• Ново
Горещи продажба на аксесоари на едро новата мода бижута от неръждаема стомана, Кристали, пръстени за жени RBJDJEBJ

Горещи продажба на аксесоари на едро новата мода бижута от неръждаема стомана, Кристали, пръстени за жени RBJDJEBJ

BGN 8.75
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на нашата продавница!!!
Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачот плаќа само за даноци, ние плаќаат за превозот надомест)
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
We Chat / Whats App : 0086 13434343725
Имаме Три продавници за сега :
Превозот :
1.Понекогаш тоа може да потрае до 40-60 дена (Бразил 90 дена) за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail поради испорака состојба, ако не можат да чекаат, ве молиме изберете експрес испорака, ви благодариме.
2.Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, нормално, ние ќе ги прогласи како Подарок или Примерок со мала вредност
3.Експрес shippings барање искуство во прилагодено царинење; особено за данок прашање
(КУПУВАЧОТ МОРА ДА ПЛАЌААТ ЗА ДАНОЦИ)
.Ве молиме обрнете внимание на ова пред избор.(исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не припаѓа на ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач ОБЛАСТ или треба да се плаќаат дополнително)

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
неръждаема стомана
търговска марка:
Jeepsoon
Случай:
Парти
Материал:
Crystal
Широчина На Повърхността:
12mm
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
RBJDJEBJ
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Унисекс
Функция:
Украса

Те също купуват с този продукт

Стил искрени партия пръстен истински бижута златен цвят микро проправи ясно AAA кубичен цирконий пръстен бижута bague femme(KA0014-5)

BGN 11.00 13.06

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакар, 18k вистински злато позлатен, ААА Кубни Циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени

Горещи прекрасни стилни брачни халки розов цвят Огнен опал мода на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1227

BGN 12.00 19.12

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Високо качество на 6 мм 316, Титан стоманен пръстен Gyspy инсталация Циркон Мъже, Жени сватба годежен пръстен от неръждаема стомана WTR32

BGN 2.00 3.18

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакеткој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )бојаЗлато / СребренаголеминаНИ големина 6 7 8 9 10 11 12Широк6.0 mm широкВисок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик

JEXXI 925 сребро пръстени за жени/момичета с високо качество ААА + Austrain планински кристал истинска сватба, годеж anillos

BGN 5.00 7.23

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Лъскави сватбени пръстени розов цвят Огнен опал мода игра на пасианс на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1305

BGN 13.00 20.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Vinterly въртящи Spinner пръстени за мъже китайски будистки злато-цвят: неръждаема стомана, пръстени, годежни пръстени, украшения Чар Jewerlry

BGN 9.00 10.40

Vinterly Ротирачки Фабрика Прстени за Мажи Кинески Будистички Златобоја Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба Бендови Партија Шарм Jewerlry Материјал : не ' рѓосувачки челик ( Никел слободни ...

25x смес от каменни пръстени Кристал кристал сплав костюм пръстен мода бижута

BGN 15.98

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА25pcs / многуПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 mm внатре дијаметарПродажбата на моделот : микс цел.ЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

8 мм мюсюлманска религиозна неръждаема стомана Аллах пръстени за мъже и жени злато черен цвят Aqeeq Шахада Исляма арабски Бог Messager

BGN 4.00 5.66

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

Годежни пръстени овални яйцевидни форма на розов цвят Огнен опал и бели мода 925 сребро щампован дамски бижута Us размер 6 7 8 9 SF1191

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Дамски Бижута От Сребро 925 Проба За Дамите През Цялата Син Пръстен Размер 8 Party Trendy Jewellery Accessories Love Gift

BGN 21.00 25.57

Моден Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит За Дами Круг Сини Топаз Прстен Трендовски Накит Додатоци Љубов Подарок100% Сосема Нов 2017 Мода Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит За Дами Круг Сини Топаз Прстен Партија Трендовски Накит Додатоци Љубов Подарок Стил : Мода Накит / Луксузни Висок Квалитет Прстен Накит Материјал : Круг Сини Топаз Прстен Големина : 8# Tweight(кт) : 43ct Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање / Подарок Одговара за : Накит, Прстени За Жени

TianBo Queen 2017 Trendy Woman Ring Finger size with 6 4.6 ct Принцеса Cut Cubic Цирконий Women Wedding Ring Set, 2 бр./компл.

BGN 3.00 4.78

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Златна Боја,Сребрена Боја,црна бојаПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Нова мода инкрустирани Кристали, подарък 316L неръждаема стомана, сребърни пръстени за мъже пънк скелет череп колоездач бижута размер 8-12 тънка резба

BGN 9.00 9.57

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

нов модерен регулируема реколта булдог пръстен сладък ръчно изработени дърворезби английски пръстени животни за мъже и жени гореща разпродажба

BGN 27.00 41.41

добредојдовте на нашата продавница!~1.> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL2.ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.3.ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )Висок Квалитет ,Фабрика Цена!Промет на големо со светот!pls се провери мојата продавница вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1747074

Закачка бр вино-червено Бургундско и бяло 925 сребро Модни дамски бижута пръстени размер 6 7 8 9 S0917

BGN 39.00 63.92

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.