• Ново
2017 Hitz Korean half sleeve shirt collar твърди еластични thin sweater five Sleeve Sweater Момиче

2017 Hitz Korean half sleeve shirt collar твърди еластични thin sweater five Sleeve Sweater Момиче

BGN 20.00
BGN 33.58
-40 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Дебелина на:
Стандарт
Тип Елемент:
Пуловер
търговска марка:
Шицзяэн
Състав На Материала:
Вижте графиката
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Офис Дама
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Поло
Материал:
Бамбуковое Влакна
Украса:
Апликация
Техника:
Компютърна Задължителен
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
изход:
Han edition
Комбинираната форма:
Едно парче на парче
Дължина:
Conventional models
Планк дрехи:
Набор от глави
съдържанието на компоненти:
71% (включително)

Те също купуват с този продукт

Нова Мода Дамски Кръст Шаблон Трикотаж Пуловер На Горно Облекло Екипажа Пуловер Върховете 1556

BGN 17.00 23.98

Функција : 100% СОСЕМА НОВ! 1 Бои за избор : Материјал : Сплетам Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1cm=0.39 инчен Слободни големина : Биста : 80130cm Рамо : 38cm Должина : 65cm Ракав должина : 42cm Забелешка : Причина за разликата на животната средина светлина, боја и прилагодувања на вашиот компјутерски екран во боја & светлината, не може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистински предмети.Пакет Содржина : 1 x Жените 's Џемпер, нема други додатоци

2017 Европа Нова Мода Жените Момичета Дебели Зимни Топли Дама Вязаный Пуловер Върховете Свободни Плътен Цвят Ежедневни Плетене На Пуловер Върховете

BGN 38.00 42.53

Должина 5864 СМ Биста 102 CM Рамо 51 См Ракави 47 СМГолемина mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.

SFFZ нов V-образно деколте, плетене на пуловер дамска мода с дълъг ръкав женски Бял случайни Pull Femme къси жилетки и пуловери, блузи

BGN 45.00 74.61

SFFZ Нови V Деколте, Плетење Џемпер Жените Мода Долг Ракав Женски Бела Секојдневен се Повлече Femme Краток Cardigans Џемпери БлузиНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

Жените есента на 2017 с дълъг ръкав Дамски поло Mulheres пуловери, дамски пуловери възли пуловери черен / бял Q232

BGN 35.00 67.95

Жените Есен 2017 Долг Ракав на Жените Turtleneck Mulheres Џемпери И Pulloveres Жените Плетени Џемпери Црна / Бела Q232Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Превозот : 1...

Нов дизайн за мъжки ежедневни v-образно деколте Argyle пуловер, жилетка без ръкави мода кариран пуловер, мъжки вълнен вълнен пуловер, жилетка, пуловер

BGN 28.77

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060kgМ 170 CM 6065kgL 175 CM 7075kgXL 180 CM 7580kgXXL 185 CM 8595kg

Jbersee 2018 Нова Пролет Есен Ежедневни Мъжки Пуловер Марка Дрехи Мода Slim Fit Мъжки Пуловери Ленти Вязаный Пуловер

BGN 27.00 38.05

ГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ96 CM42 CM58 CM65 CML100 CM43 CM59 CM67 CMXL104 CM43 CM60СМ69 CMXXL108 CM44 CM61 CM71 CM3 XL112 CM45СМ62 CM73 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Добра Пролет Женски Памук Дълъг Тънък Обрат Тъкат Пуловер Отдолу Висока Еластична, С Дълъг Ръкав За Жени Възли Пуловери Скок

BGN 52.00 66.58

Можете да ги купите неколку различни бои,може да ви дадат различни расположенија секојдневно.; )големина на облека должина на ракав должина бистаS 69 55 66 (со еластична) одговараат за 4052kg / М 71 56 70 (со еластична) одговараат за 5058kg / L 73 57 74(со еластична) одговараат за >58kg / >165cm'

Жената есен Поло пуловер с къси ръкави и тънък пуловер, къси панталони случайни трикотаж тънък памук взрив пуловери на едро

BGN 71.00 108.78

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Жените поло 2017 зимен пуловер жени с дълъг ръкав трика, дамски блузи и пуловери женски жилетка зимни върхове AC292

BGN 24.00 45.22

Жените Turtleneck 2017 Зимски Џемпер Жените Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач Зима Блузи AC292големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип една големина 100 58Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

2017 есен женска риза плюс размера на причинно-следствена вязаная риза от дебела сестра мм риза плюс размер пул femme пуловери

BGN 34.08

2017 ЕСЕН ЖЕНИТЕ плус големина маица на Причинскоплетени џемпер масти сестра масти mm кошула, џемпер кошула ПЛУС ГОЛЕМИНА повлече femme pulloveЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

Jbersee Winter Brand Clothing Пуловер Мода Мъжете О-Образно Деколте Slim Fit Зимата С Дълъг Ръкав За Мъже Вязаный Пуловер Вълнен Пуловер Мъжете

BGN 28.00 39.66

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ90 CM41 CM60СМ66 CML92 CM42 CM60СМ68 CMXL94 CM43 CM61 CM68 CMXXL96 CM44 CM61 CM69 CM3 XL98 CM45СМ62 CM69 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

2018 Плюс Размера На Зимата Изкуствен Лисича Кожа Яка С Качулка, Женски Пуловер, Палто Раираната Жилетка Женски Дълъг Ръкав Вязаное Пончо Okb105

BGN 56.00 109.90

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

Високо качество на новата есенна мода-популярните дамски блузи и пуловери Лисича Опашка кожа поло вязаный женски пуловер върховете

BGN 36.00 44.80

Висок Квалитет на 2016 Година Нови Есен Мода Најпопуларните Жени Џемпери и Pullovers Фокс Опашка Крзно Turtleneck Плетени Женски Џемпер БлузиКако да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

2015 Луксозен Стил Черни Диаманти Модел С Дълъг Ръкав Поло Пуловер Пуловер Мода Елегантен Трикотаж Тънки Рокли За Жени

BGN 61.00 66.69

До 2015 Луксузен Стил Црни Дијаманти Модел Долг Ракав Turtleneck Џемпер Pullover Мода Домот Трикотажа Тенок Фустани За ЖениПостојат некои рачно изработени дијаманти во облека,Забелешка : ве Молиме рака мие.

YuooMuoo модерен есенен вязаный жилетка женски случайни пончо с дълъг ръкав прилеп елегантен обикновен пуловер с V-образно деколте дамско палто яке

BGN 48.00 59.65

ГОЛЕМА ПРОДАЖБА на нови џемпери, ако ви се допаѓа, ве молиме кликнете на следниве слики да се купи.Големина(cm)SleeveДолжинаS6472М6675L68781.Ве молиме, изберете ја големината според големината на маса...

OHRYIYIE жени поло зимен пуловер дами възли топли пуловери и пуловери женски трикотажный жилетка Pull Femme зимни върхове

BGN 21.00 32.70

ГОЛЕМИНА Биста(cm) Должина(cm) Ракави(cm) S 7883 52 54 М 8388 53 55 L 8893 54 56 XL 9398 55 57 (1inch =2.54 см) забелешка : таму ќе биде 13cm поголеми или помалиБОЈА SHOW ПРОИЗВОД ШОУЕсен, ЗимаФлеш ПродажбаCategaryAnswer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на aliexpress...

Европа Нова пролет есен дамски висша мода свободни лоскутные О-образно деколте с дълъг ръкав прилеп вязаный пуловер женски плюс размера на пуловер

BGN 55.00 77.68

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...