• Ново
Плета женски жилетка новата есенна мода 2018 година къс жена с малък шал бродирана жилетка палто пуловер

Плета женски жилетка новата есенна мода 2018 година къс жена с малък шал бродирана жилетка палто пуловер

BGN 19.00
BGN 38.38
-50 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Украса:
Апликация
Стил:
Офис Дама
Стил Ръкави:
Редовен
Тип Елемент:
Жилетки
търговска марка:
Шицзяэн
Техника:
Компютърна Задължителен
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Бамбуковое Влакна
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дължината На Дрехата:
Кратък
Състав На Материала:
Вижте графиката
Яка:
Яка, Копчета
Версия на дрехи тип:
Хетеро
Номер на статия:
JDY172078
изход:
Han edition
Комбинираната форма:
Единична стая
Дизайн:
Засаждането на цветя
Популярен елемент / процес:
Бродерия
съдържанието на компоненти:
От 71% (включително) до 80% (включително)
Плат:
Коприна

Те също купуват с този продукт

Нова Мода Дамски Кръст Шаблон Трикотаж Пуловер На Горно Облекло Екипажа Пуловер Върховете 1556

BGN 17.00 23.98

Функција : 100% СОСЕМА НОВ! 1 Бои за избор : Материјал : Сплетам Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1cm=0.39 инчен Слободни големина : Биста : 80130cm Рамо : 38cm Должина : 65cm Ракав должина : 42cm Забелешка : Причина за разликата на животната средина светлина, боја и прилагодувања на вашиот компјутерски екран во боја & светлината, не може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистински предмети.Пакет Содржина : 1 x Жените 's Џемпер, нема други додатоци

Европа Нова пролет есен дамски висша мода свободни лоскутные О-образно деколте с дълъг ръкав прилеп вязаный пуловер женски плюс размера на пуловер

BGN 55.00 77.68

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

CHICEVER 2017 Зима вязаный женски пуловер за жени ръкав прилеп свободни голям е размерът на топло черна жилетка Feminino пуловери жилетки

BGN 75.00 88.80

ГОЛЕМИНАбиста : 138cmполовината : 132cmдолжина : 118cmрамо : 70cmдолжина на ракав : 58cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормалнаТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Добра Пролет Женски Памук Дълъг Тънък Обрат Тъкат Пуловер Отдолу Висока Еластична, С Дълъг Ръкав За Жени Възли Пуловери Скок

BGN 52.00 66.58

Можете да ги купите неколку различни бои,може да ви дадат различни расположенија секојдневно.; )големина на облека должина на ракав должина бистаS 69 55 66 (со еластична) одговараат за 4052kg / М 71 56 70 (со еластична) одговараат за 5058kg / L 73 57 74(со еластична) одговараат за >58kg / >165cm'

Jbersee 2018 Нова Пролет Есен Ежедневни Мъжки Пуловер Марка Дрехи Мода Slim Fit Мъжки Пуловери Ленти Вязаный Пуловер

BGN 27.00 38.05

ГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ96 CM42 CM58 CM65 CML100 CM43 CM59 CM67 CMXL104 CM43 CM60СМ69 CMXXL108 CM44 CM61 CM71 CM3 XL112 CM45СМ62 CM73 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

SHIFUREN Зимни мъжки пуловери пуловери концентрирана топли възли скок с джоб мъжки причинители пуловери плътен цвят плюс размери M-XXXL

BGN 42.00 81.54

SHIFUREN Зима Мажите Pullover Џемпери се Згусне Топло Плетени Џемпери Со Џеб Машки ПричинскоЏемпери Солидна Боја Плус Големина МXXXLГолемина Информации : Големина M : Должина 65cm, Градите 92cm, Рамо 39.5 см, Ракави Должина 59cm, Тежина 5054kg.Големина L : Должина 67cm, Градите 94cm, Рамо 40.5 см, Ракави Должина 61cm, Тежина 5564kg.Големина XL : Должина 69cm, Градите 98cm, Рамо 42cm, Ракав Должина 63cm, Тежина 6572kg.Големина 2 XL : Должина 70.5 cm, Градите 102cm, Рамо 43.5 см, Ракави Должина 65cm, Губење на 7380kg.Големина 3 XL : Должина 72cm, Градите 106cm, Рамо 45см, Ракав Должина 66.5 cm, Тежина 8087kg.ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.1...

Нова мода жените o-образно деколте пуловер 2018 ежедневни пролет есен жените дъното на тънък топло вязаный пуловери женски жените

BGN 18.00 31.98

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

YuooMuoo модерен есенен вязаный жилетка женски случайни пончо с дълъг ръкав прилеп елегантен обикновен пуловер с V-образно деколте дамско палто яке

BGN 48.00 59.65

ГОЛЕМА ПРОДАЖБА на нови џемпери, ако ви се допаѓа, ве молиме кликнете на следниве слики да се купи.Големина(cm)SleeveДолжинаS6472М6675L68781.Ве молиме, изберете ја големината според големината на маса...

Гореща Разпродажба На Мъжки Есента На Мода Argyle Пуловер Без Ръкав V Образно Деколте Човек Вълнен Пуловер Жилетка

BGN 28.72

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)

Нов дизайн за мъжки ежедневни v-образно деколте Argyle пуловер, жилетка без ръкави мода кариран пуловер, мъжки вълнен вълнен пуловер, жилетка, пуловер

BGN 28.77

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060kgМ 170 CM 6065kgL 175 CM 7075kgXL 180 CM 7580kgXXL 185 CM 8595kg

Chompas de mujer para el invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери половината turtlenecks с дълъг ръкав вязаный pull femme

BGN 16.00 31.98

Chompas де mujer para el invierno 2017 Есен Зима Жените Џемпери и Pullovers Половина Turtleneck Долг Ракав Плетење Џемпери се повлече femmeПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Jbersee Winter Brand Clothing Пуловер Мода Мъжете О-Образно Деколте Slim Fit Зимата С Дълъг Ръкав За Мъже Вязаный Пуловер Вълнен Пуловер Мъжете

BGN 28.00 39.66

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ90 CM41 CM60СМ66 CML92 CM42 CM60СМ68 CMXL94 CM43 CM61 CM68 CMXXL96 CM44 CM61 CM69 CM3 XL98 CM45СМ62 CM69 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

RLYAEIZ горещи продажба 8 цвята пуловер Жени 2017 Есен Зима ежедневни О-образно деколте с дълъг ръкав, пуловери възли пуловери, Дамски топли върховете

BGN 19.00 31.97

Добредојдовте на нашата ПродавницаRLYAEIZ Топла Продажба 8 Бои Џемпер Жените 2017 Есен Зима Секојдневен Овратот Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Топло БлузиГодина : 2017Бои : Како се покаже во сликиМатеријали Информации : Памук,ПолиестерГолемина Грешка : 23cm ,1 инч=2.54 см,Единица : cmНие ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС / Евра големина.Ние ќе брод надвор парцела во 37 дена по уплатата.Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.Големина Биста Рамо Должина на Ракав Должина една големина 75100 57 57Начин на плаќање : 1...