• Ново
2017 Нова пролет есен дамска мода четката пуловер, палто, Шал жилетка дъждобран плетене палто зимно дамско палто 10 Цвят L397

2017 Нова пролет есен дамска мода четката пуловер, палто, Шал жилетка дъждобран плетене палто зимно дамско палто 10 Цвят L397

BGN 55.00
BGN 105.28
-48 %
В магазина

Брой продукти


Почитувани купувачот, Добредојдовте на нашата продавница.
Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инчен
Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,
Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети . Совети : Почитувани купувачот,Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ги вашите име и презиме и адреса, вклучувајќи вашата држава и град кога ќе го поставите цел, во спротивно вашиот пакет ќе се вратам на нас, тогаш нема да добијат. Ви благодариме за вашето разбирање. Pls Забелешка : сликите се земени од вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле.
Пратката 1.Светот Превозот.(Освен APO/FPO) 2.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ако сакате да примите објект порано,можете да изберете Изразуваат(како на пример, EMS,DHL,Fedex и така натаму)кога ќе го поставите цел,но на товарни тарифи ќе се плаќаат од ваша страна, се надевам дека ќе можат да го разберат. 3.Предмети се испраќаат преку Кина пост.Повеќето земји ќе успешно доставен во рок од 20-60 работни дена, што е нормално,тогаш понекогаш руската Федерација и Бразил ќе биде потребно повеќе време за пристигнување, pls не грижете се за тоа,само се чека paitently за неговото доаѓање.потоа, ако не ја прими пратката по време на испорака ние и ветуваме, pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне. 4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,па ако има и други барања,ве молиме испратете ни порака за да ги споделите со нас пред да се брод надвор, во спротивно било увозни давачки или такси се ваша одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање однапред. 5.За Интернет продавница сопственикот/Мало,ние исто така нудиме пад на превозот со вашите клиенти.
Повратни информации политика
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детални ratingof вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
търговска марка:
ЯГЕНЦ
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Акрил, Полиестер, Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Състав На Материала:
полиестер памук
Украса:
Пискюл
Номер На Модела:
Жените Се Потите
Яка:
Шал Яка
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Тип Елемент:
Жилетки
Стил Ръкави:
Ръкав Прилеп
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Техника:
Компютърна Задължителен
10 цвят:
Червен Розов Черен Сив Лилаво, Розово Червено Синьо, Каки Лигт Син
Пол:
Жени, Жени, Дами, Момичета, Жени
Тип:
Ежедневна Мода
Сезон:
Пролет есен зима
Стил:
Мода за причинно-следствената

Те също купуват с този продукт

RLYAEIZ горещи продажба 8 цвята пуловер Жени 2017 Есен Зима ежедневни О-образно деколте с дълъг ръкав, пуловери възли пуловери, Дамски топли върховете

BGN 19.00 31.97

Добредојдовте на нашата ПродавницаRLYAEIZ Топла Продажба 8 Бои Џемпер Жените 2017 Есен Зима Секојдневен Овратот Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Топло БлузиГодина : 2017Бои : Како се покаже во сликиМатеријали Информации : Памук,ПолиестерГолемина Грешка : 23cm ,1 инч=2.54 см,Единица : cmНие ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС / Евра големина.Ние ќе брод надвор парцела во 37 дена по уплатата.Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.Големина Биста Рамо Должина на Ракав Должина една големина 75100 57 57Начин на плаќање : 1...

2017 Европа Нова Мода Жените Момичета Дебели Зимни Топли Дама Вязаный Пуловер Върховете Свободни Плътен Цвят Ежедневни Плетене На Пуловер Върховете

BGN 38.00 42.53

Должина 5864 СМ Биста 102 CM Рамо 51 См Ракави 47 СМГолемина mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.

SHIFUREN Зимни мъжки пуловери пуловери концентрирана топли възли скок с джоб мъжки причинители пуловери плътен цвят плюс размери M-XXXL

BGN 42.00 81.54

SHIFUREN Зима Мажите Pullover Џемпери се Згусне Топло Плетени Џемпери Со Џеб Машки ПричинскоЏемпери Солидна Боја Плус Големина МXXXLГолемина Информации : Големина M : Должина 65cm, Градите 92cm, Рамо 39.5 см, Ракави Должина 59cm, Тежина 5054kg.Големина L : Должина 67cm, Градите 94cm, Рамо 40.5 см, Ракави Должина 61cm, Тежина 5564kg.Големина XL : Должина 69cm, Градите 98cm, Рамо 42cm, Ракав Должина 63cm, Тежина 6572kg.Големина 2 XL : Должина 70.5 cm, Градите 102cm, Рамо 43.5 см, Ракави Должина 65cm, Губење на 7380kg.Големина 3 XL : Должина 72cm, Градите 106cm, Рамо 45см, Ракав Должина 66.5 cm, Тежина 8087kg.ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.1...

YuooMuoo модерен есенен вязаный жилетка женски случайни пончо с дълъг ръкав прилеп елегантен обикновен пуловер с V-образно деколте дамско палто яке

BGN 48.00 59.65

ГОЛЕМА ПРОДАЖБА на нови џемпери, ако ви се допаѓа, ве молиме кликнете на следниве слики да се купи.Големина(cm)SleeveДолжинаS6472М6675L68781.Ве молиме, изберете ја големината според големината на маса...

