• Ново
9шт черен пинсети с оксфордской чанта антистатични щипки от неръждаема стомана ESD - 10 11 12 13 14 15 16 17 ESD-34A за ремонт телефон

9шт черен пинсети с оксфордской чанта антистатични щипки от неръждаема стомана ESD - 10 11 12 13 14 15 16 17 ESD-34A за ремонт телефон

BGN 140.64
В магазина

Брой продукти


9 компјутери Црна VETUS Пинцети Со Оксфорд Торба Antistatic Нерѓосувачки Челик Nipper ESD - 10 11 12 13 14 15 16 17 ESD-34 A за Телефонот Поправка Поправа Алатки Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : црна Секој сет вклучени : ESD-10 x 1, ESD-11 x 1, ESD-12 x 1, ESD-13 x 1, ESD-14 x 1, ESD-15 x 1, ESD-16 x 1, ESD-17 x 1, ESD-34 A x 1. Пакување : оксфорд торба Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Контакт 1.Ние се наоѓа во Шенжен, најголемиот електроника пазарот на Кина. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. 2. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.

Подробности

Характеристики:
Антистатичен
търговска марка:
Байде
Материал:
Хромованадиевая стомана

Те също купуват с този продукт

12шт шестостенни корона Torx бормашина, отвертка набор от бита на 50 мм S2 стомана отвертка отвертка комплект магнитни ръчни инструменти

BGN 11.00 17.89

12 компјутери германски DSL со магнетни главата Хексадецимален Torx 50mm шрафцигер барови Германски S2 високо квалитетен челик,оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал, боја,од внатре кон надвор се исти.Добар материјал не треба да се направи на површината декорација прекунадворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,и шрафцигер главата.Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа.Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки.Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm.Користат различни големини за да завртка,ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите!Материјал : германски Увезени S2 високо квалитетен челикEdge : 6.35 mm.Должина : 50mmГолемина : 50mmT5, 50mmT6, 50mmT7, 50mmT8, 50mmT9™, 50mmT10, 50mmT15,50mmT20, 50mmT25, 50mmT27, 50mmT30, 50mmT40.Пакет Се Вклучени : 12 компјутери 50mm Шрафцигер Бар

миниый нож кабел за режат 35mm2 максимален меден проводник LS-206 преносим плоскогубец вырезывания кабел

BGN 11.28

мини кабел машина за сечење 35mm2 max бакарна жица LS206 преносни кабел сечење plier Детали decriptionСпецификација : Модел LS206 Функција за сечење на коаксијален кабел и други кабли Сечење спектар ≤35mm2 Должина 165mm Тежина 0.14 кг Пакет Блистер картичка+Картонска кутијаСлики од LS206 Кабел МашинаПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација产品包装后的尺寸 : 20 Сантиметри * 15 Сантиметри * 10 Centimeters产品包装毛重 : 0.250 Килограм

Регулировочный услуги карбюраторный инструмент за Ryobi HOMELITE Packman Shape Drop Ship

BGN 3.00 3.52

Материјал : Пластични + Алуминиумски Боја : Црна ВКЛУЧУВА : 1 КОМПЈУТЕР carburetor приспособување на алатката, двоен D тип хидрати услуга алатка, тоа ќе се работи на многу Homelite Занатски Ryobi карбураторите Тоа одговара на Пакет Човек / PAC MAN 1 заби тип хидрати услуга алатка, тоа ќе се работи на многу Ryobi и Homelite карбураторите го Замени ОЕМ БР...

5 бр. / компл. игли като напильники комплект дърворезба, бижута Диамант стъкло, камък, дърво инструмент спад на кораб

BGN 3.00 3.07

Материјал : Пластични+метал Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Големина : прибл 14 х 0.3 цм Издржлив и лесен за употреба Мали датотеки се совршен за мали и нежни апликации Широко се користи во deburring, одредување на оштетени стакло, огледало, плочка, керамика, метал, кристал, итн Одлична за многу хоби и професионални апликации Количина : 1 СетЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Острието е тип чиния. рязане на хартиени тръби с нож.HSS blade. metallurgy cutting machine / slitting околовръстен knife / прорезна машина

BGN 56.00

Нашата компанија за производство и продажба на сите видови на механички нож, гума кружни сечење нож, големи кружни сечење нож, сечилото на ножот sheaves, храна, обложување на ножот, кружни сечење нож, високобрзински челик и така на многу видови на производи, сите спецификации...

