• Ново
STARPAD за Suzuki GN250 модифицирана однорядная секция на посоката на дръжката на крана сребрист

STARPAD за Suzuki GN250 модифицирана однорядная секция на посоката на дръжката на крана сребрист

BGN 76.80
В магазина

Брой продукти


Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка :
Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.
Благодарам многу.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Испорака :
1,ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.
4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Или изборот ЕМС или другите.
5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Политика На Враќање :
Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Или испратете уште една нова една за да ви.

Подробности

търговска марка:
СТАРПАД

Те също купуват с този продукт

Цистерна за горивен газ на осп CNC keyless Fit For Ducati 748/851/888/916/996 / 998 MONSTER 600 / 750 / 800 / 900 / 1000

BGN 29.00 32.29

Детали За Производот : Тип : Гориво КапаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : 6061T6 алуминиум легураВо боја : како што е прикажаноЗавршна површина : ЦПУ МашинскиПоставеност на Возило : ПреднатаДоаѓаат со Гума печат и ЗаврткиПакетот Вклучува : 1 X Гориво капа со Гума печат и Завртки100% CNC Алуминиум 6061T6Направена од Ултралесни ЦПУ машински палка алуминиумЦПУ Сечење за мала тежина и совршено се вклопуваатВклучува висок квалитет гума печатKeyless трка гориво капа која е лесно да се отвориСпречување водата и нечистотијата од вашето резервоарот за гас, и испарувањето на гасЛесен за инсталација, само директно замени OEM единица со заврткиFitment : За ЈамахаЗа Јамаха YSR50 (Сите Години)За Јамаха YPVSF2 Јамаха RD350 / RZ350 (1986)За Јамаха FZ1 20012015За Јамаха FZ1 (со ABS) 20012015За Јамаха FZ6 RЗа Јамаха FZ07 / FZ09 Сите ГодиниЗа Јамаха FZ6 20042014За Јамаха FZ600 19871988За Јамаха FZ6 R 20092010За Јамаха FZ700 19861988За Јамаха FZ750 19861988За Јамаха FZ750 R OW01 19891990За Јамаха FZR1000 19871996За Јамаха FZR1000 R Thunder Ace 19961999 годинаЗа Јамаха FZR400 19881991За Јамаха FZR400 R 19901992За Јамаха FZR600 19862001За Јамаха FZR750 19871988За Јамаха FZS 1000 Fazer 20002009За Јамаха FZS 600 Fazer 19982009За Јамаха FZS 600 S Fazer 20002003За Јамаха MT01 20022011За Јамаха МТ03 20062010За Јамаха R7 19982002За Јамаха XJR1200 19952001За Јамаха XJR1300 19952009За Yamaha YZF 125 R 20082009За Yamaha YZF 250 F 20012010За Yamaha YZF 426 20022003За Yamaha YZF 450 F 20042010За Yamaha YZF 600 R 19952007За Yamaha YZF 750 19931998За Yamaha YZF 750 Р 19931998За Yamaha YZF 750 СП 19931997За Yamaha YZFR1 19982014За Yamaha YZFR1 ЛЕ 2006За Yamaha YZFR125 20082009За Yamaha YZFR6 19982015За Yamaha YZFR6 S 20062009За Јамаха YZF1000 19962000За Јамаха YZF1000 R Thunderace 19962003За DucatiЗа Ducati 748 (Сите Години)За Ducati 851 (Сите Години)За Ducati 888 (Сите Години)За Ducati 916 (Сите Години)За Ducati 996 (Сите Години)За Ducati 998 (Сите Години)За Ducati ЧУДОВИШТЕ 600 / 750 / 800 / 900 / 1000 (Сите Години)За Ducati ЧУДОВИШТЕ 620 / 695 / DARK Сите ГодиниЗа Ducati ЧУДОВИШТЕ S2 R 800 / 1000 Сите ГодиниЗа Ducati ЧУДОВИШТЕ S4 R / S4 RS Сите ГодиниЗа Ducati ЧУДОВИШТЕ 821 2015 и ДОЗа Ducati ЧУДОВИШТЕ 1200 / 1200 S 2014 година и нагореЗа Ducati 600 750 и 900, СКОПЈЕ (Сите Години)За Ducati 600 750 900 ST2 ST3 ST4 (Сите Години)За Ducati 848 / 1098 / 1198 (Сите Години)Пратка Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи...

