• Ново
2 елемента MOTOROLA polo слънцезащитен крем самозалепваща поставянето на възглавница электромобиля светоотражающая алуминиево фолио топлоизолационна мембрана

2 елемента MOTOROLA polo слънцезащитен крем самозалепваща поставянето на възглавница электромобиля светоотражающая алуминиево фолио топлоизолационна мембрана

BGN 7.63
В магазина

Брой продукти


Се обрне внимание!
1. Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
2. Ние работиме напорно за да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас. Имаме голем број на високо-квалитетни Злато Продажба на услуги на клиентите ќе се вратам на вас во 24 часа, тие ќе ви даде повеќето професионални повратни информации.
3. Кога испораката, ве молиме проверете до вашиот парцела пред потпишан тоа. Ако најдете парцела е абнормален, што може да одбие да го потпише.
За Превозот :
1. Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да варираат.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Се Врати И Враќање :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30days. за да се вратите од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 7days. Тоа се смета да се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ RLACEMENT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ГОЛЕМА СУМА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Подробности

Тип Елемент:
Прозорци С Фолио И Защита От Слънчеви Лъчи
Тегло На Продукта:
30g
Тип Прозорец Фолио:
Дограма Филм
Името На Модела:
МТ-0129
Дължина На Продукта:
62cm
Името На Цвета:
Сребро
Сертифициране На Входящи Тестове:
CC
Размер:
62X37CM
специални характеристики:
сянка
търговска марка:
Вооз
коефициент на топлопреминаване на:
От 80% до 100%
Височина На Продукта:
0.2cm
Скорост На Блокиране На Ултравиолетовите:
От 80% до 100%
Широчина На Елемента:
37cm
Вид На Материала:
Топлоизолация, PVC
Коефициент На Топлоизолация:
От 80% до 100%

Те също купуват с този продукт

2 елемента черен страничен автомобил прозорец на сенника козирка козирка страничен мрежест капак щит слънцезащитниT518

BGN 3.00 3.17

Лесни, свитлива и лесно да се носат Заштита на деца, домашни миленици и бебиња од штетни директна сончева светлина...