• Ново
Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Европейски Градски Декор Аэрофотоснимок Рига Европейския Културен Градски Моден Принт На Хоризонта

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Европейски Градски Декор Аэрофотоснимок Рига Европейския Културен Градски Моден Принт На Хоризонта

BGN 63.00
BGN 124.48
-49 %
В магазина

Брой продукти


Клучни Карактеристики На Производот
1.Увезени. Материјал : сатен завеса. Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!
2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.
3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење
4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА
5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели. Вклучува 2.5 инчен род џеб.Не се Вклучени : завеса род или друг хардвер.
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
Испорака Детали
Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на .
Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.
Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт. 2.Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезбеди слика не се изгуби тоа е главна тема. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара. Треба да имаме никакви проблеми одржување на нашите вообичаени висок квалитет заврши кога го прави ова, тогаш ние ќе ве известиме и ви испрати слика на тоа како маска ќе изгледа пред печатење. [Забелешка : ] 1.Ние сме професионални фабрика,Постојат многу Шема како следното.

Подробности

Размер:
55W x 39H Inch, 55W x 45H Inch, 84W x 84H Inch, 108W x 63H Inch, 108W x 72H Inch, 108W x 84H Inch, 108W x 90H Inch, 108W x 95H Inch, 108W x 108H Inch, 120W x 66H Inch
търговска марка:
СКОЦИЧИ
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип:
Обтегач / Тръбен Завеса
Функция:
Translucidus (Коефициент На Оцветяване 41%-85%)
Техника:
Тъкани
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Материал:
Сатен плат
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Модерен
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Формат:
Лестничный Каишка
Сезон:
Пролет, лято, есен и зима
Форма:
Правоъгълник, Квадрат
Възрастова Група:
Деца / Възрастни
Вид На Модела:
Пишеща машина
Цвят:
Както е показано на фигура PC

Те също купуват с този продукт

Карикатура Лондон дизайн на пердета за спалня момче хол децата детска стая, Прозорци, врати, Щори завеса панел щори нюанси

BGN 28.00 46.62

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

SunnyRain 1-парче двуслойни выдалбливают звезди завеса за спалня плътни пердета за детска стая хол завеси

BGN 54.00 71.38

Единечната цена за 1 парче завесаНарачана е прифатливо Ако имате било какви прашања ве молам дозволете ми да знамОбјектот На Име На : 1 Парче ШупливиOut Ѕвезди ЗавесаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : · Цената е за 1 парче завеса не еден пар на завеси· Оваа завеса се направени од цврст боја затемнување завеса и бела tulle , изборниот материјал со шупливиout ѕвезди· Локација : дневната соба / спалната соба· Засенчување го оценувате : 80%· Обработка : Grommet, Врвот со куките· За нега на настава : прстен или кука може да биде симната, ние sugguest перење со рака или нежно циклус...

Бродирани прозрачни завеси Европейски Дворец дизайн бежово прозорец, тюл начало декор на цветя модел на луксозни вуалевые завеси

BGN 65.87

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Извезена чиста завеси Европската Палата Дизајни Беж Прозорец во tulle Дома декор Цвет шема Луксузни Voile завеси1.Цената е за 1 парче tulle .2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи висина3.Завеса width= 2 пати прачка / железнички ширина.4...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, японски декор Азиатски двор малко езеро между дърветата с камъни в есенния сезон натурален

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Триппи Арт Декор Етнически Цигански Играч Индийски Човек Третото Око Е Символ На Духовен Пакет

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, сребърни цветни орнаменти цъфтящи цветя в квадратах Кралския абстрактен арт тематичен модел

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Домашен текстил завесата завеса обработка на прозорци Лента стълба въже модерен стил декорация на хола 4 размера бял цвят 1 бр

BGN 17.55

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсилесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Сърцето на печатни дизайна на завеси за Децата сини гъсти плътни завеси за прозорците на спалнята и хола

BGN 39.00 65.60

Опис на Тема : 100% памук нов и висок квалитет, Во сенка го оценувате околу 90%.pls преку избор на боја да се купи tulle(внатрешниот слој на слика) или затемнување ткаенина(надворешниот слој на сликата)...

2017 Снежен човек 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 203.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Бавно Душата Бяла Спалня Перлено Бял Модерен Завеса Нагънат Европейските Завеси Cortinas Тюл За Дневна Кухня Прозрачни Щори

BGN 12.00 19.20

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

новият Дубай луксозен магнитен завеси за хол златна бродерия врати хотел Crystal мъниста завеси древни времена

