• Ново
стомана войници индийски пънк череп пръстен от неръждаема стомана мъжки пръстен модни преувеличени череп стомана 316L бижута

стомана войници индийски пънк череп пръстен от неръждаема стомана мъжки пръстен модни преувеличени череп стомана 316L бижута

BGN 5.89
В магазина

Брой продукти


Точка Бр : SS8-228 R
Материјал : Нерѓосувачки челик
Земја на Потекло : Гуангжу во Кина
тежина : 20.2 g

Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Скелет
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
SS8-228R
Тип Инсталация:
Няма
Случай:
Парти
Материал:
Метални
Пол:
Мъже
Стил:
Пънк
търговска марка:
стоманена войници
Тип На Метали:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт

Hfarich Fashion New Arrival Silver Color Бижута пръстени за жени Ajdustable Wave пръстени за нова година, подарък бижута дропшиппинг

BGN 3.00 3.17

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

Годежни пръстени овални яйцевидни форма на розов цвят Огнен опал и бели мода 925 сребро щампован дамски бижута Us размер 6 7 8 9 SF1191

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Злато Сребро Черно Цвете Пръстени За Жени, Момичета, Ретро Прост Кух Розово Midi Палец Кокалчетата На Пръстен Мода Ретро Пънк, Бижута

BGN 2.00 3.04

Злато Сребро Црна Цвет Прстени Жени, Девојки Ретро Едноставна Шупливи Се Зголеми Midi Прст Зглоб Прстен Мода Гроздобер Панк НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Црна Количина : 1 парче

Magic Ikery пръстени от неръждаема стомана масонское мемориальное пръстен на религия на едро с Модни бижута за жени MKRC-004

BGN 8.00 9.84

Нерѓосувачки Челик Прстени Masonic Спомен Прстен Религија Wholesales Мода Накит за жените РК004Материјал : Нерѓосувачки челикТежина : 22.7 g / парче

безплатна доставка и 2 мм, сребрист, имитация на перли 6 нокът Циркон неръждаема стомана 316L годежни пръстени за мъже жени на едро

BGN 2.00 2.56

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 2mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

Античен бронз череп пръстени, смесени дизайн на 50 бр./много готина пънк мъжки бижута

BGN 58.00 72.80

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време на испорака : 3 денаПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

8 мм мюсюлманска религиозна неръждаема стомана Аллах пръстени за мъже и жени злато черен цвят Aqeeq Шахада Исляма арабски Бог Messager

BGN 4.00 5.66

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

Newshe 2.3 Ct Кръг Cut CZ истински стерлинговое сребро 925 проба задава венчален пръстен годежен пръстен класически бижута за жени

BGN 36.00 39.98

Жените е убава фигура 2 парче ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали ААА одделение CZ центар камен опкружен со 59 помали Бели камења.Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ камења.Врвен квалитет craftamanship,со врвен квалитет камења се прикажат неверојатни збогатен јасност само како вистински дијамант! Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4661 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Бела Боја НАС Големина 5,6, 7, 8, 9,10 Број на Камења 131pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J...

Горещи продажба 1 бр прост Треска позлатени ретро Toe пръстен краката бижута bague femme плаж на бижута, пръстен за жени

BGN 0.72

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарање Материјал : Алуминиум Боја : Злато, Сребро Големина : Прилагодлив Пакет се Вклучени : 1x Пети ПрстениЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

Намаляване на цените на красотата розов цвят Огнен опал и бели бижута сребро 925 щампован модни скъпоценни камъни женски САЩ размер SF1175

BGN 18.00 28.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Горещи прекрасни стилни брачни халки розов цвят Огнен опал мода на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1227

BGN 12.00 19.12

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Мъжете цвят злато пръстен 3-камък CZ Crystal бижута тежък пръст украса Коледен подарък R519

BGN 14.38

Мажите Злато Позлатен Прстен 3камен CZ Кристал Накит Тешки Прст Декорација Божиќ Подарок R519 JПрстен Големина : 10, 11, 12, 13 (САД)Метал : Злато позлатен бакарКамен : 4.5 & 5.0 мм Кубен циркониСостојба : НоваБоја и Стил : Како што е прикажано на сликиКоличина : 1 ПарчеПревозот1...

Лъскави сватбени пръстени розов цвят Огнен опал мода игра на пасианс на Едро 925 сребро щампован бижута САЩ размер 6 7 8 9 SF1305

BGN 13.00 20.72

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

JEXXI 925 сребро пръстени за жени/момичета с високо качество ААА + Austrain планински кристал истинска сватба, годеж anillos

BGN 5.00 7.23

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Нова мода инкрустирани Кристали, подарък 316L неръждаема стомана, сребърни пръстени за мъже пънк скелет череп колоездач бижута размер 8-12 тънка резба

BGN 9.00 9.57

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нов Sirius мъжка мода пръстени от неръждаема стомана, полиран бижута желязо пръстен 3 цвята

BGN 12.62

Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.10.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референцаГолемина На Мерење