• Ново
2017 Коледна елха 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

2017 Коледна елха 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 132.00
BGN 203.20
-35 %
В магазина

Брой продукти


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2* wide115*Висина 240cm, лево и десно како на сликата) Широк 240cm x Висина 260cm (вклучува две парчиња, 2* wide120*Висина 260cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide132*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide150*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide160*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.3937008 инчи Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме
Мерење
Топ Кука Висат процес
Производот Се Покаже
1#
2#
Производ вистински пукање во продавница
Купувачи се покаже
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.

Подробности

Размер:
W 180cm H 220cm, W 180cm H 200cm, W 220cm H 180cm, W 230cm H 240cm, W 260cm H 240cm, W 264cm H 265cm, W 300cm H 265cm, W 320cm H 265cm, W 360cm H 265cm
Воспользуйся:
Кафене, Офис,Дом,Болница,Хотел
Функция:
Декорация + Пълно Оцветяване На Светлина
Тип:
Завеса
Материал:
100% Polyester
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Стил:
Модерен
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Модел:
Пишеща машина
търговска марка:
Бэбсон
Номер На Модела:
0001-65
Тип Инсталация:
Външна Настройка
Местоположение:
дневна
Вид На Модела:
Етап
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Техника:
Дигитален Печат
доставка на товари:
Бърза доставка, като Fexdex UPS, TNT, DHL и т.н.
За хората:
Възрастни / Деца / Момчета / Childre
С помощта на:
Хол легла, кухненски шкаф

Те също купуват с този продукт

Tiyana Lift Бяла бродирана Римски завеса ножици за кухня еркерен прозорец плътен цвят модерен балон врати завеси тюл H023D30

BGN 21.00 31.52

1цената само за 1 парче .2 Завесата Род и Куки не се вклучени во цената .3Ако ви треба други големина,ве молиме cintact нас,ние обезбеди сопствен големина4ве Молиме овозможи 35 см devition поради hemming.5Сите предмети се за вистинска снимање...

2017 Снежен човек 3D прозореца плътни завеси за хол деца момчета спално бельо, завеси стая Cotinas para sala декоративни

BGN 203.00 203.20

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Минималистичен модерен европейски стил луксозни сянката на листата тюл за завеси за хол прозрачни завеси на прозореца завесата спалня

BGN 49.00 96.00

Пакет се вклучени : 1lot ( 1 парче x завеса и 1 парче x tulle ) Ако ви треба да биде ист како на сликата ве молиме да се купи : 2lot 1.Ако не одговара на големината на вашите завеси, ние може да го прилагодите големина сакате за вас, ве молиме испратете ни amessage...

Английските Вестници, Отпечатани На Завесата На Прозореца На Екрана На Прежди Панел За Съвременната Обикновен Кухненски Бокс Завеси, Плат, Тюл T&227 20

BGN 8.00 10.34

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е за Едно Парче на завесата Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

Модерен начало декор на 3D завеси романтични розови нюанси украса за спални настройка затъмнени прозорци щори

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, японски декор Азиатски двор малко езеро между дърветата с камъни в есенния сезон натурален

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Лоби номер завеса балдахин дизайнерски дизайн, PU кожа луксозен стил звезден хотел завеса глава завеси, навеси, само балдахин по поръчка

BGN 69.00 72.96

Како да се цел ?Колку метри ширина на прозорецот, ќе се земе како многу ред ве молам!На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 1 метар ( 40 инчи )ве молиме да купи 1 метар , ....

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, небето морски пейзаж тема облаците над спокойно море мирния пейзаж дигитален печат светло синьо

BGN 63.00 124.48

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

SunnyRain 1-парче двуслойни выдалбливают звезди завеса за спалня плътни пердета за детска стая хол завеси

BGN 54.00 71.38

Единечната цена за 1 парче завесаНарачана е прифатливо Ако имате било какви прашања ве молам дозволете ми да знамОбјектот На Име На : 1 Парче ШупливиOut Ѕвезди ЗавесаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : · Цената е за 1 парче завеса не еден пар на завеси· Оваа завеса се направени од цврст боја затемнување завеса и бела tulle , изборниот материјал со шупливиout ѕвезди· Локација : дневната соба / спалната соба· Засенчување го оценувате : 80%· Обработка : Grommet, Врвот со куките· За нега на настава : прстен или кука може да биде симната, ние sugguest перење со рака или нежно циклус...

