• Ново
Нов пристигането !Коледен подарък BigTree дизайн, мода бижута бял Огнен опал сребро щампован пръстени за жени на САЩ #6#7#8#9 OR583

Нов пристигането !Коледен подарък BigTree дизайн, мода бижута бял Огнен опал сребро щампован пръстени за жени на САЩ 6789 OR583

BGN 8.00
BGN 12.45
-36 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер На Пръстен:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
20 mm
търговска марка:
РОЛИЛАСОН
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Растение
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Парти
Номер На Модела:
Или 583
Функция:
финансирани
Съвместимост:
финансирани
Цветът На Скъпоценен Камък:
Бял
Централен Камък:
опал
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925, щампа
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Качество:
Висок
Широчината на пръстена:
19мм
тегло на пръстена:
4.47 гр
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Античен Резбовани Цветя На Сватбени Мъжки Пръстени За Мъже Бижута Любов Голяма Черна Смола Steampunk Тибет Сребърен Мъжки Пръстен Bijoux

BGN 3.00 3.70

100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет .ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбедиме највисок квалитет на производот, sercice & пристапни цени за нашата почит клиенти.1...

BEIER Stainless steel Cool Unique Black Stone Ring Titanium Steel Retro Old Totem Jewelry For Man Factory Sale Price BR8-334

BGN 6.00 6.37

КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен ГолеминаНајважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст...

Име на размера на пръстен еластичен черен пистолет покритие пръстен CZ Crystal Jet Gem toe пръстен 3 мм

BGN 1.00 1.90

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакеткој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Кристал Кристал Пети Прстен Свадба Накит Еластична Бенд Multicolor Кристал Прстени за Жените трговија на Големо100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Црна Позлатен Пиштол& Кристал КристалВнатрешен Дијаметар : 15mm17mm, еластична променливи во големинаAnswer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Годежни пръстени овални яйцевидни форма на розов цвят Огнен опал и бели мода 925 сребро щампован дамски бижута Us размер 6 7 8 9 SF1191

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Високо качество на 6 мм 316, Титан стоманен пръстен Gyspy инсталация Циркон Мъже, Жени сватба годежен пръстен от неръждаема стомана WTR32

BGN 2.00 3.18

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакеткој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )бојаЗлато / СребренаголеминаНИ големина 6 7 8 9 10 11 12Широк6.0 mm широкВисок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик

Закачка бр вино-червено Бургундско и бяло 925 сребро Модни дамски бижута пръстени размер 6 7 8 9 S0917

BGN 39.00 63.92

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Намаляване на цените на красотата розов цвят Огнен опал и бели бижута сребро 925 щампован модни скъпоценни камъни женски САЩ размер SF1175

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Newshe 2.3 Ct Кръг Cut CZ истински стерлинговое сребро 925 проба задава венчален пръстен годежен пръстен класически бижута за жени

BGN 36.00 39.98

Жените е убава фигура 2 парче ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали ААА одделение CZ центар камен опкружен со 59 помали Бели камења.Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ камења.Врвен квалитет craftamanship,со врвен квалитет камења се прикажат неверојатни збогатен јасност само како вистински дијамант! Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4661 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Бела Боја НАС Големина 5,6, 7, 8, 9,10 Број на Камења 131pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J...

Magic Ikery пръстени от неръждаема стомана масонское мемориальное пръстен на религия на едро с Модни бижута за жени MKRC-004

BGN 8.00 9.84

Нерѓосувачки Челик Прстени Masonic Спомен Прстен Религија Wholesales Мода Накит за жените РК004Материјал : Нерѓосувачки челикТежина : 22.7 g / парче

8 мм мюсюлманска религиозна неръждаема стомана Аллах пръстени за мъже и жени злато черен цвят Aqeeq Шахада Исляма арабски Бог Messager

BGN 4.00 5.66

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

100 бр./лот 20*15 мм стъклен купол глобус бронз, покрити с короната тава регулируем пръстен стъклен флакон бижута кръгла стъклена бутилка сам пръстени

BGN 91.00 107.20

Нашата продавница вебстраница : 100sets / многуГолемина на топка : За 20mmОтворање : За 15mmМатеријал : стакло топката со бакар метален прстен наодиПо собата : Една чаша свет, еден прстенБелешки : Тие се полуготови производи, ќе треба DIY со лепакДруги стил сакате ...

Лъскави сватбени пръстени розов цвят Огнен опал мода игра на пасианс на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1305

BGN 13.00 20.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.