Топливопровод бензинов скоба за тръба маркуч съобщение откачите премахване на автомобила клещи инструмент 220 мм

BGN 13.00 15.92

Спецификации : Материјал : НикелЖелезо легуриАлатка Тип : Главни Гориво Линија КлештиВкупна Должина : 220mmТежина : 308gкарактеристики : * Со високи перформанси гориволинија клип клешти ослободување со вкупна должина од 220mm.* На клешти се дизајнирани за да го отворите пластични приклучни конектори во текот на црева.* Офсет вилици за олеснување на пристапот.* Применува : За "ФОЛКСВАГЕН", АУДИ, МЕРЦЕДЕС, FIAT, "ОПЕЛ" / ГМ и други.напомена : Ве молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење...

Чисто нови уши шланговые скоби на системата за охлаждане и вакуумном шланге, CV Joint Boot Технологична Crimper Pliers Ленти Auto Repair Tool

BGN 21.15

Увотип Црево Клипови на Систем за Ладење и Вакум Црево,CV Заеднички Подигање Менгеме Crimper Клешти Плоскости Авто Поправка АлаткаКарактеристики : 1.Се користи за да се инсталира и стегнете со рака стил стеги на CV заеднички чизми или за серво волан полици со назабена летва опрема чизми 2.Може да се намали на бендот до точната должина со нервира на рачката напред 3...

гаечен ключ гъвкави серповидный гаечен ключ, блокада на куката корона кръгла гайка гаечен ключ

BGN 27.00 27.18

Опис : Големина : круг стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmкруг стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmплоштад стил 19mm51mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 1951mmплоштад стил 32милиметри75mm Користење на надворешниот дијаметар на круг орев 3275mmпакет : 1pcs / многуДа Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

28 мм кожа занаятчийски инструменти кръгов разрез жълто ротационен нож острието Лоскутная тъкан на кожата занаят шевни инструменти Безплатна доставка

BGN 11.18

Карактеристики : 1 Остри 28mm волфрам челик сечилото2 Убаво за Сечење ткаенина, кожа, хартија, винил и др.3 Се користи за сечење мат за најдобри резултати4...

Плосък устата MIG заваръчни клещи изолирани дръжка въглеродна стомана универсални инструменти пружина

BGN 16.00 23.41

Пакет Се Вклучени : 1 x Заварување КлештиСпецификации : Материјал : Јаглероден ЧеликГолемина : Прибл 21.5x3.5cm / 8.46x1.38"Важна алатка со повеќе намениПогоден за миг заварување факели и апликацииСтружење заварувањеspatter од внатре и надвор од покровот / млазницатаИзвлекување и сечење на миг жицаПролет натовареноФитинг & отстранување на совет, изолатор и покровот

1бр антистатични ESD 10-17 пинсети с един удар факел, определени за станция за заваряване на помощни средства (ESD-10 11 12 13 14 15)

BGN 4.00 4.64

Добар Квалитет Антистатички ESD 1015 Пинцети Поставите Станица За Лемење, Заварување им Помогне на Алатки Бренд : ОЕМ Модел : ESD 10~15 ESD10 (Стандард) : за лемење интегрирано коло чип, и да ја инсталирате или да го замени компоненти...

OOTDTY 10шт 140мм игли като напильники майстор бижутер Диамант метал, стъкло, камък занаятчийски инструмент може да бъде конфигуриран

BGN 5.00 6.34

100% сосема нов и висок квалитет на Издржлив и лесен за употреба Одлична за многу хоби и професионални апликации, Мали датотеки се совршен за мали и нежни апликации кои се Користат во deburring, одредување на оштетени стакло, огледало, плочка, керамика, итн...

DICORIA Y-star TC4 Титановая дръжка VG-10 нож сгъваем нож къмпинг, лов открит инвентар тактически ножове за оцеляване EDC инструменти

BGN 123.20

Вкупна должина : 224.5 mm(8.84") должина на Ножот : 97 mm(3.82") се Справи со должина : 127.5 mm(5") Сечилото дебелина : 4.0 mm Сечилото ширина : 26 mm Сечилото материјал : VG10(Вакуум heattreatment) Сечилото Крај : сатен Керамички топката имајќи миење Цврстина : HRC6061 Рачка Материјал : Титаниум алуминиумски(TC4) Нето тежина : 153.5 g(5.29 мл) Пакување : кафеава кутија

Линия пресовано клещи HT-568 мрежови клещи жично скоба острието на чист нож на линия

BGN 8.96

бренд:Боиodel : HT 568Област на компресија капацитет; Rj11 / 12 (6 core) 9.65 плоштадот mmFJ45 (8 core) 11.68 плоштадот mmТелефонска врска и мрежна конекцијаДолжина : 190 mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Безплатна доставка 1бр нестандартен метричен печат M32 ръчно кръгъл печат на стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба DIYER Maker

BGN 28.78

Карактеристики На Производот : Легиран челик направени прирачник провира умре M32 Не се стандардни тенка теренот метрички провира круг умре.Спецификација : Материјал : 9 Si Cr M32 Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm како наведени за вашиот избор.100% квалитет и Сосема нов...