новият Дубай луксозен магнитен завеси за хол златна бродерия врати хотел Crystal мъниста завеси древни времена

BGN 700.00 737.18

Завеси home апликација везови чипка завеса луксузни ролетни заврши завеса tulle cortinas cortinas став sala мушка завеси метарслепи Мода дневна соба завеса паун сина flannelet bronzier завеса на готовиот завеса Ролетни мушка кадифени завеси метарНовиот Бесплатен превозот Сиво зелено, сино ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси метарЧипка Бесплатен превозот royalblue ембос cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист Монистра завеси кралска сина метарЛуксузна класичната мода tman 2013 квалитетот на луксузни жакард завеса готови производи Злато Виолетова Црвена Сиво зелено, сино кадифе Луксузни Европа Завеса везови заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси жешка Вести хартија квалитетот на слепи Vivian квалитет на печатење британски стил мода dodechedron на готовиот завеса Ролетни на tulle метарhttp : / / posting.aliexpress.com / wsproduct / post_taobao_product.htm?product Id=32265273352#sku САД$ 168.00 / setЧиста обична cortina Бесплатен превозот многу бои cortinas Луксузни Европа Завеса заврши завеса со tulle лист завеси метартрговија на големо 2015 бои и Цветови, везови ролетни заврши завеса со tulle лист завеси вклучуваат valance и мушка & монистра јаже До 2015 лаванда Чипка cortina infantil Бесплатен превозот виолетова везови завеси за дневна соба заврши завеси со tulle лист метар2015 година нови промет на големо со 4 бои и Цветови, везови заврши tulle лист модерна завеси вклучуваат Чипка на дното cortina став quarto трговија на големо 2015 Златна Вистинска 3 D Луксузни Цвеќиња Завеса везови ролетни заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси Завеса Продавница мода прозорец завеса дизајн Римски стил Завеси Луксузни Везови 3 D Цвет Кралската Златна Прозорец Поставите метарВиолетова Квалитет луксузни сомот дебела бела завеса боја на злато мода модерна сина завеси за спалната соба ролетни cortinas многуinchs / многу 2015 3 D Врежана Цвет везени завеса квалитет луксузни модни готовиот производ целосна ролетни монистра заврши во спалната соба завеса Pleat Мода завеса квалитет dodechedron завеси крпа целосна dodechedron готови производи, луксузни жакард ткаенина браун Завеса метарНови Везови Цвет луксузни Квалитет изгорениout екрани целата dodechedron завеса крпа декорација луксузни модерни модни завеси метарЛуксузна завеси на слепи Vivian квалитет жакард Соба завеса dodechedron луксузни готовиот производ завесата прилагодите Ролетни

Дантелени Завеси Перлата На Бродирани Завеси Чисто Бяло Прозорец Дневна Спалня Тюл За Завеси, Прозрачни Тъкани Cortinas T&226 20

BGN 19.00 23.20

Опис На Производот1 Обработка : 2 На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

Качеството на Европа луксозни завеси от плътен бял бродирана прозорец на екрана, прозрачни завеси за хол балкон еркерен прозорец HP012D2

BGN 36.00 47.36

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

Модерна печат хотелски офис с алуминиева дограма, щори по поръчка снимката на 3D плътни завеси за домашно лечение прозорец

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Подгонянный Завеса На Прозореца Бели Облаци В Синьото Небе, Украса Плътни Завеси За Хол Спалня

BGN 122.00 240.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Снимки бамбук завеса съвременните полиестерни пердета 3d Дневна Спалня завеси украса завеса прозорец

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Голяма пустиня прозрачни завеси Модерна всекидневна завеси за затъмняване на прозорци завеса за деца Полиестер / Памук, 2 бр завеси

BGN 112.00 219.20

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Бавно Душата Бяла Спалня Перлено Бял Модерен Завеса Нагънат Европейските Завеси Cortinas Тюл За Дневна Кухня Прозрачни Щори

BGN 12.00 19.20

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...