• Ново
2018 Плюс Размера На Зимата Изкуствен Лисича Кожа Яка С Качулка, Женски Пуловер, Палто Раираната Жилетка Женски Дълъг Ръкав Вязаное Пончо Okb105

2018 Плюс Размера На Зимата Изкуствен Лисича Кожа Яка С Качулка, Женски Пуловер, Палто Раираната Жилетка Женски Дълъг Ръкав Вязаное Пончо Okb105

BGN 56.00
BGN 109.90
-49 %
В магазина

Брой продукти


За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информации
Внимание :
1. Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.
2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.
3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
4.Ве молиме овозможи 2-4 CM разлики поради прирачник за мерење.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Дебелина на:
Дебел
Номер На Модела:
жена пуловер, дъждобран
търговска марка:
HYGYXX
Техника:
Плосък Вязаный
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Бохемски
Материал:
Кашмир, Кожа, Акрил, Памук
Стил Ръкави:
Ръкав Прилеп
Дължина ръкав(см):
Пълен
Състав На Материала:
Акрил 51-70%
Яка:
Затворен
Тип На Затваряне:
Един Бутон
Украса:
Няма
Вид На Модела:
Шарени
Тип Елемент:
дъждобран
Пол:
Жени
Стил:
Жилетка, дъждобрани
Подходящ Сезон:
Есен, Зима
Тип:
Свободен
елемент:
имитация на кожа на лисица

Те също купуват с този продукт

Високо качество на новата есенна мода-популярните дамски блузи и пуловери Лисича Опашка кожа поло вязаный женски пуловер върховете

BGN 36.00 44.80

Висок Квалитет на 2016 Година Нови Есен Мода Најпопуларните Жени Џемпери и Pullovers Фокс Опашка Крзно Turtleneck Плетени Женски Џемпер БлузиКако да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

2015 Луксозен Стил Черни Диаманти Модел С Дълъг Ръкав Поло Пуловер Пуловер Мода Елегантен Трикотаж Тънки Рокли За Жени

BGN 61.00 66.69

До 2015 Луксузен Стил Црни Дијаманти Модел Долг Ракав Turtleneck Џемпер Pullover Мода Домот Трикотажа Тенок Фустани За ЖениПостојат некои рачно изработени дијаманти во облека,Забелешка : ве Молиме рака мие.

2018 нова мода жените пуловер пуловер Дамски дрехи на улицата възли блузи дълъг пуловер за Пролет Есен Зима SW084

BGN 22.00 25.79

2018 Нова Мода Жените Џемпер Pullover Дами'Casual Улица Носете Блузи, Плетени Долг Џемпер За Пролет, Есен Зима SW084Биста : 80120cm Должина : 70cm Ракав : 60cm

RLYAEIZ горещи продажба 8 цвята пуловер Жени 2017 Есен Зима ежедневни О-образно деколте с дълъг ръкав, пуловери възли пуловери, Дамски топли върховете

BGN 19.00 31.97

Добредојдовте на нашата ПродавницаRLYAEIZ Топла Продажба 8 Бои Џемпер Жените 2017 Есен Зима Секојдневен Овратот Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Топло БлузиГодина : 2017Бои : Како се покаже во сликиМатеријали Информации : Памук,ПолиестерГолемина Грешка : 23cm ,1 инч=2.54 см,Единица : cmНие ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС / Евра големина.Ние ќе брод надвор парцела во 37 дена по уплатата.Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.Големина Биста Рамо Должина на Ракав Должина една големина 75100 57 57Начин на плаќање : 1...

OHCLOTHING кратък жилетка пуловер Пуловер бутон 2018 нова жена тънък малък палто обличам риза с бродирана пролет

BGN 22.00 44.78

ГолеминаS Должина 56 биста 64 100 ракав 55 рамо 39M Должина 57 биста 66 108 ракав 56 рамо 40L Должина 58 биста 68 116 ракав 57 рамо 41XL Должина 59 биста 70 124 ракав 58 рамо 42

Есента На 2017 Женски Пуловер Накъдрен Баските Подгъва На Полата С Дълъг Ръкав Плътен Вязаный Трикотаж Пуловер Жилетка C78401

BGN 18.00 21.63

Објектот карактеристики : Тип : ЏемперМатеријал : АкриликБои : 4 бои.Додатоци не се вклучени.Пакет Содржина : 1 x Жените Џемпер.

Qbale Жени Съкратен Жилетка Feminino 2017 Пролет Лято Елегантни Дами Високо Еластична Ruched Пристрастие Лято Тънка Жилетка

BGN 22.00 23.20

Qbale Жените Исече Јакна Feminino 2017 Пролет Лето Домот Дами Високо Еластична Ruched Кавга Лето Тенка ЈакнаМерење : (единица : cm)Големина На : СлободенРамо : 35cmБиста : 80см+ (високо еластична)Должина на ракав : 38cmЦелосна Должина : 45смСлики : Ние прифаќаме Alipay тука...