10x5 mm мотоциклет винт комплект мотоциклет предното стъкло, предното стъкло на болтове, винтове за Suzuki TL1000R SV1000 S GSX1250F GSXR600 GSXR1000

BGN 16.00 18.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина / сребрена / портокал / црвена / црнаСупериорен квалитет и лесен за инсталацијаПакетот Вклучува : вклучувајќи : 1 поставен Мотор ЗаврткиFitment : за Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Ducati Мотоцикл универзална ЗаврткиПогодни за : сите мотор со M5 големина шофершајбнатапроизводот се покаже

Заключване шлем за YAMAHA YZF R1 R6 R25 R3 FZR1000 окачен на кука, 2 ключа здрав лост скоба, аксесоари за мотоциклети

BGN 23.26

Мотоцикл Шлем Заклучување Handlebar Менгеме*Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет*Материјал : алуминиум T6061*Лесно да се инсталира без инструкции*Може директно да ја инсталирате на Кочница Господар Цилиндар се Стега.*Handlebar Стегач Во Боја : Сина / Црвена / Црна* Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.*Пакет се вклучуваат : 1 заклучување со 2 копчиња( I f имате било какви прашања ,ве молиме оставете порака за нас.)Fitment : YAMAHA YZF R1 19982014YAMAHA YZF R6 19992016YAMAHA YZF R25 20142017YAMAHA YZF Р3 20152017ЈАМАХА FZR 1000 19901992( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Преден амортисьор вилица щуцер за Kx80 YZ80 BW200 TW200 SRX250 XV250 BW350 състезателни мотоциклети

BGN 9.00 10.40

Вилушка Нафта Печат100% Сосема Нов Материјал : висок квалитет на антиstiction материјал Боја : Црна.3 усни дизајн.Одговара за Kawasaki Нечистотија KX80 8485ЈамахаYZ80 8392BW200 8588TW200 8709SRX250 87XV250 8890 9599BW350 88 Бидете сигурни дека можете да најдете велосипед модел и година во апликација во листата , или тоа не одговара за вашиот велосипед!!!1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотоциклет PROTAPER ръкохватки мотокрос дръжка бар мръсотия питбайк мотокрос 7/8 кормилото PT протектор оранжево за KTM зелен

BGN 15.00 15.98

(28mm) 11 / 8" Handle Bar Влошки + Справи со костецЦена За : 1pc Handlebar влошки 28mm1set се Справи со Костец (Лево 22mm, Право 24mm за гас се населат)

CNC Key Case SMART KEY COVER for Ducati Diavel 2011- Multitrada 1200/S 2010-2014 Мотокрос Ендуро мотор Dirt Bike

BGN 24.48

Детали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов Во Боја : Како На Сликата Шоу Материјал : Алуминиум 6061 CNCмашински 6061 елоксирани алуминиумски Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Ве молиме потврдете ако објектот може да се вклопат за вашиот модел или не, пред да се направи целПакет Се Вклучени : 1 x Копче Покрие СлучајFitment : За Ducati Diavel 20112016 Сите моделиЗа Dacuti Multitrada 1200 20102014За Dacuti Multitrada 1200 S 20102014Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Хром 1 чифт 1 25 мм 1 инч дръжка бар ръкохватка за Harley, Yamaha, Suzuki, Honda Shadow 600 750 1100 VTX 1300 1800 GL 1200 1500

BGN 57.09

Најчесто поставувани ПРАШАЊАДали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор .Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат .Тоа може да биде предаден на мојата земја?Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот ...

Кожух за Honda CBR 600 f4 1999 2000 99 00 (червен + черен ) CBR600 литьевая форма на обтекател комплект xl83

BGN 543.00 590.40

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За CBR 600 F4 19992000 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Синьо за Yamaha YZF600 R6 2008 2009 2010 2012 2013 2014 2015 207 капак на задната седалка на предния капак Solo Motor Seat Cowl задни YZF 600

BGN 44.00 46.38

Одговара за Јамаха YZF600 R6 20082017На Задното Седиште Покрие КачулкаСедиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS ПластикаВисок Квалитет На Боја РаботаБоја : Она што го гледате е она што ќе добиете заЗдраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

1 чифт 22 мм корпуса на педала на газта с тросовой дръжка бар дръжки са подходящи за лоста на Honda Handlebars

BGN 12.00 14.11

1 Пар 22 MM Гас Зафат Обвивка Со Кабел за Рачка Бар Костец Одговара За Хонда Handlebars ДржелаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Гума, Пластика и Метал Боја : Црна Спецификација на Производот Внатрешен Дијаметар : 22mm или 7 / 8" Надворешниот Дијаметар : 3.7 cm Справи со Должина : околу...

Мотоциклет предните крака крака са за Suzuki V Strom 650 1000 DL650 DL1000 GSX1300R GSX1300 Hayabusa GSX650F GSX1400 B-King

BGN 21.00 21.68

Функција : Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Како на слика со Висока класа на квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира Fitment : ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање За Suzuki VStrom 650 1000 DL650 DL1000 За Suzuki GSX650 F 0812 GSX1400 0208 За Suzuki GSX1300 R GSX1300 Hayabusa 19992012 Пакет вклучуваат : Еден Пар Нога штипкиНајчесто поставувани ПРАШАЊАДали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл / Автомобил? Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор...

за yamaha MT-09 mt09 fz09 mt 09 2006-2010 мотоциклет с CNC алуминиев цилиндър заден резервоара за спирачна течност, капачката на резервоара на капачката на резервоара

BGN 19.17

состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Материјал : CNC алуминиум Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Fitment : за јамаха mt09 2006 2007 2008 2009 2010 Пакет Вклучува : вклучувајќи : едно парче на течност во резервоарот капа

За DUCATI 748/S/R 750SS 900SS 1000 СС аксесоари за мотоциклети CNC отглеждането на алуминиеви сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

BGN 52.78

Состојба : НоваCNC 6061 Кочница Спојки Држела се издвоила Од Палка Алуминиум.Функција : Проширување & Виткање...

Черно газоход танк асансьор подпори комплект за победа бягащи пътя твърд XR Hardball

BGN 21.46

Карактеристики: Состојба: 100% Сосема Нова Боја: Црна Тип: Лифт Изолација Комплет Материјал: Оем Високо Квалитетни Пластични Pacakge Вклучуваат: 1 Pair Лифт Изолација Комплет Fitment:Сите Победа Крстот Велосипеди Дава резервоарот малку поагресивен изглед...

waase звездичка верига защитно покритие алуминий за Yamaha YZF R6 2003 2004 2005 / R6S 2006-2009

BGN 42.00 44.16

Количина : едно парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Yamaha YZF R6 20032005 / R6 S 20062009 Материјал : алуминиум Состојба : 100% сосема нов резервни објект,без оригиналниот пакет...

За HONDA CBR 1000RR/VFR 800F / CBR 650F/CBR 500R мотоциклет с ЦПУ резервоар за гориво, капачка капачка аксесоари за мотоциклети

BGN 45.46

Мото Додатоци Гориво Во Резервоарот За Гас КапаОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински T6 6061 алуминиум.Функција : ОЕМ се Вклопуваат и Лесна ЗаменаБоја : Црна / Црвена / Сино / ЗлатоБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Пакетот вклучува : Една Гориво во Резервоарот за Гас Капа и МаскаОбјектот е лесно да се инсталира без инструкцииОригинални замена, целосно во согласност со инсталацијата.Доколку имате проблем во процесот на инсталација, ве молиме контактирајте со нас.Fitment : ХОНДА CBR 1000 RR 20142017ХОНДА VFR 800 F 20142016ХОНДА CBR 650 F 20142017ХОНДА CBR 500 R 20162018( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Въглеродни цевья мотокрос ATV мотоциклет измий ръцете гвардия спад защита на ръка гвардия на кутията 7/8 мотоциклет цевье

BGN 18.00 35.20

Универзален Мотор Motorcross Handguards Рака Чувари Одговара Нечистотија Јама Велосипед Off Road АТВ Мала Рака Guard За Dirt Bike Со Карбонски влакна Одговара За 22mm Handlebar Боја : Можете да изберете ...

