• Ново
2017 есен зима мохеровый пуловер дамска мода секси пуловер с кръгло деколте свободни пухкави Дамски блузи и пуловери

2017 есен зима мохеровый пуловер дамска мода секси пуловер с кръгло деколте свободни пухкави Дамски блузи и пуловери

BGN 16.00
BGN 31.97
-50 %
В магазина

Брой продукти


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : Cm (1 Cm=0.3 инчи)
S : биста 94cm, половината 88cm, должина 64cm,
М : биста 100cm, половината 92cm, должина 65cm,
L : биста 106cm, половината 96cm, должина 66cm,
XL : биста 112cm, половината 100cm, должина 67cm,
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
(2). Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3). Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
О-Образно Деколте
търговска марка:
ГРТХИН
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Състав На Материала:
Памук+Полиестер
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Тънък
Номер На Модела:
X7101304
Украса:
Няма
Техника:
Компютърна Задължителен
Характеристика:
Дамски плетени пуловери 2017
Жилетки И Пуловери:
Жена пуловер с дълги ръкави

Те също купуват с този продукт

2018 нов пролетен женски вязаный пуловер, жилетка палто с качулка Корея без ръкав прилеп жилетка твърди пуловери ежедневни дамски дрехи

BGN 28.00 55.81

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина Слободни 5860 50 / / 35 / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Нов дизайн за мъжки ежедневни v-образно деколте Argyle пуловер, жилетка без ръкави мода кариран пуловер, мъжки вълнен вълнен пуловер, жилетка, пуловер

BGN 28.77

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см 1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060kgМ 170 CM 6065kgL 175 CM 7075kgXL 180 CM 7580kgXXL 185 CM 8595kg

2018 Плюс Размера На Зимата Изкуствен Лисича Кожа Яка С Качулка, Женски Пуловер, Палто Раираната Жилетка Женски Дълъг Ръкав Вязаное Пончо Okb105

BGN 56.00 109.90

За да изберете големина : ве Молиме cliick големината информацииВнимание : 1 Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.4.Ве молиме овозможи 24 CM разлики поради прирачник за мерење.

нова мода козе кашмир вълнени смеси жена средно дълъг дебел пуловер пуловер с отворен подолом S-3XL

BGN 272.00

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize35% коза кашмир / 65%merino волнени мешавиназгусне сплетамза пролет / есен / зимамногу мека не осилото чешањеантиpilling, не се фаќаофдомот дијамант решетки сплетамОвратот...

2017 Европа Нова Мода Жените Момичета Дебели Зимни Топли Дама Вязаный Пуловер Върховете Свободни Плътен Цвят Ежедневни Плетене На Пуловер Върховете

BGN 38.00 42.53

Должина 5864 СМ Биста 102 CM Рамо 51 См Ракави 47 СМГолемина mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.

Европа Нова пролет есен дамски висша мода свободни лоскутные О-образно деколте с дълъг ръкав прилеп вязаный пуловер женски плюс размера на пуловер

BGN 55.00 77.68

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Jbersee 2018 Нова Пролет Есен Ежедневни Мъжки Пуловер Марка Дрехи Мода Slim Fit Мъжки Пуловери Ленти Вязаный Пуловер

BGN 27.00 38.05

ГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ96 CM42 CM58 CM65 CML100 CM43 CM59 CM67 CMXL104 CM43 CM60СМ69 CMXXL108 CM44 CM61 CM71 CM3 XL112 CM45СМ62 CM73 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Есен жените плетене на блузи с рамо тънък женски силни разтеглив пуловери кратък скок с дълъг ръкав зимни пуловери W12

BGN 13.00 17.14

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^Големина Биста Должина На Ракав РамоБесплатни големина 80см / 31.5 52cm / 20.5 47cm / 18.5 29cm / 11.4

Jbersee Winter Brand Clothing Пуловер Мода Мъжете О-Образно Деколте Slim Fit Зимата С Дълъг Ръкав За Мъже Вязаный Пуловер Вълнен Пуловер Мъжете

BGN 28.00 39.66

Состојба : 100 % БрендГОЛЕМИНАБистаРамоSleeveДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СММ90 CM41 CM60СМ66 CML92 CM42 CM60СМ68 CMXL94 CM43 CM61 CM68 CMXXL96 CM44 CM61 CM69 CM3 XL98 CM45СМ62 CM69 CM1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm (0.41.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Жените есента на 2017 с дълъг ръкав Дамски поло Mulheres пуловери, дамски пуловери възли пуловери черен / бял Q232

BGN 35.00 67.95

Жените Есен 2017 Долг Ракав на Жените Turtleneck Mulheres Џемпери И Pulloveres Жените Плетени Џемпери Црна / Бела Q232Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Превозот : 1...

