• Ново
Сребърен Титановая неръждаема стомана 316L продажба на насипни гравиране полиран обикновен индивидуален дизайн на бижута индивидуални печати пръстен група

Сребърен Титановая неръждаема стомана 316L продажба на насипни гравиране полиран обикновен индивидуален дизайн на бижута индивидуални печати пръстен група

BGN 8.00
BGN 8.80
-9 %
В магазина

Брой продукти


Промоција на Големи Бели Глеѓ Прстен Врвен Квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик Партија Прстен Женски Anillos Anel Aneis Подароци Бесплатен Превозот
За олово и Nickle слободни.
316 L не ' рѓосувачки челик материјал , вистински злато PVD електрични позлата.
12 месеци повеќе не ја менуваат бојата
Брод со " регистрирани воздух mail ", trackable и побрзо .
Фабриката производителот директна продажба и може да се прилагодите.
Кога purchsing износ достигнува или надминува US$200, превозот метод ќе биде СЛОБОДЕН DHL , не со пост
Накит Одржување.
Избегне тешко несреќа, и се чисти со мека крпа
Подобро да го симнат кога се спие/swimming/капење
Чувајте го сув или продавницата од кутијата кога не го користам
Ветување.
ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или ЈА ако не сте го прими цел
Брза испорака во рок од 24 часа по исплата потврди, освен викенд/празник
Голема количина може да уживаат огромен попуст
Повратни информации.
Ако сте задоволни со предмети и услуги. ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации
АКО не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. НЕ ја напушти neagtive повратни информации по случаен избор.
Превозот.
Бесплатен Превозот метод на Кина Пост Регистрирани Мал Пакет или e Packet.
Обично трае 20-40 дена за испорака за повеќето земјата; Меѓутоа, потребни 30-60 дена да Јужна Американските Земји, како и Бразил/Peru/Чиле. На следење на број може да traking секое време, каде и да сте.
Цел износ над 200 ДОЛАРИ, Може да испратите преку DHL, бесплатен превозот
Dropship цел е добредојден
Другите.
Не отворајте спор ако превозот времето е се уште во догледно време
Не остави негативни повратни информации, случајно пред да ни се јавите за да се реши проблемот
Ние не сме одговорни за царина, но ние може да го прогласам за ниска вредност за клиентите ако се побара. Entretien bijoux de.
Éviter disque несреќа, et nettoyer par он chiffon doux
Mieux de l'enlever quand ил dort/natation/bain
Gardez-ле дик оу magasin par boîte quand ne pas l'utiliser
Promesse.
Plein remboursement оу renvoyons Si vous n'avez па recevoir la commande
Expédition rapide данс les 24 heures après le paiement vérifié, sauf week-end/домови
Гранде quantité peut profiter де rabais énorme
Rétroaction.
Si vous êtes satisfait avec les статии и услуги. S'il vous plaît bien vouloir nous donner 5 étoiles rétroaction
Si vous ne pas comme le produit, s'il vous plaît nous contacter à résoudre ле problème. Ne pas laisser ла rétroaction neagtive ау hasard.
Frais де порта.
Livraison gratuite méthode de nous allons envoyer vous courrier recommandé par Chine petit paquet оу e Packet.
Prend habituellement 20-40 jours à la livraison pour la plupart des плаќа; Cependant, prend 30-60 jours помошен плаќа d'Amérique du Sud, comme le Brésil/Pérou/Чили
Montant de la commande плус де 200 ДОЛАРИ, peut envoyer par DHL, Livraison gratuite
Dropship ordre est bienvenu
Autres.

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Натяжное Планина
Формамодел:
Кръг
Пол:
Унисекс
търговска марка:
АМИЯН
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
CY0241
Широчина На Повърхността:
Диаметър 25мм на горната част на
Съвместимост:
пръстен от неръждаема стомана
Функция:
пръстен от неръждаема стомана
Името на елемент :
Подгонянный Диапазон Пръстени Печати
цвят на пръстена:
Сребърен цвят-това е пръстен с печаткой
Основен Материал:
Пръстен от неръждаема стомана 316L
Опаковка:
Единична торба OPP
Характеристика:
Сватба, Годеж, Midi Party Ring
Старото и новото:
100% Чисто Нов Продукт
Приложение:
Парти & Коледен Подарък & Сватба
Фабричная Митническо:
ДА
Екологичен Стандарт:
Олово, никел, кадмий и не съдържа

Те също купуват с този продукт

Нов Sirius мъжка мода пръстени от неръждаема стомана, полиран бижута желязо пръстен 3 цвята

BGN 12.62

Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.10.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референцаГолемина На Мерење

Античен бронз череп пръстени, смесени дизайн на 50 бр./много готина пънк мъжки бижута

BGN 58.00 72.80

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време на испорака : 3 денаПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

Мъжете цвят злато пръстен 3-камък CZ Crystal бижута тежък пръст украса Коледен подарък R519

BGN 14.38

Мажите Злато Позлатен Прстен 3камен CZ Кристал Накит Тешки Прст Декорација Божиќ Подарок R519 JПрстен Големина : 10, 11, 12, 13 (САД)Метал : Злато позлатен бакарКамен : 4.5 & 5.0 мм Кубен циркониСостојба : НоваБоја и Стил : Како што е прикажано на сликиКоличина : 1 ПарчеПревозот1...

Лъскави сватбени пръстени розов цвят Огнен опал мода игра на пасианс на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1305

BGN 13.00 20.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

25x смес от каменни пръстени Кристал кристал сплав костюм пръстен мода бижута

BGN 15.98

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА25pcs / многуПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 mm внатре дијаметарПродажбата на моделот : микс цел.ЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

нов модерен регулируема реколта булдог пръстен сладък ръчно изработени дърворезби английски пръстени животни за мъже и жени гореща разпродажба

BGN 27.00 41.41

добредојдовте на нашата продавница!~1.> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL2.ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.3.ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )Висок Квалитет ,Фабрика Цена!Промет на големо со светот!pls се провери мојата продавница вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1747074

Закачка бр вино-червено Бургундско и бяло 925 сребро Модни дамски бижута пръстени размер 6 7 8 9 S0917

BGN 39.00 63.92

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

TianBo Queen 2017 Trendy Woman Ring Finger size with 6 4.6 ct Принцеса Cut Cubic Цирконий Women Wedding Ring Set, 2 бр./компл.

BGN 3.00 4.78

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Златна Боја,Сребрена Боја,црна бојаПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Нова мода инкрустирани Кристали, подарък 316L неръждаема стомана, сребърни пръстени за мъже пънк скелет череп колоездач бижута размер 8-12 тънка резба

BGN 9.00 9.57

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Горещи продажба 1 бр прост Треска позлатени ретро Toe пръстен краката бижута bague femme плаж на бижута, пръстен за жени

BGN 0.72

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарање Материјал : Алуминиум Боја : Злато, Сребро Големина : Прилагодлив Пакет се Вклучени : 1x Пети ПрстениЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

безплатна доставка и 2 мм, сребрист, имитация на перли 6 нокът Циркон неръждаема стомана 316L годежни пръстени за мъже жени на едро

BGN 2.00 2.56

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 2mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

Vinterly въртящи Spinner пръстени за мъже китайски будистки злато-цвят: неръждаема стомана, пръстени, годежни пръстени, украшения Чар Jewerlry

BGN 9.00 10.40

Vinterly Ротирачки Фабрика Прстени за Мажи Кинески Будистички Златобоја Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба Бендови Партија Шарм Jewerlry Материјал : не ' рѓосувачки челик ( Никел слободни ...

Годежни пръстени овални яйцевидни форма на розов цвят Огнен опал и бели мода 925 сребро щампован дамски бижута Us размер 6 7 8 9 SF1191

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.