• Ново
Модерен лукс красиви цветя 3D плътни завеси за постелки хол начало стена, декоративни хотелски завеси Cortina

Модерен лукс красиви цветя 3D плътни завеси за постелки хол начало стена, декоративни хотелски завеси Cortina

BGN 132.00
BGN 203.20
-35 %
В магазина

Брой продукти


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2* wide115*Висина 240cm, лево и десно како на сликата) Широк 240cm x Висина 260cm (вклучува две парчиња, 2* wide120*Висина 260cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide132*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide150*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide160*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.3937008 инчи Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме
Мерење
Топ Кука Висат процес
Производот Се Покаже
1#
2#
3#
4#
Производ вистински пукање во продавница
Купувачи се покаже
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.

Подробности

Размер:
W 180cm H 220cm, W 180cm H 200cm, W 220cm H 180cm, W 230cm H 240cm, W 260cm H 240cm, W 264cm H 265cm, W 300cm H 265cm, W 320cm H 265cm, W 360cm H 265cm
Воспользуйся:
Кафене, Офис,Дом,Болница,Хотел
Функция:
Декорация + Пълно Оцветяване На Светлина
Тип:
Завеса
Материал:
100% Polyester
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Стил:
Модерен
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
Бэбсон
Номер На Модела:
0001-65
Тип Инсталация:
Външна Настройка
Местоположение:
дневна
Вид На Модела:
Етап
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Техника:
Дигитален Печат
доставка на товари:
Бърза доставка, като Fexdex UPS, TNT, DHL и т.н.
За хората:
Възрастни / Деца / Момчета / Childre
С помощта на:
Хол легла, кухненски шкаф

Те също купуват с този продукт

Начало декор прозрачни завеси и тюлевые пердета за хола, врати, спални, кухненски щори за прозорци детски вуалевые завеси

BGN 10.00 16.32

Големина:1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец висина).Answer : ___________________________ Note : 1.Цена : секоја цена е за панел tulle завеса.2.Не се вклучени : tieback / куки / зрнца / valance / tassel.3.Големина на : W значи ширина / L значи должина,max должина е 2.7 метри.Должината и ширината може да се промени ,ако сакате другите големина, контактирајте со нас.Ве молиме овозможи мало отстапување (13cm) поради hemming.4.Бои : сите предмети се за вистинска снимање.Различни монитори може да предизвика бои за да варира од благо.5.Обработка начини : ако сакате обработка стил ,ве молиме оставете ми порака.Или ние ќе се направи стандардниот начин.НА ПРИМЕР : Ако цел завеси на големината на панелот W200x L250.Вие ќе добиете еден панел на завеси (ширина 200cm со должина 250cm).Ако сакате завеси на големината 1 панел ширина 190cm со должина 240cm.Можете да нарачате на завеси на големината W200x L250 .и ни остави порака(сакам 1 панел ширина 190cm со должина 240cm).

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Триппи Арт Декор Етнически Цигански Играч Индийски Човек Третото Око Е Символ На Духовен Пакет

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

2017 Снежен човек 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 203.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

2015 пеперуда тюл за прозорци Римска завеса щори бродирани завеси, прозрачни завеси за кухнята и хола спални панел

BGN 11.00 22.08

Чиста Voile, Убава и Пастирски Стил Завеса Drape Valances најдобро за прозорец, соба, кујна, врата и др Слики може да не ја одразуваат вистинската боја на производи...

Модерен начало декор на 3D завеси романтични розови нюанси украса за спални настройка затъмнени прозорци щори

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Щраус луксозни Elegent 3D плътни пердета за хола, спално бельо, Декоративни завеси Cortinas para sala

BGN 133.00 225.92

Убава Плажа Bule Море Луксузни 3 D Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина соба Drapes Cotinas став salaОпис на Тема : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%...

Плътни завеси капки врати люверс горния прът джоба зелено цвете тюл за завеси Безплатна доставка 220/260/265 висока плат Su199 *20

BGN 10.00 12.48

1.Цената е за 1 парче на завесата / Tulle.2.цената за завесата не е Вклучено : прачка / чипка / tassel / монистра3.Завеса Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.65 метри...