BGN 700.00 737.18

Завеси home апликација везови чипка завеса луксузни ролетни заврши завеса tulle cortinas cortinas став sala мушка завеси метарслепи Мода дневна соба завеса паун сина flannelet bronzier завеса на готовиот завеса Ролетни мушка кадифени завеси метарНовиот Бесплатен превозот Сиво зелено, сино ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси метарЧипка Бесплатен превозот royalblue ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист Монистра завеси кралска сина метарЛуксузна класичната мода tman 2013 квалитетот на луксузни жакард завеса готови производи Злато Виолетова Црвена Сиво зелено, сино кадифе Луксузни Европа Завеса везови заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси жешка Вести хартија квалитетот на слепи Vivian квалитет на печатење британски стил мода dodechedron на готовиот завеса Ролетни на tulle метарhttp : / / posting.aliexpress.com / wsproduct / post_taobao_product.htm?product Id=32265273352#sku САД$ 168.00 / setЧиста обична cortina Бесплатен превозот многу бои cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист завеси метартрговија на големо 2015 бои и Цветови, везови ролетни заврши завеса со tulle лист завеси вклучуваат valance и мушка & монистра јаже До 2015 лаванда Чипка cortina infantil Бесплатен превозот виолетова везови завеси за дневна соба заврши завеси со tulle лист метар2015 година нови промет на големо со 4 бои и Цветови, везови заврши tulle лист модерна завеси вклучуваат Чипка на дното cortina став quarto трговија на големо 2015 Златна Вистинска 3 D Луксузни Цвеќиња Завеса везови ролетни заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси Завеса Продавница мода прозорец завеса дизајн Римски стил Завеси Луксузни Везови 3 D Цвет Кралската Златна Прозорец Поставите метарВиолетова Квалитет луксузни сомот дебела бела завеса боја на злато мода модерна сина завеси за спалната соба ролетни cortinas многуinchs / многу 2015 3 D Врежана Цвет везени завеса квалитет луксузни модни готовиот производ целосна ролетни монистра заврши во спалната соба завеса Pleat Мода завеса квалитет dodechedron завеси крпа целосна dodechedron готови производи, луксузни жакард ткаенина браун Завеса метарНови Везови Цвет луксузни Квалитет изгорениout екрани целата dodechedron завеса крпа декорација луксузни модерни модни завеси метарЛуксузна завеси на слепи Vivian квалитет жакард Соба завеса dodechedron луксузни готовиот производ завесата прилагодите Ролетни

Модерен и луксозен Белия Дом 3D плътни завеси за постелки хол начало стена, декоративни хотелски завеси Cortinas

BGN 132.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Щраус луксозни Elegent 3D плътни пердета за хола, спално бельо, Декоративни завеси Cortinas para sala

BGN 133.00 225.92

Убава Плажа Bule Море Луксузни 3 D Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина соба Drapes Cotinas став salaОпис на Тема : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%...

OUTAD Black Summer 100 X210cm магнитна mosquito net Антимоскитная окото завеси на вратата тюл прозорец на екрана автоматично затваряне

BGN 9.00 11.63

OUTAD Црна Лето 100 X210cm Магнетни Комарец Нето Антикомарец Мрежа Завеси Вратата Tulle Прозорецот од Екранот за Автоматско ЗатворањеКарактеристики : Добра изработка,лесни,перат.Погодна за вградување во дневната соба, спална соба, трпезарија, кујна, итн.Направени од компактен ployester влакна материјал,издржлив.Едноставен за инсталација и отстранување.Може да се отвори лесно и затвори автоматски со магнети.Оставете го вашиот отвори вратата и да уживате во свежа ладилникот за воздух.Целосно се спречи комарци, пајаци, јакни, муви, бубачки и други летачки инсекти оди во соба.Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаБоја : ЦрнаПроизвод големина : 210*100cmПакетот Вклучува : 1 x Анти Комарец ЗавесаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, небето морски пейзаж тема облаците над спокойно море мирния пейзаж дигитален печат светло синьо

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Съвременните щори 3D хол завеси сграда украса завеса 3D плътни завеси за прозорците на спалнята

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Модерна печат хотелски офис с алуминиева дограма, щори по поръчка снимката на 3D плътни завеси за домашно лечение прозорец

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Качеството на Европа луксозни завеси от плътен бял бродирана прозорец на екрана, прозрачни завеси за хол балкон еркерен прозорец HP012D2

BGN 36.00 47.36

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

Бродирани Прозрачни Завеси Възли Дантелени Алуминиева Дограма, Щори Пасторальный Цветя Модел На Декоративни Завеси За Хол Кухни

BGN 11.63

modname=ckeditorКуршум точка : Овој оглас е за еден панел.повеќето прозорецот се потребни две (повеќе може да се купат користејќи ја "количина" избор погоре).Панел Големини : 150cm Широк x 100cm Висина (59 x 39.9 инчи)150cm Широк x 200cm Висина (59 x 78.7 инчи)Фото покажува 2 одделни завеси обесени заедно, пакетот содржи само една valance.Забелешка : цената не вклучува куките / tieback / tassel / завеси род...

Начало декор прозрачни завеси и тюлевые пердета за хола, врати, спални, кухненски щори за прозорци детски вуалевые завеси

BGN 10.00 16.32

Големина:1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец висина).Answer : ___________________________ Note : 1.Цена : секоја цена е за панел tulle завеса.2.Не се вклучени : tieback / куки / зрнца / valance / tassel.3.Големина на : W значи ширина / L значи должина,max должина е 2.7 метри.Должината и ширината може да се промени ,ако сакате другите големина, контактирајте со нас.Ве молиме овозможи мало отстапување (13cm) поради hemming.4.Бои : сите предмети се за вистинска снимање.Различни монитори може да предизвика бои за да варира од благо.5.Обработка начини : ако сакате обработка стил ,ве молиме оставете ми порака.Или ние ќе се направи стандардниот начин.НА ПРИМЕР : Ако цел завеси на големината на панелот W200x L250.Вие ќе добиете еден панел на завеси (ширина 200cm со должина 250cm).Ако сакате завеси на големината 1 панел ширина 190cm со должина 240cm.Можете да нарачате на завеси на големината W200x L250 .и ни остави порака(сакам 1 панел ширина 190cm со должина 240cm).