• Ново
Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, фантазия смешно дракони в пламъците на предната част на замъка басня комикс легенда същества Илюстрация

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, фантазия смешно дракони в пламъците на предната част на замъка басня комикс легенда същества Илюстрация

BGN 63.00
BGN 124.48
-49 %
В магазина

Брой продукти


Клучни Карактеристики На Производот
1.Увезени. Материјал : сатен завеса. Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!
2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.
3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење
4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА
5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели. Вклучува 2.5 инчен род џеб.Не се Вклучени : завеса род или друг хардвер.
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
Испорака Детали
Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на .
Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.
Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт. 2.Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезбеди слика не се изгуби тоа е главна тема. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара. Треба да имаме никакви проблеми одржување на нашите вообичаени висок квалитет заврши кога го прави ова, тогаш ние ќе ве известиме и ви испрати слика на тоа како маска ќе изгледа пред печатење. [Забелешка : ] 1.Ние сме професионални фабрика,Постојат многу Шема како следното.

Подробности

Размер:
55W x 39H Inch, 55W x 45H Inch, 84W x 84H Inch, 108W x 63H Inch, 108W x 72H Inch, 108W x 84H Inch, 108W x 90H Inch, 108W x 95H Inch, 108W x 108H Inch, 120W x 66H Inch
търговска марка:
СКОЦИЧИ
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип:
Обтегач / Тръбен Завеса
Функция:
Translucidus (Коефициент На Оцветяване 41%-85%)
Техника:
Тъкани
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Материал:
Сатен плат
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Модерен
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Формат:
Лестничный Каишка
Сезон:
Пролет, лято, есен и зима
Форма:
Правоъгълник, Квадрат
Възрастова Група:
Деца / Възрастни
Вид На Модела:
Пишеща машина
Цвят:
Както е показано на фигура PC

Те също купуват с този продукт

Новата принцеса плат и тюл за завеси луксозна бродерия ръчна изработка cortina спалня плътни завеси за хол сватбен декор

BGN 118.00 124.19

Принцезата Луксузни рачно изработени Везови спалната соба / дневна соба крпа со tulle завесаДното ткаенина е Боја : Бела,Розова,Светло сина, виолетова и темно бежНие листа на некои големини на опција...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Триппи Арт Декор Етнически Цигански Играч Индийски Човек Третото Око Е Символ На Духовен Пакет

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Корейски цветни сини бродирани вуалевые пердета за хола прозрачни тюлевые пердета за спалня модерна алуминиева дограма, пердета Blue Shee

BGN 21.00 25.70

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, японски декор Азиатски двор малко езеро между дърветата с камъни в есенния сезон натурален

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Дантелени Завеси Перлата На Бродирани Завеси Чисто Бяло Прозорец Дневна Спалня Тюл За Завеси, Прозрачни Тъкани Cortinas T&226 20

BGN 19.00 23.20

Опис На Производот1 Обработка : 2 На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

Съвременните щори за хола подводен свят на пердета по поръчка завеси детска стая, спалня, прозрачни завеси

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

2017 Снежен човек 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 203.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Модерен лукс красиви цветя 3D плътни завеси за постелки хол начало стена, декоративни хотелски завеси Cortina

BGN 132.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Качеството на Европа луксозни завеси от плътен бял бродирана прозорец на екрана, прозрачни завеси за хол балкон еркерен прозорец HP012D2

BGN 36.00 47.36

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

SunnyRain 1-парче двуслойни выдалбливают звезди завеса за спалня плътни пердета за детска стая хол завеси

BGN 54.00 71.38

Единечната цена за 1 парче завесаНарачана е прифатливо Ако имате било какви прашања ве молам дозволете ми да знамОбјектот На Име На : 1 Парче ШупливиOut Ѕвезди ЗавесаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : · Цената е за 1 парче завеса не еден пар на завеси· Оваа завеса се направени од цврст боја затемнување завеса и бела tulle , изборниот материјал со шупливиout ѕвезди· Локација : дневната соба / спалната соба· Засенчување го оценувате : 80%· Обработка : Grommet, Врвот со куките· За нега на настава : прстен или кука може да биде симната, ние sugguest перење со рака или нежно циклус...

