• Ново
OHRYIYIE жени поло зимен пуловер дами възли топли пуловери и пуловери женски трикотажный жилетка Pull Femme зимни върхове

OHRYIYIE жени поло зимен пуловер дами възли топли пуловери и пуловери женски трикотажный жилетка Pull Femme зимни върхове

BGN 21.00
BGN 32.70
-36 %
В магазина

Брой продукти


ГОЛЕМИНА Биста
(cm) Должина
(cm) Ракави
(cm) S 78-83 52 54 М 83-88 53 55 L 88-93 54 56 XL 93-98 55 57 (1inch =2.54 см) забелешка : таму ќе биде 1-3cm поголеми или помали
БОЈА SHOW ПРОИЗВОД ШОУ
Есен, Зима-Флеш Продажба
Categary
Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме само една продавница наречена "OHRYIYIE" на . Производите се продаваат во другите продавници со истиот дизајни или фотографии се не од нас. имаме сопствени посебни линии за производство, сите производи се продаваат се ексклузивни и висок квалитет.ви благодариме.
ПОШТЕНСКИ : Ние обезбедуваме бесплатно изразат испорака за повеќето земјата.Време на испорака околу 15-45 дена (дена).Ние ќе брод вашата пакет во 2 дена,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефон numer е десно.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Трговија на големо, ние ќе обезбедиме дополнителни попусти за продажба на големо клиенти, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. За превозот, ние може да се испрати на стоките непосредно да на вашите клиенти, ќе не оставите информации за нас, може да ни остави порака. Како може песна мојот пакет? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).или можете да контактирате со нас за да ви помогне да ги пратите. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака да ни кажете колку сакате прогласи. Како да се биде Vip Корисниците? Ако сте по втор пат да ги купуваат нашите производи, и да ни даде добра повратна информација, ве молиме да се соберат нашата продавница, ќе стане OHRYIYIE бренд продавница живот VIP корисниците. Vip Корисниците Придобивките? Ако сте Vip корисниците,сите стоки во продавницата ќе уживате во екстра попуст,Особено на нови производи,ќе уживате во најголем попуст.Ве молиме контактирајте со нас frist ако сакате да се купи.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Акрил, Полиестер
Състав На Материала:
Акрил, Полиестер
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
търговска марка:
ОХРИИИИЕ
Номер На Модела:
Свитер143
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Поло
Украса:
Няма
Техника:
Компютърна Задължителен
Размер:
S M L XL
ключови думи:
crochet пуловери Дамски пуловери, дамски пуловери pull femme

Те също купуват с този продукт

2015 Луксозен Стил Черни Диаманти Модел С Дълъг Ръкав Поло Пуловер Пуловер Мода Елегантен Трикотаж Тънки Рокли За Жени

BGN 61.00 66.69

До 2015 Луксузен Стил Црни Дијаманти Модел Долг Ракав Turtleneck Џемпер Pullover Мода Домот Трикотажа Тенок Фустани За ЖениПостојат некои рачно изработени дијаманти во облека,Забелешка : ве Молиме рака мие.

Гореща Разпродажба На Мъжки Есента На Мода Argyle Пуловер Без Ръкав V Образно Деколте Човек Вълнен Пуловер Жилетка

BGN 28.72

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)

SFFZ нов V-образно деколте, плетене на пуловер дамска мода с дълъг ръкав женски Бял случайни Pull Femme къси жилетки и пуловери, блузи

BGN 45.00 74.61

SFFZ Нови V Деколте, Плетење Џемпер Жените Мода Долг Ракав Женски Бела Секојдневен се Повлече Femme Краток Cardigans Џемпери БлузиНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

Жената есен Поло пуловер с къси ръкави и тънък пуловер, къси панталони случайни трикотаж тънък памук взрив пуловери на едро

BGN 71.00 108.78

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Нов 2018 средната възраст на жените twinset майка комплект дрехи пуловер женски жилетка мода пуловер Дамски връхни дрехи набор от QH0262

BGN 56.00 109.74

Нови 2018 средната возраст на жените twinset мајка облека поставите џемпер женски cardigan мода џемпер жените outerwear поставите QH0262Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо sleerel M 94100 58 36 54 L 98102 60 37 56 XL 100106 61 38 57 2 XL 104110 62 39 58 3 XL 106114 63 40 59 ве Молиме Имајте на ум 1...

Нова Мода Дамски Кръст Шаблон Трикотаж Пуловер На Горно Облекло Екипажа Пуловер Върховете 1556

BGN 17.00 23.98

Функција : 100% СОСЕМА НОВ! 1 Бои за избор : Материјал : Сплетам Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1cm=0.39 инчен Слободни големина : Биста : 80130cm Рамо : 38cm Должина : 65cm Ракав должина : 42cm Забелешка : Причина за разликата на животната средина светлина, боја и прилагодувања на вашиот компјутерски екран во боја & светлината, не може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистински предмети.Пакет Содржина : 1 x Жените 's Џемпер, нема други додатоци

YAGENZ пролет есен жената рокля възли пуловери, блузи половина-високо яката на черен пуловер трикотаж мода топъл вътрешен пуловер 739

BGN 24.00 46.24

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни / / 56 51 36 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Дизайн есента и зимата на жената плюс размер пуловери възли жилетки с дълъг голям джоб дизайн свободни и по-големи размери на пуловери QH0320

BGN 50.00 97.20

Дизајн Есен и Зима Жените Плус Големина Плетени Џемпери Cardigans Долго Голема џеб Дизајн Лабава и Голема Големина Џемпери QH0320Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) рамо биста должина sleerel XL 54 116 90 43 2 XL 55 118 91 44 3 XL 56 120 92 5 ве Молиме Имајте на ум 1...

2017 Европа Нова Мода Жените Момичета Дебели Зимни Топли Дама Вязаный Пуловер Върховете Свободни Плътен Цвят Ежедневни Плетене На Пуловер Върховете

BGN 38.00 42.53

Должина 5864 СМ Биста 102 CM Рамо 51 См Ракави 47 СМГолемина mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.

2018 нов пролетен женски вязаный пуловер, жилетка палто с качулка Корея без ръкав прилеп жилетка твърди пуловери ежедневни дамски дрехи

BGN 28.00 55.81

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина Слободни 5860 50 / / 35 / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Европа Нова пролет есен дамски висша мода свободни лоскутные О-образно деколте с дълъг ръкав прилеп вязаный пуловер женски плюс размера на пуловер

BGN 55.00 77.68

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

YuooMuoo модерен есенен вязаный жилетка женски случайни пончо с дълъг ръкав прилеп елегантен обикновен пуловер с V-образно деколте дамско палто яке

BGN 48.00 59.65

ГОЛЕМА ПРОДАЖБА на нови џемпери, ако ви се допаѓа, ве молиме кликнете на следниве слики да се купи.Големина(cm)SleeveДолжинаS6472М6675L68781.Ве молиме, изберете ја големината според големината на маса...

Jbersee Winter Brand Clothing Пуловер Мода Мъжете О-Образно Деколте Slim Fit Зимата С Дълъг Ръкав За Мъже Вязаный Пуловер Вълнен Пуловер Мъжете

BGN 28.00 39.66

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ90 CM41 CM60СМ66 CML92 CM42 CM60СМ68 CMXL94 CM43 CM61 CM68 CMXXL96 CM44 CM61 CM69 CM3 XL98 CM45СМ62 CM69 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Chompas de mujer para el invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери половината turtlenecks с дълъг ръкав вязаный pull femme

BGN 16.00 31.98

Chompas де mujer para el invierno 2017 Есен Зима Жените Џемпери и Pullovers Половина Turtleneck Долг Ракав Плетење Џемпери се повлече femmeПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.