Оранжево-големи частици дръжка сцепление MX сцепление на кал яма мотор за мотокрос мотоциклети лост Дръжки двоен цвят ръчни дръжки

BGN 8.51

Нова ПРО КОСИ Двојна боја Рака Костец за сите dirt bike јама велосипеди мотокрос 11 / 8 Масти handlebar 7 / 8" handlebar мотоциклиСтандардната боја : црно / сино / red / жолтаако ви треба ве молиме оставете порака за нас.Само повеќе од три пара цел со Оригиналниот Пакет

Високо качество ABS обтекатели за Honda CBR1000RR 06 07 матово черно обтекател kit CBR 1000RR 2006 2007 +7 подаръци NV24

BGN 558.00 600.00

Специјализираат во мотоцикл маска од 2006 година Aliexpress Продавница Бр 1390768 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! H igh Квалитет шприц Гаранција fitment ! Бесплатни прилагодите : Бои & Decals .1, Производ на сликата : Овој производ се шприц, со висок квалитет 100% фит !разликата помеѓу рачно изработени калапи шприц : 2, Слободни Прилагодено боја работа : Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!Како да додадете забелешки за некој објект?Кога сакате да проверите, одете на количката и се најде "Оставете порака за овој продавачот" копчето...

waase предни горния обтекател на предния капак фар Фар престой скоба за Yamaha YZF R1 2007 2008

BGN 67.00 70.40

Мотоцикл Светлата Остане Заградата Опис Кол : Едно Парче Боја : Како на сликата шоу Материјал : тешки алуминиум Fitment : За Yamaha YZF R1 20072008 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани...

CNC Petro Fuel Gas Cap капачка на резервоара за Honda CBR500F/X 2013-2015 CBR 600 F4I F4 F3 F2 1991-2008 CBR929 CBR954

BGN 34.00 37.09

Детали За Производот : Тип : Гориво КапаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : T6061T6 алуминиумВо боја : како што е прикажаноЗавршна површина : CNC MechineПоставеност на Возило : ПреднатаДоаѓаат со Гума печат и ЗаврткиПакетот Вклучува : 1x Гас Капа Покрие со Гума печат и ЗаврткиСовршен Елоксирани Површински ТретманЦПУ Машински ДизајнМала Тежина Перформанси Надградба На ОЕМ КапиДиректни гром на; Лесна инсталација, без измена потребниFitment : За Хонда CBR500 F / X (20132015)За Хонда CB600 F HORNET (20132015)За Хонда CBF600 S (20042014)За Хонда CBR 600 F4 I F4 F3 F2 (19912008)За Хонда CBR 600 RR (20032015)За Хонда CBR 900 (19951999)За Хонда CBR 929 (Сите Години)За Хонда CBR 954 (Сите Години)За Хонда RC51 (Сите Години)За Хонда VTR 1000 (Сите Години)За Хонда CBF1000 (права 20052011)За Хонда CBR1000 RR (Сите Години)За Хонда CBR 1100 1100 XX (Сите Години)За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 F (0710)За Хонда CB1000 R (0811)За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 900 F 919 Hornet 900 (Сите Години)За Хонда CBR 250 RR (Сите Години)За Хонда CBR 400 RR (Сите Години)За Хонда RVF 400 (Сите Години)За Хонда VFR 400 (Сите Години)Пратка Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи...