Високо качество на новата есенна мода-популярните дамски блузи и пуловери Лисича Опашка кожа поло вязаный женски пуловер върховете

BGN 36.00 44.80

Висок Квалитет на 2016 Година Нови Есен Мода Најпопуларните Жени Џемпери и Pullovers Фокс Опашка Крзно Turtleneck Плетени Женски Џемпер БлузиКако да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

Писмо На Печатни Жени, Пуловери Върховете Пот Риза Блуза, Пуловер, Дебели Спортни Костюми Sudaderas Облекло

BGN 9.00 12.14

Жените Обичен Sweatshirt Азбука Блузи Пот Кошула Јакна Грб Џемпер Качулка Pullover ТренеркиСтил : Трендовски Жените Блузи БлузаБоја : Бела / Red / Розова / ЦрнаМатеријал : Памук МешавинаМодел : Азбука ПечатениSleeve Стил : Долг РакавГолемина : Една Големина(Една Големина Одговара За Повеќето)Рамо : 43cm / 17" Ракав : 57cm / 22.4" Биста : 94cm / 37" Должина : 62cm / 24.4"Пакет се Вклучени : 1 x Жените Мода Пот Кошула

2017 есен женска риза плюс размера на причинно-следствена вязаная риза от дебела сестра мм риза плюс размер пул femme пуловери

BGN 34.08

2017 ЕСЕН ЖЕНИТЕ плус големина маица на Причинскоплетени џемпер масти сестра масти mm кошула, џемпер кошула ПЛУС ГОЛЕМИНА повлече femme pulloveЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

Нов 2018 средната възраст на жените twinset майка комплект дрехи пуловер женски жилетка мода пуловер Дамски връхни дрехи набор от QH0262

BGN 56.00 109.74

Нови 2018 средната возраст на жените twinset мајка облека поставите џемпер женски cardigan мода џемпер жените outerwear поставите QH0262Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо sleerel M 94100 58 36 54 L 98102 60 37 56 XL 100106 61 38 57 2 XL 104110 62 39 58 3 XL 106114 63 40 59 ве Молиме Имајте на ум 1...

Chompas de mujer para el invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери половината turtlenecks с дълъг ръкав вязаный pull femme

BGN 16.00 31.98

Chompas де mujer para el invierno 2017 Есен Зима Жените Џемпери и Pullovers Половина Turtleneck Долг Ракав Плетење Џемпери се повлече femmeПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

RLYAEIZ горещи продажба 8 цвята пуловер Жени 2017 Есен Зима ежедневни О-образно деколте с дълъг ръкав, пуловери възли пуловери, Дамски топли върховете

BGN 19.00 31.97

Добредојдовте на нашата ПродавницаRLYAEIZ Топла Продажба 8 Бои Џемпер Жените 2017 Есен Зима Секојдневен Овратот Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Топло БлузиГодина : 2017Бои : Како се покаже во сликиМатеријали Информации : Памук,ПолиестерГолемина Грешка : 23cm ,1 инч=2.54 см,Единица : cmНие ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС / Евра големина.Ние ќе брод надвор парцела во 37 дена по уплатата.Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.Големина Биста Рамо Должина на Ракав Должина една големина 75100 57 57Начин на плаќање : 1...

SHIFUREN Зимни мъжки пуловери пуловери концентрирана топли възли скок с джоб мъжки причинители пуловери плътен цвят плюс размери M-XXXL

BGN 42.00 81.54

SHIFUREN Зима Мажите Pullover Џемпери се Згусне Топло Плетени Џемпери Со Џеб Машки ПричинскоЏемпери Солидна Боја Плус Големина МXXXLГолемина Информации : Големина M : Должина 65cm, Градите 92cm, Рамо 39.5 см, Ракави Должина 59cm, Тежина 5054kg.Големина L : Должина 67cm, Градите 94cm, Рамо 40.5 см, Ракави Должина 61cm, Тежина 5564kg.Големина XL : Должина 69cm, Градите 98cm, Рамо 42cm, Ракав Должина 63cm, Тежина 6572kg.Големина 2 XL : Должина 70.5 cm, Градите 102cm, Рамо 43.5 см, Ракави Должина 65cm, Губење на 7380kg.Големина 3 XL : Должина 72cm, Градите 106cm, Рамо 45см, Ракав Должина 66.5 cm, Тежина 8087kg.ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.1...

Жените поло 2017 зимен пуловер жени с дълъг ръкав трика, дамски блузи и пуловери женски жилетка зимни върхове AC292

BGN 24.00 45.22

Жените Turtleneck 2017 Зимски Џемпер Жените Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Скокач Зима Блузи AC292големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип една големина 100 58Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Гореща Разпродажба На Мъжки Есента На Мода Argyle Пуловер Без Ръкав V Образно Деколте Човек Вълнен Пуловер Жилетка

BGN 28.72

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)

Нов прием на 2018 есен зима женски кашмир контрастен цвят реверсивная облекло пончо пелерини pashmina четката дебел шал шал

BGN 47.00 85.92

Ве молиме Љубезно ве молиме Оставете Порака Ако Ви Требаат Посебни Бои,Ние Ќе Подготвиме како Вашето Барање,Ви Благодариме ! Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Ракав(cm) XS 32 S 34 М 36 L 38 XL 40 XXL 42 ЕДНА ГОЛЕМИНА FREE 83 CM / 32.7" 69 CM / 27.2"Топло Совети1.Купувачи од руската Федерација,ве молиме оставете ни го вашето три зборови полно име како frist името+средно име+презиме2.Големината може да биде малку помала од НАС големина,па ве молиме да се погледне на големината на табелата пред да го купат.Или контактирајте со нас ако не сте сигурни што треба големина што ви треба.3.Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,ве молиме овозможи 2cm разлика.4.Постојат некои бојата разликата помеѓу camero снимање и вистински производи,ве молиме да обрнете внимание.НАШИОТ КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ ИЗДВОИТЕ ОД ДРУГИТЕ, ПОДОЛУ Е РЕАЛНА СЛИКА :

YAGENZ пролет есен жената рокля възли пуловери, блузи половина-високо яката на черен пуловер трикотаж мода топъл вътрешен пуловер 739

BGN 24.00 46.24

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Биста Половината Dresss Должина на ракав Рамо должина ширина Слободни / / 56 51 36 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата