• Ново
Безплатна доставка@@@@@ Амитабха Буда от Тибет сребърен пръстен религия Ом мани падме хум мантрата честит подарък

Безплатна доставка@@@@@ Амитабха Буда от Тибет сребърен пръстен религия Ом мани падме хум мантрата честит подарък

BGN 14.00
BGN 17.57
-20 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).15-35days. да повеќето земји во Европа.
2.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
3. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на како превозот адреса за стока. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.
4.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со кредитна картичка и Western union различни плаќања. но, ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме mail на нас.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот .

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Стил:
Класически
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Парти
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
АААААА

Те също купуват с този продукт

Newshe 2.3 Ct Кръг Cut CZ истински стерлинговое сребро 925 проба задава венчален пръстен годежен пръстен класически бижута за жени

BGN 36.00 39.98

Жените е убава фигура 2 парче ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали ААА одделение CZ центар камен опкружен со 59 помали Бели камења.Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ камења.Врвен квалитет craftamanship,со врвен квалитет камења се прикажат неверојатни збогатен јасност само како вистински дијамант! Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4661 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Бела Боја НАС Големина 5,6, 7, 8, 9,10 Број на Камења 131pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J...

VNOX мъжки масонские пръстени, бижута хирургична стомана пънк пръстени за мъже размер САЩ

BGN 5.00 8.78

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

безплатна доставка и 2 мм, сребрист, имитация на перли 6 нокът Циркон неръждаема стомана 316L годежни пръстени за мъже жени на едро

BGN 2.00 2.56

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 2mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

Име на размера на пръстен еластичен черен пистолет покритие пръстен CZ Crystal Jet Gem toe пръстен 3 мм

BGN 1.00 1.90

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакеткој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Кристал Кристал Пети Прстен Свадба Накит Еластична Бенд Multicolor Кристал Прстени за Жените трговија на Големо100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Црна Позлатен Пиштол& Кристал КристалВнатрешен Дијаметар : 15mm17mm, еластична променливи во големинаAnswer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Newshe 925 Сребро Годежен Пръстен Комплекти За Жени Синьо Кубичен Цирконий Годежен Пръстен Модни Бижута За Жени

BGN 36.00 39.98

Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4579_SS_B Гем Тип Кубни Циркон Бренд Newshe Накит Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Сина Боја & White НИ Големина 5,6, 7, 8, 9,10 Број на Камења 54pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J...

Нов Sirius мъжка мода пръстени от неръждаема стомана, полиран бижута желязо пръстен 3 цвята

BGN 12.62

Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.10.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референцаГолемина На Мерење

Мъжете цвят злато пръстен 3-камък CZ Crystal бижута тежък пръст украса Коледен подарък R519

BGN 14.38

Мажите Злато Позлатен Прстен 3камен CZ Кристал Накит Тешки Прст Декорација Божиќ Подарок R519 JПрстен Големина : 10, 11, 12, 13 (САД)Метал : Злато позлатен бакарКамен : 4.5 & 5.0 мм Кубен циркониСостојба : НоваБоја и Стил : Како што е прикажано на сликиКоличина : 1 ПарчеПревозот1...

JEXXI 925 сребро пръстени за жени/момичета с високо качество ААА + Austrain планински кристал истинска сватба, годеж anillos

BGN 5.00 7.23

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Безплатна доставка> >>>>>>>>>страхотно барочное пръстен с бяла перла размер на 8-10

BGN 15.97

Добредојдовте на нашата продавница!!!Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

Високо качество на 6 мм 316, Титан стоманен пръстен Gyspy инсталация Циркон Мъже, Жени сватба годежен пръстен от неръждаема стомана WTR32

BGN 2.00 3.18

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакеткој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )бојаЗлато / СребренаголеминаНИ големина 6 7 8 9 10 11 12Широк6.0 mm широкВисок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик