перење полесно и побрзо се Заштити crock на машина за перење и продолжување на користење на машина за перење Направени од квалификуван материјал и да се биде издржлив, тоа е совршен за перење член на современото семејство Изберат соодветни торба за перење...

Скандинавски стил черно на бяло сладко дървен Заек начало декор, Заек кука детска стая декорация на стени

BGN 10.00 10.38

Добредојдовте на нашата продавница!ОписГолемина : 9cmx7cmx0.5cmТежина : околу 53 грамаЗабелешка : ве Молиме да не виси тешка работа .Тоа е само за бебе облека или светло работи.Нема повеќе 1 KG.Ви благодариме за да се разбере!Добивме две метод да се инсталира на јадицатаМетод 1 : Обично се применува да позадинаИспорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPSот.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

vanzlife домакински нескользящая бесследная пластмасов както на суха, така и влажна закачалка за дрехи, 10 броя много

BGN 27.04

5453 Име на Производ Едноставен и елегантен боја на суво и влажно пропадна закачалка K9437 Димензија : 40*20.5 cm Текстурата на материјалот PP+ ' рѓосувачки челик за Пакување ништо Тежина : 600g Стил : Како што е прикажано во боја сопственост страница, факултативна Преглед : Направен од PP+ нерѓосувачки челик, рамо лак дизајн, добар анти се лизга, голема јака, мали јака облека се обесени, исто така, може да се откажам марами и подвезици, мултицел, повеќе практични.6 CG

Удебелена пластмасова закачалка за панталон за възрастни, закачалка за панталони с квадратна / кръгла плетене на една кука (12 бр. / лот)

BGN 41.00 43.04

Задебелена пластични панталони закачалка за Возрасни, Панталони закачалка Со Квадратни / Круг Кука (8 Парчиња / Многу) Материјал : Пластични Големина : L32*1.3 cm Одговара за : Возрасни Апликација : Панталони во Боја : Бела, Црна,Шампањ Тежина : 90g Карактеристика на ЛОГОТО печатење : Според клиентите барања, ние исто така може да се печати вашето ЛОГО на закачалка, но минимум цел е 50 парчиња .Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите кориснициКонтакт метод : Име : Мет ЕдвинТрговија Менаџер ID : cn1001153091Купувачи се добредојдени да не контактирате.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

200шт 30*18 cm пластмасов прозрачен детска закачалка сушилни стелажи децата бебето Бебешки дрехи за пране за съхранение на дрехи wardrobe ZA6464

BGN 261.00 275.20

Материјал : ПластикаГолемина : 30*18cmБоја : ТранспарентнаТежина : околу 12.5 gУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов квалифицираното 2 елемента вратата куката от неръждаема кухненски шкаф закачалка за дрехи Levert Dropship dig6928

BGN 2.00 2.45

2 PC Вратата Кука Нерѓосувачки Кујната Кабинет Облека ЗакачалкаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 2 PCНетоксични, заштита на животната срединаМатеријал дебелина : 1.0 MMГолемина : 2*4 * 6 CMБоја : Сребренашироко се користи во домови, болници, училишта, канцеларии и јавни места.Многу убави се држи јадица, нежни и елегантни, исто така, им помогне да добиете мали предмети, може да се облекуваат вашата спална собаПакет Содржина : 2 PC нерѓосувачки челик врата кука (без мало пакет)

Безплатна доставка перлата на персонални сватба закачалки, подаръци за приятелките си на булката, името на закачалка, булката закачалка с перли

BGN 23.98

Ве молиме оставете порака белешка на барање на закачалки ,Или преку пошта ми кажа 。Ве молиме погледнете го следново порака :*1...

Мода китара закачалка за хавлия кука декорация на стената кука на вратата, след като декорация на дома релси

BGN 51.71

Моден гитара облека виси кука muons ѕид декорација кука врата по дома декорација на собата детали за производотОсновни информацииосновни информациите кои # реден број f000397 боја боја види слика материјал материјал американски стандард екопријателски смола + tieyi место на потекло производство во кина големина мерење еден мерење 8.2 * 19 * 4cmмногу клиентот 'll побара да го нашата кука 's тежина капацитет , насилно да се повлече до 12 килограми на сила , неповреден кука или ! практичен тест , ни до максимум затегнувачка 15 и не било kg проблем , kg 15 equaling на вреќи ориз 's тежина ! kg еквивалентно на 15 30 шише 500ml минерална вода 's тежина ! затоа зима секојдневно виси overcoat , кеси што е целосно ...

