• Ново
Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, фентъзи арт къща декор магически пейзаж с показването на голи дърво през Зимата със сняг долина

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, фентъзи арт къща декор магически пейзаж с показването на голи дърво през Зимата със сняг долина

BGN 63.00
BGN 124.48
-49 %
В магазина

Брой продукти


Клучни Карактеристики На Производот
1.Увезени. Материјал : сатен завеса. Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!
2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.
3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење
4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА
5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели. Вклучува 2.5 инчен род џеб.Не се Вклучени : завеса род или друг хардвер.
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
Испорака Детали
Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на .
Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.
Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт. 2.Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезбеди слика не се изгуби тоа е главна тема. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара. Треба да имаме никакви проблеми одржување на нашите вообичаени висок квалитет заврши кога го прави ова, тогаш ние ќе ве известиме и ви испрати слика на тоа како маска ќе изгледа пред печатење. [Забелешка : ] 1.Ние сме професионални фабрика,Постојат многу Шема како следното.

Подробности

Размер:
55W x 39H Inch, 55W x 45H Inch, 84W x 84H Inch, 108W x 63H Inch, 108W x 72H Inch, 108W x 84H Inch, 108W x 90H Inch, 108W x 95H Inch, 108W x 108H Inch, 120W x 66H Inch
търговска марка:
СКОЦИЧИ
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип:
Обтегач / Тръбен Завеса
Функция:
Translucidus (Коефициент На Оцветяване 41%-85%)
Техника:
Тъкани
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Материал:
Сатен плат
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Модерен
Местоположение:
прозорец
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Формат:
Лестничный Каишка
Сезон:
Пролет, лято, есен и зима
Форма:
Правоъгълник, Квадрат
Възрастова Група:
Деца / Възрастни
Вид На Модела:
Пишеща машина
Цвят:
Както е показано на фигура PC

Те също купуват с този продукт

Алуминиева дограма, щори работа с 2 панели, колекция тоскански декор Тоскана се вижда от камък стар село Монтепулчиано, Италия

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Лоби номер завеса балдахин дизайнерски дизайн, PU кожа луксозен стил звезден хотел завеса глава завеси, навеси, само балдахин по поръчка

BGN 69.00 72.96

Како да се цел ?Колку метри ширина на прозорецот, ќе се земе како многу ред ве молам!На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 1 метар ( 40 инчи )ве молиме да купи 1 метар , ....

Модерен начало декор на 3D завеси романтични розови нюанси украса за спални настройка затъмнени прозорци щори

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Подгонянный Завеса На Прозореца Бели Облаци В Синьото Небе, Украса Плътни Завеси За Хол Спалня

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Tiyana Lift Бяла бродирана Римски завеса ножици за кухня еркерен прозорец плътен цвят модерен балон врати завеси тюл H023D30

BGN 21.00 31.52

1цената само за 1 парче .2 Завесата Род и Куки не се вклучени во цената .3Ако ви треба други големина,ве молиме cintact нас,ние обезбеди сопствен големина4ве Молиме овозможи 35 см devition поради hemming.5Сите предмети се за вистинска снимање...

Корейски цветни сини бродирани вуалевые пердета за хола прозрачни тюлевые пердета за спалня модерна алуминиева дограма, пердета Blue Shee

BGN 21.00 25.70

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

2017 Снежен човек 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 203.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

2017 Коледна елха 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 132.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Новата принцеса плат и тюл за завеси луксозна бродерия ръчна изработка cortina спалня плътни завеси за хол сватбен декор

BGN 118.00 124.19

Принцезата Луксузни рачно изработени Везови спалната соба / дневна соба крпа со tulle завесаДното ткаенина е Боја : Бела,Розова,Светло сина, виолетова и темно бежНие листа на некои големини на опција...

OUTAD Black Summer 100 X210cm магнитна mosquito net Антимоскитная окото завеси на вратата тюл прозорец на екрана автоматично затваряне

BGN 9.00 11.63

OUTAD Црна Лето 100 X210cm Магнетни Комарец Нето Антикомарец Мрежа Завеси Вратата Tulle Прозорецот од Екранот за Автоматско ЗатворањеКарактеристики : Добра изработка,лесни,перат.Погодна за вградување во дневната соба, спална соба, трпезарија, кујна, итн.Направени од компактен ployester влакна материјал,издржлив.Едноставен за инсталација и отстранување.Може да се отвори лесно и затвори автоматски со магнети.Оставете го вашиот отвори вратата и да уживате во свежа ладилникот за воздух.Целосно се спречи комарци, пајаци, јакни, муви, бубачки и други летачки инсекти оди во соба.Спецификации : Материјал : Полиестер влакнаБоја : ЦрнаПроизвод големина : 210*100cmПакетот Вклучува : 1 x Анти Комарец ЗавесаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Външни прозрачни завеси за верандата-водоотблъскваща външна вуалевая панел с околовръстен облицовки от Трески

BGN 32.00

⭐Секој пакет содржи еден панел завеса плус 1 парче јаже големина : W54 x L84 / 96 / 108 во боја : бела ⭐Посебен третман за материјали, со mildew отпорни & водоотпорен ефект, корисна да се користи во отворено во затворен простор услови...

Сърцето на печатни дизайна на завеси за Децата сини гъсти плътни завеси за прозорците на спалнята и хола

BGN 39.00 65.60

Опис на Тема : 100% памук нов и висок квалитет, Во сенка го оценувате околу 90%.pls преку избор на боја да се купи tulle(внатрешниот слој на слика) или затемнување ткаенина(надворешниот слој на сликата)...

Съвременните щори 3D хол завеси сграда украса завеса 3D плътни завеси за прозорците на спалнята

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, японски декор Азиатски двор малко езеро между дърветата с камъни в есенния сезон натурален

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Снимки бамбук завеса съвременните полиестерни пердета 3d Дневна Спалня завеси украса завеса прозорец

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Щраус луксозни Elegent 3D плътни пердета за хола, спално бельо, Декоративни завеси Cortinas para sala

BGN 133.00 225.92

Убава Плажа Bule Море Луксузни 3 D Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина соба Drapes Cotinas став salaОпис на Тема : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%...

Модерен и луксозен Белия Дом 3D плътни завеси за постелки хол начало стена, декоративни хотелски завеси Cortinas

BGN 132.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Домашен текстил завесата завеса обработка на прозорци Лента стълба въже модерен стил декорация на хола 4 размера бял цвят 1 бр

BGN 17.55

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсилесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...