• Ново
Римският завеса листа бродиран тюл завесата за хола 1 бр. / лот с пластмасови тръби

Римският завеса листа бродиран тюл завесата за хола 1 бр. / лот с пластмасови тръби

BGN 16.00
BGN 28.77
-44 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
W60cm x H120cm, W80cm x H100, W80cm x H120, W100cm x H140
Номер На Модела:
Листата Прозорец Слепи,
Местоположение:
прозорец
търговска марка:
ISINOTEX
Тип Инсталация:
Вграден
Воспользуйся:
Кафене, Къща
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Стил:
Pastorale
Модел:
Плисе
Тип:
Завеса
Техника:
Тъкани
Начин на отваряне и затваряне на:
На Горния Открит
is_customized:
Yes
Функция:
Транслюцид
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Формат:
Лестничный Каишка
Вид На Модела:
листата
Материал:
100% Polyester
Пакета Е Включен:
1 бр завеса+ пластмасови тръби

Те също купуват с този продукт

MYRU Mediterranean blue and white stripe платено curtain полуфиналите shade тъканни пердета за спалня и всекидневна

BGN 31.98

Тоа се продаваат како 1 панел.Завеса стил : Удирање процес.Големина : ве молиме изберете големина што ви треба.35cm отстапувања не може да се избегнуваат, бидејќи тоа е рачно изработени.ве молиме имајте во предвид.Прифати прилагодено стилови и големиниАко големина што ви треба не е големината што пишува во описот, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате, ви благодариме!Tiebacks, монистра не се вклучени во цената.Ако имате потреба од нив, ве молиме контактирајте не за цена, ние ќе ги ревидира цена за вас.Како да закажете1...

3шт Антимоскитная окото лепкава тел петна лятото прозорец mosquito net кръпка ремонт на счупени дупки на екрана на прозорци, врати

BGN 1.00 1.78

3 PCS Антикомарец Мрежа Леплива Жици ЗакрпиЛето Прозорец Комарец Пребивање Печ Поправка на Скршена Дупки на Прозорец на Екранот ВратаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Нови одредување на прозорецот на екранот дупка леплива печ.Имаме и никогаш нема да го замени целиот прозорец на екранот.Едноставен и лесен за употреба.Спецификации : Количина : 3Боја : БелаГолемина : 10*10смПакет се вклучени : 3 x Window Екран Печ

3D завеси подводен свят на делфините луксозен Начало Декор на прозорците плътни завеси на прозореца завесата хол

BGN 98.00 192.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна собаАко треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите ...

Красиви цветя печат на плътни завеси всекидневна хотел завеси Cortians чадър прозорец завеса 3D завеси

BGN 136.00 193.60

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меБоја 1Добрата вестСега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава кула...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Арабески Марокански цветя модел с викторианским рококо, барок ориенталски дизайн крем

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

1 м х 2 м прозорец на вратата шал Прозрачни листа печатни завеса чаршаф панел тюл завесата волани PY8

BGN 5.00 6.50

Вратата Прозорец Шамија Чиста Остава Печатени Завеса Drape Панел Tulle Voile ValancesПастирски Остава Tulle Voile Врата, Прозорец Завеса Drape Панел Чиста Шамија Valances100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : Voile ЗавесаМодел : Напушта Моделот.Боја : Кафе,Вино Црвено,Розово,Беж,БелаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1 M / 39.4" Ширина х 2М / 78.8" Должина...

Луксозен Elegent 3D Elephant Photo Printing Blackout Window завеса за хола, спално бельо, декорация на помещението завеси Cortinas

BGN 136.00 193.60

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меБоја 1Бојата 2Боја 3Бојата 4Боја 5Добрата вестСега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава кула...

Творчески памук бельо вратата завеса коледен пуловер щампи карикатура декоративни Кухня / Детска Спалня завеси празничен декор

BGN 50.00 72.06

Предмет : вратата завеси / ЏЕМПЕР БОЖИЌГолемина : 85*120cmМатеријал : памук, ленAppliction : home / кафуле / бар / хотел декорација, вратата завеса, соба партиција

домашни любимци луксозно прозорец 3D завеси, Пердета за спалня хол офиса, хотела, дома декоративни 3D Модерни завеси

BGN 82.00 160.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Един Панел Прозрачни Завеси За Хол Пастирски Стил На Печатни Декориране На Прозореца Лилаво Кухня Тюл За Завеси Пеперуди

BGN 14.00 20.06

(1) Кука (2) Род Џеб (3) Во Табот На Врвот (4) Се Повлече Pleated Лента (5) Метал Grommet Врвот Панел Достапни Големини : W ширина, H Висина...

Английските Вестници, Отпечатани На Завесата На Прозореца На Екрана На Прежди Панел За Съвременната Обикновен Кухненски Бокс Завеси, Плат, Тюл T&227 20

BGN 8.00 10.34

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е за Едно Парче на завесата Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

САЩ стил 3D Статуята на Свободата с флага завеса на прозореца, за хол

BGN 69.00 72.80

Почитувани купувачи, големината на нашата вебстраница е целата големина на завесата Обично, ние го направи тоа во 2 парчиња, па може да се отвори во средината...

Горещи Продажба Врати Завеси Прекрасен Сладък Сърдечен Модел От Линия С Четка Ред Прозорец Разделител За Стая Завеса Престилката Нов Декорация На Дома

BGN 3.00 3.86

Топла Продажба Од Врата Завеси Симпатична Срцето Линија Шема Tassel String Прозорец Соба Divider Завеса Valance100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Љубов Срцето дополнителните вратата завеса за додавање стил за секој прозорец или врата.Понуди атрактивна divider да отворена вратата, да ви помогне го задржи лета далеку.Може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.Современиот мебел за современ дом, помош форма релаксирана атмосфера.Материјал : Полиестер влакнаБоја : Црна, Бела, Сина, Виолетова, Сива, Зелена, Роза, Розова, Жолта,Светлината Кафе, Вино ЦрвеноГолемина (L x W) : 200cm x 100 cm / 78.74 инчен x 39.37 инченПакет Тежина : 140 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, празник щастливо лято цитат от една палма на остров силует с Сърфист плажа дизайн

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...