• Ново
Работа с прозорци Римска завеса бродирани завеси пастирски стил форма на сърце Лента украса домашен текстил размери 5 4 цвята 1бр

Работа с прозорци Римска завеса бродирани завеси пастирски стил форма на сърце Лента украса домашен текстил размери 5 4 цвята 1бр

BGN 9.55
В магазина

Брой продукти

modname=ckeditor
Куршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажба
Пастирски стил чиста завеса панел со везени украси
лесен за инсталација
Долниот отворен со иста боја панделки затворање
Разни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celcius хлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исуши
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на .
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Подробности

Размер:
40x60CM, 40x90CM, 60x90CM, 60x120CM, 80x160CM
търговска марка:
Едно парче къща
Функция:
Translucidus (Скорост Оцветяване 1%-40%)
Тип:
Римският Завеса
Начин на отваряне и затваряне на:
Долен Външен
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип Инсталация:
Страничният Монтаж
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Техника:
Тъкани
Модел:
Бродирана
Стил:
Pastorale
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Къща, Хотел, Кафене
Вид На Модела:
Сърце
Материал:
Вуалевая Завеса
Номер На Модела:
Бродирана Завеса Воал
is_customized:
Yes
Формат:
Няма

Те също купуват с този продукт

Бродирани Прозрачни Завеси Възли Дантелени Алуминиева Дограма, Щори Пасторальный Цветя Модел На Декоративни Завеси За Хол Кухни

BGN 11.63

modname=ckeditorКуршум точка : Овој оглас е за еден панел.повеќето прозорецот се потребни две (повеќе може да се купат користејќи ја "количина" избор погоре).Панел Големини : 150cm Широк x 100cm Висина (59 x 39.9 инчи)150cm Широк x 200cm Висина (59 x 78.7 инчи)Фото покажува 2 одделни завеси обесени заедно, пакетот содржи само една valance.Забелешка : цената не вклучува куките / tieback / tassel / завеси род...

Новата принцеса плат и тюл за завеси луксозна бродерия ръчна изработка cortina спалня плътни завеси за хол сватбен декор

BGN 118.00 124.19

Принцезата Луксузни рачно изработени Везови спалната соба / дневна соба крпа со tulle завесаДното ткаенина е Боја : Бела,Розова,Светло сина, виолетова и темно бежНие листа на некои големини на опција...

Начало декор прозрачни завеси и тюлевые пердета за хола, врати, спални, кухненски щори за прозорци детски вуалевые завеси

BGN 10.00 16.32

Големина:1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец висина).Answer : ___________________________ Note : 1.Цена : секоја цена е за панел tulle завеса.2.Не се вклучени : tieback / куки / зрнца / valance / tassel.3.Големина на : W значи ширина / L значи должина,max должина е 2.7 метри.Должината и ширината може да се промени ,ако сакате другите големина, контактирајте со нас.Ве молиме овозможи мало отстапување (13cm) поради hemming.4.Бои : сите предмети се за вистинска снимање.Различни монитори може да предизвика бои за да варира од благо.5.Обработка начини : ако сакате обработка стил ,ве молиме оставете ми порака.Или ние ќе се направи стандардниот начин.НА ПРИМЕР : Ако цел завеси на големината на панелот W200x L250.Вие ќе добиете еден панел на завеси (ширина 200cm со должина 250cm).Ако сакате завеси на големината 1 панел ширина 190cm со должина 240cm.Можете да нарачате на завеси на големината W200x L250 .и ни остави порака(сакам 1 панел ширина 190cm со должина 240cm).

Корейски цветни сини бродирани вуалевые пердета за хола прозрачни тюлевые пердета за спалня модерна алуминиева дограма, пердета Blue Shee

BGN 21.00 25.70

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

Дантелени Завеси Перлата На Бродирани Завеси Чисто Бяло Прозорец Дневна Спалня Тюл За Завеси, Прозрачни Тъкани Cortinas T&226 20

BGN 19.00 23.20

Опис На Производот1 Обработка : 2 На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

новият Дубай луксозен магнитен завеси за хол златна бродерия врати хотел Crystal мъниста завеси древни времена

BGN 700.00 737.18

Завеси home апликација везови чипка завеса луксузни ролетни заврши завеса tulle cortinas cortinas став sala мушка завеси метарслепи Мода дневна соба завеса паун сина flannelet bronzier завеса на готовиот завеса Ролетни мушка кадифени завеси метарНовиот Бесплатен превозот Сиво зелено, сино ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси метарЧипка Бесплатен превозот royalblue ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист Монистра завеси кралска сина метарЛуксузна класичната мода tman 2013 квалитетот на луксузни жакард завеса готови производи Злато Виолетова Црвена Сиво зелено, сино кадифе Луксузни Европа Завеса везови заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси жешка Вести хартија квалитетот на слепи Vivian квалитет на печатење британски стил мода dodechedron на готовиот завеса Ролетни на tulle метарhttp : / / posting.aliexpress.com / wsproduct / post_taobao_product.htm?product Id=32265273352#sku САД$ 168.00 / setЧиста обична cortina Бесплатен превозот многу бои cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист завеси метартрговија на големо 2015 бои и Цветови, везови ролетни заврши завеса со tulle лист завеси вклучуваат valance и мушка & монистра јаже До 2015 лаванда Чипка cortina infantil Бесплатен превозот виолетова везови завеси за дневна соба заврши завеси со tulle лист метар2015 година нови промет на големо со 4 бои и Цветови, везови заврши tulle лист модерна завеси вклучуваат Чипка на дното cortina став quarto трговија на големо 2015 Златна Вистинска 3 D Луксузни Цвеќиња Завеса везови ролетни заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси Завеса Продавница мода прозорец завеса дизајн Римски стил Завеси Луксузни Везови 3 D Цвет Кралската Златна Прозорец Поставите метарВиолетова Квалитет луксузни сомот дебела бела завеса боја на злато мода модерна сина завеси за спалната соба ролетни cortinas многуinchs / многу 2015 3 D Врежана Цвет везени завеса квалитет луксузни модни готовиот производ целосна ролетни монистра заврши во спалната соба завеса Pleat Мода завеса квалитет dodechedron завеси крпа целосна dodechedron готови производи, луксузни жакард ткаенина браун Завеса метарНови Везови Цвет луксузни Квалитет изгорениout екрани целата dodechedron завеса крпа декорација луксузни модерни модни завеси метарЛуксузна завеси на слепи Vivian квалитет жакард Соба завеса dodechedron луксузни готовиот производ завесата прилагодите Ролетни