Луксозен О-образно деколте във пуловери свободни блузи, потници, ризи фенер ръкав дамски къси перли декор Висока талия върховете 2018 Пролет

BGN 28.00 45.10

100% Нов и Висок квалитет;Боја : Како на сликата покажува;Големина Опис : Големина Должина На Ракав Биста Рамо S 52 46 96 52 M 53 47 100 53 L 54 48 104 54Пакување Листа : 1 Pc;颜色 : 灰

Пуловер Жени 2017 Есен Зима Нов Вязаный Хлопчатобумажный Пуловер Пуловер Фалшиви Два Ежедневни Лоскутная Дрехи Дамски Пуловери

BGN 31.00 60.48

Џемпер Жените 2017 Есен Зима Нови Плетени Памук Pullover Џемпер Лажни Две Секојдневен Комбинација Облека На Жените Џемпери​ ​Каде може да пратите мојот пакет ? Можете да ги пратите вашите пакет на www.17track.net / en , користење на следење на број ние обезбеди...

SFFZ половин вълнени дамски пуловер пуловер O-образно деколте плетене на пуловер случайни свободни удобни скок дамски пуловери прости върховете

BGN 51.00 85.04

SFFZ Волна Мешавина Жените Pullover Џемпер ОВратот Плетење Pullover Секојдневен Лабава Удобно Скокач Женска Pullovers Едноставна Блузи*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

Гореща Разпродажба На Мъжки Есента На Мода Argyle Пуловер Без Ръкав V Образно Деколте Човек Вълнен Пуловер Жилетка

BGN 28.72

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)

Есен жените плетене на блузи с рамо тънък женски силни разтеглив пуловери кратък скок с дълъг ръкав зимни пуловери W12

BGN 13.00 17.14

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^Големина Биста Должина На Ракав РамоБесплатни големина 80см / 31.5 52cm / 20.5 47cm / 18.5 29cm / 11.4

JECN пролет есен жената твърди голям кашмир вълнен пуловер пълен ръкав V-образно деколте, издълбани пуловери скок компютър възли пуловери

BGN 74.00 137.49

dianxiaobao_1Добредојдовте на нашата продавница Уживајте во прекрасно шопинг Пред купување, ве молиме прочитајте 1...

2017 есента и зимата жените нов безплатни голям код женски плета пуловер ръкав прилеп случайни трикотаж o образно деколте дизайн пуловери момиче

BGN 52.00 59.18

Answer : ___________________________ NOTE : должина 60 ракав 57 рамо 39 биста 45смЗа големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Жените С Дълъг Ръкав Свободни Пуловери Възли Пуловери Жилетки Трикотаж На Горно Облекло Тънък Есенен Стил Дамски Пуловери Червено Вино

BGN 15.00 17.58

Жените Долг Ракав Лабава Pullovers Плетени Џемпери Скокач Трикотажа Outerwear Тенка Есен Стил Жените Џемпери Вино ЦрвеноЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

2018 есен зима топъл женски пуловер пуловери, поло с дълъг ръкав усукана цвете дълъг трикотаж Sueter mujer invierno

BGN 41.00 63.50

2017 Есен, Зима и Топло, Жените Pullover Џемпери Turtleneck Долг Ракав Извртени Цвет Долго Трикотажа Sueter mujer inviernoКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Високо качество на майката пуловер мода набор от свредел бродирана кашмир в по-възрастните жени голям размер топло палто на майка си

BGN 36.00 59.18

Начин на плаќање : Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услугаКредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн..Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачкаВе молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите .купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност задолжени од нивните земјаПРЕВОЗОТ : ние ќе им испрати до вас преку YANWEN EXPRESS, тоа ќе ве чини околу 5 15 дена, во спротивно, ние ќе ги испратите по ЕМС за повеќето земји,генерално тоа ќе се 515 работни дена .На пратката од страна на КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 1525 работни дена...

2017 причинно-следствена есен женски пуловер кръгла яка и дълъг ръкав вязаный-Завързана жена топ Пролет дамски блузи

BGN 28.00 36.80

Напомена : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.големина на Рамо ширина (СМ) Биста (CM) должина на Ракав (CM) Облека должина (CM) Забелешки Единствен код 108 54 Прирачник мерења може да има грешки на 24cmПревозот : Ние ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Пакетот се испраќаат од страна на Кина пост воздухопловната 2530 дена да пристигне најчесто , Ние исто така, обезбеди 57 дена од DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / ,Ако вашата партија и слаткарница треба нив , само изберете брз начин.Ние брод на светот, освен Нигерија ,Пакистан ние не бродот да APO / FPO.Повратни информации : Ве молиме да го потврдите приемот на пакетот кога ќе ги доби.Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5ѕвезда детални продавачот Рејтингот.Ве молиме, истакна ние се залагаме страна тука за да се реши проблемот во цел : време на Испорака, Квалитет и сè.Политика На Враќање : Ако пакетот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена.Ако сакате да се вратите на пакет, ве молиме полнење на трошоците за превозот и испрати назад во рок од 7 дена по приемот .Ако дознаете проблемот во мојот предмети , ве молиме да се покаже слика и испратете ја на мојата емаил...

Лято Ежедневни Високо Качество Дамски Пуловер Плодно Дръвче Бродерия Лист За Печат 2018 Пролет На Мода Дизайнер Пуловер Мозайка Плетене

BGN 56.00 64.00

1.Независна фабрика,професионален дизајн тим, добредојде да се развие вашиот Уникатен Дизајн или производство, Мини цел количество е 30 парчиња.2.Ве молиме обидете се да Оставите порака за да се потврди големината кога цел, дека 's за брз брод надвор.3...