CNC мотор стойка клип на кормилото вилица тръба дръжка на кормилото бар, асансьор

BGN 49.00 51.20

Опис На ПроизводотОвој Клип На Handlebars се прилагодливи и посилно и полесни .CNC изработени од тврда палка алуминиум со отстранлив handlebar.Во случај на несреќа , можете едноставно да го замени handlebar цевка наместо на целата handlebar Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи и delrin пластични завршува додадете завршувањето на допир.Тоа е многу економичен замена и брза надградба на вашето возило.Карактеристики : Состојба : 100% Сосема НовМногу добри силаОтстранливДобро манипулирање и стабилност со голема брзинаПрилагодливи СтегиПогодни за : 31 MM 32МИЛИМЕТРИ 33 MM 35 MM 37 MM 39 MM 41 MM 50 MM 51 MM Вилушка ЦевкаБоја : Црна / СребренаМатеријал : Алуминиум ЛегураБар димензии : Должина 305mmСе справи со Бар Големина : 22mm & 7 / 8 инчиПакет се вклучени : 2 парчиња HandlebarsДетали За Производот :

мотоциклет четка бар ръка гвардия цевье мотоциклет част на дръжката гвардия 7/8 22 мм за honda CRF250 CRF450R CRF250X CRF450X R3

BGN 11.22

НИ 5.69 / парче НАС 4.2 / пар НИ 2.83 / set НИ 6.98 / set НИ 13.89 / set НИ 1.28 / парче НАС 3.79 / пар НИ 9.93 / пар НИ 9.96 / пар НИ 14.99 / парОпис на производотМото Велосипед АТВ Четка во Рака Guard Handguard Заштитник Пластична handguard наменета за улица велосипеди, голо велосипеди,dual спортски и motards. Улица Handguard која ги штити од надворешни влијанија и хаварии. Овие рака заштитници се само поврзани во бар крајот од дршката костец,во суштина замена на бар крај. Тие изгледаат остри и унапреди не само вашето ниво на удобност, но исто така и на вашиот велосипед изглед. Неговата аеродинамичен дизајн овозможува совршен идване проток и неговата естетска форма, совршено се вклопува во најновата генерација на голи и да се трка велосипеди.Материјал : Добар Квалитет ПластикаУниверзална Рака / Четка Guard фитингОдговара за 7 / 8" Handlebar мотоциклИсто така одговара на повеќето atv настана со специфични монтирање на комплет и продолжување АТВДоаѓа со монтажа колекции, лесно да го инсталирате (можете да ја видите подолу слика за рата детали)Информации ве молиме : Ве молиме проверете ја вашата мерење на рака стража пред да го купат.Пакетот вклучува : 1 Пар Рака СтражариСлика Покаже :

NICECNC делото звезда фланец за Ducati Hypermotard Monster 796 1100 S2R S4R S4RS 748 848 996 916 998 уличен бой MH900E

BGN 95.18

Состојба : 100% Сосема Нов Во Боја По Желба : Црна, Златна, Црвена Тип : CNC Палка Задните Затегнувачки Вози Прирабница Направени од 6061 Т6 Алуминиум и заврши со Anodize СлојFitment : За Ducati Streetfight 848 Сите ГодиниЗа Ducati MH900 / MH900 E Сите ГодиниЗа Ducati Hypermotard 796 / 1100 / 821 Сите ГодиниЗа Ducati Чудовиште 796 / 1100 Сите ГодиниЗа Ducati Multistrada 1000 / 1100 Сите ГодиниЗа Ducati Чудовиште S2 R / S4 R / S4 RS Сите ГодиниЗа Ducati 748 / 848 / 996 / 916 / 998 Сите ГодиниИзвестување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Горещи продажба,за Honda 08 09 10 11 CBR1000RR Fireblade 2008 2009 2010 2011 бял черен комплект мотоциклетни обтекателей (шприцоване)

BGN 561.00 590.40

За Хонда CBR1000 RR Fireblade 20082011 Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Хонда ОПИС : За Хонда CBR1000 RR Fireblade Мотоцикл Маска Поставување Одговара на CBR1000 RR Fireblade Модели : 2008, 2009,2010,2011 Специфики : .21 Парчиња .Вклучува Слободни Резервоарот Покрие & Ветробранското Стакло .ПредDrilled за Прецизност Fitment .Вклучува ТоплинаShield Технологија .Висок Квалитет На Боја РаботаАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...