• Ново
2015 NEW Hot Book-shaped Tangram Jigsaw Puzzle Мозъчен Закачки на IQ Educational Game, Toy for Children 72 Challenges

2015 NEW Hot Book-shaped Tangram Jigsaw Puzzle Мозъчен Закачки на IQ Educational Game, Toy for Children 72 Challenges

BGN 20.78
В магазина

Брой продукти


IQ Мозокот Закачка Мозаик
Детали За Производот
Пакување : OPP Вреќа Големина : укината : 15 * 16 cm; ширевте : 16 * 29 см Материјал : висок квалитет на ЕВА + Хартија + Магнетни Пластични Загатка Стил : танграм загатка Тежина : околу 200g Препорачана возраст : 3 & UP, и погодна за Деца и Возрасни
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства на плаќање одобрени.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата завршен.
2, Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е сосема точно кога ќе нарачате.
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш царинската ќе го продолжи испорака, стр закуп се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
Повратни информации :
1. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, па ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде позитивни повратни информации, ви благодариме.
2. Ако од која било причина не сте задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, pls ни даде шанса да се реши прашањето во пријателски начин.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го направи еден одговор побрзо.

Подробности

Предупреждение:
Не е за деца на възраст до 3 години
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
5-7 години, 8-11 години, 12-15 години, възрастни,> 6 години,> > на 8 години,>>> 3 години
Стил На Пъзел:
Танграм/Дъска За Лобзиков
Стил:
Танграм/Дъска За Лобзиков
Номер На Модела:
WJ29
Материал:
Ева + хартия + магнитен пластмаса

Те също купуват с този продукт

Нова играчка за Коледен подарък дърво плетене на стан прежди совалка гребен направи си САМ ръчно изработени занаятчийски инструмент образователна играчка компле?

BGN 6.00 6.66

Нова Играчка за Божиќ Подарок Дрво Плетење Loom Предиво Шатл Чешел DIY рачно изработени Занаетчиски Алатка Образовни Играчка за Полнење BM Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Овој производ материјал работи добро, и собранието производство полесно...

детски играчки водни мъниста 24 цвят на черупките на колче комплект предпазители мъниста пъзел водни мъниста Бонд играчка-пъзел

BGN 26.70

Оваа вода магла магија мушка е многу популарна со деца, мала рака може да се создаде многу убави модели, без греење, нема потреба да се жешки, само спреј вода, можете да магично лепак о! Вежба на детето внимание на унапредување на практични способност, на лето од суштинско значење загатка играчки! Име на производ : 24 магија бисери одговараат на деца DIY спреј магла мелење грав вода магла стап леплива лежиште лежиште за Пакување на владата : 24 кутии содржи кутии за Пакување Количина : 80 кутии / кутија На Beanstalk број : околу 3600 Beanstalk боја : 24 боја карактеристики на Производот : Овој производ е PP кутија за пакување, пакет алатки заврши, Beanstalk дискови исто така, може да се повторува користење, нема потреба да се купи било други додатоци, можете да уживате!

Оригинален Piececool CENTURION AFV танк P058-S Модел САМ 3DAssembling лазерно рязане на метал играчка пъзел 2 листа военната серия

BGN 18.54

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true САД $9 modname=ckeditor информации за ПроизводотСпецификации : Тема : СТОТНИКОТ AFV РезервоаротМодел : P058SМатеријал : не ' Рѓосувачки железоТежина : 210gГолемина : L 11 x W 4.4 x H 4.6 cmБоја : СребренаКоличината на Загатка : 2pcВозраст : 14+Степен на тежина : Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно.Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.Answer : ___________________________ Note : Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!Пакет Се Вклучени : 1 x Piececool P058s DIY Загатка Играчка1 x англиски Упатството заmodname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true

Интелигентност Магически Пъзел Дървен Тайно Чекмедже Отделение Подарък Мозъка Закачка

BGN 4.58

100% Сосема нов и висок квалитет.Убаво изгледаат со малку нерамномерна заврши го прави да изгледа малку 'корави'.Ова поле е совршен за крие мали работи што не сакате да биде лесно да се види со другите.Навидум не може да се отвори кутијата, премногу тешко да се отвори ако не го најде вистинскиот начин, што може да се стави некои мали подароци, мала тајна на вашиот пријател или сакана.Оваа придобивките од кутијата вклучуваат релаксација, забава, зголемување на вашиот brainpower и изненадување.Прави прекрасен подарок за некој посебно, тоа беше нешто што се случува еднаш во сина месечина.Може да ви се најде клучевите? Дали сакате да им даде изненадување за вашите пријатели или сакана? само да се задржи со неа, тоа е најдоброто нешто што може да ви помогне да се направи за вашата идеја да се оствари.Материјал : ДрвоКутија големина : прибл...

Нова тоя подарък Хер Волькс Баумхаус 3D модел карикатура дърво пъзел за деца лесно построен забавна образователна играчка хартия чиста игра

BGN 49.00 54.38

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација...

Осем пълзящи плочки IQ Game Toys 8 Пъзел Математика Wooden Brain Тийзър Пъзел Numbers 1-8 Number озадачивающая игра за възрастни и деца

BGN 6.00 8.00

Превозот Политика 1 Ние ќе брод објектите за вашиот Aliexpress адреса Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса е идентична и точни...

19 см 99 стъпки 3D пъзел топка магията на интелекта топката забавни играчки пъзел баланс IQ логически способности игра за деца възрастни

BGN 25.58

Боја : MulticolorГолемина : 19cm x 10cmLvevl / Чекори : 99Материјал : ПластикаПакет се вклучени : 1 x Puzzal ТопкаБез оригиналната кутијаКарактеристикиОвој производ се однесува на....