SFFZ нов V-образно деколте, плетене на пуловер дамска мода с дълъг ръкав женски Бял случайни Pull Femme къси жилетки и пуловери, блузи

BGN 45.00 74.61

SFFZ Нови V Деколте, Плетење Џемпер Жените Мода Долг Ракав Женски Бела Секојдневен се Повлече Femme Краток Cardigans Џемпери БлузиНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

Нов дизайн за мъжки ежедневни v-образно деколте Argyle пуловер, жилетка без ръкави мода кариран пуловер, мъжки вълнен вълнен пуловер, жилетка, пуловер

BGN 28.77

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060kgМ 170 CM 6065kgL 175 CM 7075kgXL 180 CM 7580kgXXL 185 CM 8595kg

Нов 2018 средната възраст на жените twinset майка комплект дрехи пуловер женски жилетка мода пуловер Дамски връхни дрехи набор от QH0262

BGN 56.00 109.74

Нови 2018 средната возраст на жените twinset мајка облека поставите џемпер женски cardigan мода џемпер жените outerwear поставите QH0262Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо sleerel M 94100 58 36 54 L 98102 60 37 56 XL 100106 61 38 57 2 XL 104110 62 39 58 3 XL 106114 63 40 59 ве Молиме Имајте на ум 1...

Chompas de mujer para el invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери половината turtlenecks с дълъг ръкав вязаный pull femme

BGN 16.00 31.98

Chompas де mujer para el invierno 2017 Есен Зима Жените Џемпери и Pullovers Половина Turtleneck Долг Ракав Плетење Џемпери се повлече femmeПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Писмо На Печатни Жени, Пуловери Върховете Пот Риза Блуза, Пуловер, Дебели Спортни Костюми Sudaderas Облекло

BGN 9.00 12.14

Жените Обичен Sweatshirt Азбука Блузи Пот Кошула Јакна Грб Џемпер Качулка Pullover ТренеркиСтил : Трендовски Жените Блузи БлузаБоја : Бела / Red / Розова / ЦрнаМатеријал : Памук МешавинаМодел : Азбука ПечатениSleeve Стил : Долг РакавГолемина : Една Големина(Една Големина Одговара За Повеќето)Рамо : 43cm / 17" Ракав : 57cm / 22.4" Биста : 94cm / 37" Должина : 62cm / 24.4"Пакет се Вклучени : 1 x Жените Мода Пот Кошула

Дизайн есента и зимата на жената плюс размер пуловери възли жилетки с дълъг голям джоб дизайн свободни и по-големи размери на пуловери QH0320

BGN 50.00 97.20

Дизајн Есен и Зима Жените Плус Големина Плетени Џемпери Cardigans Долго Голема џеб Дизајн Лабава и Голема Големина Џемпери QH0320Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) рамо биста должина sleerel XL 54 116 90 43 2 XL 55 118 91 44 3 XL 56 120 92 5 ве Молиме Имајте на ум 1...

Жената есен Поло пуловер с къси ръкави и тънък пуловер, къси панталони случайни трикотаж тънък памук взрив пуловери на едро

BGN 71.00 108.78

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

2017 есен женска риза плюс размера на причинно-следствена вязаная риза от дебела сестра мм риза плюс размер пул femme пуловери

BGN 34.08

2017 ЕСЕН ЖЕНИТЕ плус големина маица на Причинскоплетени џемпер масти сестра масти mm кошула, џемпер кошула ПЛУС ГОЛЕМИНА повлече femme pulloveЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

Есен-зима ежедневната мъжка с дълъг ръкав трико Костенурка врата Slim Fit основните пуловери върховете FS99

BGN 12.00 14.70

Есен, Зима Обичните Мажи Долг Ракав Трикотажа Желка Вратот Тенок Одговара Основните Pullover Блузи FS99Функција : Стил : Euramerican СтилОблека Тип : Случајни Мажите Долг Ракав Трикотажа Есен Зима Желка Вратот Тенок Одговара Основните Pullover БлузиМатеријал : Памук МешавинаНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата бојаВе молиме овозможи 24cm се разликува поради прирачник за мерењеАзија Големина е помала од ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.Големина : M Рамо(cm / in) : 41 / 16.1 Биста(cm / in) : 90 / 35.4 Должина(cm / in) : 65 / 25.6 Ракав(cm / in) : 61 / 24 Големина : L Рамо(cm / in) : 43 / 16.9 Биста(cm / in) : 94 / 37 Должина(cm / in) : 66 / 26 Ракав(cm / in) : 62 / 24.4 Големина : XL Рамо(cm / in) : 45 / 17.7 Биста(cm / in) : 98 / 38.6 Должина(cm / in) : 67 / 26.4 Ракав(cm / in) : 63 / 24.8 Големина : 2 XL Рамо(cm / in) : 47 / 18.5 Биста(cm / in) : 102 / 40.2 Length(cm / in) : 69 / 27.2 Ракав(cm / in) : 63 / 24.81 x БлузиНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

2015 Луксозен Стил Черни Диаманти Модел С Дълъг Ръкав Поло Пуловер Пуловер Мода Елегантен Трикотаж Тънки Рокли За Жени

BGN 61.00 66.69

До 2015 Луксузен Стил Црни Дијаманти Модел Долг Ракав Turtleneck Џемпер Pullover Мода Домот Трикотажа Тенок Фустани За ЖениПостојат некои рачно изработени дијаманти во облека,Забелешка : ве Молиме рака мие.