Домашен текстил завесата завеса обработка на прозорци Лента стълба въже модерен стил декорация на хола 4 размера бял цвят 1 бр

BGN 17.55

modname=ckeditorКуршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажбаПастирски стил чиста завеса панел со везени украсилесен за инсталацијаДолниот отворен со иста боја панделки затворањеРазни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Минималистичен модерен европейски стил луксозни сянката на листата тюл за завеси за хол прозрачни завеси на прозореца завесата спалня

BGN 49.00 96.00

Пакет се вклучени : 1lot ( 1 парче x завеса и 1 парче x tulle ) Ако ви треба да биде ист како на сликата ве молиме да се купи : 2lot 1.Ако не одговара на големината на вашите завеси, ние може да го прилагодите големина сакате за вас, ве молиме испратете ни amessage...

Голяма пустиня прозрачни завеси Модерна всекидневна завеси за затъмняване на прозорци завеса за деца Полиестер / Памук, 2 бр завеси

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

2018 европейските бели бродирани вуалевые завеси спалня, прозрачни завеси за хол тюл с алуминиева дограма, щори/панел прозорец на екрана

BGN 60.00 63.68

Име на производ : 2018 Европската Бела Везени Voile Завесите во Спалната соба Чиста Завеси за Дневна Соба Tulle Прозорец Завеси / Панели Прозорец СкринингОбработка на инструкции и совети : 1...

Качеството на Европа луксозни завеси от плътен бял бродирана прозорец на екрана, прозрачни завеси за хол балкон еркерен прозорец HP012D2

BGN 36.00 47.36

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

2017 Коледна елха 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 132.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Корейски цветни сини бродирани вуалевые пердета за хола прозрачни тюлевые пердета за спалня модерна алуминиева дограма, пердета Blue Shee

BGN 21.00 25.70

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...

Нов висок клас от шенилна Жаккардовая плат завеса от плат стени по-дебели завеси всекидневна, спалня и балкон

BGN 67.00 67.04

Совет : Завеса : ширина 2.6 метри, ќе биде висока, купи широк Боја ја видите сликата Слика направени во дневна светлина, боја во вид преовладува...

Съвременните щори 3D хол завеси сграда украса завеса 3D плътни завеси за прозорците на спалнята

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Подгонянный Завеса На Прозореца Бели Облаци В Синьото Небе, Украса Плътни Завеси За Хол Спалня

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Новата принцеса плат и тюл за завеси луксозна бродерия ръчна изработка cortina спалня плътни завеси за хол сватбен декор

BGN 118.00 124.19

Принцезата Луксузни рачно изработени Везови спалната соба / дневна соба крпа со tulle завесаДното ткаенина е Боја : Бела,Розова,Светло сина, виолетова и темно бежНие листа на некои големини на опција...

Бавно Душата Бяла Спалня Перлено Бял Модерен Завеса Нагънат Европейските Завеси Cortinas Тюл За Дневна Кухня Прозрачни Щори

BGN 12.00 19.20

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

SunnyRain 1-парче двуслойни выдалбливают звезди завеса за спалня плътни пердета за детска стая хол завеси

BGN 54.00 71.38

Единечната цена за 1 парче завесаНарачана е прифатливо Ако имате било какви прашања ве молам дозволете ми да знамОбјектот На Име На : 1 Парче ШупливиOut Ѕвезди ЗавесаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : · Цената е за 1 парче завеса не еден пар на завеси· Оваа завеса се направени од цврст боја затемнување завеса и бела tulle , изборниот материјал со шупливиout ѕвезди· Локација : дневната соба / спалната соба· Засенчување го оценувате : 80%· Обработка : Grommet, Врвот со куките· За нега на настава : прстен или кука може да биде симната, ние sugguest перење со рака или нежно циклус...

Модерна печат хотелски офис с алуминиева дограма, щори по поръчка снимката на 3D плътни завеси за домашно лечение прозорец

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...