Модерна печат хотелски офис с алуминиева дограма, щори по поръчка снимката на 3D плътни завеси за домашно лечение прозорец

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Бродирани Прозрачни Завеси Възли Дантелени Алуминиева Дограма, Щори Пасторальный Цветя Модел На Декоративни Завеси За Хол Кухни

BGN 11.63

modname=ckeditorКуршум точка : Овој оглас е за еден панел.повеќето прозорецот се потребни две (повеќе може да се купат користејќи ја "количина" избор погоре).Панел Големини : 150cm Широк x 100cm Висина (59 x 39.9 инчи)150cm Широк x 200cm Висина (59 x 78.7 инчи)Фото покажува 2 одделни завеси обесени заедно, пакетот содржи само една valance.Забелешка : цената не вклучува куките / tieback / tassel / завеси род...

Карикатура Лондон дизайн на пердета за спалня момче хол децата детска стая, Прозорци, врати, Щори завеса панел щори нюанси

BGN 28.00 46.62

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

OUTAD Black Summer 100 X210cm магнитна mosquito net Антимоскитная окото завеси на вратата тюл прозорец на екрана автоматично затваряне

BGN 9.00 11.63

OUTAD Црна Лето 100 X210cm Магнетни Комарец Нето Антикомарец Мрежа Завеси Вратата Tulle Прозорецот од Екранот за Автоматско ЗатворањеКарактеристики : Добра изработка,лесни,перат.Погодна за вградување во дневната соба, спална соба, трпезарија, кујна, итн.Направени од компактен ployester влакна материјал,издржлив.Едноставен за инсталација и отстранување.Може да се отвори лесно и затвори автоматски со магнети.Оставете го вашиот отвори вратата и да уживате во свежа ладилникот за воздух.Целосно се спречи комарци, пајаци, јакни, муви, бубачки и други летачки инсекти оди во соба.Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаБоја : ЦрнаПроизвод големина : 210*100cmПакетот Вклучува : 1 x Анти Комарец ЗавесаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2015 пеперуда тюл за прозорци Римска завеса щори бродирани завеси, прозрачни завеси за кухнята и хола спални панел

BGN 11.00 22.08

Чиста Voile, Убава и Пастирски Стил Завеса Drape Valances најдобро за прозорец, соба, кујна, врата и др Слики може да не ја одразуваат вистинската боја на производи...

Модерен начало декор на 3D завеси романтични розови нюанси украса за спални настройка затъмнени прозорци щори

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Минималистичен модерен европейски стил луксозни сянката на листата тюл за завеси за хол прозрачни завеси на прозореца завесата спалня

BGN 49.00 96.00

Пакет се вклучени : 1lot ( 1 парче x завеса и 1 парче x tulle ) Ако ви треба да биде ист како на сликата ве молиме да се купи : 2lot 1.Ако не одговара на големината на вашите завеси, ние може да го прилагодите големина сакате за вас, ве молиме испратете ни amessage...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Ретро Драскат, Като Рисованные Паралельные Линия Хипстер Стил На Райета Модел Цветни Графики

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Съвременните щори 3D хол завеси сграда украса завеса 3D плътни завеси за прозорците на спалнята

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори работа с 2 панели, колекция тоскански декор Тоскана се вижда от камък стар село Монтепулчиано, Италия

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Щраус луксозни Elegent 3D плътни пердета за хола, спално бельо, Декоративни завеси Cortinas para sala

BGN 133.00 225.92

Убава Плажа Bule Море Луксузни 3 D Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина соба Drapes Cotinas став salaОпис на Тема : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%...