Ръководството скоба налягане AP-30J телена съединителни скоби студен определяне стяга се прилага между 0,5-6 квадратни миллиметрами

BGN 17.00 18.08

бренд:Боиodel : АП30 JПогоден за средување и со притискање на мали зглобовиКомпресија капацитет е 0.56 mm2Американскиот стандард : 2010 AWGДолжина : 250 mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Мини Бижута Края Режещи Клещи Практически Ръчно Изработени Бижута Инструмент От Въглеродна Стомана Drop Ship

BGN 3.00 3.25

100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)Должина : 10см / 3.94 nches Флексибилни и мала големина...

500 бр. / лот острието 11 хирургия скалпел Откриването ремонт на инструменти нож за еднократна употреба стерилни / мобилен телефон / красота / DIY

BGN 64.00 72.00

500pcs / многу Сечилото 11# Хирургија Скалпел Отворање Поправка Алатки Нож за Стерилни за Еднократна употреба / Мобилен Телефон / Убавина / DIY

7 бр 65 мм магнитен сферичен край шестостенни корона шестостенни отвертки бормашини инструменти 2.5 отвертки инструменти R06 Drop Ship

BGN 5.00 6.11

Карактеристики Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки...

HX Открито Survival Knife AUS-8 Steel Blade Fixed Blade knife Straight Camping Hunting Knives Multi tactical Hand Tools Edc

BGN 100.00 124.80

Добредојдовте на нашата продавница : ​Ние се надеваме да се изгради траен и добри односи со мнозинство на купувачи во странство .Нашата цел е : Најдобар Квалитет + Најдобра Цена + Одлична Услуга + Брза ИспоракаИнформација за производот : Ножот материјал : АНИ8 Рачка материјал : G10 Цврстина : 58 HRC сите Должина : 205mm нож должина : 90mm поле на примена : вози патување, outdoor спортови Со Kydexсликиплаќање>> прифати Alipay,Зачувам,Western union и TT,L / C однапред>>Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 денапревозот>>Ние брод нашите производи на светот.>>Ние брод цел во рок од 1~4 дена по уплатата примена.>>Ние само брод на дадената адреса.pls бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред место цел>>Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот данок на увоз>>Ние брод цел од Воздухопловната,EMS,DHL,Fed Ex,UPSот како што сте ја избрале.>>ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион>>Pls проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати>>Ние нудиме регистрирани воздухопловната пост превозот методи .за слободни...

Безплатна доставка на 1 бр. ръчен печат M29*1.0/1.5/2.0 мм резьбонарезной печат за ръчна дърворезба метал желязо алуминий мед заготовки

BGN 25.58

Карактеристики На Производот : висок квалитет на Легиран челик направени Не стандардна големина M29 метрички провира круг умре.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Внатрешен дијаметар : M29 Теренот : 1.0 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

5 бр./компл. многофункционален шлосерски инструмент от неръждаема стомана двухрядный натяжной инструмент за премахване на Куки заключване комплект

BGN 2.00 3.12

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : околу 12gУпотреба : мултифункционален locksmith алатки, 5pcs двоен Ред Тензија Алатка за Отстранување КукитеЗабелешки : 1...

2X 3.8 мм+4.5 мм за сигурност отвертка инструмент за бита за Nintendo NES, SNES N64 Game Boy R06 Drop Ship

BGN 2.00 2.11

Опис : Опис : Материјал : Челик Боја : Сребро 4.5 mm погодна за : Сега Господар Систем, Sega Genesis, Сега 32 X, Сега Game Gear, Сега Номад, за Nintendo НСВ Врвот Loader (НСВ101) Супер за Nintendo Полна Големина (SNES001) Супер за Nintendo Минијатурни (SNES101) за Nintendo 64, за Nintendo Game Cube за Nintendo Виртуелна Момче за Turbo Grafx16, Turbo Duo 3.8 mm Погоден за : за Nintendo НСВ Супер за Nintendo за Nintendo 64 за Момче Оригинални за Момче Боја за Sega Genesis Количина : 2 парчиња Забелешка : ве Молиме allow12cm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...