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, японски декор Азиатски двор малко езеро между дърветата с камъни в есенния сезон натурален

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Ретро Драскат, Като Рисованные Паралельные Линия Хипстер Стил На Райета Модел Цветни Графики

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Тюркоаз Декор Колекция Завършен Разтегателен Диван-Легло Таблата Кожен Калъф Луксозен

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори работа с 2 панели, колекция тоскански декор Тоскана се вижда от камък стар село Монтепулчиано, Италия

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Европейски Градски Декор Аэрофотоснимок Рига Европейския Културен Градски Моден Принт На Хоризонта

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, сребърни цветни орнаменти цъфтящи цветя в квадратах Кралския абстрактен арт тематичен модел

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, небето морски пейзаж тема облаците над спокойно море мирния пейзаж дигитален печат светло синьо

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Качеството на Европа луксозни завеси от плътен бял бродирана прозорец на екрана, прозрачни завеси за хол балкон еркерен прозорец HP012D2

BGN 36.00 47.36

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

Tiyana Lift Бяла бродирана Римски завеса ножици за кухня еркерен прозорец плътен цвят модерен балон врати завеси тюл H023D30

BGN 21.00 31.52

1цената само за 1 парче .2 Завесата Род и Куки не се вклучени во цената .3Ако ви треба други големина,ве молиме cintact нас,ние обезбеди сопствен големина4ве Молиме овозможи 35 см devition поради hemming.5Сите предмети се за вистинска снимање...

Домашен текстил завесата завеса обработка на прозорци Лента стълба въже модерен стил декорация на хола 4 размера бял цвят 1 бр

BGN 17.55

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсилесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Нов висок клас от шенилна Жаккардовая плат завеса от плат стени по-дебели завеси всекидневна, спалня и балкон

BGN 67.00 67.04

Совет : Завеса : ширина 2.6 метри, ќе биде висока, купи широк Боја ја видите сликата Слика направени во дневна светлина, боја во вид преовладува...

Модерна печат хотелски офис с алуминиева дограма, щори по поръчка снимката на 3D плътни завеси за домашно лечение прозорец

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Минималистичен модерен европейски стил луксозни сянката на листата тюл за завеси за хол прозрачни завеси на прозореца завесата спалня

BGN 49.00 96.00

Пакет се вклучени : 1lot ( 1 парче x завеса и 1 парче x tulle ) Ако ви треба да биде ист како на сликата ве молиме да се купи : 2lot 1.Ако не одговара на големината на вашите завеси, ние може да го прилагодите големина сакате за вас, ве молиме испратете ни amessage...

Сърцето на печатни дизайна на завеси за Децата сини гъсти плътни завеси за прозорците на спалнята и хола

BGN 39.00 65.60

Опис на Тема : 100% памук нов и висок квалитет, Во сенка го оценувате околу 90%.pls преку избор на боја да се купи tulle(внатрешниот слој на слика) или затемнување ткаенина(надворешниот слој на сликата)...

CS 125 модерна бродерия на цветя sheer с балдахин вратата прозорец панел разделител хол лилав цвят по поръчка завеса

BGN 240.00 252.80

Високиот на листот е 2,8 метри default !1 многу 10 метри трговија на големо!дворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот двор

WINLIFE Country Style Pattern термоизолированные пердета за хола Tie Up Window Treatment Заставам

BGN 36.00 47.98

WINLIFE Земја Стил Шема Термички Изолирани Завеси за Дневна Соба се Врзуваат за Прозорецот Третман DrapeПанелот е 58" Широк од 69" Должина(147cm x 175cm) Подготвени направи : Пакетот вклучува 1 панел се Врзуваат балон завеса...

Карикатура Лондон дизайн на пердета за спалня момче хол децата детска стая, Прозорци, врати, Щори завеса панел щори нюанси

BGN 28.00 46.62

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

Съвременните щори за хола подводен свят на пердета по поръчка завеси детска стая, спалня, прозрачни завеси

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Лоби номер завеса балдахин дизайнерски дизайн, PU кожа луксозен стил звезден хотел завеса глава завеси, навеси, само балдахин по поръчка

BGN 69.00 72.96

Како да се цел ?Колку метри ширина на прозорецот, ќе се земе како многу ред ве молам!На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 1 метар ( 40 инчи )ве молиме да купи 1 метар , ....