47 бр. В пакет класически IQ Metal Wire Пъзел Mind Educational Ring Пъзели Game for Children Adults

BGN 91.04

Пакување : OPP ВреќаМатеријал : металЖица Thinckness : околу 2,5 3 ммСтил : класичен метал мозаикСодржи : 47 класичен метал загатки / SetПогоден за група на контакти : 6 години, & UP, погодна за двете млади и стари​

Shengshou 42 мм Gigaminx Speed Magic Cube pvc стикери пъзел игра забавни играчки за деца и Децата

BGN 47.00 78.38

Shengshou 42mm Gigaminx Брзина Магијата Коцка ПВЦ Налепници Загатка Игра Едукативни Играчки за Деца ДетскаБрендSh engshouИмеGigaminx Магија C ubeМатеријалABSГолемина42mmБојаW h i te / ЦрнаТежина450g

T0396 3D анимационен филм / анимация пъзели направи си САМ Хартиена модел е мулти-стилове на децата творчески подарък детски образователни играчки гореща разпродажба

BGN 46.00 55.98

Item sent на случаен избор Ако имате посебни барање, ве молиме испратете порака до нас.Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

T0434 3D пъзел Япония Заключване Химэдзи-издание с твърди корици Книжен модел на децата, подарък за рожден Ден на деца забавни играчки гореща разпродажба

BGN 33.00 39.98

3 D загатка ХартијаВнимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере...

Piececool Metal 3D Пъзел Plan Liaoning CV-16 boat DIY Model Laser Cutting Assembly Jigsaw Toy Desktop decor подарък за възрастни

BGN 27.00 41.58

Ве молиме Имајте во предвид : Оваа загатка има 7 ѕвезди нивото на тежина,не одговараат за почетник Спецификации : Име : План Liaoning CV16 Модел : P056SМатеријал : не ' Рѓосувачки железо,МесингТежина : 280gЗаврши Големина : за 204.74.8 cmБоја : сребренаКоличеството на Листови : 2 buc листови Возраст : 14+ Степен на тежина : 5 ЅвездаФункција : Лиценца Од Piececool...

6 бр./компл. детски играчки яйца форма мъдър да се преструва на пъзел мъдрост обучение кухня подарък партия

BGN 5.00 6.69

Опис Материјал : пластични Надворешниот боја : бела Големина : прибл 6.1 cm(H) x 4.6 cm(D) / 2.4" x 1.8" Количина : 6pc Карактеристики 6pcs креативни smart јајца играчка за вашето бебе деца Секоја јајце само изгледа како вистинска јајце Unscrew овие јајца, ќе видите различни бои и стилови за Мазна површина и агол, безопасни за бебешка кожа се Обучуваат вашето бебе е странаоко координација, боја признавање, графика разбирање и реакција способност Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дървени Детски Пъзел Играчки За Деца Образование И Обучение Пъзел Играчките

BGN 3.10

Дрвени Деца Сложувалка Играчки За Деца На Образование И Учење На Загатки ИграчкиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 SetОва е Обука Загатки за мали децаОвој производ има за цел оспособување на децата имагинација, окорака координација и боја & признавање формаУчи умешност и координацијаНетоксични бои, висок квалитет на дрвоОдговара За 13 Години БебеМатеријал : ДрвоГолемина на : 14.7cmx14.7cm / 5.8"х5.8"Пакетот Вклучува : 1 Set Дрвени Деца Сложувалка Играчки За Деца на Образование И Учење на Загатки Играчки (без мало пакет)

Детски играчки, дървени и хартиени плодове и зеленчуци английски азбука когнитивна карта пъзел играчките за ранно образование на момче, подарък за момиче

BGN 23.00 35.52

Име на производ : англиски азбука когнитивни картичкаПроизвод Материјали : Дрво, хартија картичкаБоја кутија големина : 17.8 * 15 * 4.2 cmПлаќање 1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка...

Нан ян Metal 3D Пъзел Avenger Motorcycle САМ Laser Cut Пъзели Пъзел Model For Adult Child Kids Educational Toys

BGN 18.00 23.42

Ве молиме Имајте во предвид : Оваа загатка има 5 ѕвезди нивото на тежина,одговараат за почетник Спецификации : Име : Avenger Мотоцикл 3 D метал загатка Модел : I22203Материјал : не ' Рѓосувачки железоТежина : 150gЗаврши Големина : за 12.8 x 4.3 x 6.2 cmБоја : сребренаКоличеството на Листови : 2 buc големи листови Возраст : 14+ Степен на тежина : 5 ЅвездаФункција : Лиценца Од Nanyuan...

Първа Помощ Дървени Децата Пъзели Образование И Обучение Пъзел Играчките

BGN 2.37

Дрвени Жирафа Сложувалка Играчки За Деца На Образование И Учење На Загатки ИграчкаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 SetОва е Обука Загатки за мали децаОвој производ има за цел оспособување на децата имагинација, окорака координација и боја & признавање формаУчи умешност и координацијаНетоксични бои, висок квалитет на дрвоОдговара За 13 Години БебеМатеријал : ДрвоГолемина на : 14.7cmx14.7cm / 5.8"х5.8"Пакетот Вклучува : 1 Set Дрвени Жирафа Сложувалка Играчки За Деца на Образование И Учење на Загатки Играчки (без мало пакет)