• Ново
стоманена войници нова пристигане! Неръждаема стомана Човек високо качество на Dragon Ball пръстен за мъже ексклузивна продажба на бижута

стоманена войници нова пристигане! Неръждаема стомана Човек високо качество на Dragon Ball пръстен за мъже ексклузивна продажба на бижута

BGN 7.97
В магазина

Брой продукти


Точка Бр : SS8-118 R
Материјал : Нерѓосувачки челик
Земја на Потекло : Гуангжу во Кина
тежина : 44.8 g

Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Инсталация:
Няма
Номер На Модела:
SS8-118R
Случай:
Парти
Материал:
Метални
Пол:
Мъже
търговска марка:
стоманена войници
Стил:
Класически
Тип На Метали:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт

Дамски Бижута От Сребро 925 Проба За Дамите През Цялата Син Пръстен Размер 8 Party Trendy Jewellery Accessories Love Gift

BGN 21.00 25.57

Моден Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит За Дами Круг Сини Топаз Прстен Трендовски Накит Додатоци Љубов Подарок100% Сосема Нов 2017 Мода Жените Прстени 925 Фунта Сребрен Накит За Дами Круг Сини Топаз Прстен Партија Трендовски Накит Додатоци Љубов Подарок Стил : Мода Накит / Луксузни Висок Квалитет Прстен Накит Материјал : Круг Сини Топаз Прстен Големина : 8# Tweight(кт) : 43ct Носи Повод : Матурска / Годишнината / Партија / Ангажирање / Подарок Одговара за : Накит, Прстени За Жени

Античен бронз череп пръстени, смесени дизайн на 50 бр./много готина пънк мъжки бижута

BGN 58.00 72.80

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време на испорака : 3 денаПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

Горещи прекрасни стилни брачни халки розов цвят Огнен опал мода на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1227

BGN 12.00 19.12

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Безплатна доставка> >>>>>>>>>страхотно барочное пръстен с бяла перла размер на 8-10

BGN 15.97

Добредојдовте на нашата продавница!!!Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

100 бр./лот 20*15 мм стъклен купол глобус бронз, покрити с короната тава регулируем пръстен стъклен флакон бижута кръгла стъклена бутилка сам пръстени

BGN 91.00 107.20

Нашата продавница вебстраница : 100sets / многуГолемина на топка : За 20mmОтворање : За 15mmМатеријал : стакло топката со бакар метален прстен наодиПо собата : Една чаша свет, еден прстенБелешки : Тие се полуготови производи, ќе треба DIY со лепакДруги стил сакате ...

8 мм мюсюлманска религиозна неръждаема стомана Аллах пръстени за мъже и жени злато черен цвят Aqeeq Шахада Исляма арабски Бог Messager

BGN 4.00 5.66

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

Magic Ikery пръстени от неръждаема стомана масонское мемориальное пръстен на религия на едро с Модни бижута за жени MKRC-004

BGN 8.00 9.84

Нерѓосувачки Челик Прстени Masonic Спомен Прстен Религија Wholesales Мода Накит за жените РК004Материјал : Нерѓосувачки челикТежина : 22.7 g / парче

Закачка бр вино-червено Бургундско и бяло 925 сребро Модни дамски бижута пръстени размер 6 7 8 9 S0917

BGN 39.00 63.92

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Hfarich Fashion New Arrival Silver Color Бижута пръстени за жени Ajdustable Wave пръстени за нова година, подарък бижута дропшиппинг

BGN 3.00 3.17

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

BEIER Stainless steel Cool Unique Black Stone Ring Titanium Steel Retro Old Totem Jewelry For Man Factory Sale Price BR8-334

BGN 6.00 6.37

КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен ГолеминаНајважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст...

Нов Sirius мъжка мода пръстени от неръждаема стомана, полиран бижута желязо пръстен 3 цвята

BGN 12.62

Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.10.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референцаГолемина На Мерење

Горещи продажба 1 бр прост Треска позлатени ретро Toe пръстен краката бижута bague femme плаж на бижута, пръстен за жени

BGN 0.72

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарање Материјал : Алуминиум Боја : Злато, Сребро Големина : Прилагодлив Пакет се Вклучени : 1x Пети ПрстениЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

25x смес от каменни пръстени Кристал кристал сплав костюм пръстен мода бижута

BGN 15.98

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА25pcs / многуПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 mm внатре дијаметарПродажбата на моделот : микс цел.ЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

Лъскави сватбени пръстени розов цвят Огнен опал мода игра на пасианс на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1305

BGN 13.00 20.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

нов модерен регулируема реколта булдог пръстен сладък ръчно изработени дърворезби английски пръстени животни за мъже и жени гореща разпродажба

BGN 27.00 41.41

добредојдовте на нашата продавница!~1.> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL2.ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.3.ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )Висок Квалитет ,Фабрика Цена!Промет на големо со светот!pls се провери мојата продавница вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1747074