Перална Плоча Плосък Цокъл Пластмасови Мини Перални Дъски Продукти За Измиване Скрубборды Домакински Почистващи Средства Случаен Цвят

BGN 14.00 15.84

Добредојдовте На Нашата Продавница 1 ние сме професионални веледрогерија во Кина 2 ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress...

XZJJA сладък модел пералня чанти дрехи, бельо сутиен чорапи перална чанта перална машина на окото чанта с цип протектор чист калъф

BGN 2.64

XZJJA Печатење Pattern Laundry Торби за Облека, долна облека Градник Чорапи Торбичка за Перење Машината за Перење Мрежа Торба Патент Заштитник Нето Случај 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Облека Заштитник Перење Кеси за Машини за Перење Материјал : Полиестер Стил : Дома Додатоци Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 15*16 CM Пакетот вклучува : 1 * долна облека Чорапи Градник за Перење Нето Торба XZJJA секој од нашите производи се внимателно одбрани, ние веруваме XZJJA секој Производи може да ви даде топол семејство за да додадете многу удобност и боја.ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

Удебелена пластмасова закачалка за панталон за възрастни, закачалка за панталони с квадратна / кръгла плетене на една кука (12 бр. / лот)

BGN 41.00 43.04

Задебелена пластични панталони закачалка за Возрасни, Панталони закачалка Со Квадратни / Круг Кука (8 Парчиња / Многу) Материјал : Пластични Големина : L32*1.3 cm Одговара за : Возрасни Апликација : Панталони во Боја : Бела, Црна,Шампањ Тежина : 90g Карактеристика на ЛОГОТО печатење : Според клиентите барања, ние исто така може да се печати вашето ЛОГО на закачалка, но минимум цел е 50 парчиња .Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите кориснициКонтакт метод : Име : Мет ЕдвинТрговија Менаџер ID : cn1001153091Купувачи се добредојдени да не контактирате.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

200 бр./лот 30х40 см дрехи измиване на помощ пране на дрехи Saver бельо измиване на дома перална чанта

BGN 188.80

200 компјутери / многу 30x40 CM Облека Миење Помош Перење Перење Saver долна Облека Миење Дома Торба за ПерењеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Заштита на облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење и да се направи облека во претходната состојба Торба површината соработуваат со машина за перење и го прави за перење полесно и побрзо се Заштити crock на машина за перење и продолжување на користење на машина за перење Направени од квалификуван материјал и да се биде издржлив, тоа е совршен за перење член на современото семејство Изберат соодветни торба за перење...

Bf040 криптиране вид на фина, тенис облекло перална чанта за пране и чанта за пране 16*16 см Безплатна доставка

BGN 3.00 5.58

Encryption type парична казна тенис облека за перење торба за Перење торба за миење торба 16*16cmОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи(покриени) САД$ 14.00 / парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парчеБесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија / Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи парче

1бр химични вещества, Таралеж пола, пуловер перална машина топката простор топки да бельо мек свеж перална машина с омекотител

BGN 4.00 7.04

1 парче Без Хемикалии Еж Здолниште Џемпер за Перење Топката Фен Топки Одржување на Перење Мека Свежи Машина за Перење Ткаенини Омекнувач 30Спецификација : Боја : БелаГолемина на : 9*6.4*6.4 cmФункција : заштеда на енергија Фен ТопкиОблека излезе мека и мекиОмекнува Ткаенина Без Токсични Хемикалии,ЕколошкиИмаат различни затегнувачка сили и различни во облик на омекнување јазолНа топки се повторно употребливиМоќ Перење Топката кој го користите машина за перење и облека чуваат триење поголемо влијание силаДа се направи повеќе чиста облека изми, но не оштети облекаПакет Се Вклучени : 1pcs*Перење топкиПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...